Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Darek Śledź


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 25 kwi 2005, o 16:56
 Darek Śledź
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Jako ,że Śledziona nie ma osobnego tematu, myślę że dobrym pomysłem będzie aby go założyć.

Można pisać ile wlazie. Negatywnie również :wink:

Pytanie pierwsze : dlaczego jeździ tak wolno ,że aż śmiać się chce :?:


           
Post 25 kwi 2005, o 16:59
 Re: Darek Śledź
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Jako ,że Śledziona nie ma osobnego tematu, myślę że dobrym pomysłem będzie aby go założyć.

Można pisać ile wlazie. Negatywnie również :wink:

Pytanie pierwsze : dlaczego jeździ tak wolno ,że aż śmiać się chce :?:


odpowiedzi na to pytanie szukali w Rybniku w Lublinie...i nie znaleźli odpowiedzi, a jesli znaleźli to to wiadomo o jaka odp. chodzi :]

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 kwi 2005, o 17:03
 


Cytuj:
Pytanie pierwsze : dlaczego jeździ tak wolno ,że aż śmiać się chce


jesli znajdzie ktos odpowiedz na to pytanie , to niech takowy delikwent jak najszybciej skontaktuje sie z Darkeim ! 8-) Bo Rybka sam nie wie, czemu jest tak, a nie inaczej...

Odpowiedzi nasz nowy nabytek bedzie probowal szukac ponownie u mechanika. Miejmy nadzieje, ze uda mu sie cos z tym fantem zrobic...


           
Post 25 kwi 2005, o 17:06
 Re: Darek Śledź
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 kwi 2004, o 23:02
Skąd: Lublin
Posty: 84

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
GRISZA napisał(a):
Jako ,że Śledziona nie ma osobnego tematu, myślę że dobrym pomysłem będzie aby go założyć.

Można pisać ile wlazie. Negatywnie również :wink:

Pytanie pierwsze : dlaczego jeździ tak wolno ,że aż śmiać się chce :?:


odpowiedzi na to pytanie szukali w Rybniku w Lublinie...i nie znaleźli odpowiedzi, a jesli znaleźli to to wiadomo o jaka odp. chodzi :]


Jeszcze wcześniej Rusko znalazł na to odpowiedź we Wrocławiu. I odsunął Rybkę od składu...


           
Post 25 kwi 2005, o 17:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
...ale przynajmniej Darek potrafi ładnie wytłumaczyć dlaczego źle mu idzie, zrobić wspaniałą minę biednego zawodnika który bardzo się stara ale jakoś nie wychodzi. Wspaniale opowiadać jak bardzo sie stara i przykłada do swojej pracy. Jak mu zależy na kibicach itd. Do tego wspaniały uśmiech jak gwiazdor z Hollywood :wink: Gdy trzeba pokazac załamanego oczywiście zrobi to w jednej chwili, gdy zagadnie do niego jakikolwiek kibic zawsze zamieni dwa czy trzy zadania. Chodzący ideał: mądry,inteligentny,miły,przyjacielski,można wymieniac bez końca... tylko jak trzeba pojechać to w najważniejszym momencie jakos zawsze zawodzi...
P.S.Ładny ma nowy terenowy samochód nie?? :wink:

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 kwi 2005, o 17:12
 


Tak jak myslalem - Darkowi powinela sie noga, to mamy wysyp wpisow lubelskich fanow 8-)

Cytuj:
jak trzeba pojechać to w najważniejszym momencie jakos zawsze zawodzi...


w tym wlasnie rzecz,z e najwazniejszy moment jeszcez nie nadszedl ! 8-)

Cytuj:
Ładny ma nowy terenowy samochód nie??


Ty nam to powiedz 8-)


           
Post 25 kwi 2005, o 17:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
mikas napisał(a):
...ale przynajmniej Darek potrafi ładnie wytłumaczyć dlaczego źle mu idzie, zrobić wspaniałą minę biednego zawodnika który bardzo się stara ale jakoś nie wychodzi. Wspaniale opowiadać jak bardzo sie stara i przykłada do swojej pracy. Jak mu zależy na kibicach itd. Do tego wspaniały uśmiech jak gwiazdor z Hollywood :wink: Gdy trzeba pokazac załamanego oczywiście zrobi to w jednej chwili, gdy zagadnie do niego jakikolwiek kibic zawsze zamieni dwa czy trzy zadania. Chodzący ideał: mądry,inteligentny,miły,przyjacielski,można wymieniac bez końca... tylko jak trzeba pojechać to w najważniejszym momencie jakos zawsze zawodzi...
P.S.Ładny ma nowy terenowy samochód nie?? :wink:


otóz to...ba! jeszcze niektórzy wierze w te jego minki... :lol:

teraz wpis kibiców z Rybnika
Cytuj:
to Pan Rybka znany w Rybniku jako Sprzedawczyk


Przekonali sie we Wrocławiu, w Ryniki w Lublinie...nastepni w kolejce jesteśmy my :( :( :x TROJAN WRÓC!!!!!!!!!!!! :(
[/quote]

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 kwi 2005, o 17:23
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2005, o 21:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 76

Zobacz profil 
Witam !!
Myślę,że Darek jest na tyle doświadcoznym zawodnikiem ,że nie powinien mieć problemu z dopasowywaniem się do torów i powinien robić(jak na jego wiek) jakieś 6-7 pkt.Ajeśli do meczu z Ostrowem (myśle o meczach z Krosnem i Grudziądzem)się nie przełamie to będziemy mogli mówić o pechowym transferze , który okazał się nietrafiony!!
Meller
WIE KTOŚ ILE BILETY I PROGRAM KOSZTUJĄ W KROŚNIE????????????


           
Post 25 kwi 2005, o 17:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Tak jak myslalem - Darkowi powinela sie noga, to mamy wysyp wpisow lubelskich fanow 8-)

Cytuj:
jak trzeba pojechać to w najważniejszym momencie jakos zawsze zawodzi...


w tym wlasnie rzecz,z e najwazniejszy moment jeszcez nie nadszedl ! 8-)

No właśnie,jeszcze nie nadszedł a tu juz takie wyniki. Gdybyś uważnie śledził :wink: co pisali lublinianie od dłuższego czasu to bys zauważył,że wielu pisało,że prędzej czy później Śledź zacznie przywozic zera i zawalac mecze. Ale w jednym masz rację,chyba nikt się nie spodziewał,że to nastąpi tak szybko.

Cytuj:
Cytuj:
Ładny ma nowy terenowy samochód nie??


Ty nam to powiedz 8-)

Mi się podoba :D 8-)

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 kwi 2005, o 17:34
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
Meller napisał(a):
WIE KTOŚ ILE BILETY I PROGRAM KOSZTUJĄ W KROŚNIE????????????

- normalny 15 zł
- ulgowy 10 zł (do 16 lat za okazaniem legitymacji)
- program 3 zł
- dopłata do trybuny głównej i bocznej 5 zł

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Post 25 kwi 2005, o 17:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 432

Zobacz profil 
Dajcie spokój, bo co będziecie pisać jak p. Dariusz w Krośnie zrobi kilkanaście punktów? On chyba zdaje sobie sprawę z tego, ze to może być jedna z ostatnich szans na zrehabilitowanie się. No chyba że szykują sie jakieś radykalne pociągnięcia ze strony kierownictwa sekcji i zamiast niego zobaczymy jeszcze jednego młodzieżowca w składzie. Wcale bym się nie zdziwił, bo na Krosno to powinno wystarczyć.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 25 kwi 2005, o 17:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Akurat tego,że Darek zrobi jakieś 10 punktów w Krośnie(jeśli pojedzie) to można być niemal pewnym 8-) Wydaje mi się,że poniżej 8 nie zejdzie.

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 kwi 2005, o 17:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 kwi 2005, o 11:22
Skąd: rzeszow
Posty: 17

Zobacz profil 
niech sie powazniej zastanowi i cos z tym zrobi , a nie tylko robi .....minki!!! Nie ma na to czasu!!!!!!! :lol:


           
Post 25 kwi 2005, o 18:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 kwi 2005, o 15:15
Posty: 9

Zobacz profil 
mikas napisał(a):
Akurat tego,że Darek zrobi jakieś 10 punktów w Krośnie(jeśli pojedzie) to można być niemal pewnym 8-) Wydaje mi się,że poniżej 8 nie zejdzie.

Tak samo pewnym jak wygranej z gorzowem 8-)


           
Post 25 kwi 2005, o 18:16
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2003, o 16:05
Skąd: Lublin
Posty: 130

Zobacz profil 
Niechce was martwić " przyjaciele " ale jak Śledź zaczyna słabo jechac to już sie nie poprawia !!! czyli z nim może być tylko gorzej.
Niestety Trojan to jeszcze wiekszy cienias , musicie zatrudnić Pecyne , bo jak tego nie zrobicie to nie macie szans na awans!
I jeszcze jedno najważniejsze (czego wam nie życze) jeszcze nie było u was rzadnej kontuzji , a zapewne taka sie niebawem zdarzy (czego wam nie życz) znając wasz zespół , i co wtedy ? jakby Max albo Ciapek nie mogli pojechać w meczu to co będzie ???


           
Post 25 kwi 2005, o 18:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
radus napisał(a):
I jeszcze jedno najważniejsze (czego wam nie życze) jeszcze nie było u was rzadnej kontuzji
A Trojanowski to co? Jego brak jest bardzo odczuwalny.
PS. K.Szyszka tez jest kontuzjowany wiec na brak urazów nie mozemy narzekac


           
Post 25 kwi 2005, o 19:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Radus Ty sie mart o swoja druzyne zebyscie nie musiueli za rok w Wanda kraków smigac ;)


           
Post 25 kwi 2005, o 19:54
 Darek "rybka" Śledź
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 kwi 2005, o 18:49
Posty: 17

Zobacz profil 
No to macie się na kim wyrzyć :| :| :| ale jak pojechał w Lublinie to był gość :>:>:>:> no tak znów całą winę zwalimy na Dareczka a jak popatrzymy na wyniki zawodników takich ja Karolek to jest ok :>:>:>
Darek miał wnieśc do drużyny doświadczeie na torach wyjzdowych i to zrobił a szanowny Pan Baran Miał być jednyz z LIDRÓW i wraz z Tomkiem praktycznie każdy bieg wygrywać 5:1 <i mam nadzieję że tak będzie bo inaczej nici z awansu i sponsor spakuje zabawki i wyprowadzi się do innej Piaskownicy > a tu gość nie ma chęci walczyć poprostu jak go wczoraj ogladałem to normalnie płakać mi się chciał zero walki na torze wyszedł mu jeden start więc myśle że jednak nie zapomnieł jak się jeździ ale pokazał że bez niego nie jesteśmy w stanie wygrać meczu a co do naszego innego transferu czyli Dawida Stachyry to nie rozumie jak mozna w Opolu zrobić 11 pkt i wywalczyć awans z 3 miejsca a potem u siebie jadąc na prowadzeniu zostawić Hlibowi miejsce przy kresce normalnie paranoja a po trzecie co się stało z taktyką Janusz trenera ????????? jak można na najlepszą parę Chomskiego Paluch- Hlib wystawić Tomka z Baranem co widać był że Tomek już nie jest taki szybki jak by pojechał Maciek to mecz byłby wygrany bo remiś w 14 a w 15 było by zwycięstwo bo i Łukaszewski i Biere byli do objechanie przez Tomka natomiast Paluch z Hlibem byli pozasięgiem więc mecz przegrany przez słabą postawę 3 zawodników i taktykę Jaśka !!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
JAK STAL TO NIEE MARMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 25 kwi 2005, o 20:00
 macz w krośnie
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 kwi 2005, o 18:49
Posty: 17

Zobacz profil 
Panowie mecz w Krośnie wygramy bo jak nie to po co do pley-offu wchodzić ??????????? co krosne może wystawić na nas ????? Wilka stranieri i slączka to za mało wierzę w to że wygramy a i Karolek i Dareczek i Dawidek w końcu się obudzą bo dostali kubeł bardzo zimnej wody na łeb i na faze finałową bedziemy gotowi na wygranie wszystkiego :]:]:]:] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
JAK STAL TO NIEE MARMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 25 kwi 2005, o 20:17
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
a nie mówiłem :lol: :lol:
oto wypowiedz Frankowa po meczu...
Cytuj:
Nadal mam duże problemy sprzętowe, nie mogę dojśc do poruzmienia- takie sa tego efekty.Sam już nie wiem co mam robić


Jak widac wytłumaczonko kazdy zawodnik ma takie same :lol: i zapwne po meczu tez siedział przybity... :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi