Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomasz Chrzanowski - Wybrzeże Gdańsk


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 25 lis 2006, o 20:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 lis 2006, o 12:36
Posty: 23

Zobacz profil 
Co było za Majewskiego, Formeli, co będzie za czasów Polnego i innych mało nas obchodzi.

GKS Wybrzeże było i będzie na zawsze ;)


           
Post 25 lis 2006, o 20:03
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Chrzanowski jeszcze z 10 dni temu mowil ze on chce jezdzic w zespole, który bedzie walczył o medale..dlatego w Rzeszowie nie chce podpisac..
A gdzie podpisal? w lidze 1 .. :roll: no chyba ze od tego roku medale DMP beda rozdawane w 1 lidze a nie w Elidze :lol: \

Oj duzo stracil ten zawodnik w moich oczach..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 25 lis 2006, o 20:05
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
No ostatecznie sie zdecydowal.
Źle rozegrał koncowce Tomek. Niepotrzebne byly te zapowiedzi o "piątku", pozniej o "poniedzialku". Po co to bylo?
Ma za to minusa, ale... czy w ogole ma to dla niego znaczenie ze pare osob sie obrazi? :lol: Liczy się kasiorka, a ta będzie ogromna.


           
Post 25 lis 2006, o 20:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 gru 2004, o 01:36
Posty: 25

Zobacz profil 
chrzanowski taki zawodnik na 1 lige czasem swietny innym razem cienki
ekstra-liga to nie jego poziom i nie plakac mi po nim sredniak nic dodac nic ujac,zaden wojownik ani as poprostu ligowy wyrobnik jakich wielu ,zycze mu powodzenia chodz wiem ze to bedzie jego koniec ,przepasc miedzy eksrta a 1liga jest ogromna przyklady Kuciapy i Ostrowa mowia same o sobie znizy loty bedzie asem na 1 lige i na tym koniec zreszta nigdy mnie nie przekonywal mam respekt i szacunek dla jego osoby ale to gosc bez wyrazu ,nie ma czegos co maja inni wojownicy torow jednym slowem sredniak i tyle cial Tomasz


           
Post 25 lis 2006, o 20:33
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 1 wrz 2006, o 22:58
Posty: 71

Zobacz profil 
Myślicie że chran dostanie w Gdańsku większe pieniądze niż u nas. szczerze w to wątpie.


           
Post 25 lis 2006, o 23:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mam nadzieje, ze milo mu sie u nas testowalo silniki, bo tak mozna nazwac ten sezon w jego wykonaniu. Ale zycze mu powodzenia. Mysle, ze zostanie godnie zastapiony. Ba jestem pewien :>


           
Post 26 lis 2006, o 00:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 432

Zobacz profil 
Nie ma co żałować chimerycznego zawodnika regularnie przegrywającego ważny 14 bieg, zwłaszcza że miał bardzo wygórowane oczekiwania. Jestem pewien, że zastąpi go ktoś, z kogo będziemy miec dużą pociechę. Tak prawdę powiedziawszy, to po Chrzanowskim zawsze było widać, że traktuje starty w Rzeszowie jako zło konieczne, jak coś przejściowego. Oczywiście należą mu się podziękowania za ten rok, bo w końcu jego punkty przydały się drużynie, zwłaszcza po rozstaniu się Marmy z tym, co serce zostawił w Tarnowie, a może i w Toruniu? :wink:
Najważniejsze dla nas jest to, że "Chrzanek" nie zasilił żadnej drużyny ekstraligowej, to też jakiś plus w tej całej niezbyt ciekawej sytuacji kadrowej naszego zespołu.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 26 lis 2006, o 00:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
pietras napisał(a):
Nie ma co żałować chimerycznego zawodnika regularnie przegrywającego ważny 14 bieg, zwłaszcza że miał bardzo wygórowane oczekiwania. Jestem pewien, że zastąpi go ktoś, z kogo będziemy miec dużą pociechę. Tak prawdę powiedziawszy, to po Chrzanowskim zawsze było widać, że traktuje starty w Rzeszowie jako zło konieczne, jak coś przejściowego. Oczywiście należą mu się podziękowania za ten rok, bo w końcu jego punkty przydały się drużynie, zwłaszcza po rozstaniu się Marmy z tym, co serce zostawił w Tarnowie, a może i w Toruniu? :wink:
Najważniejsze dla nas jest to, że "Chrzanek" nie zasilił żadnej drużyny ekstraligowej, to też jakiś plus w tej całej niezbyt ciekawej sytuacji kadrowej naszego zespołu.


pomysl ze inni maja sytuacje gorsze :P np buczoki

pewna osoba z tarnowa powidziala mi ze jesli Tomek Gollob wroci jescze w tym roku do Bydgoszczy, to prawdpdobnie wraz zjego odejsciem buczokow opusci Koldi, gdyz powiedizal ze nei zamieza walczyc o utrzymanie...

_________________
Obrazek


           
Post 26 lis 2006, o 03:06
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 paź 2006, o 18:03
Posty: 189

Zobacz profil 
Cos mi sie wydaje ze Tomeczek blefuje z tymi warunkami, bo przeciez lepiej miec stadion na miejscu niz dojezdzac 200 km ... Pewnie my i Torun zaproponowalismy "normalne" warunki kontraktu, a Gdansk wylozyl ogromna kase, co oznaczaloby ze Pani Prezes mowila prawde na temat warunkow kontraktu proponowanych przez menadzera Tomka. Mimo wszystko szkoda, ze Tomek po 3 latach nad morzem nie spedzil 3 lat w gorach, no ale mowi sie trudno. Powodzenia w nowym klubie.


           
Post 26 lis 2006, o 04:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Natomiast ja ze swojej strony dziekuje Tomkowi za jego wystepy w tym sezonie w Stali i za wiele cennych punktow, ktore zdobywal dla naszej druzyny. Osobiscie szanuje jego decyzje o powrocie do Gdanska - widac tak to mialo wygladac.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 26 lis 2006, o 04:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Szkoda Tomka bo to solidny zawodnik, nie myslalem ze odejdzie tak szybko. Wiec nasze wzmocnienia z ubieglego sezonu juz sa przeszloscia. Mowie o Holcie i Chrzanowskim. Ciekawe kto go zastapi...

_________________
Leave Me Alone


           
Post 26 lis 2006, o 05:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 kwi 2006, o 15:34
Posty: 10

Zobacz profil 
brawo! podziwiam Chrzanka. Jeżeli jest się dobrym i to się czuje, są jednak chwile kiedy pojawiają zniżki formy. Zawsze można wrócic do ściagania się w niższej klasie. Panie Tomaszu życzę Panu jak najlepiej.

Niejaki Rune Holta powinien moim zdaniem kontynuować swoją jazdę w Świętochłowicach ;) ewentualnie Tarnowie.


           
Post 26 lis 2006, o 11:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Mówisz, że Holta ... a Chrzan był taki sam. Jego serce też biło dla Gdańska .... smiać mi się chce jak słysze takie hasła. Może kasa w Gdańsku była troszke mniejsza, ale nie będzie zdobywał po 9-10, ale 14-15 pkt. więc i tak wyjdzie na tym lepiej i się zbytnio nie zmęczy.


           
Post 26 lis 2006, o 12:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1357

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=160395

Oswiadczenie Chrzanowskiego :P


           
Post 26 lis 2006, o 12:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Mam nadzieje, ze milo mu sie u nas testowalo silniki, bo tak mozna nazwac ten sezon w jego wykonaniu. Ale zycze mu powodzenia. Mysle, ze zostanie godnie zastapiony. Ba jestem pewien :>


Kezman uchyl rabka tajemnicy, nie badz taki........... :D :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 26 lis 2006, o 12:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
mial nas zawsze w sercu :P

ale ja go szanuje i zycze wszystkiego najlepszego w gdansku

dzieki tomek za to co zrobiles dla naszego klubu

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 26 lis 2006, o 13:03
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Inna drogą widze ze Protasiewicz wprowadzil mode na pisanie oswiadczen po zmianie barw klubowych.. :wink: Tylko winny sie tłumaczy :wink:

pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 26 lis 2006, o 14:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Nie rozumiem po co się tłumaczy wogóle, jego życie, jego kariera, jego wybór. Z Rzeszowem nic go nie wiąże ot pojeździł jeden sezon i zapisał się w histori jako "nasz" zawodnik. Niech mu się wiedzie mam nadzieję, że się po tym sezonie Stal z Lotosem nie rozminą i za rok zobaczymy go znowu w E-lidze tym razem w barwach Wybrzeża.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 26 lis 2006, o 16:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
oswiadczenie Tomka:
Cytuj:
Drodzy Kibice,

w dniu dzisiejszym podpisałem kontrakt z zespołem Lotosu Gdańsk. Chciałbym Wam wyjaśnić przyczyny mojej decyzji o powrocie do GKŻ Wybrzeże.

Nadmorski klub stał mi się szczególnie bliski, gdy po nieudanym sezonie 2002 wyciągnął do mnie pomocną dłoń. Wiele razy podkreślałem, iż w czasie trzech lat startów w Gdańsku zawsze czułem się tutaj bardzo dobrze. Nie opuściłem zespołu po jego spadku do pierwszej ligi po sezonie 2003, a rok temu do końca stycznia czekałem na poprawę sytuacji w Gdańsku.

Z działaczami GKŻ Wybrzeże oraz trenerem Grzegorzem Dzikowskim pozostawałem zawsze w bardzo dobrych stosunkach. W minionym sezonie zarząd klubu umożliwił mi treningi w Gdańsku, mimo że nie reprezentowałem już Lotosu. Nigdy nie spotkałem się tutaj z brakiem życzliwości ze strony działaczy czy też kibiców.

Znaczący wpływ na moją decyzję miały także kwestie logistyczne. W najbliższym sezonie zamierzam startować także w lidze szwedzkiej i angielskiej. Przy tak dużej ilości startów dobra organizacja przelotów i przepływów promem staje się szczególnie ważna. W okresie wakacyjnym, czyli w czasie największego natężenia startów w Anglii i Szwecji, planuję zamieszkać w Gdańsku. Dzięki temu chciałbym do minimum ograniczyć przejazdy, aby możliwie jak najbardziej skoncentrowanym i wypoczętym podchodzić do kolejnych zawodów. Wybierając ofertę z Rzeszowa, nie mógłbym w tak dogodny sposób połączyć startów w trzech ligach. Dzięki zaoszczędzonemu czasowi będę w stanie poświęcić więcej czasu bliskim i rodzinie.

Starty w pierwszej lidze nie będą dla mnie stratą pod względem sportowym. Swój największy sukces, awans do Grand Prix, osiągnąłem przecież startując na zapleczu Ekstraligi. Warto poza tym podkreślić, że Nicki Pedersen został Indywidualnym Mistrzem Świata jako zawodnik pierwszoligowego RKM-u Rybnik. Brak możliwości startów z najlepszymi w Polsce nadrobię poprzez regularne starty w angielskiej Elite League i szwedzkiej Eliteserien.

Związałem się z Gdańskiem, gdyż wierzę, że w przeciągu krótkiego czasu powstanie tu bardzo silny zespół walczący o medale mistrzostw Polski. Wcześniej czeka nas jednak ciężka walka o awans do Ekstraligi.

Po zamieszaniach w zeszłym roku, klimat wokół żużla w Gdańsku poprawił się. W kierownictwie GKŻ Wybrzeże widzę gwarancję stabilności klubu. Dobrą opinię o klubie potwierdzili także zawodnicy startujący w nim w zeszłym sezonie.

Przy wyborze klubu decydującej roli nie odegrały finanse. Biorąc pod uwagę realia ekstra- i pierwszoligowe większość ofert, które otrzymałem, była bardzo zbliżona pod względem finansowym. Dotyczy to także oferty z Rzeszowa.

Rozmawiając z klubami na temat kontraktu, unikałem szumu medialnego. Nie chciałem prowadzić negocjacji z działaczami przy pomocą mediów, ujawniając treść naszych ustaleń, gdyż nie jest to dobry zwyczaj.

Zarzucano mi przeciąganie negocjacji w celu zwiększenia swojej wartości. Gdyby tak było, nie podpisałbym kontraktu w Gdańsku, a wybrał bardzo korzystną ofertę z Torunia, którą przedstawiono mi dopiero w ostatniej chwili, gdy podpisałem już z działaczami z Gdańska wstępną umowę.

Chciałbym pozdrowić przy okazji Was wszystkich, w szczególności tych z Rzeszowa, dziękując Wam za doping w minionym sezonie. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję.

Pozdrawiam,
Tomasz Chrzanowski

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 26 lis 2006, o 17:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Cytuj:
Chciałbym pozdrowić przy okazji Was wszystkich, w szczególności tych z Rzeszowa, dziękując Wam za doping w minionym sezonie.

Pozdrawiam,
Tomasz Chrzanowski

Widać lubiał/lubi* nas
* wybierz poprawną wg Ciebie odpowiedź :lol:
Coś mi się zdaje że Chrzanowski posiedzi w Gdańsku więcej niż jeden sezon :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 626 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi