Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Lotos Gdańsk poza E-ligą :(


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 4 sty 2006, o 21:47
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2331

Zobacz profil 
Formela rozwalił żużel w Gdańsku. Nikomu chyba nie trzeba przybliżać spraw m.in. z Hancockiem czy Bajerskim. Chyba jedynym ratunkiem dla ekstraligi w Gdańsku jest zawarcie z zawodnikami ugody.


           
Post 4 sty 2006, o 22:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Albo spzredaz tych lepszych zawodnikow a pozakupowianie Wilkow Trojanowskich i Slaczkow... Bo nawet z marnym skladem na elige przyjdzie sporo ludzi... zeby chociaz poogladac dovbrych zawodnikow druzyny..... pzreciownej...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 4 sty 2006, o 22:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
no ciekawe co wymyślą POLSKIE WŁADZE:P:)

Może znajdą jakiś ciekawy zespół z Węgier, Czech czy Rosji, który by chciał startować od razu w polskiej ekstralidze :lol:
Dni Gdańska w ekstralidze wydają się policzone, chyba że Lotos sypnie mocno kasą, ale na to się nie zanosi. Z marketingowego punktu widzenia chyba lepiej byłoby wyłożyć mniejsze pieniądze na lepszą drużynę, jaką jest nasza Stal! Tak więc Lotos Gdańsk :arrow: Gdańsk do II ligi, a Lotos do nas :)


           
Post 4 sty 2006, o 23:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
no a jesli czytaliscie wiad na stro nie glownej to mogliscie przczytac ze nie ktorzy jush mowia ze lotos z chrzanem sa u nas ale z drugiej strony patrzac czy by was to dziwiło porzadny klub sciaga niczym magnes super sponsorów i super zawodnikow


           
Post 5 sty 2006, o 00:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 sty 2006, o 00:04
Posty: 2

Zobacz profil 
Ludzie ale widze że u was wielkie poruszenie plotkami dotyczącymi przenosin Chrzana jedna bezmyślna osoba coś palnie w necie i jest dyskusja na Forach w całym kraju aż żal czytać takie bzdety.
Cytuj:
Powiem wam iz Takiego zawodnika w Gdansku dawno nie bylo.Sam staral sie naklonic do startow w Wybrzezu Nichollsa."

I jeszcze nic nie wiadomo nie ma oficjalnej wiadomości.
pozdro z GDA.

_________________
WYBRZEŻE TO MY


           
Post 5 sty 2006, o 02:29
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Zuzel w Gdansku upadal od wielu lat. Zaczelo sie od podejrzanych
biznesow Majewskiego i wielkiego dlugu zarobionego jeszcze za jego
czasow. Formela to tylko kolejne ogniwo w lancuchu...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 5 sty 2006, o 11:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
Sportowe Fakty.pl napisał(a):
Gdański Auto Moto Klub, w barwach którego występują motocrossowcy ma się przyczynić do uratowania żużla w Gdańsku. GAMK stworzyłoby sekcję żużlową, która przejęłaby miejsce w lidze i zawodników GKS Gwardia Wybrzeże. Takie rozwiązanie popiera Grupa Lotos S.A., dzięki czemu pozostanie ona sponsorem żużlowców znad morza. Klub ten jest członkiem PZMot-u i pozostaje w znakomitych stosunkach z prezesem „centrali” – Andrzejem Witkowskim.



Teraz już wydaje się pewne, że sport żużlowy w Gdańsku nie zginie, a klub z Trójmiasta wystartuje albo w Ekstralidze, albo w I lidze. W poniedziałek zbierze się zespół ds. licencji i zadecyduje o tym, w której lidze pojadą gdańszczanie.

”Jesteśmy gotowi udostępnić swoje struktury dla ratowania tej popularnej na Wybrzeżu dyscypliny sportu. Tym bardziej, że o mały włos, na początku istnienia klubu byłby w GAMK żużel! Jestem już po rozmowach z prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem. Kontaktowałem się także z Polskim Związkiem Motortowym. Dalsze działania nie zależą od nas, ale deklarujemy wsparcie.” – mówi na łamach „Dziennika Bałtyckiego” prezes GAMK – Mirosław Zdanowicz.

Rozpoczęły się rozmowy z zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić klub, odpowiedzialne za nie są osoby zaakceptowane przez miasto. W wypadku startów w Ekstralidze, nie ma żadnych gwarancji na nawiązanie tam walki. Oprócz kupna jakichś zawodników, możliwe wydaje się wypożyczenie kogoś z Ekstraligi.


           
Post 5 sty 2006, o 13:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
Gdańsk szykuje już sie na 1 lige :D zobaczymy za kilka dni jak sie potoczą te plotki o Chrzanku . bedzie oki


           
Post 5 sty 2006, o 13:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Dlaczego 1 lige? Moim zdaniem powinni zaczynac od drugiej, jesli
nie dostana miejsca w ekstralidze.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 5 sty 2006, o 13:45
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Pewny nie jestem, ale to jest chyba tak, ze jezeli sami sie wycofaja z e-ligi to wtedy automatycznie zaczynaja od II ligi. Ale jezeli nie dostana licencji na starty w e-lidze, to wtedy sa zdegradowani do I ligi, poniewaz tam licencja wymagana nie jest. Tym samym w I lidze byloby 9 zespolow, wiec automatycznie do e-ligi awansowalaby... Iskra :>

W kazdym badz razie moze byc jeszcze bardzo ciekawie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 5 sty 2006, o 15:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
A ja tam im życzę powodzenia, mimo, że wydaje się, że sprawy zaszły za daleko i bez "przekrętu" się nie obejdzie...

Tak czy owak wolałbym, żeby Gdańsk ciągle był prężnym ośrodkiem żużlowym w Polsce.

Głupio wychodzić z założenia - "Niech wszyscy upadną, wykupimy im zawodników i zdobedziemy DMP". To takie maluczkie trochi...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 7 sty 2006, o 00:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 sty 2006, o 00:04
Posty: 2

Zobacz profil 
Witam
Ale się tu u was gotuje w tym wątku macie tutaj wypowiedz Chrzana z 5.01.2006 ----->http://www.tomaszchrzanowski.com/

_________________
WYBRZEŻE TO MY


           
Post 7 sty 2006, o 01:01
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Gość z Gda napisał(a):
Witam
Ale się tu u was gotuje w tym wątku macie tutaj wypowiedz Chrzana z 5.01.2006 ----->http://www.tomaszchrzanowski.com/

ta wypowiedz juz byla ,,przerabiana" na naszym forum, zreszta nasz zarzad zdementowal plotke(puszcozna przez unie t) jakoby Tomus byl juz naszym zawodnikiem.
Wszystko zalezy od tego czy Wybrzeze dostanie licencje, 9 stycznia moze bedziemy wiedziec cos wiecej(chociaz czy Chrzanek bedzie do wyrwania)
A co do Gdanska dochodzi kolejny problem umowa z Bjarne, nie wiem jak to dokladnie wyglada, ale podpisana umowe trzeb awyslac do pzm w ciagu okreslonego czasu Gks tak nie zrobil a za kazdy dzien jest jakas kara (bodajze 300zl) czyzby kolejne obciazenie finansowe team z nad morza??
Napewno spadek Gdanska do 1ligi badz drugiej to korzysc dla nas(zakladam pozyskanie Chrzanka) ale ja chcialbym zeby Gdansk zostal w exstralidze, to sie nalezy ich kibicom!!


           
Post 9 sty 2006, o 21:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No i jeszcze trochę na decyzję poczekamy.

http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35617,3104820.html

Moje odczucie:

Lotos dostanie licencję, zostaną Chrzanowski i Pedersen (Lotos zapłaci 7 tys zł. kary za to, że nie wysłał w odpowiednim czasie umowy), który będzie miał wybór - albo Gdańsk albo roczna karencja.


           
Post 9 sty 2006, o 22:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Z ta licencja to jeszcze nic pewnego
:arrow: http://przegladzuzlowy.pl/news_ostrow.php?id=1089885309
Skoro juz przyznaja jakies "nominacje" to Gdansk za rozowo nie ma. :evil:
Choc z drugiej strony to tylko nieoficjalne info! heheheheh!
Tyle juz ich mielismy....... :wink:


           
Post 9 sty 2006, o 22:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sty 2005, o 02:07
Skąd: po drugiej stronie Wisłoka
Posty: 113

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Moje odczucie:

Lotos dostanie licencję, zostaną Chrzanowski i Pedersen (Lotos zapłaci 7 tys zł. kary za to, że nie wysłał w odpowiednim czasie umowy), który będzie miał wybór - albo Gdańsk albo roczna karencja.


Ja mam podobne :wink:

Gdzieś czytałem że z prezesem GAMK ma jakieś powiązania :? Witkowski, więc będzie raczej robił wszystko aby Gdańsk dostał licencję.

A tak swoją drogą po co decyzję o licencji dla Gdańska odwlekać aż o tydzień :?: przecież inne kluby też są zainteresowane tym jak się to zakończy :evil: np. Ostrów :wink: a członkowie klubu mięli chyba już wystarczajaco dużo czasu na przygotowanie dokumentów dotyczących projektu spłaty zaległości wobec zawodników.

eh ta biurokracja...............

_________________
„...czułem się trochę nieswojo przed zawodami...” – Jacek ”Strzykawka” Gollob po IMP w Tarnowie


           
Post 10 sty 2006, o 01:25
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Tunio napisał(a):
A tak swoją drogą po co decyzję o licencji dla Gdańska odwlekać aż o tydzień :?:


Po to, zeby Gdansk zdazyl zalatwic wszelkie formalnosci... Nie podoba mi sie to pseudonadawanie licencji, bo trzeba stanac na glowie, by jej nie dostac. Ale z punktu widzenia kibica, ktoremu zalezy na kazdym zuzlowym osrodku, ciesze sie, ze Gdansk sie jednak zbiera po tych wszystkich problemach. Szanse na utrzymanie maja raczej tylko teoretyczne, ale przeciez to tylko sport i tu niczego nie da sie zaplanowac. Rok temu Apator tez mial poleciec z hukiem.


           
Post 10 sty 2006, o 01:45
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ja chciałbym aby Wybrzeże wystartowało w ekstralidze mimo tego że kibice tej drużyny obrzucili naszych zawodników kamieniami i monetami podczas ich ostatniego występuw Gdańsku :evil:
Ja to pamiętam, dlatego Wybrzeżu nie życze sukcesów w nadchodzacym sezonie,ale chciałbym aby w lidze wystartowali .


           
Post 10 sty 2006, o 01:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Ja też mam mieszane uczucia, co do sytuacji "Wybrzeża", bo z jednej strony wytyczne regulaminowe powinny być "sztywne" i bez żadnych pobłażliwości dla żadnego klubu, zaś patrząc z drugiej, to wiadomo, że każde potknięcie - czy to finansowe, czy organizacyjne (choć niejednokrotnie obydwa te przypadki idą w parze) jakiegokolwiek klubu, osłabiają całą ligę! I w takich przypadkach, powinno podawać się - w miarę możliwości - pomocną dłoń, by ratować sport! A wracając do przepisów, to może warto by je zmienić, tak że jak powstanie Liga Zawodowa, to żeby nie dochodziło już do podobnych wyjątków, bo wtedy łamanie regulaminu nie będzie już chyba nikomu smakowało...


           
Post 10 sty 2006, o 02:28
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Jak dla mnie sytuacja Gdanska i przeciaganie ostatecznej decyzji to lekkie nieporozumienie, jak jest naprawde nie wie nikt i najprawdopodobniej dowiemy sie 16 stycznia. Przypuscmy, ze za tydzien zespol z nad morza nie dostanie licencji(wspolczuje kibicom Gdanska nie pozazdroscic obecnej sytuacji klubu jak i zarzadu), w miejsce obecnego exstraligowca do boju zostanie wydelegowany Ostrow, ktory budowal sklad(chodzi mi o punktowki, kase na sprzet, premie dla zawodnikow itd.) w oparciu o walke na pierwszoligowym froncie, w polowie stycznia dowiedza sie ze maja startowac w najwyzszej klasie polskiego speedwaya i co beda na gwalt zalatwiac licencje, renegocjowac umowy z zawodnikami(chyba ze sami zainteresowani zgodza sie na jazde w exstra na obecnych warunkach) :?: na koniec zostawilem najlepsze jak zachowa sie Mikael Max, ktory skutecznie ucieka od exstraligi :?: zawodnik x podpisal umowe z klubem y, jednak bral pod uwage jazde w nizszej lidze czy w wypadku ,,przymusowego"(przed sezonowego) awansu zawodnik moze zerwac umowe z klubem y :?:
pzdr. ide spac 8-)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 129 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi