Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 110  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sezon 2023 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 23 kwi 2006, o 22:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
No, widać od razu, że ten stwór "buczarski" co go cieszy kontuzja Jonssona to nie żaden człowiek, tylko nadzwyczaj inteligentna małpa, która posiadła umiejętność pisania!!!


           
Post 25 kwi 2006, o 00:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Adrenalina ma złamaną kość śródstopia. Narazie jeszcze nie wiadomo ile potrwa przerwa w startach. Sam poszkodowany nie ma żadnych pretensji do Koldiego. Mówi ,ze takie rzeczy zdarzają się w speedwayu...

No cóż wypada tylko gościowi życzyc szybkiego powrotu do zdrowia.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 25 kwi 2006, o 11:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 kwi 2006, o 20:18
Posty: 2

Zobacz profil 
a ja ten meczyk ogladalem na polsacie i winy Koldiego tam nie bylo. jonson pojechal szeroko pod banda i noga wleciala mu pod hak


           
Post 25 kwi 2006, o 13:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Ale niwątpliwie szkoda Andreasa ,gdyż bez niego speedway traci dużo na atrakcyjności...

Obrazek

Ja ciągle wierzę w to ,że juz niedługo będzie numerem jeden na świecie ,gdyż ma ku temu ogromne predyspozycje.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 26 kwi 2006, o 20:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 kwi 2006, o 19:52
Skąd: ToRuŃ
Posty: 10

Zobacz profil 
No Jonsson Jest Dobry w 2001 DMP z TOruniem zdobył :D

_________________
Apator Toruń kocham Cię,
Tobie Oddam serce swe,
Serce swoje jedyne oddam mojej drużynie


www.speedway-info.prv.pl <--KLIK


           
Post 30 kwi 2006, o 17:43
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ach...!! :D:D Az trudno sobie wyobrazic to co sie dzialo przed chwila w Gorzowie! Oto bowiem w biegu trzecim w mecz Gorzow - Lublin na torze pojawil sie dlugo przez nich oczekiwany "ulubieniec" Piotr Swist :D:D Na pewno zostal "delikatnie" zwyzywany, ale to juz malo wazne. Chwile pozniej Łukaszewski podcina Swista - przypuszczam, ze jednym ruchem caly stadion zaczal skakac z radosci :D Ale to nie wszystko. Za chwile zawodnicy stoja gotowi do startu w powtorce - a tu nagle decyzja sedziego Świst wykluczony za złe ustawienie pod taśmą!! :lol: :lol: Naprawde trudno sobie wyobrazic co sie tam dzieje :D:D a to dopiero poczatek meczu :D:D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 kwi 2006, o 19:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Wywiad z Gapą w Polsacie Sport:

(..) Lorek :
- Jak myślisz, kiedy dostaniesz szanse w meczu ligowym na Ukrainie ?
Gapa:
- Myśle, że w Rzeszowie trener da mi szanse więcej niż jeden raz ....
Ps. :lol:
Jeśli było inaczej to mnie poprawcie :D


           
Post 1 maja 2006, o 19:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Mi udało sie wczoraj uniknąć nerwów przed radioodbiornikiem. Korzystajac z długiego weekendu wybrałem sie do Krosna.
Liczyłem na niespodzianke, ale jej nie było, bo byc nie mogło. Krośnianie jeździli tylko w 2,5 zawodnika.
Znakomicie spisywał sie Rafał Wilk, jedyny, który "tworzył" emocje. Wilu jest doskonale spasowany do tamtejszego toru i pokona na nim jeszcze nie jednego asa drużyn przyjezdnych. Trojanowi mimo kilku przyzwoitych biegów, nadal zdarza sie, że motocykl jedzie tam gdzie chce, a nie tam gdzie chciałby tego zawodnik. Z wyjscia z łuków bardzo go wynosiło.
Zawiódł Wardzała. Lepiej od Roberta zaprezentował sie Szmid, który miał straaaasznie wolny motocykl. Interesował mnie też Karajczencew. Rosjanin w swoim jedynym starcie totalnie zagubiony.
Ale głównie chciałbym napisać kilka słów o dwóch juniorach.
Martin Vaculik i Kevin Wolbert.
Obaj bardzo młodzi. Martin to chyba jedyny zawodnik jakiego widziałem, który szybciej przemieszcza sie w łuku, niż na prostej :wink: .A tak na poważnie, to jak na 16-latka jeździ bardzo ładnie technicznie. Udało mi sie zamienić z nim kilka słów po meczu. Sympatyczny chłopak. Widać było, że jeszcze go peszy atmosfera takich zawodów. Zagubiony plątał sie po parkingu. Z wielkim smutkiem, bardzo otwarcie i szczerze opowiadał i pokazywał mi przyczyne swoich defektów. Autentyczny żal w oczach :cry: . Wielka ambicja. Talent.
Będe z zaciekawieniem obserwował jego wyniki i mocno trzymał kciuki za niego.
Z kolei Kevin Wolbert, to juz znakomicie ukształtowany zawodnik. 17 lat :!: Ma wszystko, co potrzeba żużlowcowi. Dobry start. Na torze bardzo przytomnie i pewnie potrafi zaatakować(akcja na Karajczencewie).Spokojny, wydaje sie pewny siebie. Swietnie przygotowany do zawodów. Na mnie zrobił ogromne wrażenie. Przyszłość przed nim.

Same zawody nudne. Urozmaicone tylko przez zabawny incydent ze straża pożarna. W Krośnie nie było polewaczki. Tor polewany był z armatki wodnej. Niestety(albo stety) strażacy zamiast zrosić nawierzchnie...zalali ją. Porobiły sie kałuże. Sytuacja tyleż smieszna, co dramatyczna. Zawodnicy z przerażeniem spoglądali na tor, na szczęscie traktorzystom, udało sie doprowadzic nawierzchnie do przyzwoitego stanu i zawody bezpiecznie ukończono :) .


           
Post 3 maja 2006, o 22:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
patrzac na dzisiejsza kolejke no i zreszta te poprzednie to nie tylko nasz filar (Holta) zawodzi. patrzcie na Sullivana- dziś 1,0,1,0...

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2006, o 22:38
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
patrzac na dzisiejsza kolejke no i zreszta te poprzednie to nie tylko nasz filar (Holta) zawodzi. patrzcie na Sullivana- dziś 1,0,1,0...
To ma nas pocieszyc?

To ja cos na podłamanie:
Emil Sajfutdinow - 3,3,0,1


Czyli jak widac - MOZNA w tej cudownej ekstralidze punktowac, nawet jak sie w niej debiutuje i ma sie 17 lat


           
Post 3 maja 2006, o 22:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
micson napisał(a):
To ma nas pocieszyc?

To ja cos na podłamanie
...


jestemy po tych 2 meczach w wiekszosci w takim stanie ze lepiej sie pocieszac a nie wiecej podlamywac :P

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2006, o 22:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Emil Sajfutdinov SuperStar!
No... i to by bylo na tyle :P

W ogole po Toruniu spodziewalem sie duzo, duzo wiecej. A tu taki mecz do jednej bramki. W ogole dla mnie troche tez niezrozumiele niektore decyzje Zabika seniora. Na jego miejscu wprowadzilbym pare razy RT. Chociaz zapewno skutku by to nie przynioslo... ale kto wie ;-)


           
Post 3 maja 2006, o 22:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Misi napisał(a):
Emil Sajfutdinov SuperStar!
No... i to by bylo na tyle :P

W ogole po Toruniu spodziewalem sie duzo, duzo wiecej. A tu taki mecz do jednej bramki. W ogole dla mnie troche tez niezrozumiele niektore decyzje Zabika seniora. Na jego miejscu wprowadzilbym pare razy RT. Chociaz zapewno skutku by to nie przynioslo... ale kto wie ;-)


jakas zmowa Stachyry i Ząbika z tymi zmianami czy co? ogladalem ten mecz w tv i sami komentatorzy sie dziwili czego zmian nie ma. to cos jakby ogladali 2 nasze ostatnie mecze :P

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2006, o 06:20
 Nicki_Pedersen
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
mikel napisał(a):
Matej Zagar napisał(a):
10 Matej Zagar (SI) 1 2 1 3 2 - 3 w finale
16 Lee Richardson (UK) 1 0 0 0 3

Tą bezpośrednią rywalizacje dedykuje naszemu Częstochowskiemu kibicowi na tym forum - mikelowi ;)


O jak miło że ktoś o mnie pomyślał :P :wink:

Ale co z tego wynika: tak jak twierdziłem że Lee powinien jechać w Rzeszowie i się nie myliłem bo pojechał dobrze ( 9+4) o tyle teraz twierdzę że trzeba jak najszybciej sciągać Mateja na mecz do Polski a najlepiej na jutro na Bydgoszcz :D
Ten chłopak przypomina mi młodego Jonssona bo na dystansie jest równie waleczny ale ma jeszcze dobre starty :P

A ogólnie GP we Wrocławiu mnie rozczarowało..walki mało, jedynie 3 ostatnie biegi naprawdę dobre a wcześniej jedyne co mi się przypomina to atak Jonssona na Pedersena na mecie i to było by na tyle :roll:




Mikel chlopcze nie pierdiol, Lee nie ma szask , zobazyy cin zrgi Hwerbn, asle wiedszz ze jedre jego 109999999 weiksszym fanemniz Ty, bo jestes z jebanej czwy

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 7 maja 2006, o 12:23
 Re: Nicki_Pedersen
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
mikel napisał(a):
Matej Zagar napisał(a):
10 Matej Zagar (SI) 1 2 1 3 2 - 3 w finale
16 Lee Richardson (UK) 1 0 0 0 3

Tą bezpośrednią rywalizacje dedykuje naszemu Częstochowskiemu kibicowi na tym forum - mikelowi ;)


O jak miło że ktoś o mnie pomyślał :P :wink:

Ale co z tego wynika: tak jak twierdziłem że Lee powinien jechać w Rzeszowie i się nie myliłem bo pojechał dobrze ( 9+4) o tyle teraz twierdzę że trzeba jak najszybciej sciągać Mateja na mecz do Polski a najlepiej na jutro na Bydgoszcz :D
Ten chłopak przypomina mi młodego Jonssona bo na dystansie jest równie waleczny ale ma jeszcze dobre starty :P

A ogólnie GP we Wrocławiu mnie rozczarowało..walki mało, jedynie 3 ostatnie biegi naprawdę dobre a wcześniej jedyne co mi się przypomina to atak Jonssona na Pedersena na mecie i to było by na tyle :roll:




Mikel chlopcze nie pierdiol, Lee nie ma szask , zobazyy cin zrgi Hwerbn, asle wiedszz ze jedre jego 109999999 weiksszym fanemniz Ty, bo jestes z jebanej czwy


rozumiecie cos z tego :P ? bo ja sie nie moge doczytac :p

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2006, o 21:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 432

Zobacz profil 
Ciekawie jest. Toruń zlał Tarnów aż miło! :) Co się stało z Kołodziejem??? Jeden punkt i to na koledze z drużyny...

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 7 maja 2006, o 22:00
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
6 kolejek za nami i poki co ekstraliga jest duzym rozczarowaniem.

Wszyscy są strasznie mocni u siebie, mecze po 5x-3x, kolejke pozniej ci co tak wygrywali dostają baty w takich samych rozmiarach. Na koniec sezonu góra beda ci, ktorzy przegrywali jak najnizej na wyjazdach, jednoczesnie wygrywajac wysoko u siebie. Tylko Tarnow sie wyłamał wygrywajac w Bydgoszczy i to raczej da im kolejne złoto.
My po zbyt niskiej wygranej z Wlokniarzem (duzo za malo!), klęskach w Lesznie i Toruniu (nie ma szans tego odrobic) i dzisiejszej porazce skazalismy sie na walkę o 7 miejsce.


           
Post 7 maja 2006, o 22:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Przy dzisiejszej porażce Unii Tarnow w Toruniu 57-33 w pełnym składzie nasza przegrana wygląda już nieco inaczej :wink:


           
Post 7 maja 2006, o 22:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 maja 2006, o 21:54
Posty: 7

Zobacz profil 
Jeśli dla ciebie E-liga jest rozczarowaniem to ja sie lepiej nie bede wypowiadal... :roll:

Myślisz że zawsze Stal będzie wygrywać ?
Właśnie chodzi o to żeby takie chwile porażek przeczekać.

Co do tych chwil to zobaczymy ile będą trwać. :wink:

_________________
PIKNIKI ?? ==> POWINNI TEGO ZABRONIĆ !!
Obrazek Obrazek


           
Post 7 maja 2006, o 22:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Przy dzisiejszej porażce Unii Tarnow w Toruniu 57-33 w pełnym składzie nasza przegrana tam wygląda już nieco inaczej :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi