Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Podejście polskich mediów do speedwaya


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 9 kwi 2006, o 22:26
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
W tvp bylo :wink: Wywiad z Hampelem oraz 1\10 wyscigu gdzie Rudy przywiozl trojke.Podlai rowniez reszte wynikow, i tyle...


           
Post 9 kwi 2006, o 22:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Dzis w wiadomościach sportowych na TVN, nie wspomniano nawet słowem :shock: :evil: :evil: , o tym że rozgrywki zainaugurowała extraliga żużlowa :!: :!:

Mimo tego że TVN niecierpi mówić i pokazywać Speedway-a, to jednak dla mnie jest to lekko szokująca wiadomość, ani słowem o rozpoczetym sezonie :shock: :evil:

Szmaciarze z redakcji pożal sie Boże "sportowej" z TVN-u :!: :!: :evil: :evil:


Co racja to racja, widać że wszędzie tak na dobrą sprawę króluje "skopana", wiadomością dnia jest to czy niejaka kosa wyszła na boisko lub czy niejaki świr skopał kogoś tam w naszej ekstraskopanej. Oczywiście nic nie mam do piłki nożnej, ale szlag człowieka trafia jak wiadomością dnia są takie informacje, zero albo śladowe ilości informacji o starcie żużlowej ligii, o innych sportach też nie wspominam. TV po prostu olewa inne sporty, w tym żużel na czele. Smutne....ale prawdziwe...niestety

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 10 kwi 2006, o 00:58
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
fans napisał(a):
W tvp bylo :wink: Wywiad z Hampelem oraz 1\10 wyscigu gdzie Rudy przywiozl trojke.Podlai rowniez reszte wynikow, i tyle...

Dobre i to :wink: w TVP w wiadomościach sportowych, czasami o Speedway-u mówią, pokazuja lub podaja wyniki, itp, niestety dla takiej redakcji pseudosportowej w TVN coś takiego jak żużel zupełnie w Polsce nie istnieje :shock: :evil: :evil:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 10 kwi 2006, o 19:49
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
wyobraża sobie ktoś "TVN Sport" :lol: :lol: :lol: :lol: bo ja nie

_________________
-


           
Post 11 kwi 2006, o 18:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
fuck :evil: Miała być na polsacie sport retransmisja meczu Stal Rzeszów - Włokniarz Częstochowa, a dali hokej :roll: :evil:
Brawo !


           
Post 11 kwi 2006, o 19:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Z tego co wiem, to hokej był zapowiedziany, przynajmniej tak mam w programie TV :P
a mecz Stali można sobie obejrzeć jutro o siódmej... rano :x
albo dzisiaj o 21:50 na Polsat Sport Extra.


           
Post 21 kwi 2006, o 23:29
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Kolejny bardzo ciekawy artykuł na temat lekceważenie speedway-a w ogólnopolskich mediach ukazał sie na stronie sportowefakty.pl :!:


Mają nas w nosie !

Kto ? Media. Kogo ? Nas - sympatyków czarnego sportu.
Mam ochotę napisać dosadniej, ale nie wypada. W świąteczny weekend grała Orange Ekstraklasa. Osiem spotkań na stadionach obejrzało razem 43 tyś. widzów, średnio daje to niewiele ponad 5 tyś na każdy mecz. Najwiecej kibiców było w Kielcach - 9,1 tyś., najmniej we Wronkach - 1 tyś.
Poniedziałkową kolejkę Ekstraligi na żywo oglądało 55 tyś. widzów, tyle że meczów było 4. Średnia wyniosła wiec 14 tyś. na jedno spotkanie, czyli 3 razy wiecej niż w lidze piłkarskiej.

Otworzyłem wtorkową "Gazetę Wyborczą" i jak każdy mężczyzna, swoją uwagę skierowałem na dodatek sportowy. 21 stron - informacje o meczach w żużlowej Ekstralidze - 3/4 strony, jedno zdjęcie, suche wyniki meczów, krótki artykuł. Wszystko

Piłce nożnej poświęcona była za to połowa dodatku, krajowej "kopanej" - 8 stron. Dokładny opis każdego spotkania, wywiady, felietony, analizy, statystyki, zdjęcia i wszystko czego dusza piłkarskiego kibica zapragnie. Podobnie w dodatku sportowym nowego "Dziennika", z tą małą różnicą, że w nim nie było słowa o speedwayu !!! Pojawił się za to m.in. artykuł o amerykańskim rodeo czy szczegółowe wyniki badmintona.

Tak w naszym kraju szanuje sie kibiców sportu, który na stadion przyciąga największe rzesze kibiców. Nie tylko na mecze Ekstraligi. W Poznaniu na meczu II ligi ( czyli de facto III ) było 12 tyś ludzi. To wiecej niż na jakimkolwiek meczu ostatniej kolejki Orange Ekstraklasy. W speedwayu nie spotykana jest sytuacja, że mecz najwyższej klasy rozgrywkowej ogląda 1-2 tyś. ludzi. W piłce nożnej jest to na porzadku dziennym.

Nie chcę udowadniać, że żużel jest bardziej popularny niż piłka kopana. Ale napewno cieszy sie dużo wiekszym zainteresowaniem, niż jest to w mediach przedstawiane, a właściwie pomijane. Jeżeli ktoś w to nie wierzy - zapraszam na stadiony.

Jest jednak światełko w tunelu. W wtorek w Sporcie po telewizyjnych Wiadomościach informacja o lidze żużla pojawiła sie jako pierwsza.




:evil:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 kwi 2006, o 15:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
A retransmisja GP na jedynce o ...01.35. Wypas...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 22 kwi 2006, o 17:26
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 11:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 189

Zobacz profil 
haha mogli dac pozniej ;p ja tam sobie popatrze naq C+ dobrze ze mam bo szykuja sie cieakwe zawody ale napewno jakas inna tv transmituje popatrzcie po tych slowenskich ;p


           
Post 24 kwi 2006, o 12:39
 
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
Kupiłem dziś nowa gazete codzienna 'Dziennink' - myśle sobie, moze napisza cos o żużlu - chociaz extraligowe wyniki spotkań, przyzwyczajeni juz jestesmy, ze nie ma ani słowa, ale patrze jest o GP.
Na pierwszej stronie dodatku sportowego tytuł:
'Gollob trzeci w Krsku' - totalna ignorancja..., a może ja o czyms nie wiem :roll:


           
Post 24 kwi 2006, o 12:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o to, że odmieniono "Krsko" na "Krsku" to jest to jak najbardziej poprawne. Stwierdzam tak po porównaniu naszych stanowisk z MaK-iem. Są identyczne w tej materii :wink:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 24 kwi 2006, o 16:59
 
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
Dokładnie, też już doczytałem, zwracam honor ;)


           
Post 24 kwi 2006, o 21:58
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
zuku14 napisał(a):
wyobraża sobie ktoś "TVN Sport" :lol: :lol: :lol: :lol: bo ja nie

Proponuje poogladac troche TVN24... Tam o sporcie mowia duzo, ale o zuzlu jak to o zuzlu... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 kwi 2006, o 22:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Vincent Vega napisał(a):
Jeśli chodzi o to, że odmieniono "Krsko" na "Krsku" to jest to jak najbardziej poprawne. Stwierdzam tak po porównaniu naszych stanowisk z MaK-iem. Są identyczne w tej materii :wink:

A jak się czyta Krsko? "kyrszka"? Jeśli tak, to nie jestem pewien, czy odmienia się to na "kyrszku"... mam wrażenie, że powinno być jednak "Gollob trzeci w Krsko". Tak samo nie odmienia się Oslo: wyobraźcie sobie tytuł w gazecie "Małysz trzeci w Oslu" :lol:
Powinno być Krsko, jestem tego pewien. 8-)


           
Post 25 kwi 2006, o 01:00
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
A jak się czyta Krsko? "kyrszka"?

A dlaczego mialoby sie czytac "Kyrszka" w mianowniku?

Ja jestem natomiast pewien, ze Krsko sie odmienia. Oslo, molo - to wyjatki.

PS. Szlag mnie trafia, gdy przy pisaniu kazdego posta musze sie ponownie logowac ;/.


           
Post 25 kwi 2006, o 01:03
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
PS. Szlag mnie trafia, gdy przy pisaniu kazdego posta musze sie ponownie logowac ;/.

Nie martw sie - admini nie zrobili Ci psikusa ;) Ja tez musze sie za kazdym razem logowac, dodatkowo po paru chwilach obecnosci na forum wszystkie posty nieprzeczytane oznacza mi jako przeczytane - to tez ucziazliwa sprawa... :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 kwi 2006, o 01:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
MaK napisał(a):
PS. Szlag mnie trafia, gdy przy pisaniu kazdego posta musze sie ponownie logowac ;/.

Nie martw sie - admini nie zrobili Ci psikusa ;) Ja tez musze sie za kazdym razem logowac, dodatkowo po paru chwilach obecnosci na forum wszystkie posty nieprzeczytane oznacza mi jako przeczytane - to tez ucziazliwa sprawa... :roll:

Skad ja to znam... :roll:

Najlepsze jest to, ze nie ktorzy twierdza, ze nie maja takich problemow i forum dziala bez zarzutow.. :x

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 kwi 2006, o 01:07
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Sa rowni i rowniejsi... :roll: :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 kwi 2006, o 08:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Sa rowni i rowniejsi...


Miło mi, że należę do Elyty! :lol:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 19 sie 2006, o 19:50
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Tak sobie siedzę przed komputerem, w międzyczasie słucham Radia Rzeszów, a w nim audycji "150 taktów sportu". I kto jest jednym z prowadzących? Robert Noga! Myślałem że ten komentarz z finału IMP to tylko jednorazowa współpraca z RR. Może to i lepiej że się tam znalazł? Może będzie jeszcze więcej o speedway'u w tej audycji? Bo jak narazie tak jest i nie ma co narzekać :wink: . Co o tym sądzicie?

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 588 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi