Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 110  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sezon 2023 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 15 sie 2006, o 21:52
 


No i mamy nowego mistrza 8-)

Klasyfikacja IMP 2006:
1. Tomasz Gollob - Unia Tarnów - 13 (3,2,3,2,3)
2. Wiesław Jaguś - Adriana Toruń - 12 (3,3,3,2,1)
3. Sebastian Ułamek - Włókniarz Częstochowa - 11 (3,2,0,3,3)
4. Jarosław Hampel - Atlas Wrocław - 10 (2,3,0,3,2)
5. Krzysztof Jabłoński - GKŻ Lotos Gdańsk - 10 (2,1,2,3,2)
6. Rafał Dobrucki - Unia Leszno - 9 (3,1,2,0,3)
7. Piotr Protasiewicz - Budlex Polonia Bydgoszcz - 8 (1,3,3,1,0)
8. Damian Baliński - Unia Leszno - 8 (2,0,3,1,2)
9. Jacek Rempała - TŻ Sipma Lublin - 8 (1,3,2,2,0)
10. Tomasz Jędrzejak - Intar Lazur Ostrów - 8 (1,2,1,3,1)
11. Jacek Gollob - Unia Tarnów - 6 (0,2,1,0,3)
12. Jacek Krzyżaniak - GTŻ Grudziądz - 6 (2,1,0,2,1)
13. Zbigniew Suchecki - ZKŻ Kronopol Zielona Góra - 4 (0,0,1,1,2)
14. Tomasz Chrzanowski - Marma Polskie Folie Rzeszów - 3 (0,0,2,0,1)
15. Adam Skórnicki - PSŻ Milion Team Poznań - 3 (0,1,1,1,0)
16. Krzysztof Słaboń - Adriana Toruń - 1 (1,0,0,0,d4)

SportoweFakty.pl


           
Post 15 sie 2006, o 21:55
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Trzymałem kciuki za Wiesława Jagusia. Początek zawodów nie wskazywał, że przegra z Gollobem. Golloba ograł Jacek Rempała, później Ułamek. Szkoda słabego występu Chrzanowskiego, a zaskoczeniem jest dla mnie bardzo dobra postawa Jacka Rempały.

Cytuj:
1. Tomasz Gollob - Unia Tarnów - 13 (3,2,3,2,3)
2. Wiesław Jaguś - Adriana Toruń - 12 (3,3,3,2,1)
3. Sebastian Ułamek - Włókniarz Częstochowa - 11 (3,2,0,3,3)
4. Jarosław Hampel - Atlas Wrocław - 10 (2,3,0,3,2)
5. Krzysztof Jabłoński - GKŻ Lotos Gdańsk - 10 (2,1,2,3,2)
6. Rafał Dobrucki - Unia Leszno - 9 (3,1,2,0,3)
7. Piotr Protasiewicz - Budlex Polonia Bydgoszcz - 8 (1,3,3,1,0)
8. Damian Baliński - Unia Leszno - 8 (2,0,3,1,2)
9. Jacek Rempała - TŻ Sipma Lublin - 8 (1,3,2,2,0)
10.Tomasz Jędrzejak - Intar Lazur Ostrów - 8 (1,2,1,3,1)
11. Jacek Gollob - Unia Tarnów - 6 (0,2,1,0,3)
12.Jacek Krzyżaniak - GTŻ Grudziądz - 6 (2,1,0,2,1)
13. Zbigniew Suchecki - ZKŻ Kronopol Zielona Góra - 4 (0,0,1,1,2)
14. Tomasz Chrzanowski - Marma Polskie Folie Rzeszów - 3 (0,0,2,0,1)
15. Adam Skórnicki - PSŻ Milion Team Poznań - 3 (0,1,1,1,0)
16. Krzysztof Słaboń - Adriana Toruń - 1 (1,0,0,0,d)

Wyścigi:
1. T. Gollob, Jabłoński, Słaboń, Skórnicki
2. Dobrucki, Hampel, Jędrzejak, J. Gollob
3. Ułamek, Baliński, Protasiewicz, Chrzanowski
4. Jaguś, Krzyżaniak, Rempała, Suchecki
5. Hampel, Ułamek, Krzyżaniak, Słaboń,
6. Jaguś, J.Gollob, Jabłoński, Chrzanowski
7. Protasiewicz, Jędrzejak, Skórnicki, Suchecki
8. Rempała, T.Gollob, Dobrucki, Baliński
9. Protasiewicz, Rempała, J.Gollob, Słaboń
10. Baliński, Jabłoński, Suchecki, Hampel
11. Jaguś, Dobrucki, Skórnicki, Ułamek
12. T.Gollob, Chrzanowski, Jędrzejak, Krzyżaniak
13. Jędrzejak, Jaguś, Baliński, Słaboń
14. Jabłoński, Krzyżaniak, Protasiewicz, Dobrucki
15. Hampel, Rempała, Skórnicki, Chrzanowski
16. Ułamek, T.Gollob, Suchecki, J.Gollob
17. Dobrucki, Suchecki, Chrzanowski, Słaboń (d4)
18. Ułamek, Jabłoński, Jędrzejak, Rempała
19. J.Gollob, Baliński, Krzyżaniak, Skórnicki
20. T.Gollob, Hampel, Jaguś, Protasiewicz

za Radio Rzeszów

_________________
Obrazek


           
Post 21 sie 2006, o 17:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Po starciu gigantów w Czestochowie które zapewniło nam niemal tytuł DMP :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogólem szczególem ten sezon nalezy do Wrocławia.

Po tych zdjęciach które widzicie, tylko coś napisze na koniec - po stokroć wole mieć taka druzynę, gdzie połowa to obcokrajowcy, niż np.team jak w 2001 roku z ułamkiem i sawiną. Wole świetnych chłopaków z zagranicy którzy potrafią się bawić, jezdza na maxa, jak Hans, Nikos, Kenneth, nawet Sitera, niż polskich dusigroszy.

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 21 sie 2006, o 21:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Hehe Drabol tu sie zgadzam z Toba w 100% :wink: dla mnie te zdjecia sa fantastyczne(niechodzi o ujecia tylko wiadomo o co).Ciężko Hansa będzie wyrwac z Wrocławia kibice go pokochali on pokochał was juz łatwie Jarek zmieni klub.
Naprawde szczere gratulacje składam wam za ten sezon wasi jechali fantastycznie a biegi Hansa były wyśmienite wkoncu to Dun przez wielkie wielkie "D".
Crump to najbardziej medialna postac a Hans idzie w jego ślady no ale mozna powiedziec wkoncu macie upragnione złoto a w tych obecnych warunkach naprawde trzeba miec świetna pake.


           
Post 21 sie 2006, o 22:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Damian10 napisał(a):
Hehe Drabol tu sie zgadzam z Toba w 100% :wink: dla mnie te zdjecia sa fantastyczne(niechodzi o ujecia tylko wiadomo o co).Ciężko Hansa będzie wyrwac z Wrocławia kibice go pokochali on pokochał was juz łatwie Jarek zmieni klub.
Naprawde szczere gratulacje składam wam za ten sezon wasi jechali fantastycznie a biegi Hansa były wyśmienite wkoncu to Dun przez wielkie wielkie "D".
Crump to najbardziej medialna postac a Hans idzie w jego ślady no ale mozna powiedziec wkoncu macie upragnione złoto a w tych obecnych warunkach naprawde trzeba miec świetna pake.


Czy Hans idzie w slady Crumpa? Chyba nie.To znaczy w pewnym sensie moze tak, naprawo on dąży do tego, że jezdzic perfekcyjne jak Jason, jednak prywatnie to dwie calkiem różnie osoby. Różni ich przedewszystkim to, że dla Jasona, żużel to przedewszystkim praca. On staje się prefekcjonistą, takim tytanem. Mimo to zawsze ma czas dla kibiców - tym mnie zaskoczył. Crump jako Crump zdaje sie byc dezduszną bestią a jednak jest inaczej. Hans za to, z perfekcja nie ma nic wspolnego. Mozna powiedziec wiecej z chaosem. Wokol siebie zawsze gromadzi mase ludzi. Calkiem inny styl bycia. Na torze tez jest inaczej. Ale za to porównanie tego kto jest u kibiców wyżej jest zupełnie bezsensowne. Hans rozkochał w sobie ludzi, bo jest bardziej "ludzki" nie wiem jak to napisać. Taki spontaniczny. Crump jest wyważony, ludzie go szanuja, ale nie zjednal sobie ich w takim stopniu.

Tak czy siak obaj jezdzili cały sezon na maxa, i za to czapki z głów, i za zachowanie pozatym również...

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 23 sie 2006, o 18:30
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 maja 2006, o 10:54
Posty: 59

Zobacz profil 
nie wiecie czy w tytm roku będzie organizowany memoriał nazimka????

_________________
Obrazek


           
Post 23 sie 2006, o 20:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Drabol napisał(a):
Damian10 napisał(a):
Hehe Drabol tu sie zgadzam z Toba w 100% :wink: dla mnie te zdjecia sa fantastyczne(niechodzi o ujecia tylko wiadomo o co).Ciężko Hansa będzie wyrwac z Wrocławia kibice go pokochali on pokochał was juz łatwie Jarek zmieni klub.
Naprawde szczere gratulacje składam wam za ten sezon wasi jechali fantastycznie a biegi Hansa były wyśmienite wkoncu to Dun przez wielkie wielkie "D".
Crump to najbardziej medialna postac a Hans idzie w jego ślady no ale mozna powiedziec wkoncu macie upragnione złoto a w tych obecnych warunkach naprawde trzeba miec świetna pake.


Czy Hans idzie w slady Crumpa? Chyba nie.To znaczy w pewnym sensie moze tak, naprawo on dąży do tego, że jezdzic perfekcyjne jak Jason, jednak prywatnie to dwie calkiem różnie osoby. Różni ich przedewszystkim to, że dla Jasona, żużel to przedewszystkim praca. On staje się prefekcjonistą, takim tytanem. Mimo to zawsze ma czas dla kibiców - tym mnie zaskoczył. Crump jako Crump zdaje sie byc dezduszną bestią a jednak jest inaczej. Hans za to, z perfekcja nie ma nic wspolnego. Mozna powiedziec wiecej z chaosem. Wokol siebie zawsze gromadzi mase ludzi. Calkiem inny styl bycia. Na torze tez jest inaczej. Ale za to porównanie tego kto jest u kibiców wyżej jest zupełnie bezsensowne. Hans rozkochał w sobie ludzi, bo jest bardziej "ludzki" nie wiem jak to napisać. Taki spontaniczny. Crump jest wyważony, ludzie go szanuja, ale nie zjednal sobie ich w takim stopniu.

Tak czy siak obaj jezdzili cały sezon na maxa, i za to czapki z głów, i za zachowanie pozatym również...


Drabol ale ja wcale nie porównywuje kogo kibice Sparty na czele z toba kochaja czy bardziej Hansa czy Jasona czy Hampela czy Gapinśkiego.
Chodzilo mi głównie o to ze Hansa bedzie strasznie ciężko wyrwac z Wrocławia bo on juz sie wpełni wkonponował w drużyne jak sam mówił jest mu tu dobrze i wogóle.Maja inne charaktery i inne temperamenty wc napewno nie będa sie zachowywac podobnie.
Jason jest juz mistrzem świata mozna juz powiedziec ze podwójnym napewno po tak fantastycznym sezonie chodza mu pogłowie mysli i napewno chce powtorzyc wyczyn Rickiego czyli zdobyc jak najwiecej złotych medali i musi byc profesjonalista w każdym calu ja nie uważam ze dla Jasona zuzel to przedewszystkim praca moze to tak wyglada ale on chce byc perfekcyjny we wszystkim.
Hans dopiero wchodzi w wielki świat gp.
Jason sie wogole inaczej zachowuje przed kamerami taki wielki luzak za to publicznosc go kocha Hans zobaczysz tez bedzie taki tylko trzeba mu troche czasu.
Hans dlatego gromadzi wokol siebie duzo ludzi bo dopiero staje sie ta gwiazdzeczka zobaczymy w nastepnym sezonie gp jak sie bedzie zachowywal moze sie w tym wszystkim myle ale takie jest moje zdanie.
Pozdro Drabol.


           
Post 24 sie 2006, o 10:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Cytuj:
Żużlowiec GTŻ Grudziądz Tomasz Cieślewicz stanie przed sądem, bo groził dziennikarzowi, że go "zaj..."

- Postawiliśmy temu panu zarzut gróźb karalnych - powiedziała nam wczoraj Irena Baranowska, prokurator rejonowy w Gnieźnie. Grożą za to nawet dwa lata więzienia.

W niewielkim Trzemesznie bracia Tomasz, Dawid i Marek Cieślewiczowie to niemal legendy - wszyscy zostali profesjonalnymi żużlowcami. Tomasz jeździ w GTŻ Grudziądz, a Dawid i Marek w Starcie Gniezno. To znaczy 22-letni Marek jeździł, bo od kilku miesięcy były zawodnik Polonii Bydgoszcz przebywa w Zakładzie Karnym w Gębarzewie. Trafił tam po tym, jak w marcu sąd odwiesił jeden z trzech wyroków, które miał na koncie (kradzieże i posiadanie narkotyków).

Po tym, jak dziennikarz Roman Wolek z Trzemeszna ujawnił w lipcu w tygodniku "Pałuki", że Marek trafił do więzienia, najstarszy z braci Cieślewiczów, Tomasz, nie wytrzymał. - Ja stałem w kolejce w spożywczym, a on odchodził od kasy. Wychodząc, zatrzymał się przy mnie i powiedział: "Wiesz, że dostaniesz za swoje? Będziesz zaj...". Zrobił to przy ludziach, jakby nigdy nic.

Kilka dni później w barze Casablanca w Trzemesznie zrobiło się jeszcze groźniej. - Szukam ludzi, którzy cię zaj... Zbieram już na nich pieniądze - tak żużlowiec miał mówić przy świadkach do reportera. Wolek zawiadomił o wszystkim policję. Miesiąc temu w rozmowie z nami Tomasz Cieślewicz przyznał się, że groził dziennikarzowi, ale lekceważył sytuację. - To, że tak mówiłem, nie znaczy, że chciałem to zrobić - przekonywał. Wczoraj nie odebrał już telefonu.

Zbigniew Fiałkowski, prezes GTŻ Grudziądz, z którym Tomasz Cieślewicz ma podpisany kontrakt do końca sezonu, nie chciał wczoraj przesądzać, jaki los spotka jego zawodnika. - Słyszałem o zarzutach wobec Tomka, ale dopóki nie otrzymamy oficjalnego komunikatu, nie będziemy wyciągać żadnych konsekwencji - powiedział "Gazecie". - Jeżeli sprawa zakończy się dla niego wyrokiem sądowym, z pewnością go ukarzemy. Na razie jednak oficjalnie nic o tym nie wiem, a od strony sportowej jestem z niego bardzo zadowolony - zakończył prezes. W ostatnim spotkaniu Cieślewicz nie spisał się jednak najlepiej. Choć grudziądzanie wygrali z TŻ Sipma Lublin, zawodnik rodem z Trzemeszna zdobył zaledwie cztery punkty.


Znowu afera z żużlowcem w roli głównej. O ile Drabik został posądzony zupełnie bezpodstawnie, to w przypadku Cieślewicza mogą być problemy.


           
Post 27 sie 2006, o 22:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Skandal! Tor we Wroclawiu spreparowany! Jazdy odmowil najlepszy polski zuzlowiec - Tomasz G.! Juz przed zawodami nieomylny Tomus zarzucal sedziemu ze tor jest nieregulaminowy, ale oczywiscie sedzia z Czestochowy nie posluchal lidera polskiej reprezentacji i dopuscil do meczu! Skandal! Tomasz G. wyjechal do pierwszych 3 wyscigow, usilnie probujac pokazac ze w lukach nie ma szansy sie zlozyc. Wkoncu zrezygnowal z dalszych startow...
...ale zawody trwaly dalej. Szczere gratulacje dla Wrocka, wkoncu sa moim ulubionym zespolem z tej calej 7 ;-) Nie wiem czemu, zawsze ich lubialem :D Teraz to tymbardziej - Jarek, Jason i Hansior ;-) Jak mozna nie kochac takiej druzyny :D Drabol - naprawde gratuluje. Wkoncu po kilkunastu latach mozecie sie cieszyc ze zlota. :P Fajna sprawa ;-)
To chyba tyle na goraco z fatalnego toru we Wroclawiu. No przeciez tak orzekl Tomasz G. :D
Do zobaczenia - Mariusz Mix Kolanko :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 27 sie 2006, o 23:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Szczerze to mnie szlak trafia jak patrze na kolejne wyniki Buczoków zabijaja widowiska w walce o medale kolejny popis prawie zawodowca :lol: :lol: czerwony kapelusz potrafi jezdzic zodbywac duza ilosc pkt a on nie :lol: :lol: :lol:

Temu panu powiedzmy stanowcze NIE!!!


           
Post 27 sie 2006, o 23:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 745

Zobacz profil 
Swoją drogą można miec pretensje do ekipy Polsatu za dobór meczów. W tej kolejce można było wybrac dowolny mecz, byle nie we Wrocławiu, wszędzie jako takie emocje się zapowiadały. Ale nie Polsat, oni musieli wybrac parodię z Wrocławia, jakby liczyli, że blamaż tarnowa w rundzie zasadniczej to był przypadek.
Już któraś kolejka z kolei to ignorancja Polsatu wobec kibiców, nie wiem kto ma jeszcze ochotę oglądac "popisy" Unii Tarnów, od 4 kolejek non stop ten zespół w Polsacie.


           
Post 27 sie 2006, o 23:59
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Polsat bardziej chcial pokazac swietowanie tytułu Sparty niz walke w jakims innym meczu 8-)


           
Post 28 sie 2006, o 00:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Na wstepie orgromny szacuneczek dla Pawła Hliba. Pokazał gollobwi i spółce jak powinien zachowywac się prawdziwy zawodnik, który jedzie na maxa wszędzie, daje z siebie wszystko, potrafi podziekować za doping mimo przegranego meczu. Hlipek dzięki.

Pretensji nie można mieć też do Janusza. Próbował. Niestety tor po opadach był dość ciężki jak dla zawodnika po kontuzji.

Zachowanie pseudo zawodowca golloba ponizej krytyki...tak naprawde na rownym torze to on jeden nie chcial jechać. Od samego początku robił problemy z niczego. Z tego co dalo sie zauwazyc zaskrabil sobie dozgonne gwizdy na olimpijskim. Szkoda ze na finishu (bo jednak blizej konca niz poczatku) kariery.

Sam tor - przed zawodami naprawde konkretnie lunelo, na torze stały kałuże. Udało się go doprowadzic do naprawde dobrego stanu, czasy były wykręcane blisko rekordu toru.

Kibice bawili się świetnie, Hansior,Hamepel i Crumpinator oddali kolegom po biegu, tak żeby wszyscy razem mogli się cieszyć z tego misia. Po meczu niezla jazda, z Piotrkiem bijacym sie w serducho i Hansem który robił chyba ze 4 rundy honorowe bawiąc się z ludzmi, po czym szukal kibica ktoremu moze zwinąć szalik :P Piękna sprawa.

Nasze chlopaki - wszyscy pojechali super, jezdzili na maxa. Po przegranych startach potrafili wyprzedzac tarnowian - odzewu nie bylo, jedynie Paweł.

Ogólem mamy majstra! :)

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 28 sie 2006, o 10:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Damian10 napisał(a):
Polsat bardziej chcial pokazac swietowanie tytułu Sparty niz walke w jakims innym meczu 8-)


I przy okazji dał możliwośc "pojechania" po Bukowskim Hlibowi podczas przedmeczowej rozmowy. Jeżeli ktoś się jeszcze łudził na temat sytuacji finansowej w Unii, to teraz już złudzeń miec nie powinien.
WIELKIE GRATULACJE DLA SPARTY ZA MISTRZA 2006 !!!

_________________
Obrazek


           
Post 28 sie 2006, o 16:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Damian10 napisał(a):
Polsat bardziej chcial pokazac swietowanie tytułu Sparty niz walke w jakims innym meczu 8-)

Polsat może i chciał pokazać walke ale taka była umowa że ten mecz ma być w TV...trzeba też to zrozumieć że skoro jest umowa to trzeba ją wypełnić a i chyba sponsorzy przed sezonem wiedząc ile spotkań będzie w tv też inaczej prowadzą te negocjacje i klub ma wtedy spory argument.

A wiadomo że wolałbym obejrzeć mecz z Bydgoszczy gdzie podobno walka była a wynik nie oddaje tego co się działo na torze...chociaż dziwi mnie że Polsat nie pokazał żadnego meczu Włókniarz-Sparta w tym sezonie :roll: chyba można było się spodziewać że to będa dobre mecze 8-)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 sie 2006, o 18:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Pokażą jeden mecz Sparta vs Włókniarz - 24 września :)

Druzynowy Mistrz Polski AD.2006 - oprócz zawodników obecni min. Krystyna Kloc, Mariusz Cieśliński, Krzysztof Gałańdziuk, i cały mokry od szampana (spisek Hansa i Jasona :P ) Andrzej Rusko :)

Obrazek

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 31 sie 2006, o 19:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
No to teraz Krosno juz napewno nie wygra MPPK :D

http://www.espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=11711

No prosze wszyscy "decydenci" :D Polskiego żużla jednym glosem domagali sie zniesienai limitow dla obcokrajowców, malo tego dozwolili w regulaminie do wystepu "cudzoziemców" w imprezach typu MPPK,MMPPK,SK itd., a teraz oburzeni sa gdy "Polonisci" chca skorzystac z zapisu w regulaminie i pojechac na MPPK razem z Adrenalina - dla mnie jest to oczywiste, regulamn na to pozwala Andreas jest świetnym jezdzcem, impreza na swoim torze dlaczego by nie sprawic frajdy kibicom zdobywajac złota?

A oburzenia działaczy to zenada, jak sie stanowi jakis regulamin to jak mozna byc pozniej wnerwionym na to ze ktos z niego korzysta w celu siegniecia po zwyciestwo? :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 1 wrz 2006, o 22:08
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Dzisiejszy finał MPPK:

Cytuj:
I. Złomrex Włókniarz Częstochowa 29 pkt.
11. Sebastian Ułamek (2,2,3,3,3,3,) 16
12. Sławomir Drabik (3,3,2,2,2,1) 13
20. Mateusz Szczepaniak ns

II. Budlex Polonia Bydgoszcz 23 pkt.
1. Piotr Protasiewicz (2,3,1,1,3,2,) 12
2. Andreas Jonsson (3,2,3,0,-,3) 11
15. Robert Kościecha (0) 0

III. RKM Rybnik 18 pkt.
9. Roman Povazhny (1,1,3,3,1,1) 10
10. Roman Chromik (0,2,0,2,2,2) 8
19. Patryk Pawlaszczyk ns

IV. Atlas Wrocław 16 pkt.
13. Tomasz Gapiński (1,0,1,2,2,0) 6
14. Piotr Świderski (0,1,2,3,1,3) 10

V. Intar Lazur Ostrów 15 pkt.
7. Mariusz Węgrzyk (u/w,3,3,0,1,2) 9
8. Michał Szczepaniak (3,0,2,1,0,0) 6
18. Marcin Liberski ns

VI. Unia Leszno 15 pkt.
5. Rafał Dobrucki (2,3,2,1,3,0) 11
6. Krzysztof Kasprzak (1,w,0,-,-,3) 4
17. Damian Baliński (0,0,) 0

VII. KSŻ Krosno 10 pkt.
3. Rafał Trojanowski (1,2,0,1,1,1) 6
4. Robert Wardzała (0,1,1,0,0,2) 4
16. Janusz Ślączka ns


Bieg po biegu:
1. Jonsson, Protasiewicz, Trojanowski, Wardzała
2. Szczepaniak, Dobrucki, Kasprzak, Węgrzyk (u/w)
3. Drabik, Ułamek, Povazhny, Chromik
4. Protasiewicz, Jonsson, Gapiński, Świderski
5. Dobrucki, Trojanowski, Wardzała, Kasprzak (w/2min)
6. Węgrzyk, Chromik, Povazhny, Szczepaniak
7. Drabik, Ułamek, Świderski, Gapiński
8. Jonsson, Dobrucki, Protasiewicz, Kasprzak
9. Węgrzyk, Szczepaniak, Wardzała, Trojanowski
10. Povazhny, Świderski, Gapiński Chromik
11. Ułamek, Drabik, Protasiewicz, Jonsson
12. Povazhny, Chromik, Trojanowski, Wardzała
13. Ułamek, Drabik, Dobrucki, Baliński
14. Świderski, Gapiński, Szczepaniak, Węgrzyk
15. Protasiewicz, Chromik, Povazhny, Kościecha (Jonsson)
16. Ułamek, Drabik, Trojanowski, Wardzała
17. Dobrucki, Gapiński, Świderski, Baliński (Kasprzak)
18. Jonsson, Protasiewicz, Węgrzyk, Szczepaniak
19. Świderski, Wardzała, Trojanowski, Gapiński
20. Kasprzak, Chromik, Povazhny, Dobrucki
21. Ułamek, Węgrzyk, Drabik, Szczepaniak

za sportowefakty.pl

Włókniarz parowym mistrzem! Świetnia jazda Ułamka, ale przede wszystkim Drabola :shock: . Krosno zgodnie z oczekiwaniami :( . Oburzyli się przeciwnicy startu Jonssona w MPPK, a Polonia mimo wszystko nie zdobyła złota, co jest moim zdaniem zaskoczeniem. Krosno jak to Krosno, obstawiało tyły, ale moim zdaniem już sam udział był dużym sukcesem.

_________________
Obrazek


           
Post 1 wrz 2006, o 23:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Drabol zasuwal ostro, jak zawsze ciekawie gadalo sie z nim po zawodach. byl szybki. na pytanie o pewien paradoks ze zdobyl zloto z Ulamkem... nie odpowiedzial nic. tylko sie zasmial.

tor twardy, betonowy. to Drabol wyrabial przy siacie przez 4 kola

Trojan jedzie na niedziele do Szwecji. zalegly mecz w Vetlandzie. kontakt zalatwil mu pewien zawodnik, ale to wywiadze. pare wskazowek z obserwacji mu przekazalem. moze co pomoze. :D

apropo powyzszych postow:

jej Wrocus mistrzuniem, po prostu najlpeszy, no tak we Wrocku wszystko jest najlepsze

- najlepszy dziennikarz, ktory poleca innych najlepszych dziennikarzy
- najlepszy komentator telewizyjny
- najlepszy spiker
- najlepszy klub
- najklepszy prezes
- najlepsze warunki dla talentow

ogolnie wszytko jest najlepsze. gratuluje Perowi Jonssonowi za dobranie mlodziezy. no i Hansowi ze udowodnil Rusce i reszcie wspanialego Wroclawia ze jest swietnym zawodnikiem.

o i nawet Rysiu Czarnecki sie znalazl, ktory bedzie w nastepnym tz naprawail polski sport zuzlowy. no tak . z brukseli przy boku Andrew najlepiej wszytko widac, jak to po wroclawsku.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


Ostatnio edytowano 1 wrz 2006, o 23:52 przez Redaktor, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 1 wrz 2006, o 23:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 lis 2005, o 00:30
Posty: 48

Zobacz profil 
Nicki to ty chodziłeś i sprzedawałeś te kalendarze na rok 2007?
Bo widziałem gdzieś twoje zdjęcie z Perem Jonssonem, i wydawało mi się, że podobny :D

_________________
POLONIA BYDGOSZCZ


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi