Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Żużlowa liga mistrzów-co by było gdyby???


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 sty 2006, o 22:23
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
za wszystkim idzie kasa niema innych krajow bo ich niestac na ten sport (albo ich stac ale niewidza sensu inwestowania w niego)

_________________
Obrazek
Pij Tanie Wino Pij Tani Los
Wszystko Zrobili Jak By Tobie Na Złoś
Idź Na Ulicę Zakrzyknij Na Głos
Niech Słyszą Wuje Jak Gromy Lecą
_____________________KSU- Wuje, Wuje
>Staram się być obiektywny, ale swoje poglądy posiadam<


           
Post 28 sty 2006, o 04:07
 żużlowa liga mistrzów
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sty 2005, o 14:59
Skąd: varsovia
Posty: 96

Zobacz profil 
myśle, że pomysł jest na prawdę dobry. Jest jednak kilka spraw do zrobienia:
1. Przede wszystkim kasa.... bez niej nawet najlepszy pomysł nie przejdzie. Cała ewentualna liga mistrzów musi mieć profesjonalny wymiar, przynajmniej jak SGP.
2. Co do przynależności klubowej to ktoś już podał pomysł określania się przed sezonem, np Rickardsson dostaje bonusowo 100 tys. PLN od Unii i deklaruje start w jej barwach w żużlowej lidze mistrzów, więc żaden inny klub w którym startuje Tony nie ma prawa korzystać z jego usług w turnieju.
3. Forma zawodów. Wydaje mi się, że bardziej atrakcyjne są zawody przypominjące mecz ligowy, tzn, w których biorą udział dwie drużyny. Wszelkie czwórmecze nie oddają emocji rywalizacji pomiędzy dwoma zespołami
4. Wiadomo, że są ligi lepsze i słabsze, np liga polska, angielska, szwedzka i duńska mogły by wystawić mistrza i vicemistrza w dodatku na roastawionych pozycjach, a inne ligi tylko mistrzów, którzy startowali by w eliminacjach. Myślę, że poziom żużla jest na tyle zróżnicowany, że podział na grupy nie byłby na razie najlepszym pomysłem.[/url]


           
Post 3 wrz 2006, o 21:57
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
Oglądam właśnie relację z Klubowego Pucharu Europy i przypomniał mi się temat,który kiedyś założyłem. KPE jest czymś na zasadzie rozgrywek o które mi chodziło zakładając temat,choć nie do końca.Przede wszystkim nie jest to jeszcze tak duża ranga zawodów no i sam regulamin tych zawodów jest dla mnie nie do końca jasny. Jak to jest,że Unia kontraktuje na te zawody zawodnika z Wrocławia? Dlaczego NICKI reprezentuje barwy Mega Lada Togliatti ,choć na co dzień nie ma z nimi nic wspólnego? Może ktoś podpowie co nie co.

Czy nie można zwiększyć rangi tej imprezy i przekształcić KPE w LM tak jak to zrobiono z Pucharem Zdobywców Puczarów w kopanej?
chętnie zobaczę Wasze opinie.

_________________
RZESZÓW zawsze w moim sercu i codziennie w moich myślach


           
Post 4 wrz 2006, o 11:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Jak patrzę na to całe KPE to mi się śmiać chce. Zależy kogo sobie zakontraktujesz na dany mecz, ten u ciebie jedzie :)

Powinno to być inaczej skonstruowane, może nie na kształt piłkarskiej Ligi Mistrzów, ale coś powinno być. Zawodnicy mogą startować oczywiście tylko ci, którzy maja podpisany kontrakt w danej drużynie i jeżdzą tam na codzień. Ewentualnie jak kwalifikuje się np. Lukoil i Stal Rzeszów, to taki Chrzanowski decyduje się na jeden klub, który będzie reprezentował w tej Żużlowej Lidze Mistrzów. Nie byłoby już numerów z kontraktowaniem na jeden mecz Andersena czy Pedersena, bo to jest najzwyczajniej śmieszne.
Rozgrywać mecze takiej ligi nie w czwórmeczach, ale w formie zwykłych meczy 6 zawodników + rezerwowy, ewentualnie dwóch. Takie mecze możnaby rozgrywać w soboty, kiedy nie ma SGP. Drużyn dopuścić po dwie z Wysp, Szwecji i Polski, a np. Dania, Węgry, Rosja itd - po jednej. Nadać odpowiednią rangę (sponsoring, telewizja, nagrody itp), a budziłoby to duże zanteresowanie. No i zawodnicy by się nie mieszali, a nie, że raz sie jest w Mega Ladzie, a raz w Simon&Wolf Marma Debreczyn :)


           
Post 4 wrz 2006, o 22:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
ale nie bedzie. tyle mozna napisac o tym watku

obecny final KPE to smich na sali. nikomu to niepotrzebne. powinni jak najszybciej zlikwidowac.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 4 wrz 2006, o 22:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
obecny final KPE to smich na sali. nikomu to niepotrzebne. powinni jak najszybciej zlikwidowac.

100% poparcia z mojej strony.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 5 wrz 2006, o 12:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 wrz 2005, o 18:07
Skąd: z Pstrowskiego
Posty: 33

Zobacz profil 
Dla krajow zuzlowo na wysokim poziomie moze i nie potrzebny, swiadczy o tym chociazby zainteresowanie uczestnictwem,ale dla Rosjan, Łotyszy, Wegrow itd. to byc moze i jedyna okazja do startu druzynowego przeciwko np. Polakom, a jest to na pewno dla nich sprawa prestizowa.

Wiec moze nie odbierac im tej okazji??

I tak kto bedzie mial ochote wystartowac i w jakim skladzie to wystartuje...


           
Post 6 wrz 2006, o 00:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Rozumiem twoj argument, ale wg mnie jest on za slaby. zreszta Angole czy Szwedzi umieja liczyc i nie bawia w to cos. niby Rosjanie maja miec szanse poscigania sie, a kogo sciagaja co roku. Adamsow Pedersenow itd.

jesli Ruscy czy inni chca nawiazac kontakty. niech zorganizuja cos u siebie, albo przyjada do Polski na test mecze. form jest sporo, a uszczesliwianie kogos na sile zeby ruscy mogli sobie pojezdzic hmmm... :roll:

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 6 wrz 2006, o 12:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 wrz 2005, o 18:07
Skąd: z Pstrowskiego
Posty: 33

Zobacz profil 
Sciagac sciagaja bo liczy sie wynik, a Polacy to mysle ze tez potrafia liczyc ale jak nadarza sie okazja do tego by zdobyc medal (zwlaszcza u siebie) to startuja - zawsze to ladniej wyglada w kolekcji trofeow...

I tak jak napisalem poprzednio kto bedzie chcial to i tak wystartuje, pozdrawiam


           
Post 4 sie 2007, o 13:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 sie 2007, o 23:26
Posty: 13

Zobacz profil 
gdyby była liga mistrzów to zespoły z tylko 3 krajów by wygrywały albo mielibyśmy parodie jak podczas klubowych mistrzostw Europy kiedy to Mega łada Togliatti podpisała kontrakt na jeden mecz z N.Pedersenem,L.Adamsem i
dla nazwiska G.Havelockiem ;]


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi