Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomasz Chrzanowski - Wybrzeże Gdańsk


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 27 sty 2006, o 20:13
 Tomasz Chrzanowski - Wybrzeże Gdańsk
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Zapraszam do dyskusji. :wink:


Ostatnio edytowano 2 gru 2006, o 16:56 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 27 sty 2006, o 20:15
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Chrzanowski...
...dobry, solidny zawodnik to na pewno
...pojeździ pewnie u nas tylko rok, bo nieraz sie wypowiadał ze wolałby blizej morza. Sytuacja go zmusila do poszukania sobie klubu i w zasadzie tylko my bylismy zainteresowani.
...w sezonie 05 mial srednia 1,89 teraz po wzmocnieniach wszystkich klubów liczę na jakieś 1,7. Zapewne bedzie jechał w parze z Mackiem oby im sie dobrze wspolpracowalo.


           
Post 27 sty 2006, o 21:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
niekoniecznie...przed nami byl tylko w dwoch klubach w toruniu i gdansku...wiec jest szansa ze zostanie dluzej niz jeden sezon...

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 27 sty 2006, o 21:14
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 sty 2006, o 13:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 69

Zobacz profil 
tak to solidny zawodnik , udowodnil juz nam ze w ekstralidze potrafi jedzil świetnie ... srednia biegowa ktora uzyskal 1,89 jest dobrym prognostykiem przed tym sezonem ~:)


           
Post 27 sty 2006, o 21:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2005, o 21:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 76

Zobacz profil 
Witam!!

Tez myślę ,że Chrzanek to solidny zawodnik i na pewno wzmocniony dobrym sprzętem będzie zdobywał dla nsszego klubu w granicach 7-11 pkt

Apropo jesli ktos wie czy to wzmocnienie jeszcze jedno o którym piszą w gazetach to będzie Charlie Gjedde czy może jest jeszcze ktoś inny na celowniku(osobiscie marzyl mi sie Matej Zagar)

pozdr

Meller


           
Post 27 sty 2006, o 21:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Meller napisał(a):
Witam!!

Tez myślę ,że Chrzanek to solidny zawodnik i na pewno wzmocniony dobrym sprzętem będzie zdobywał dla nsszego klubu w granicach 7-11 pkt

Apropo jesli ktos wie czy to wzmocnienie jeszcze jedno o którym piszą w gazetach to będzie Charlie Gjedde czy może jest jeszcze ktoś inny na celowniku(osobiscie marzyl mi sie Matej Zagar)

pozdr

Meller


nasza pani prrezes stwierdzila kompletowanie skladu jest juz zakonczone

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 27 sty 2006, o 21:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Meller napisał(a):
Apropo jesli ktos wie czy to wzmocnienie jeszcze jedno o którym piszą w gazetach to będzie Charlie Gjedde czy może jest jeszcze ktoś inny na celowniku(osobiscie marzyl mi sie Matej Zagar)Meller

A ja mam nadzieje że Zagar jest właśnie tym zawodnikiem z którym jutro kontrakt ma podpisać CKM.
Ale na temat: Chrzanek to pewny ligowiec, poważne wzmocnienie , jak dla mnie pewniejszy punkt niż Kuciapa :wink: bo jednak jest bardziej doświadczony na torach e-ligi a i był uczestnikiem GP ( jeździł, statystował można nazywać jak się chce) ale jednak swoje w GP pojeździł.
Teraz macie bardzo ciekawy skład i pierwsza kolejka wygląda cięzko a nawet bardzo ( z mojego punktu widzenia oczywiście :wink: )

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 sty 2006, o 22:12
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 maja 2005, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 124

Zobacz profil 
Powiem krótko...pierwsza czwórka jest blisko :lol: mysle ze Chrzanek przyczyni sie do tego w dużym stopniu 8-)

_________________
...Sous L'Oeil De L'Ange...


           
Post 27 sty 2006, o 23:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Nie będę pisał, co sobie pomyślałem po informacji od któregoś z modów na forum, że Chrzanek będzie u nas jeździł, bo za przeklinanie w miejscach publicznych można dostać mandat :)
Mamy teraz bardzo mocny skład. I pomyśleć, że przed gorączką transferową marzyliśmy o parze Kościecha-Nicholls. :lol: Teraz mamy Holta+Pedersen+Chrzanowski i do tego stara paczka. Karol chyba pójdzie na wypożyczenie, podobnie jak Piszcz. Oby Piszcz nie był tym ostatnim wzmocnieniem, o którym pisał pan Malak.
Jeszcze, jeszcze! 8-)

Odnośnie Chrzanowskiego podchodziłem dosyć sceptycznie, nie sądzę, aby w Rzeszowie robił więcej punktów niż nasi, ale na wyjazdach będzie z pewnością zawodniikem zdecydowanie bardziej wartościowym niż Tomek Rempała, za którego wskoczy do składu. Nie będzie liderem w Stali, ale na pewno będzie "solidnym ligowcem". Można pszypuszczać, że w parze będzie jeździł z Kuciapą. Jest to niewątpliwie duet, który może objechać każdego, ale równie dobrze może przegrywać z gorszymi "na papierze".
Osobiście liczę na ok 8-9 punktów w każdym meczu, bo liderem być nie musi.


           
Post 28 sty 2006, o 00:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
a ja króciutko. TOMEK Witamy

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 28 sty 2006, o 00:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 cze 2005, o 02:04
Skąd: Baranówka 4
Posty: 20

Zobacz profil 
Chrzanowski z 10 pkt. powinien robic. A Tomek, Karol, Maciek i Darek sobie o miejsce w składzie powalczą. Wcale bym Macka nie faworyzował... A czy Karol zmieni barwy? Tego nie wiem. PYK


           
Post 28 sty 2006, o 00:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Zawodnik mniej wiecej na poziomie Macka Kuciapy, tylko bardziej
otrzaskany z jazda w ekstralidze. Dobre, szybkie starty to jego
glowny atut. Na pewno duzo lepszy niz Rempala czy Baran. Krotko
mowiac - duze wzmocnienie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 28 sty 2006, o 01:15
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
zapowiada sie ciekawa walka o sklad
teraz ciekawi mnie ustawienie par na meczu ligowym moze cos takiego

1.Holta
2.Sledz
3.Kuciapa
4.Chrzanowski
5.Pedersen
6.Stachyra
7.Miesiac
8.Karpov
czyli Rempala i Baran (o ile pozostanie w stali) beda walczyc o miejsce w skladzie z kazdym nie tylko z jednuym zawodnikiem a z wszystkimi

ale ogolnie mowiac jest to spore wzmocnienie ciekawe jak zakonczymy sezon 2006 poczekamy zobaczymy

_________________
Obrazek
Pij Tanie Wino Pij Tani Los
Wszystko Zrobili Jak By Tobie Na Złoś
Idź Na Ulicę Zakrzyknij Na Głos
Niech Słyszą Wuje Jak Gromy Lecą
_____________________KSU- Wuje, Wuje
>Staram się być obiektywny, ale swoje poglądy posiadam<


           
Post 28 sty 2006, o 01:26
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Bardzo prosze nie mylic tematow! Ten jest o Tomku Chrzanowskim, a nie o skladzie Stali!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 sty 2006, o 01:48
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Nie ukrywam ze sie bardzo ciesze z faktu podpisania kontraktu przez Tomka w naszym zespole, juz pare razy sie spotkalem(przecyztalem na roznych forach) opinie mniej wiecej w stylu (..)dobrze niech kontraktuja Chrzanka w polowie sezonu braknie im kasy itd.(...) jednak pani prezes wie co robi :wink:
Co do samego zawodnika sadze ze poprawi srednia z sezonu 2005, w tym roku nie bedzie jazdy w GP, co jak mi sie wydaje jest dosyc droga ,,zabawa" do tego dochodzi zmeczenie po sobotnich wojazach na torach calego swiata(wiem sa zawodnicy, ktorzy tez jezdza w GP i na drugi dzien trzaskaja komplety w Polsce, jednak sa to rasowi wyjadacze), te czynniki mogly odbic sie na dyspozycji Tomka w exstralidze w sezonie 05. Majonez nie bedzie tez obarczony ciagnieciem wyniku, to zadanie pozostawiamy Nickiemu i Rune a wiec, wraz z Mackiem, tworza solidna druga linie oraz maja szanse na bardzo ciekawy i skuteczny duet na 14 bieg :)


           
Post 28 sty 2006, o 02:44
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2005, o 13:45
Skąd: rzeszow :)
Posty: 136

Zobacz profil 
a ja po prostu ciesze sie ze jest z nami i mysle ze mamy teraz zejefajny skald :P:P:P

_________________
OSIEEEEEEEM :D


           
Post 28 sty 2006, o 03:45
 Tomek
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sty 2005, o 14:59
Skąd: varsovia
Posty: 96

Zobacz profil 
Myślę, że teraz z czystym sumieniem można odpowiedzieć na pytanie: Czy stać rzeszowską drużynę na awans do pierwszej "czwórki"? twierdząco. Chrzanowski nie jest zawodnikiem kalibru/pokroju Holty czy Pedersena ale na pewno w elidze stać go na całkiem niezłe zdobycze punktowe (średnia 1,89 chyba...). Tak więc bardzo się cieszę, że Tomek będzie jeździł u nas :) pozdrawiam naszego nowego Marmowego Stalowca ;)


           
Post 28 sty 2006, o 10:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
sory panowie, ale wg mnie ten zawodnik nie był potrzebny Stali.... zamknął drogę Darkowi Śledziowi.. Takie jest moje zdanie... Teraz mamy "fajny" skład. Ciekawe co będzie za rok??
Aha i jeszcze jedna kwestia - zawodnika pod 8 nie będzie - tak powiedział traner - pamiętasz to stwierdzenie MaK??

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 28 sty 2006, o 10:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 sty 2006, o 23:42
Posty: 4

Zobacz profil 
Dobry zakup Pani Prezes. :D


           
Post 28 sty 2006, o 13:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2005, o 09:50
Skąd: Tylko Rzeszów
Posty: 70

Zobacz profil 
Uważam że było to dobre posunięcie. Walka o pierwszą czwórke staje się coraz bardziej realna. Tomek jest dobrym zawodnikiem i raczej bez problemu wkomponuje się w zespół. Mam nadzieje że również będzie 100% Stalowcem jak Darek.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 626 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi