Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andriej Karpow - Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 wrz 2006, o 17:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Jak powiedział prezes Lukoilu, podczas meczu z Mega Ladą Togliatti Andriej Karpow doznał silnego stłuczenia ręki i powybijał sobie palce.


           
Post 14 wrz 2006, o 18:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Nasuwaja mi sie dwa pytania po tej informacji:
1.Która ręka ucierpiała?
2.Czy zdązy wyleczyc sie na finał MDMP?

Moim zdaniem to stłuczenie ręki po tygodniu kuracji nie powinno byc jakims większym problemem(chyba, ze ręka jest BARDZO potłuczona), ale martwią mnie troche te wybite palce. Osobiście miałem niedawno 2 wybite i przez pewien okres chwycenie czegokolwiek tymi dwoma palcami konczyło sie na tym, ze tą rzecz upuszczałem bo palce nie wytrzymywały. Dlatego lepiej by było jakby to nie była ręka od sprzęgła. Trzeba zyczyc Andriejowi jak najszybszego powrotu do zdrowia i oby juz za tydzien mogl się cieszył ze złotego medalu MDMP :wink:


           
Post 16 wrz 2006, o 21:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Andriej dzisiaj pojechał w Tarnowie w turnieju pożegnalnym Tonego Rickardssona, ale występ zaliczy raczej do marnych, bo przyjechał tylko raz przed innym zawodnikiem, a był to.... Tomek Chrzanowski, który zaliczył mimo tej wpadki udane zawody - zdobył 11 pkt.
Możemy jedynie mieć nadzieję, że Karpow wróci do optymalnej dyspozycji do czwartku. A nadzieja jest matką... :roll:


           
Post 16 wrz 2006, o 22:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Karpov w Tarnowie jeździł beznadziejnie. Jeden punkt zdobył na Tomku, któremu po prostu zajechał droge i ten stracił ochote do dalszej walki


           
Post 17 wrz 2006, o 13:04
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Drobny wypadek przy pracy nie ma sie co martwic za rok będzie śmigal jak szatan na naszym owalu jeszcze troche sie rozjezdzi tego roku,zmie solidnie przetrenuje i za rok będziemy bić mu gorące brawa.


           
Post 12 paź 2006, o 22:28
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
W sobotę na torze w Równem rozegrany został drugi etap Indywidualnych Mistrzostw Ukrainy Juniorów. Zakończył się on wygraną Władimira Kołodija juniora. W końcowej klasyfikacji po dwóch imprezach najlepszy okazał się jednak Andriej Karpov.



Klasyfikacja II etapu IMU juniorów - 7.10.2006r. Równe:
1. Wladimir Kołodij junior (Równe) (3,2,3,3) 11
2. Andriej Karpov (Czerwonograd) (3,3,3,2) 11
3. Wladimir Omeljan (Równe) (2,3,3,2) 10
4. Andriej Korbin (Czerwonograd) (2,3,3,1) 9
5. Jarosław Paluchowicz (Równe) (3,2,3,u/w) 8
6. Michaił Oneszko (Równe) (2,1,3,2) 8
7. Aleksandr Dikal (Równe) (2,2,1,1) 6
8. Witalij Omeljan (Równe) (-,-,2,2) 4
9. Andriej Mudrak (Czerwonograd) (1,0,2,u/w,0,1) 4
10. Nikolaj Komonczuk (Równe) (1,d,1,1) 3


Czołowa szóstka na zakończenie mistrzostw:
1. Andriej Karpov (Czerwonograd) - 26 (15,11)
2. Wladimir Kołodij (Równe) - 22 (11,11)
3. Wladimir Omeljan (Równe) - 20+3 (10,10)
4. Michaił Oneszko (Równe) - 20+2 (12,8)
5. Jarosław Paluchowicz (Równe) - 17 (9,8)
6. Andriej Korbin (Czerwonograd) - 17 (8,9) sportowefakty.pl

Ciagle wierze pomimo roznych opini na temat wystepow Andrija w lidze polskiej( a własciwie na brak wystepow, ja przynajmniej nie oczekiwalem ze bedzie lepszy niz David i Paweł), pomimo slabego wystepu w finale MDMP, chcialbym zeby Ukrainiec dostal szanse w sezonie 07, czuje ze to bedzie jego rok. :wink:

EDIT:
Cytuj:
Przed sezonem 2006 Andriej Karpow (na zdjęciu) podpisał trzyletni kontrakt z zespołem Marmy Polskie Folie Rzeszów. Prezes klubu Marta Półtorak poinformowała na łamach Gazety Codziennej Nowiny, że kontrakt z młodym Ukraińcem zostanie rozwiązany.



- Z Karpowem, aby nie zamykać mu drogi rozwoju w innym klubie, rozwiążemy wcześniej dwuletni kontrakt. Nie dosyć, że spisuje się słabo, to jeszcze jego sponsor ma wysokie wymagania - stwierdziła Półtorak.


           
Post 24 paź 2006, o 21:41
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sie 2005, o 07:56
Posty: 275

Zobacz profil 
najgorszy ruch naszych działaczy NAJGORSZY !!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: mój ulubiony zawodnik i myśle że nie tylko mój zostanie "usunięty" z Rzeszowa :roll:

:(

WIELKA SZKODA
Obrazek

_________________
JOINT & SPORT to nie rozłączna para


           
Post 24 paź 2006, o 22:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
"jeszcze sie taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil" :kielb_pala:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 25 paź 2006, o 03:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 cze 2003, o 13:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
talent ma ale chwilami chyba za bardzo go ponosi...


           
Post 25 paź 2006, o 04:41
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
A ja juz przed sezonem mowilem, zeby na zadnych ruskich nie stawiac. Coz z tego, ze maja talent, jak nie maja sprzetu i na ow sprzet ich nie stac. Potrafia walczyc, ale skutecznie punktujacymi zawodnikami nie zostaja. Wyjatkiem jest tu moze Saitagriejew czy Mardanszin, ale to sie dzialo w nieco innych czasach. Nobi, to kto wygral przedsezonwy zaklad? :D

Lepiej pogadac z Nickim, moze poleci jakis talent w Danii, albo przedzwonic do p. Koszuta ze Szwecji i tez go spytac o jakiegos mlodego utalentowanego Szweda.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 25 paź 2006, o 09:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Nobi, to kto wygral przedsezonwy zaklad? :D


Zakladalismy sie tylko o lige czy o całokształt ?:) bo jesli o lige to przegralem a jesli o całokształ Andrieja w sezonie (nie liczac Polski) to wtedy wygralem :)

pzdr.

P.S
Szkoda Andrieja..Jeszcze nie raz bedzie zadziwial..:]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 25 paź 2006, o 16:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Odnosilismy sie jedynie do zakontraktowanie Andrieja w Rzeszowie. :)

Zaprawde powiadam - zadnych ruskich!!!!

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 25 paź 2006, o 16:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Lepiej pogadac z Nickim, moze poleci jakis talent w Danii, albo przedzwonic do p. Koszuta ze Szwecji i tez go spytac o jakiegos mlodego utalentowanego Szweda.


kto to jest Jasiek?

mysle, ze lepiej zadzownic do Ciebie. i doradzisz ze Holder nie chce.

zeby było na temat. juz rozmawialismy o Ruskach. wcale nie sa tacy źli. twierdzisz ze Ruscy żli. jeszcze przed 2005 rokiem odradzales Dunczykow.

wszystko sie zmienia Jasiek to raz. nie wolno generalizowac do dwa, a po trzy wcale tak te Ruski źle sie nie prezentowaly. ja wiem, ze Ty aby kogos zaliczyc do trafionych obco to musi walic po 12-15 inaczej jest przecietniak, mierniak i takich polski zuzel nie potrzebuje.

zapomniales jeszcze o Starostine.

wystarczy sobie przejrzec jak funkcjonowała kidys liga rosyjska , a jak teraz. mlodzi sa coraz bardziej zauwazalni.

a Karpov? po pierwszych dwoch treningach - obserwacjach w parkingu - przypuszczalem ze z tej wspołpracy wiele sie nie urodzi.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 25 paź 2006, o 16:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2006, o 16:19
Skąd: Dębica
Posty: 230

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A ja juz przed sezonem mowilem, zeby na zadnych ruskich nie stawiac. Coz z tego, ze maja talent, jak nie maja sprzetu i na ow sprzet ich nie stac. Potrafia walczyc, ale skutecznie punktujacymi zawodnikami nie zostaja. Wyjatkiem jest tu moze Saitagriejew czy Mardanszin, ale to sie dzialo w nieco innych czasach. Nobi, to kto wygral przedsezonwy zaklad? :D



A co z Saifudtinowem?? :roll: Koleś 2 razy w tym sezonie objechał Golloba (oczywiście na betonie, bo na kopie to nawet Karpov jest w stanie z nim wygrać)...

Może lepszym wyjściem byłoby wypożyczenie go do jakiegoś klubu (np. Krosno) gdzie w każdym meczu jeździł by 5-6 biegów, nabrał doświadczenia i w 2008 roku wymiatał w Rzeszowie

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 paź 2006, o 17:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Sajdufinow to cieniak. ma juz 16 lat. debiutuje w Polsce i pozwala sobie na przywozenie zera punktow. lepiej zwerbowac młodego Duna.
Nicki im sie codziennie przypatruje. :D

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 paź 2006, o 04:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
To drodzy panstwo, powiedzcie mi, ile punktow w obecnej ekstralidze robiliby tacy goscie jak Saitgariejew, Starostin, Mardanszin. Ilu z nich jezdzilo w owczesnej ekstraklasie robiac pokazne liczby punktow?

Sajfutdinow ma 16 lat, dajcie chlopakowi czas. Jestem przekonany, ze powyzej przecietnego poziomu sie nie przebije, choc pewnie stac go na osiagniecie poziomu podobnego do Saitgariejewa.

Drozd, naprawde nie wiesz, kto to jest Zdzislaw Koszut? Gosc, ktory zalatwia Polakom starty w Szwecji oraz pomaga sciagac Szwedow do ligi polskiej.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 paź 2006, o 10:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Jaśku ze strony Grzegorza to była lekka ironia. Jak ma nie wiedzieć kto to jest, jak przeprowadzał z nim wywiad dla TŻ itp.
A co do Andrieja - szerokiej drogi. Ja za nim płakać nie będę. Dawać i prosić to o dwie rzeczy za dużo ....

_________________
Obrazek


           
Post 26 paź 2006, o 13:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
nie ma znacznia czy robilem czy nie. po prostu nazywa sie Kolsut. :D

a po drugie czy zawsze trzeba sie zwraca do posrednikow, ktorzy z tego zyja?

ja sprobowalbym zaciagnac informacji od najbardziej kompetentnych ludzi, czyli trenerow kadry. oni w przeciwienstwie do polskich menago z reprezentacja pracuja okragly rok.

natomiast gatki typu ile robilby Saitagriejew w ekstralidze sa bez sensu.

kiedys byli Wegrzy dobrzy, teraz sa słabi. Byli Amerykanie teraz ich nie ma. nie bylo Ruskow teraz zaczynaja byc widoczni, podobnie Niemcy doczekali sie rodzynkow.

to tak jakbysmy sie cofneli do roku 1978 i pomysl sciagnac Dunow. szalenstwo, przeciez to same cieniaki.

zmierzam do tego, ze historia to moze zyjmy w statystykach. po prostu trzeba zobaczyc kogos na torze, w parkingu i tyle. podziały polityczo-gospodarcze powoli sie zacieraja. sprzyja zainteresowaniu sie sciana wschodnia.

a jesli juz Jasiek pyta to odpowiem, ze Rif taki slaby nie był. potrafil nie raz dowalic Gollobowi w turniejch indywidualnych. W Warszawie w mocno obsadzonych turniejach stawal na podium , przy dzisiejszym regulaminie bylby rozchwytywany.

p.s. J.. po nazwisku to po pysku. :|

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 7 lis 2006, o 12:45
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wszystko wskazuje na to, że Andriej Karpow będzie w sezonie 2007 reprezentował Unię Leszno.


           
Post 7 lis 2006, o 16:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Jezeli to prawda to musiał znacznie obnizyc swoje wymagania dlatego moga sie na niego skusic. 8-)

_________________
1960-1961-0000


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi