Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kto uzupełni stawkę w e-lidze???


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 23 sty 2006, o 14:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Do końca rzeczywiście nic nie wiadomo, ale GKSŻ została postawiona w niezwykle trudnej sytuacji, bo w tej chwili to komisja musi prosić (!) o ewentualne starty w e-lidze. Dobrze, że wśród tych 4 zespołów jest choć jeden, który na pomysł startów w e-lidze zapatruje się optymistycznie - czyli Rybnik. I moim zdaniem właśnie ten zespół wystartuje w rozgrywkach 2006. Skoro 70% kibiców woli oglądać porazki w e-lidze niż zwycięstwa i porażki w pierwszej, to ich wola. Po sezonie objadą baraż z Lublinem czy Grudziądzem i zostaną tak czy inaczej w gronie najlepszych. A awansować byoby im ciężko (Ostrów, ZG).

_________________
Obrazek


           
Post 23 sty 2006, o 17:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
Już wiadomo oficjalnie, że Ostrów nie wystąpi w elidze :) Zielonka się waha, a ROW nie ma składu...


           
Post 23 sty 2006, o 18:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
No to Ostrów już odpadł, ZG sie waha a jeżeli pozostali też odmówią? to w 1 lidze 9 drużyn :roll:
Ja jednak dalej sądze że Rybnik nie odmowi i pojedzie ( nie zasłuzenie) w e-lidze, tylko kogo oni tam mają: Czerwiński może być ale Romanek czy Povażnyj to są zawodnicy nie na e-lige nie mówiąc juz o ich obco: Gafurov czy Norris ( nie mylić z Czakiem :lol: :lol: ) chyba że kupią Chrzanka i jakoś przekonaja Zagara czy Lindbacka to może jeszcze coś pokażą.
Nasuwa mi się taki wniosek: czy termin przydzielania licencji nie powinien być ustalony na jakiś wcześniejszy termin? przecież gdyby taka sytuacja zaistniała powiedzmy na początku grudnia to zespół wchodzący w miejsca Gdańska miałby jeszcze jakieś szanse na rynku transferowym bo wtedy jeszcze byli zawodnicy a teraz zostały 2-3 nazwiska godne uwagi wieć nie ma się co dziwić działaczom z Ostrowa że zespołem budowanym na 1 ligą nie chcę jechać w e-lidze.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 23 sty 2006, o 18:12
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Bo to Polska nie elegancja Francja...

To wszystko mnie smieszy... Powinni byc dawno przygotowani na takie zdarzenia i juz dawno powinno byc pewne kto wystartuje za Gdansk... Klub powinien miec jednakowe szanse pozyskania zawodnikow z GP czy nawet czolowki krajowej jak pozostale siedem druzyn... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 23 sty 2006, o 19:05
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Coraz bardziej jestem przekonany że Ekstraliga w sezonie 2006 bedzie liczyć zaledwie 7 drużyn :evil:
Paranoja, jakie głaby musza siedzieć w GKSŻ ze dopuścili do tak kuriozalnej sytuacji, to wszystko zakrawa na kpine :!:


           
Post 23 sty 2006, o 19:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Coraz bardziej jestem przekonany że Ekstraliga w sezonie 2006 bedzie liczyć zaledwie 7 drużyn :evil:
Paranoja, jakie głaby musza siedzieć w GKSŻ ze dopuścili do tak kuriozalnej sytuacji, to wszystko zakrawa na kpine :!:


7 druzyn w sezonie 2006 to krok w tył dla tej dyscypliny.Rozwiązanie jakieś musi być na lige 8 zespołową.Co do GKSŻ NO COMENT :evil: :nie:

_________________
1960-1961-0000


           
Post 23 sty 2006, o 19:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Spokojnie, na razie nie ma decyzji, zaczekajmy te kilka dni. Według mnie pojedzie Rybnik i w elidze będzie 8 drużyn. 8-)


           
Post 23 sty 2006, o 19:40
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Na pewno bedzie 8 druzyn, poniewaz raz, ze w I lidze nie moze byc 9 zespolow, a poza tym dochodza wymagania Polsatu. Z tego co wiem, to juz wczoraj Zielona Gora zrezygnowala, Ostrow tez nie podobno nie chce jezdzic w E-lidze i wcale sie nie dziwie - w tych skladach w zasadzie pewne byloby ich ostatnie miejsce w lidze. Wszystko wskazuje na to, ze wyzwania podejmie Rybnik.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 sty 2006, o 20:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Z tego co wiem, to juz wczoraj Zielona Gora zrezygnowala, Ostrow tez nie podobno nie chce jezdzic w E-lidze i wcale sie nie dziwie - w tych skladach w zasadzie pewne byloby ich ostatnie miejsce w lidze. .


nie zgadzam sie z tym zupełnie. zwłaszcza ostrow ma bardzo dobry skład. problem tkwi w infrastrukturze stadionów. ostrów ma bardzo słaby stadion. mysle, ze problem tkwi w terminie. przykładowo ostrow lub zielona miałby bardzo mało czasu aby załątwic wszystkie formalnosci inwestycje itd, bandy, krzeselka, oswietlenie. mysle, ze GKSZ powinna pojsc na rekę tym klubom, abstrachuje od tego, ze to w ogole poroniony pomysł aby wszystkie kluby zmuszac do trak ogromnego wysiłku finansowo-organizacyjnego w krotkim okresie czasu.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 23 sty 2006, o 22:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
K 2 napisał(a):
Z tego co wiem, to juz wczoraj Zielona Gora zrezygnowala, Ostrow tez nie podobno nie chce jezdzic w E-lidze i wcale sie nie dziwie - w tych skladach w zasadzie pewne byloby ich ostatnie miejsce w lidze. .


nie zgadzam sie z tym zupełnie. zwłaszcza ostrow ma bardzo dobry skład. problem tkwi w infrastrukturze stadionów. ostrów ma bardzo słaby stadion. mysle, ze problem tkwi w terminie. przykładowo ostrow lub zielona miałby bardzo mało czasu aby załątwic wszystkie formalnosci inwestycje itd, bandy, krzeselka, oswietlenie. mysle, ze GKSZ powinna pojsc na rekę tym klubom, abstrachuje od tego, ze to w ogole poroniony pomysł aby wszystkie kluby zmuszac do trak ogromnego wysiłku finansowo-organizacyjnego w krotkim okresie czasu.

A ja się zgadzam z tym co napisał K2. W tym składzie Ostrów miałby nikłe szanse na walke z Lesznem, Toruniem,Włókniarzem czy Rzeszowem. Bo i kim walczyć o coś więcej niż 7 miejsce? Jak wygląda Karlsson do Pedersena, Adamsa czy Sullivana a i lider krajowy Jędrzejak nie jest zawodnikiem klasy Holty,Ułamka, Kasprzaka czy Jagusia. Bo mając przykład Jędrzejaka: średnia 2,1 bardzo dobra ale...w 1 lidze. I teraz taką samą średnią mają Sawina,Walasek i Kasprzak a wiadomo jak oni jechali.To ile dajesz Ogórowi w e-lidze? 1,4-1,5? Myśle że gdyby Ostrów budował skład na e-lige to tam zamiast Ferjana byłby zawodnik z GP + dobry krajowy senior

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 23 sty 2006, o 22:46
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Rybnik do Ekstraligi :roll: jesli chodzi o wymogi GKSŻ to jak najbardziej ale ten skład :oops: nie gwarantuje żadnych zdobyczy punktowych w tym sezonie, typowa drużyna "chłopców do bicia"
Ale jesli działacze i kibice chcą ogladać porażki ale za to w Ekstraligowym towarzystwie to już ich sprawa.
Zawsze to jednak lepsza ośmio zespołowa Ekstraliga niż siedmio :!:


           
Post 24 sty 2006, o 11:08
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
A ja się zgadzam z tym co napisał K2. W tym składzie Ostrów
miałby nikłe szanse na walke z Lesznem, Toruniem,Włókniarzem czy
Rzeszowem.


Czy ja wiem, czy sklad Max, Karlsson, Jedrzejak, Ferjan, Screen plus
juniorzy i Szczepaniak jest taki duzo slabszy niz Pedersen, Holta,
Kuciapa, Sledz, Rempala, Stachyra i Miesiac?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 24 sty 2006, o 11:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
. Z tego co wiem, to juz wczoraj Zielona Gora zrezygnowala, .



Gdzie można odszukać te informacje? Osobiście oglądam różne serwisy i dnia z dnia 23.01 na sportwychfaktach znalazłem to
"Zielonogórski Klub Żużlowy nie próżnuje. Oprócz kompletowania dokumentów na piątkowe spotkanie z zespołem do spraw licencji, działacze poszukują jeźdźców, którzy mogliby wzmocnić drużynę w ekstralidze. W kręgu zainteresowań ZKŻ jest były zawodnik gdańskiego klubu, Tomasz Chrzanowski"
tak samo nie znalazłem nic o oficjalnej rezygnacji Ostrowa. Proszę więc o źródło tych informacji.


           
Post 24 sty 2006, o 11:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
Odnosząc się do wypowiedzi poprzedników dotyczących 9 drużyn w I lidze. Może teoretycznie dojść do takiej sytuacji,że te 4 kluby odmówią i wtedy będzie naprawdę problem dla GKSŻ. Jak zorganizować rozgrywki z 9 zespołami? może Krosno zdegradować do II ligi? itd itp. Ja myślę,że nawet gdyby ta 4 się dogadała i chciała zrobić dowcip GKSŻ-towi i odmówiła startów w e-lidze to GKSŻ musiałaby jednak na siłę kogoś wepchać.Postawiliby ultimatum i basta. Nie może sobie pozwolić na deorganizaję lig żużlowych bo dowiedliby,że nie radzą sobie na swoich stołkach no i jaka fala krytyki posypałaby się ze wszystkich stron.


           
Post 24 sty 2006, o 12:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
k-iras napisał(a):
Odnosząc się do wypowiedzi poprzedników dotyczących 9 drużyn w I lidze. Może teoretycznie dojść do takiej sytuacji,że te 4 kluby odmówią i wtedy będzie naprawdę problem dla GKSŻ. Jak zorganizować rozgrywki z 9 zespołami? może Krosno zdegradować do II ligi? itd itp. Ja myślę,że nawet gdyby ta 4 się dogadała i chciała zrobić dowcip GKSŻ-towi i odmówiła startów w e-lidze to GKSŻ musiałaby jednak na siłę kogoś wepchać.Postawiliby ultimatum i basta. Nie może sobie pozwolić na deorganizaję lig żużlowych bo dowiedliby,że nie radzą sobie na swoich stołkach no i jaka fala krytyki posypałaby się ze wszystkich stron.

Prosta sprawa Krosno do eligi! Wieksze gwaizdy na stadionie, no i pewne miejsce w nastepnym sezonie w 1 lidze! :D
Tylko problem to stadion, ale taki sam problem ma Ostrow,Gorzow jesli oni maja sobei poradzic z tym problemem to Krosno tez moze :D

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 24 sty 2006, o 12:34
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
]
duscher napisał(a):
Prosta sprawa Krosno do eligi! Wieksze gwaizdy na stadionie, no i pewne miejsce w nastepnym sezonie w 1 lidze! :D
:D

Do e-ligi he he ,wiem że to żart ale wywalać ich z powrotem do II ligi to chyba nie fair.Przecież w końcu uczciwie wywalczyli utrzymanie więc dlaczego mają cierpieć za błędy menedżerów innego klubu.
Ale czytałem na str. http://www.wybrzeze.gda.pl/ "Aktualnie nie wiadomo jeszcze w której lidze wystartuje gdański klub żużlowy. Jest kilka koncepcji. Miasto chce założyć nowy klub i wystartować w II lidze, aktualnie trwa oczekiwanie na poparcie Grupy Lotos. Gwardia Wybrzeże liczy na pomoc finansową od koncernu Energa, a Gerard Sikora i Zenon Plech mają swoją koncepcję na ratowanie żużla." To chyba wyjaśniłoby sprawę dla Krosna


Ostatnio edytowano 29 sty 2006, o 01:08 przez k-iras, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 24 sty 2006, o 16:04
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2003, o 01:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
Gdańsk w II lidze niewiele wyjaśnia. Nawet jeżeli do ekstraligi wejdzie Rybnik lub Zielonka to w I lidze znowu zostaje dziura którą trzeba załatac czyli prawdopodobnie 2 miejsce II ligi, pytanie czy by chcieli. I bałaganu ciąg dalszy


           
Post 24 sty 2006, o 16:12
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
Sadlah napisał(a):
Gdańsk w II lidze niewiele wyjaśnia. Nawet jeżeli do ekstraligi wejdzie Rybnik lub Zielonka to w I lidze znowu zostaje dziura którą trzeba załatac czyli prawdopodobnie 2 miejsce II ligi, pytanie czy by chcieli. I bałaganu ciąg dalszy



Faktycznie!!!
o tym nie pomyślałem,chyba mnie przyćmiło. Zdarza się,sory


           
Post 24 sty 2006, o 18:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
A ja się zgadzam z tym co napisał K2. W tym składzie Ostrów
miałby nikłe szanse na walke z Lesznem, Toruniem,Włókniarzem czy
Rzeszowem.


Czy ja wiem, czy sklad Max, Karlsson, Jedrzejak, Ferjan, Screen plus
juniorzy i Szczepaniak jest taki duzo slabszy niz Pedersen, Holta,
Kuciapa, Sledz, Rempala, Stachyra i Miesiac?

No tu może masz troche racji :wink:
Bo w sumie w porównaniu do zeszłego roku Stal kupiła Pedersena i Holte ( licząc że Nicki jest za Maxa czyli jakies 4 pkt więcej a Holta za Barana :?: i tu chyba jakieś 7-8 pkt więcej) to Ostrów kupując Maxa i Ferjana znacząco się wzmocnili + Risager który jako junior może byc mocny
ale już skład Ostrowa na przeciw : Adamsowi Kasprzakowi Balińskiemu Miśkowiakowi Lorami i juniorom Leszna tak dobrze nie wygląda.
Ale dochodzą teraz słuchy z ZG że złozyli oferte Chanowskiemu i planują kupić kogoś z Gp ( Lindbaeck :?: Zagar :?: ) to skład byłby ciekawy jak dla mnie:
1 Walasek
2 Staszewski/Okoniewski
3 Hamill
4 Lindbaeck
5 Chrzanowski
6 Lindgren
7 Marcinkowski
8 Suchecki

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 24 sty 2006, o 20:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
mikel napisał(a):
Nicki_Pedersen napisał(a):
K 2 napisał(a):
Z tego co wiem, to juz wczoraj Zielona Gora zrezygnowala, Ostrow tez nie podobno nie chce jezdzic w E-lidze i wcale sie nie dziwie - w tych skladach w zasadzie pewne byloby ich ostatnie miejsce w lidze. .


nie zgadzam sie z tym zupełnie. zwłaszcza ostrow ma bardzo dobry skład. problem tkwi w infrastrukturze stadionów. ostrów ma bardzo słaby stadion. mysle, ze problem tkwi w terminie. przykładowo ostrow lub zielona miałby bardzo mało czasu aby załątwic wszystkie formalnosci inwestycje itd, bandy, krzeselka, oswietlenie. mysle, ze GKSZ powinna pojsc na rekę tym klubom, abstrachuje od tego, ze to w ogole poroniony pomysł aby wszystkie kluby zmuszac do trak ogromnego wysiłku finansowo-organizacyjnego w krotkim okresie czasu.

A ja się zgadzam z tym co napisał K2. W tym składzie Ostrów miałby nikłe szanse na walke z Lesznem, Toruniem,Włókniarzem czy Rzeszowem. Bo i kim walczyć o coś więcej niż 7 miejsce? Jak wygląda Karlsson do Pedersena, Adamsa czy Sullivana a i lider krajowy Jędrzejak nie jest zawodnikiem klasy Holty,Ułamka, Kasprzaka czy Jagusia. Bo mając przykład Jędrzejaka: średnia 2,1 bardzo dobra ale...w 1 lidze. I teraz taką samą średnią mają Sawina,Walasek i Kasprzak a wiadomo jak oni jechali.To ile dajesz Ogórowi w e-lidze? 1,4-1,5? Myśle że gdyby Ostrów budował skład na e-lige to tam zamiast Ferjana byłby zawodnik z GP + dobry krajowy senior


widze, ze skoncentrowaes sie na Ogórze. nie wiem czemu , bo jest 4 w druzynie,i jesli bedzie robil srednia 1,5 to bedzie robil dobry wynik. moze i Peter Karlsson to nie Nicki Pedersen, ale Dawid Stachyra to nei Morten Risager, ani Darek Sledż Matej Ferjan.

poptarzmy

Peter Karlsson, Mikael Max, Matej Ferjan, Tomek Jedrzejak, Joe Screen Henrik Moller, Morten Risager

Adams, Kasprzak, Baliński, Miśkowiak, Loram. robcio Kasprzak, i ktos tam.

skłąd Unii wydaje sie sliniejszy, ale nie widze przepasci. w juniorach przewage ma Ostrow. a tych nie zmienisz. dlaczego ferjan i Ogór maja przegrywac z Loramem Balinskim czy Miskowiakiem?

piszesz o sredniej Ogóra 1,5. chcesz powiedziec ze tójka z leszna bedzie legitymowałą sie wyższa w przyszłym seoznie?

liderzy Karlsson2x na Adams Kasprzak, tu róznie może byc, na polskich torach przewage maja lezczynianie. ale wszystko weryfikuje tor.

pozdrowki

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi