Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kto uzupełni stawkę w e-lidze???


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 24 sty 2006, o 23:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
skłąd Unii wydaje sie sliniejszy, ale nie widze przepasci. w juniorach przewage ma Ostrow. a tych nie zmienisz. dlaczego ferjan i Ogór maja przegrywac z Loramem Balinskim czy Miskowiakiem?

piszesz o sredniej Ogóra 1,5. chcesz powiedziec ze tójka z leszna bedzie legitymowałą sie wyższa w przyszłym seoznie?

liderzy Karlsson2x na Adams Kasprzak, tu róznie może byc, na polskich torach przewage maja lezczynianie. ale wszystko weryfikuje tor.

pozdrowki

Dlaczego Ferjan ma przegrywać z Balińskim? bo jest słabszy :wink:
Taki skład jaki napisałes Ostrowa to w Lesznie dostanie taki baciki że nie będzie wiedział jak wracać :)
A co do Ogóra:rozumiem że chodziło Ci o trójke z Leszna czyli Adams Kasper i Bali? jeżeli tak to chyba Adams to wiadomo że ponad 2,3 wykręci Kasper ponad 2 też spokojnie a Bali na wyjeździe to może być różnie ale na swoim torze to Ogór nie ma szans

Takie są realia e-ligi i tu nie ma miejsca na sentymenty. Widziałeś może nasz mecz z Lesznem :?: ten słynny z upadkiem Holty i jeszcze w PO. Dobrze że Holta ma taki charakter a nie inny bo w innym razie biegu móglby nie wygrać. Leszno jedzie tak że jak trzeba wygrać ( szczególnie Baliński) wożą po bandach o czym przekonali się w tym meczu Holta i Walasek. I dlatego sądze że Ostrów zbyt duzych szans z nimi nie ma.
Można powiedzieć : przecież wy tam wygraliście.. można ale przy 15 pkt Ryana gdzie z Ostrowa chyba nikt nie dobije do takiej granicy a i Walas z Holtą zrobili ponad 20 pkt.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 sty 2006, o 12:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 wrz 2005, o 20:25
Posty: 47

Zobacz profil 
a co powiecie na taką propozycje

Zapyta ktoś: co z ósmym zespołem rozgrywek o DMP 2006? Jak już w pierwszej części tego materiału pisałem, nie widzę wśród ekip z Zielonej Góry, Ostrowa Wlkp., Rybnika i Gorzowa Wlkp. kandydatów zasługujących na start w tych rozgrywkach. Któż zatem ma uzupełnić skład ekstraligowców, by rozgrywki te nie stały się kadłubowym straszydłem? Moja propozycja zakłada powołanie zespołu złożonego z najlepszych juniorów ekip pierwszo oraz drugoligowych. Do dyspozycji selekcjonera pozostawaliby: Alan Marcinkowski, Grzegorz Zengota, Sebastian Brucheiser, Wojciech Druchniak, Patryk Pawlaszczyk, Sławomir Dąbrowski, Kamil Brzozowski, Andrzej Głuchy, Adrian Gomólski, Tomasz Schmidt, Krzysztof Nowacki, Daniel Pytel i kilku innych. Spośród tego wachlarza zawodników można wytypować ośmioosobowy skład, który walczyłby z siedmioma ekstraligowymi zespołami. Swoje mecze taka kombinowana ekipa mogłaby rozgrywać np. po kolei na torze macierzystego klubu każdego z zawodników. Byłby to bardzo dobry sprawdzian dla wielu juniorów, którym nowe przepisy o nieograniczonym starcie obcokrajowców odbierają możliwość częstych startów z najlepszymi. Mecze te z powodzeniem zastąpiłyby niektóre turnieje Kadry Narodowej Juniorów. Aby zawodnicy nie osłabiali swoich klubów, jeden mecz Ekstraligi musiałby się odbywać np. w czwartek (gdy odbywa się runda Grand Prix) lub sobotę.

Projekt nie jest nowatorski, z powodzeniem stosowany był już w innych ligach, choć częściej dla zagranicznych zespołów narodowych niż ekipy młodzieżowej, ale myślę, że jednak wart jest rozważenia. Biorąc pod uwagę przejściowy okres między ligą obecną a profesjonalną, z uwzględnieniem degradacji gdańskiego Wybrzeża, powołanie wyselekcjonowanego juniorskiego zespołu może być, po głębszej dyskusji i dopracowaniu szczegółów, chyba najlepszym rozwiązaniem.

za speedway.info


           
Post 25 sty 2006, o 12:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Kelt napisał(a):
a co powiecie na taką propozycje

Zapyta ktoś: co z ósmym zespołem rozgrywek o DMP 2006? Jak już w pierwszej części tego materiału pisałem, nie widzę wśród ekip z Zielonej Góry, Ostrowa Wlkp., Rybnika i Gorzowa Wlkp. kandydatów zasługujących na start w tych rozgrywkach. Któż zatem ma uzupełnić skład ekstraligowców, by rozgrywki te nie stały się kadłubowym straszydłem? Moja propozycja zakłada powołanie zespołu złożonego z najlepszych juniorów ekip pierwszo oraz drugoligowych. Do dyspozycji selekcjonera pozostawaliby: Alan Marcinkowski, Grzegorz Zengota, Sebastian Brucheiser, Wojciech Druchniak, Patryk Pawlaszczyk, Sławomir Dąbrowski, Kamil Brzozowski, Andrzej Głuchy, Adrian Gomólski, Tomasz Schmidt, Krzysztof Nowacki, Daniel Pytel i kilku innych. Spośród tego wachlarza zawodników można wytypować ośmioosobowy skład, który walczyłby z siedmioma ekstraligowymi zespołami. Swoje mecze taka kombinowana ekipa mogłaby rozgrywać np. po kolei na torze macierzystego klubu każdego z zawodników. Byłby to bardzo dobry sprawdzian dla wielu juniorów, którym nowe przepisy o nieograniczonym starcie obcokrajowców odbierają możliwość częstych startów z najlepszymi. Mecze te z powodzeniem zastąpiłyby niektóre turnieje Kadry Narodowej Juniorów. Aby zawodnicy nie osłabiali swoich klubów, jeden mecz Ekstraligi musiałby się odbywać np. w czwartek (gdy odbywa się runda Grand Prix) lub sobotę.

Projekt nie jest nowatorski, z powodzeniem stosowany był już w innych ligach, choć częściej dla zagranicznych zespołów narodowych niż ekipy młodzieżowej, ale myślę, że jednak wart jest rozważenia. Biorąc pod uwagę przejściowy okres między ligą obecną a profesjonalną, z uwzględnieniem degradacji gdańskiego Wybrzeża, powołanie wyselekcjonowanego juniorskiego zespołu może być, po głębszej dyskusji i dopracowaniu szczegółów, chyba najlepszym rozwiązaniem.

za speedway.info

A myślisz, że ktoś wyłoży 2-3 mln zł, (bo tyle mniej więcej wynosi budżet ekstraligowca) na drużyne złożoną z samych juniorów, drużynę bez kibiców, bez miasta. Poza tym jakoś nie sądzę żeby drużyna złożona z samych juniorów lepiej się prezentowała niż ZKŻ, Ostrów czy Rybnik.

Moje zdanie jest takie, że stawke powinien uzupełnić ten klub który spełni wymogi licencyjne. Minimum światło i bandy, bo to wszystkie kluby miały spełnić. Owszem będą mieć na to mniej czasu ale coś za coś. W końcu to wyjątkowa sytuacja żaden z tych klubów pod sportowym aspektem nie wywalczył sobie awansu, a do ekstraligi byłby zaproszony kuchennymi drzwiami. Usprawniając swą infrastrukturę do wymogów licencyjnych po części by udowodniły, że miejsce w ekstralidze im się należy.


           
Post 25 sty 2006, o 15:48
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Ostrow oficjalnie rezygnuje z exstraligi w sezonie 06
http://przegladzuzlowy.pl/news_ostrow.php?id=1089885491


           
Post 25 sty 2006, o 15:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Kelt napisał(a):
a co powiecie na taką propozycje

Zapyta ktoś: co z ósmym zespołem rozgrywek o DMP 2006? Jak już w pierwszej części tego materiału pisałem, nie widzę wśród ekip z Zielonej Góry, Ostrowa Wlkp., Rybnika i Gorzowa Wlkp. kandydatów zasługujących na start w tych rozgrywkach. Któż zatem ma uzupełnić skład ekstraligowców, by rozgrywki te nie stały się kadłubowym straszydłem? Moja propozycja zakłada powołanie zespołu złożonego z najlepszych juniorów ekip pierwszo oraz drugoligowych. Do dyspozycji selekcjonera pozostawaliby: Alan Marcinkowski, Grzegorz Zengota, Sebastian Brucheiser, Wojciech Druchniak, Patryk Pawlaszczyk, Sławomir Dąbrowski, Kamil Brzozowski, Andrzej Głuchy, Adrian Gomólski, Tomasz Schmidt, Krzysztof Nowacki, Daniel Pytel i kilku innych. Spośród tego wachlarza zawodników można wytypować ośmioosobowy skład, który walczyłby z siedmioma ekstraligowymi zespołami. Swoje mecze taka kombinowana ekipa mogłaby rozgrywać np. po kolei na torze macierzystego klubu każdego z zawodników. Byłby to bardzo dobry sprawdzian dla wielu juniorów, którym nowe przepisy o nieograniczonym starcie obcokrajowców odbierają możliwość częstych startów z najlepszymi. Mecze te z powodzeniem zastąpiłyby niektóre turnieje Kadry Narodowej Juniorów. Aby zawodnicy nie osłabiali swoich klubów, jeden mecz Ekstraligi musiałby się odbywać np. w czwartek (gdy odbywa się runda Grand Prix) lub sobotę.

Projekt nie jest nowatorski, z powodzeniem stosowany był już w innych ligach, choć częściej dla zagranicznych zespołów narodowych niż ekipy młodzieżowej, ale myślę, że jednak wart jest rozważenia. Biorąc pod uwagę przejściowy okres między ligą obecną a profesjonalną, z uwzględnieniem degradacji gdańskiego Wybrzeża, powołanie wyselekcjonowanego juniorskiego zespołu może być, po głębszej dyskusji i dopracowaniu szczegółów, chyba najlepszym rozwiązaniem.

za speedway.info

Jak dla mnie pomysł zły. Bo jaki bylby wynik i jakie widowisko takiego meczu? O czym my tu mówimy. Juniorzy z 1 i 2-ligi kontra zawodnicy z GP i krajowa czołowka?
Jak widzisz taki bieg: Krzysztof Nowacki Daniel Pytel- Ułamek Richardson? bo ja na taki mecz pewnie pójde ale po kilku biegach będe miał ochote wyjść. A ilu ,,niedzielnych'' kibiców pójdzie na takie ,,gwiazdy'' jak Marcinkowski czy Pytel? pójdą ci kibice którzy kochają żużel ale tego uzbiera się 4-5 tys a chyba nie o to chodzi żeby ten ,,mieszany'' klub zabijał finansowo kluby e-ligi. Bo wynik byłby w granicach 65-25 ( jak nie więcej) kibiców brak a płacić trzeba.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 sty 2006, o 22:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
http://sportowefakty.pl/index.php?dysc_ ... _id=102346
Odpadł Ostrów, teraz Gorzów.
Zostały już tylko dwie drużyny, ja obstawiałbym za Rybnikiem, poniewaz stadion moze tutaj zadecydowac. A zielonka ma ciekawy skład i gdyby dokupila Chrznowskiego to moglibysmy miec z nimi kłopoty. A tam jak dojdzie Czerwiński to się nic niestanie :D


Ostatnio edytowano 25 sty 2006, o 23:08 przez kusior_, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 25 sty 2006, o 23:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
http://sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=361&news_id=102346
Odpadł Ostrów, teraz Gorzów.
Zostały już tylko dwie drużyny, ja obstawiałbym za Rybnikiem, poniewaz stadion moze tutaj zadecydowac. A zielonka ma ciekawy skład i gdyby dokupila Chrznowskiego to moglibysmy miec z nimi kłopoty. A tam jak dojdzie Czerwiński to się nic niestanie :D

Rybnik tez ma chrapke na Majoneza, ale moim zdaniem wejdzie Zielonka.
Chyba ze nagle wlodarze ZG stwierdza, ze lepiej jest sie odbudowac w pierwszej lidze i Row skorzysta z szansy, jedno jest pewne do piatku juz nie daleko...


           
Post 26 sty 2006, o 02:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
z dwojga zlego wole rybnik...ale to zielonka jest pierwsza w kolejnosci na posiedzeniu w piatek...

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 26 sty 2006, o 18:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
Przed tygodniem Główna Komisja Sportu Żużlowego zdegradowała Wybrzeże Gdańsk do I ligi i oznajmiła, że propozycję startów w najwyższej klasie rozgrywkowej otrzymają drużyny z Zielonej Góry, Ostrowa, Rybnika i Gorzowa. Wczoraj kluby z Ostrowa i Gorzowa ogłosiły, że nie będą się ubiegać o miejsce w elicie.


Tym samym na placu boju pozostały już tylko ekipy z Zielonej Góry i Rybnika. Już jutro (27.01) ma się odbyć w Warszawie spotkanie zespołu do spraw licencji z przedstawicielami obu klubów. Na czele zespołu licencji powinien stanąć Robert Smoleń. Wiceprzewodniczacy GKSŻ postanowił jednak wycofać się z jutrzejszego spotkania, by nie zostać posądzonym o stronniczość. Przypomnijmy, że Smoleń w 2003 roku pełnił funkcję prezesa zielonogórskiego klubu. Oświadczam, że w celu zapewnienia bezstronności postępowania Zespołu ds. licencji dla klubów ekstraligi żużlowej postanowiłem wyłączyć się z rozpatrywania przez Zespół w dniu 27 stycznia br. ewentualnego wniosku Zielonogórskiego Klubu Żużlowego – jako były członek i były prezes tego klubu - powiedział na stronie PZM Smoleń.

Już jutro dowiemy się, ile drużyn wystartuje w sezonie 2006 w Ekstralidze. Być może żaden z pierwszoligowców nie otrzyma licencji od GKSŻ. Wtedy w Ekstralidze będziemy oglądać tylko siedem zespołów.

dalszy ciag problemow kto w miejsce Gdanska, naszczescie juz jutro wszystko ma sie wyjasnic, chyba ze GKSZ powola nastepne zebranie na 31 :lol:


           
Post 27 sty 2006, o 16:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Wygląda na to, że dziś może się jeszcze nie wyjaśnić kto będzie w Ekstralidze: ZKŻ czy RKM. Ponoć z ZKŻ złożyli wniosek o licencję warunkową (warunek - montaż oświetlenia do dnia 30 czerwca), więc możliwe, że dopiero jutro dowiemy się kto będzie naszym kolejnym przeciwnikiem w miejsce Gdańska. Ja zdecydowanie wolałabym Rybnik :)

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 27 sty 2006, o 21:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
ostateczna decyzja jutro przed poludniem...podobno rkm ma pierwszenstwo...
oto link ze sprawozdaniem z dzisiejszych obrad
http://www.czarnysport.pl/index.php?id=1650&topic=Nowości%20Ekstraliga&zuzel=47e1434583bcd4dd9286cf5d17ea8a78

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 27 sty 2006, o 23:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 kwi 2005, o 22:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Nie wiem po co Zielonka miałaby dostać tę warunkową licencję :roll:
Spadli z ligi to spadli i powinni teraz jeździć w I lidze, a nie prezent w postaci jazdy w extralidze.

moje zdanie jest takie: stawkę powinien uzupełnić Rybnik. Jemu jak najbardziej się to należy, byli blisko extraligi, a poza tym spełniają wymogi licencyjne.

Cytuj:
stadion miejski w Zielonej Górze, na którym ZKŻ Zielona Góra rozgrywa zawody ligowe nie spełni do dnia 31.03.2006 r. warunków w zakresie infrastruktury stadionu (oświetlenie elektryczne). (...)
stadion miejski w Rybniku, na którym RKM Rybnik rozgrywa zawody ligowe spełni wymogi w sprawie otrzymania licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej w terminie do 15.03.2006 r. (banda pneumatyczna).


I w czym ma problem Zespół ds Licencji ?

Zielona out :twisted: , Rybnikowi się należy.

Edit:
Zielona ma chyba chody.... :cry:

Dziennik SPEEDWAY.info.pl

Cytuj:

zisiejszy dzień był bardzo ciężki dla ZKŻ-u Zielona Góra i RKM-u Rybnik. To właśnie te dwa kluby rywalizowały dzisiaj o licencje zezwalającą na udział w rozgrywkach Ekstraligi. Najpierw przed specjalną grupą przedstawiciele tych klubów przedstawili swoje wnioski licencyjne. Później zaś nastąpiły obrady podczas których miała zostać nadana licencja.

Niestety po długich naradach nie usłyszeliśmy rozstrzygnięć, a jedynie komunikat głoszący iż decyzja w tej sprawie zostanie ogłoszona w dniu jutrzejszym, gdyż klub z Zielonej Góry dostarczyć musi pisma dotyczące modernizacji stadionu. Decyzja jest jak najbardziej słuszna, gdyż sprawa ta jest bardzo istotna i należy dokładnie przeanalizować wszystkie dokumenty. Nie wszystko jest jednak tak jasne jak się wydaje. W dalszej części komunikatu opublikowanego przez PZM można przeczytać analizy wysunięte przez zespół ds. licencji w sprawie wniosków licencyjnych przedstawionych przez wyżej wspomniane kluby. Analizy te przedstawiamy poniżej:

ZKŻ Zielona Góra:
Stadion miejski w Zielonej Górze, na którym ZKŻ Zielona Góra rozgrywa zawody ligowe nie spełni do dnia 31.03.2006 r. warunków w zakresie infrastruktury stadionu (oświetlenie elektryczne).
- Prezydent Miasta Zielona Góra złożył wniosek do ZG PZM dot. przesunięcia terminu zainstalowania sztucznego oświetlenia na stadionie w Zielonej Górze z dnia 31.03.2006 na dzień 30.06.2006 r.

RKM Rybnik:
Stadion miejski w Rybniku, na którym RKM Rybnik rozgrywa zawody ligowe spełni wymogi w sprawie otrzymania licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej w terminie do 15.03.2006 r. (banda pneumatyczna).

Po tej lekturze zauważyć można że nie wszystko odbywa się na zdrowych zasadach. RKM Rybnik w obecnym momencie dysponuje zmodernizowanym stadionem, który spełnia prawie wszystkie wymogi licencyjne. Prawie wszystkie, gdyż na stadionie trzeba zamontować jedynie bandy pneumatyczne. Całkiem odwrotna sytuacja jest w Zielonej Górze, gdzie stadion praktycznie nie spełnia większości wymagań licencyjnych. Niestety w komunikacie, z pewnością także podczas samej narady kwestia ta była pominięta, nie ma ani słowa o pneumatycznych bandach na zielonogórskim stadionie których klub ten nie posiada. Tak więc dlaczego brak band pneumatycznych został wymieniony tylko przy klubie z Rybnika skoro klub z Zielonej Góry także ich nie posiada? Nie wspominając już o tym iż bandy te na rybnickim obiekcie zostaną zamontowane przed startem sezonu ligowego w razie otrzymania licencji. Tak więc przed rozpoczęciem sezonu RKM w 100% będzie spełniał wymogi licencyjne, czego nie można powiedzieć o klubie zielonogórskim.

Klub z Rybnika na chwilę obecną nie posiada jedynie band pneumatycznych, zaś klub z Zielonej Góry oprócz wspomnianych band nie posiada także oświetlania. Zatem rybnicki klub w pojedynku tym wyraźnie prowadzi. Niestety zespół ds. licencji tego aspektu nie przedstawił w swoim komunikacie i widać przez to jakby w batalii o licencję był wynik remisowy.

Nie da się ukryć że w razie przyznania licencji zielonogórskiemu klubowi pokrzywdzony będzie klub z Gdańska. Spytać się można dlaczego pokrzywdzony? Pokrzywdzony dlatego iż Wybrzeże nie otrzymało szansy spełnienia wymogów licencyjnych w środku sezonu 2006, a klub z Zielonej Góry szansę taką może otrzymać. Czy zespół ds. licencji będzie konsekwentny i nie przyzna ZKŻ-owi licencji tak samo jak nie zrobił tego dla klubu z Gdańska? Po przeczytaniu komunikatu z dzisiejszych obrad można stwierdzić że tak się nie stanie i klub z Zielonej Góry mimo wszystko otrzyma licencję.

W razie takiego obrotu sprawy nie będzie można stwierdzić na jakiej podstawie licencja ta została przyznana. Dlaczego? Jeżeli dwa kluby rywalizują o jedną licencję uprawniającą do startu w Ekstralidze, z tego tylko jeden klub spełnia wszystkie wymogi licencyjne to jaka może być decyzja...


           
Post 28 sty 2006, o 14:57
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
RYBNIK W ELIDZE!

Jesli Ktos nie wierzy to zapraszam chocby tutaj http://www.rkm.rybnik.pl/ :wink:

Ja sie bardzo ciesze z tego powodu ze Rybnik bedzie w Elidze:) Jeden wyjazd fajny wiecej :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 28 sty 2006, o 15:08
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
Z jednej strony to dobrze, że miejsca w Ekstralidze nie otrzymała Zielonka (kara za spadek musi być!!!), a z drugiej strony, źle, że otrzymał je RKM - lanie od każdego...
Ale cóż... idealnego rozwiązania w tym przypadku nie było...


           
Post 28 sty 2006, o 15:08
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
A NIE MOWILEM :P

Super, ze Rybnik jest w e-lidze! Piekny wyjazd ponownie sie szykuje, poza tym spotkanie ze znajomymi i wogole genialnie!

Po raz pierwszy musze pochwalic GKSZ ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 sty 2006, o 17:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Uff, odetchnąłem z ulgą czytając newsa o przyznaniu miejsca w e-lidze Rybnikowi. Jednak GKSŻ wybrnęła z tej wydawałoby się patowej sytuacji z twarzą. Przyznanie miejsca w e-lidze Falubazom byłoby kpiną z systemu rozgrywek. Rybnik jaki skład ma taki ma, ale brawa za podjęcie wyzwania :!:

_________________
Obrazek


           
Post 28 sty 2006, o 17:49
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
Tak jak pisałem wcześniej,że wolałbym Rybnik ,tak teraz gdy już jest to informacja oficjalna niezmiernie się z tego cieszę,


           
Post 28 sty 2006, o 18:40
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sty 2005, o 02:07
Skąd: po drugiej stronie Wisłoka
Posty: 113

Zobacz profil 
Ja również cieszę się :D a myślałem że już nie zobaczę przynajmniej w tym roku Cze Cze na murawie stadionu w Rzeszowie :wink: pewnie znowu będzie głośno ustalał taktykę jazdy młodzieży rybnickiej :lol:

Zapewne też już niebawem ma naszym forum pojawi się grupka kibiców z Rybnika aby spekulować :wink: co to ich drużyna zwojuje w e-lidze.....

PS na forum Rybnika już co niektórzy udowadniają wyższość ich zawodników (odpowiednio dosprzętowionych) nad naszymi 8-)

_________________
„...czułem się trochę nieswojo przed zawodami...” – Jacek ”Strzykawka” Gollob po IMP w Tarnowie


           
Post 28 sty 2006, o 18:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Niby jeśli chodzi o podjęcie decyzji to jest ona słuszna, bo kierowano sie tym czy zespół na starcie rozgrywek spełni wymagania licencyjne a nie składami drużyn. Jednak z drugiej strony skoro Rzeszów dostał licencje warunkową (nie będziecie mieli w tym roku m.in. wymaganej liczby krzesełek) to dlaczego licencji warunkowej (tylko do czerwca a nie jak w Waszym przypadku na cały sezon) nie przyznano Falubazom?? Albo wszystkich mierzymy jedną miara albo trzeba sie zastanowić po jaką cholere ten system licencyjny obowiązuje :roll:

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 sty 2006, o 18:59
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sty 2005, o 02:07
Skąd: po drugiej stronie Wisłoka
Posty: 113

Zobacz profil 
mikas napisał(a):
Niby jeśli chodzi o podjęcie decyzji to jest ona słuszna, bo kierowano sie tym czy zespół na starcie rozgrywek spełni wymagania licencyjne a nie składami drużyn. Jednak z drugiej strony skoro Rzeszów dostał licencje warunkową (nie będziecie mieli w tym roku m.in. wymaganej liczby krzesełek) to dlaczego licencji warunkowej (tylko do czerwca a nie jak w Waszym przypadku na cały sezon) nie przyznano Falubazom?? Albo wszystkich mierzymy jedną miara albo trzeba sie zastanowić po jaką cholere ten system licencyjny obowiązuje :roll:


Ano dlatego bo bez światła to ani rusz :wink: po ciemku przecież nie bedą jeździć :P

_________________
„...czułem się trochę nieswojo przed zawodami...” – Jacek ”Strzykawka” Gollob po IMP w Tarnowie


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi