Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 110  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sezon 2023 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 1 wrz 2006, o 23:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
tak, to ja bylem tym przystojniakiem. mialem kolejna przyjemnosc stanac z bydgoska publika twarza w twarz. tym razem nie chcieli mnie bic. w polarze Nickiego nawet nie smiem paradowac. zatklukliby mnie.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 wrz 2006, o 00:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Liczyłem na to że Bydgoszcz na własnych śmieciach zgarnie złoto jednak Ułamek dzisiaj był bezkonkurencyjny dodatkowo świetna postawa Sławka który mnie bardzo zaskoczył.
Niespodzianką dla mnie jest również trzecie miejsce Rybnika :wink: Gratulacje.


P.S
Co do Krosna to chyba mozna było przewidzieć że znaczącej roli nie odegra ...

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Post 2 wrz 2006, o 01:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 lis 2005, o 00:30
Posty: 48

Zobacz profil 
Krosno znaczącej roli nie odegrało, ale przynajmniej mają sympatycznego zawodnika zresztą wychowanka Stali Trojana :)
Po zawodach, dlugo stał przy bramie parkingu rozdawał autografy rozmawiał z kibicami :) Tacy zawodnicy są fajni, a nie taki Kasprzak który wszystkich kibiców miał w dupie :P

_________________
POLONIA BYDGOSZCZ


           
Post 4 wrz 2006, o 00:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
mimo ze ogoda pod psem dzisiaj w Torinu to pozegnanie Kowala w deche. poznalem sie z Hullitem z isku, jak zawsze spotkanie z Wiechem B. to dopiero maniak. przy nim jestem jak Maciek Szczekot do Procesora Nielsena. przyjechal Długi ze Szwecji. mlodziez z net fansow miala spoko spotkanko. z Perem jestem jakby na co dzien wiec sie nie przysluchiwalem rozmowie publicznej. wole priva. :)
k2 uwaga wracalem z Gosia i jej kolezanka Honoratka. spiewalismy przeboje disco polo, fasolki i Ich troje. bylo spoks. a turniej? w sumie to najlepiej bylo zobaczyc po latach na prezentacji stara gwardie Apatora. Tadzia Wisniewskiego, Wojta Zabe Zabialowicza, Gienka Miastka Miastkowskiego, Robka Prussa, Stefka Tietza i kilku innych, postarzalo sie to wszystko. lubie takie sentymentalne impry, bom taki tez sentimental. umowilem sie z Kowlaem na gatke w senti klimacie, ale torunski klimat nawalil i trzabylo sie ewakuowac do Tyfusolandii. sto lat Mirek ;)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 4 wrz 2006, o 00:12
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
k2 uwaga wracalem z Gosia i jej kolezanka Honoratka. spiewalismy przeboje disco polo, fasolki i Ich troje. bylo spoks.

Z Gosia zawsze jest spoks 8-) Honoratke tez mialem okazje poznac na lidze w Bydzi ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 wrz 2006, o 15:59
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Sorry, za post pod postem, ale mysle, ze warto. Jeden z wielkich zuzla konczy kariere. Sam Ermolenko, bo o nim mowa zalicza juz ostatnie swoje gonitwy. W marcu odbedzie sie turniej pozegnalny "Wójka Sama".

Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 29 wrz 2006, o 02:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ponawiam pytanie, ktore zadalem juz jakis czas temu, chociaz i tak jestem prawie pewien, ze nie bedzie twierdzacej odpowiedzi.

wybiera sie ktos na final ime do miscolca?


           
Post 30 wrz 2006, o 01:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Cytuj:
Sorry, za post pod postem, ale mysle, ze warto. Jeden z wielkich
zuzla konczy kariere. Sam Ermolenko, bo o nim mowa zalicza juz ostatnie
swoje gonitwy. W marcu odbedzie sie turniej pozegnalny "Wójka Sama".


Sam co roku konczy kariere bodajze od 2002. A potem i tak jezdzi.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 7 paź 2006, o 16:07
 
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 285

Zobacz profil 
Cytuj:
Dodał: Grzegorz Drozd, dnia 06.10.2006, 17:34

Procenty najważniejsze.

Środek nocy. Gdzieś trzecia lub czwarta nad ranem. Łajbą lekko buja. Wietrznie. Chytry wiatr zagląda przez szpary w oknach. Robi się chłodniej. Nie chce mi się spać. Spoglądam wokoło. Dwa metry dalej tuż pod ścianą na podłodze śpi mężczyzna. Normalny widok na przepełnionym promie Treleborg - Sassnitz, ale, ale... kilka godzin temu widziałem „podejrzanego” jak krzątał się w parkingu podczas finału ligi szwedzkiej. Facet jest skąpo ubrany. Krótkie spodenki i t-shirt. Mnie jest zimno w koszuli i polarze. Coś go musi grzać. Przy drugiej – widokowej – ścianie, gdzie ustawione są małe ławeczki, śpi drugi znajomy z żużlowego parkingu. Obok stoi „litra” mocnego trunku. Wypita prawie do połowy. To dwaj byli żużlowcy toruńskiego Apatora na przestrzeni lat 80. i 80. Piotr M. i Krzysztof K.



Mam pytanie. Krzysztof K. to zapewne Krzysztof Kuczwalski. Kim jest Piotr M.? Wie ktoś może?

_________________
winnie the pooh


           
Post 7 paź 2006, o 16:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Prawdopodobnie Piotr Maćkiewicz, chyba że Markuszewski, ale on z Grudziądza prędzej.

_________________
Obrazek


           
Post 8 paź 2006, o 14:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
Radio PiK przeprowadza transmisję z barażu Ostrów-Toruń. Chętnym podaje link http://radiopik.streamhost.pl:8072/listen.pls


           
Post 8 paź 2006, o 17:17
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 sty 2006, o 03:49
Skąd: Rzeszów/Łódź
Posty: 151

Zobacz profil 
No i proszę, wydawało się że Ostrów powalczy, a dostają u siebie od 'zadłużonego' Torunia. A w Poznaniu 10:2. Coś mi się wydaje że sprawa baraży będzie jasna już po pierwszym meczu.

_________________
http://www.facebook.com/deathdenied


           
Post 9 paź 2006, o 12:21
 
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 285

Zobacz profil 
polecam dzisiejsza gazete wyborcza, dodatek "duzy format" w ktorym kilka stron na temat zuzla, a dokladnie o tragediach w swiecie zuzla (dados, kurmanek, roamenk i wypowiedzi ich zon, rodzicow)... i o rafale wilku, ktory kontuzji nabawil sie w (sic) tarnowie !!! i jeszcze durny komentarz autora ze rafal nigdy nie stanie na nogach. poza tym durnym komentarzem artykul jest ciekawy. niestety nie mam tego w wersji elektornicznej tylko na papierze

_________________
winnie the pooh


           
Post 15 paź 2006, o 18:49
 


jak zwykle,"Rudy" zgarnia co się da:
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=152750


           
Post 1 lis 2006, o 15:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
za speedway.info

Cytuj:
W piątkowej "Gazecie Pomorskiej" ukazał się artykuł autorstwa Magdaleny Zimny i Joachima Przybyła pod znamiennym tytułem "Rosja kusi gwiazdy". Jeżeli skusi, to będzie gwóźdź do trumny polskiego żużla. Dlaczego ?

Bo tam nikt z kasą się nie liczy, jeżeli trafią się tacy fanatycy żużla jak piłkarstwa, to niestety przebiją nas pod względem finansowym i to mocno. Rosji brakuje na razie tylko turnieju Grand Prix, ale panowie z BSI za odpowiednią kasę, poślą tam ekipę z Crumpem na czele bez wahania.
Jak piszą autorzy, w lidze już można tam osiągnąć 500 euro za punkt. Może więc stać się to co w latach 90 - 95 u nas. Wszystkie gwiazdy za wszelką ceną. A sytuacja wygląda jak w tamtych latach w Polsce:" Prezesi rosyjskich klubów bardzo lubią wygrywać. Dlatego wkładają duże pieniądze na zakontraktowanie zagranicznych gwiazd".
Czy ten cytat nie przypomina czasów kiedy walczono o Jana Pedresen, Billego Hamilla czy Hansa Nielsena? Ostatnio chętnych klubów do startów w lidze rosyjskiej było już chyba 11, więc 16 z GP ma pewne miejsca pracy. Jak zwerbują wszystkich z GP i pozostałych znanych jeźdźców, to wtedy dobiją i tak ledwo dyszące kluby w Polsce.
Chcecie przykład, zobaczcie kluby z Piły, Zielonej Góry, Rybnika jakoś po tamtych wydatkach nie potrafią się odbudować by walczyć o medale, a pilanie nawet o byt. Ale jakie gwiazdy za to mieli. Śląsk i Wandę dobili zwykli gwiazdorzy, rodem z RWPG.
Co nam zostanie? Trzeci garnitur z zachodu i gwiazdy z byłych "demoludów" jeżeli ktoś tam będzie jeszcze jeździł.

A naszych juniorów już wtedy nie będzie. Bo coraz mniej mają okazji do jazdy. A ich ostatnie medale to "ostatnie tchnienie" naszego juniorskiego żużla. Czas się obudzić, bo znów wycofano zawodników 8 i 16, w młodzieżowych mistrzostwach jadą zagraniczni juniorzy nawet w takich klubach jak w Zielonej Górze, która była zawsze przykładem dla innych jeżeli chodzi o wychowanków.

A najlepsi ? Do zobaczenia za dwa lata na rosyjskich torach, powoli możemy się z nimi żegnać.

Polemikę kierować na dewoy@speedway.info.pl


o tym mówiłem Jasiek, w Rosji zaczynaja sie dziac ciekawe rzeczy. zaledwie 10 lat temu nie do pomyslenia bylo aby jezdzil tam Nielsen, czy Hamill.

ogolna sytuacja musi rzutowac na młodziez i na poziom rosyjskiego speedway'a.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


Ostatnio edytowano 1 lis 2006, o 21:47 przez Redaktor, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 1 lis 2006, o 18:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Hmmm... Mniej mnie przerażają wielkie pieniądze rosyjskiej mafii... Bardziej jestem zatroskany tym, że to rodzimi "działacze" skutecznie zażynają u nas ten sport!


           
Post 1 lis 2006, o 21:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Grześ zdecydowanie ma rację. Mecze MegaŁady i Lukoilu to szlagiery, a ostatnio dołączył do tej dwójki równiez Wostok. Na meczu dwóch pierwszych drużyn jechali Nicki Pedersen i Adams w barwach MegaŁady, oraz Jaguś i Chrzanowski w Lukoilu. Dla Rosjan pojęcie "prestiż" ma olbrzymie znaczenie - nie to co w Polsce, gdzie na derbach się dostaje 18-71 :lol:
Dla przykładu drużyna Darka Śledzia - Wostok Władywostok. Miejsce w tabeli (trzecie) mieli pewne już na kilka kolejek przed końcem. Jednak na ostatnie mecze sezonu z MegaŁadą i Lukoilem nie odpuścili jak u nas Wrocław z Czewą, tylko walczyli jak lwy - i oba mecze wygrali, po zaciętej walce.
Rosja to kraj wielkich możliwości dla speedwaya, z czego korzystają nasi jeźdźcy. Rempała, Chrzanowski i Śledź startowali tam regularnie, a Baran i Kuciapa również zaznaczyli swoją obecność.
Sami Rosjanie także są coraz widoczniejsi na arenie światowego żużla. Jeszcze kilka lat temu kariera międzynarodowa dla Rosjan kończyła się na Polsce, gdzie pełnili rolę obcokrajowców w słabszych klubach. Teraz zaczynają jeździć w dobrych klubach całej Europy i pełnią ważne role (Gafurow w Swindon, Sajfutdinow w Bydgoszczy). A to dopiero początek!
Przypuszczam, że w przeciągu kilku lat, liga Rosyjska dołączy do Polskiej, Angielskiej i Szwedzkiej, uważanych za najlepsze, a może i je prześcignie.


           
Post 3 gru 2006, o 00:34
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Mimo że mamy już grudzień, żużlowcy nadal ścigają się w najlepsze :) w czym napewno pomaga im "wiosenna" pogoda.
Wyniki turniejów z:

Austrii
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=161687

i Niemiec
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=161694

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 gru 2006, o 16:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 gru 2006, o 16:29
Posty: 1

Zobacz profil 
Czy mógłby ktoś napisać tu jakie były liczby wyjazdowe w tym sezonie ??


           
Post 8 gru 2006, o 17:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
http://stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=3361

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi