Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andriej Karpow - Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 sty 2006, o 16:59
 Andriej Karpow - Rzeszów 2021
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Jako że każdy z naszych zawodników ma oddzielny wątek, zakładam temat dotyczący naszego nowego juniora zza wschodzniej granicy - 19-letniego Andrieja Karpowa.

W poprzednim sezonie Andriej startował w Ukrainie Równe w II lidze, gdzie wystąpił w 9 meczach, uzyskując średnią 1,533. Pozatym Andriej zdobył tytuł mistrza Ukrainy seniorów. W sezonie 2004 występował w Polsce w drużynie Lwowa, wystąpił w 4 meczach uzyskując średnią 1,40.

Jakie jest wasze zdanie, odnoście decyzji o zakontraktowaniu młodego Ukraińca. Jakie są wasze nadzieje i obawy z nim związane? Zapraszam do dyskusji. :)

Ja osobiście cieszę się bardzo, że Stal Rzeszów została wzmocniona Andriejem Karpowem. Widziałem go na sparingu z Apatorem i podobała mi się jego jazda, wygrał np. z Wilkiem i Baranem. Od kiedy powstała możliwość jazdy zawodników zza granicy ma każdej pozycji w składzie, od razu pomyślałem, że wartoby się zainteresować Karpowem, który jest zawodnikiem niewątpliwie utalentowanym i perspektywicznym, do tego będzie mógł jeździć jako junior jeszcze trzy sezony. No i w końcu od niepamiętnych czasów zawodnik Stali ma szanse zaistnieć w brązowym kasku! :wink:


           
Post 3 sty 2006, o 17:36
 


Cytuj:
No i w końcu od niepamiętnych czasów zawodnik Stali ma szanse zaistnieć w brązowym kasku!


chyba ktos zapomnial, ze w 2004 roku Miesiacowi w wygraniu tregoz turnieju przeszkodzil tylko i wylacznie pech.

Ale fak faktem, ze transfer Ukrainca to bardzo dobre posuniecie naszych dzialaczy. Ja osobiscie mam nadzieje, ze Karpow rowniez w lidze dostanie niejedna szanse, bo jezdzic to on potrafi i na pewno nie stoi na straconej pozycji w rywalizacji z innymi 'mlodzikami'


           
Post 3 sty 2006, o 17:38
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sty 2006, o 20:09
Skąd: ZKS STAL RZESZOW
Posty: 194

Zobacz profil 
mysle ze karpow na pozycje juniora jest bardzo dobra i przemyslana decyzja,ma przed soba 3 sezony jako junior a pozniej jezeli bedzie ok to wskoczy jako zawodnik do 23 lat,wiec uwazam ze jest to bardzo dobra decyzja a dla karpowa dac dobry motocykl to napewno powalczy, bo talent niewatpliwie ma spory.


           
Post 3 sty 2006, o 17:40
 katastrofa
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 cze 2005, o 22:29
Posty: 16

Zobacz profil 
Moim zdaniem jest to pomyłka żeby kupować Karpowa to nie jest pierwsza ani druga liga tylko EKSTRALIGA. Moim zdaniem byłby już lepszy jako junior np. ANTONIO LINDBACK itd.
To była okropna pomyłka, a owoce tego transferu to będziemy zbierać MOŻE za trzy lata jak Karpow zostanie Seniorem.
(nie mówie o LINDBACKU jako że by on był. Tylko o jakimś profesjonalnym zawodniku który umie się przygotować do startów w trudnych meczach w których Marma będzie walczyła o najwyższe miejsca czyli pierwszej czwórki)


Ostatnio edytowano 3 sty 2006, o 17:50 przez Sebastian_92, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 3 sty 2006, o 17:46
 Re: katastrofa
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
Sebastian_92 napisał(a):
Moim zdaniem jest to pomyłka żeby kupować Karpowa to nie jest pierwsza ani druga liga tylko EKSTRALIGA. Moim zdaniem byłby już lepszy jako junior ANTONIO LINDBACK.
.
dobre porównanie :D :D :mrgreen:

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 3 sty 2006, o 17:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2005, o 14:54
Posty: 1087

Zobacz profil 
wg mnie rowniez dobre posuniecie. ciekaw jestem tylko, czy w tym roku bedzie miał okazje do startów. nie od dzis wiadomo, ze mamy 2 pewnych juniorow do skladu, jednakze od przybytku głowa nie boli. Lepiej miec, i pozniej w razie potrzeby wykorzystac, niz nie miec, i wlosy sobie z glowy w razie (odpukac!) czegos nieplanowanego

PS. Sebastian_92, daj kase, to bedzie i Lindbeack :?


           
Post 3 sty 2006, o 17:47
 Re: katastrofa
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Sebastian_92 napisał(a):
Moim zdaniem jest to pomyłka żeby kupować Karpowa


Wykrakalem.


           
Post 3 sty 2006, o 17:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 maja 2005, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 124

Zobacz profil 
I bardzo dobre posuniecie ze strony zarzadu...Im wiecej mlodziezy tym lepiej a za 2 lata bedzie z niego mysle pozytek jak sie dobrze rozwinie...Moze wyrosnie nam jakis nowy dobry duet mlodziezowcow:)

_________________
...Sous L'Oeil De L'Ange...


           
Post 3 sty 2006, o 18:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Skoro to 18-to latek, to juniorem będzie jeszcze przez 4 lata.


           
Post 3 sty 2006, o 18:05
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 11:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 189

Zobacz profil 
No i wlasnie naszym dzialaczom chodzilo o przyszlosc.Ten zawodnik przecierz bedzie jezdzil przez pare lat jako junior moim zdanie to jest bardzo dobre posuniecie :D


           
Post 3 sty 2006, o 18:05
 POMYŁKA
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 cze 2005, o 22:29
Posty: 16

Zobacz profil 
Moim zdaniem jest to pomyłka żeby kupować Karpowa to nie jest pierwsza ani druga liga tylko EKSTRALIGA. Moim zdaniem byłby już lepszy jako junior np. ANTONIO LINDBACK itd.
To była okropna pomyłka, a owoce tego transferu to będziemy zbierać MOŻE za trzy lata jak Karpow zostanie Seniorem.
(nie mówie o LINDBACKU jako że by on był. Tylko o jakimś profesjonalnym zawodniku który umie się przygotować do startów w trudnych meczach w których Marma będzie walczyła o najwyższe miejsca czyli pierwszej czwórki)


           
Post 3 sty 2006, o 18:06
 a
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 cze 2005, o 22:29
Posty: 16

Zobacz profil 
??? Sory ale coś się zchrzaniło prosze o usunięcie tego posta i taego wyrzej


Ostatnio edytowano 3 sty 2006, o 18:08 przez Sebastian_92, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 3 sty 2006, o 18:08
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):
Skoro to 18-to latek, to juniorem będzie jeszcze przez 4 lata.

Niestety nie. Juz ma dziewietnascie lat (rocznikowo), a zatem przed nim jeszcze trzy lata startow w gronie mlodziezowcow.


           
Post 3 sty 2006, o 18:14
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sie 2005, o 07:56
Posty: 275

Zobacz profil 
powiem tak widziałem "TYPA" na sparingu z Toruniem i o ile mnie pamięć nie myli problemy z jego pokonaniem mieli nasi seniorzy nie wiem czy nie czasmi Kuciapa, czy Śledź, MOIM bardzo SKROMNYM zdaniem KARPOW NAPRAWDE zapowiada sie nieźle ale co z tego bedzie to sie okaże OLEEE POZDR. :twisted:

_________________
JOINT & SPORT to nie rozłączna para


           
Post 3 sty 2006, o 18:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
nonkurde jaja se ktos obi moze w pzryszłym roku dostanie wogle polskie obywatelstwo jestem zdecydownie na nie z tym transferem zdobył 1,5 w drugiej lidze a to nie jest pierwsza tylko extra liga i nie sadze zeby tam mocno nawojował no ale napewno bedzie dobrym sparing partnerem dla baran jesli zostanie


           
Post 3 sty 2006, o 18:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
zapatista napisał(a):
nonkurde jaja se ktos obi moze w pzryszłym roku dostanie wogle polskie obywatelstwo jestem zdecydownie na nie z tym transferem zdobył 1,5 w drugiej lidze a to nie jest pierwsza tylko extra liga i nie sadze zeby tam mocno nawojował no ale napewno bedzie dobrym sparing partnerem dla baran jesli zostanie


Tylko ze te 1.5 w drugiej lidze zdobyl raczej na slabych osilokach. Moim zdaniem ten transfer jest trafiony, a napewno na nim nie stracimy. chlopak dostanie odpowiedni sprzet i wtedy bedziemy mogli powiedziec cos wiecej. Na razie to jest trafiony transfer 8-) Rowniez widzialem tego chlopaka w sparingu z Toruniem i naprawde wiele juz potrafi.


Pozdrawiam


           
Post 3 sty 2006, o 18:27
 No w końcu !!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 cze 2005, o 22:29
Posty: 16

Zobacz profil 
Zapatista - :piwo: zgadzam się z Tobą BRAWO !!!


           
Post 3 sty 2006, o 18:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Zakontraktowanie Andrieja to na pewno nie jest duze wzmocnienie lecz inwestycja w przyszlosc. Nie sadze, zeby byl duzo gorszy od pozyskanych przez WTS Simoty i Klinga, czy innych wynalazkow. Chlopak 19 lat, rozwojowy, w dodatku objezdzil sie juz w II lidze, poznal tory i to spory plus. Wiadomo, ze niektorzy chcieliby tutaj Lindbaecka, czy Lindgrena ( oczywiscie ten jest juz w ZG ) na pozycje juniora, ale wiadomo ze to sie wiaze ze sporymi kosztami. Poza tym junior z pierwszej polki to tylko pozorna inwestycja w nasza przyszlosc. Andriejowi blizej jest na pewno do Rzeszowa niz np. do Torunia. Z kolei trudno byloby utrzymac na dluzej Antonia lub kogos jego pokroju, biorac pod uwage jego status gwiazdy.
Mam nadzieje, ze nasi dzialacze wezma sie porzadnie za szkolke, bo moim skromnym zdaniem fajnie ze sie wzmacniamy ale trzeba pamietac ze warto zabezpieczyc przyszlosc i wyszkolic wlasnych, polskich juniorow.


           
Post 3 sty 2006, o 18:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
z reszta mam jedno tylko pytanie czy zwolnienie limitu obco nie dotyczy tylko zawodników z ue bo jesli tak to karpov napewno bedzie miał polskie obywatelstwo a jesli nie to ja proponuje aby sztab szkoleniowy wybrał sie na madagaskar i tam szukał utalentowanych młodych jeźdzców, a czemu nie australia albo usa moze tam znajdziemy jakis rodaków na komarach. panowie i panie nie popadajmy w skrajnosci zeby nas nie zalała fala matołów na rowerach.


           
Post 3 sty 2006, o 18:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
NIe, nie dotyczy. Uwolniono rynek dla wszystkich zuzlowcow, nawet tych z Madagaskaru i Korei Polnocnej :P.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: RychuZKS i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi