Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 110  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sezon 2023 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 7 maja 2006, o 22:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
pietras napisał(a):
Co się stało z Kołodziejem??? Jeden punkt i to na koledze z drużyny...


przecież on nie jest maszynką do robienia punktów,tylko zwykłym zawodnikiem i widocznie złapał gorszy dzień ... :lol:

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Post 7 maja 2006, o 22:32
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2005, o 18:33
Posty: 264

Zobacz profil 
Gadalem wczoraj na GP z ludzmi z Rzeszowa i przekonywalem ich, ze Tarnow dostanie w pale w Toruniu. No ale takiego wyniku sie nie spodziewalem. Po tych 6 kolejkach mozna zaryzykowac stwierdzenie, ze jednak Wroclaw jest najsilniejszy. Porazka minimalna w Toruniu no i w Tarnowie 50-40 sprawiaja, ze w dwumeczu moga zgarnac bonusa ( z Toruniem napewno). W pozostalych wyjazdach moga pokusic sie o zwyciestwo, podobnie jak dzisiaj w Rzeszowie :(. No i my zabierzemy punkty Tarnowowi u siebie :wink:. Wogole liga jest strasznie interesujaca w tym roku i wyniki czasem naprawde zaskakuja. Moim zdaniem wszystko sie jeszcze moze zdarzyc i to jest piekne. Wiem tez, ze wiele ludzi dzisiaj sie podlamalo, niektorzy z mniejszym stazem juz mi powiedzieli, ze sie zrazili. Fakt 3 porazka z rzedu, ale naprawde nie z byle kim. Teraz czeka nas trudny wyjazd, w ktorym nikt nie stawia nas w roli faworyta, ale pozniej bedzie z gorki. Pozdrawiam!!


           
Post 7 maja 2006, o 22:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
na walke o 7 miejsce w elidze skazany jest tylko rybnik

My walczymy o 6te miejsce 8-) :lol:

_________________
.


           
Post 21 maja 2006, o 12:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 504

Zobacz profil 
Jeśli skończymy ligę na 7 miejscu (a wszystko na to wskazuje), to czy sądzicie, że Stal przebrnie baraże z Ostrowem lub Zielonką? Ja bym nie był tego taki pewien. Ostrów na naszym tle z Karlssonem Ferjanem i Maxem nie wypada wcale gorzej.


           
Post 21 maja 2006, o 12:21
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Jezeli od 2007 roku bedzie liga zawodowa i 10 zespolow, wowczas Row Rybnik bedzie jezdzil baraze z trzecia druzyna 1 ligi.


           
Post 21 maja 2006, o 12:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Spoko spoko, ja wierze w nasz zespol :D
Polykamy: Rybnik, Czewe, Bydgoszcz :D
Niestety przegrane bonusy zadecyduja o tym ze nie znajdziemy sie w 4.
Troche optymizmu.
Kogo nie spotkam to narzeka :/ Jade w autobusie obok stadionu i jakis pijaczek sie drze: Kur** przegrywaja mecze, nie umia kur** jezdzic to niech wyp*****
Spoko pijaczek sobie mysli i ide dalej. Spotykam kumpla, a ten juz mi nawija : co to Ci Stalowcy odwalaja? Po co sie pchali do E-Ligi jak nie daja sobie rady z nikim i tylko przegrywaja.
Powoli zaczyna mnie trafiac szlag ale luzz, trzeba zachowac spokoj.
W domu ojciec truje mi juz caly czas: Z czym oni wchodzili do tej ekstraligi? Kuciapa cienias, Holta daje dupy, Pedersen tez jezdzi jakby chcial a nie mogl..
Wchodze na forum a tu tez ciagle narzekanie, no ludzie ile mozna :P

Wiecej wiary. Proponuje wlaczyc sobie teledysk z naszym hymnem, to naprawde podnosi na duchu.
"Nigdy nie trac wiary w to, by krolewski objac tron"

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 21 maja 2006, o 13:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Obrazek

I kto tu jest mistrzem, a kto outsiderem? Prawda wyszła na jaw! :)

_________________
Obrazek


           
Post 30 maja 2006, o 10:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Ostatnią niedzielną kolejką rozpoczęła się runda rewanżowa, wiele się spekuluje o ewentualnych szansach Stali na pierwsza czwórkę (a raczej o ich braku), więc wzorem micsona postanowiłem przeprowadzić małą symulację przebiegu rozgrywek 2006 od dnia 15 czerwca. Oczywiście proszę to przyjąć z odpowiednim dystansem.

Dla poszczególnych drużyn zdobycz punktowa rozkładałaby się następująco (wg kolejek):

Polonia - 2+1+3+0+1+0 = 7
Włókniarz - 1+3+1+2+3+3 = 13
Atlas - 3+3+3+1+3+3 = 16
Stal - 0+2+2+3+20 = 9
Unia T. - 2+0+0+3+1+3 = 9
Apator - 1+2+1+3+0+3 = 10
Unia L. - 3+1+2+0+2+0 = 8
Rybnik - 0+0+0+0+0+0 = 0

Jak wyglądałaby tabela końcowa po takim przebiegu rozgrywek:

1. Atlas Wrocław 29
2. CKM Włókniarz 22
3. Apator Toruń 20
4. Unia Tarnów 19
5. Unia Leszno 16
6. Stal Rzeszów 15
7. Polonia Bydgoszcz 15
8. Row Rybnik 2

Patrząc na tabelę pojawia się pewna prawidłowość. Pomiędzy 4 a piąty, zespołem jest 3 punkty różnicy. To mało i dużo, margines błędu. Jak wygląda Stal w tym zestawieniu ?? Niestety bez szans na 1 czwórkę. Założyłem, że wygramy z Lesznem, Toruniem i Tarnowem za 2, a z Rybnika przywieziemy 3 punkty. To chyba max na co nas stać. ALE (podkreślam, ALE) gdyby nawet ugrać bonus na Tarnowie i powiedzmy osłabionym Lesznie (nierealne), to mamy 2 punkty więcej, czyli 17. Aby myśleć i pierwszej czwórce, potrzeba nam 19-20 punktów. Na to potrzeba cudu, jak w pamiętnym meczu we Wrocławiu, i ewentualnie kolejnego cudu pod Jasną Górą. Ja do cudów podchodzę dosyć sceptycznie, więc uznaje te 15 punktów za max, co możemy ugrać w tym sezonie. I gdyby nawet Rybnik pourywał komuś punkty (np. Czewie), bo Atlasowi raczej nie, to nam i tak to nic nie daje.
Popatrzmy teraz na tabele w kontekście PO. Leszno, Polonia i my w zasadzie występujemy na tym samym poziomie punktowym. Zakładając, że nadal będziemy występować w max zestawieniu i nie pojawią się kontuzje, 5 miejsce jest w naszym zasięgu.

_________________
Obrazek


           
Post 30 maja 2006, o 12:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Dokonałem niedawno także podobnej analizy.

Wniosek nasuwa sie jeden. Jesli zdaży nam sie kolejna wpadka u siebie, badź przegrana w Rybniku (w takim przypadku tylko 1 pkt) sytuacja nasza przed play-offami bedzie bardzo trudna gdyż możemy mieć strate 2-3 pkt do piatej i szóstej lokaty (w zalozeniu, że Leszno ani Bydgoszcz nie zrobi gdzies jakieś "dodatkowych-niespodziewanych" pkt).

Wygranej we Wrocałwiu ani w Częstochowie nie zakładam bo to graniczy z cudem ;)

Jednym słowem mamy troche nóż na gardle. A plan jest prosty - wygrać wszystko u siebie i z Rybnikiem. Najcięższa przeprawa zapowiada sie z buczokami - zwłaszcza, ze Unia pogubiła pkt w Rybniku i bedzie tylko gdzie się da szukać pkt.


           
Post 30 maja 2006, o 16:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Moim zdaniem jest realna (!!) szansa na wygranie w Czewie, tylko wszystko musi zagrać jak powinno. Wcześniej dzie Rybnik (musimy tam wygrać), jak również będą mecze u siebie z Lesznem, Toruniem i Tarnowem, które musimy wygrać i wygramy, a kto wie, może nawet i jakiś bonus sie przyplącze :wink: Wówczas po 4 wygranych z rzędu jedziemy do Czewy walczyć o pierwszą czwórkę. A w takich meczach wszystko jest możliwe :)


           
Post 30 maja 2006, o 17:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Moim zdaniem jest realna (!!) szansa na wygranie w Czewie, tylko wszystko musi zagrać jak powinno.

Tylko że jak u nas wszystko zagra tak jak należy to i Rune nie pomoże :P

Na chwilę obecną idzie dobrze na jak dla mnie w 80 % a Toruń i Bydgoszcz nie przekroczyły 36 pkt a Bydgoszcz pokazała u Was jechać potrafi :D
Ale już czekam na mecz Włókniarz-Stal...zobaczymy te pary Ryan-Rune czy Greg-Nicki :)
Oby ten mecz nie był dla nas o być albo nie być w 4 :P

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 30 maja 2006, o 20:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Mikel, po tobie posłuchu się akurat nie spodziewałem. :wink:
Kibic wierzy w swoich. I nie zamierzam cie jakoś szczególnie przekonywać, że wygramy. :P


           
Post 30 maja 2006, o 20:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Fajnie by było gdyby skończyło się tak jak prognozujecie. Wierze w mistrzostwo jak każdy kibic, jest blisko, mamy świetną drużyne w której wszyscy się rozumieją, troszke zagubiony jest tylko Serek, ale on się jeszcze odbuduje i pokaże wszystkim że z Kennethem Bjerre wciąż trzeba się liczyć.

Mimo wszystko do czwórki typuję jeszcze Unię Tarnów, Włókniarza i Apator. Druga czwróka to napewno - Rybnik,Leszno i mysle ze Bydgoszcz i Rzeszów (wybaczcie).

Mistrz mistrz WTS ;)

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 31 maja 2006, o 14:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 kwi 2006, o 10:35
Skąd: Tarnów
Posty: 26

Zobacz profil 
Witam ! Czytałem kiedyś na Waszym forum o chamskich wpisach chłopców z Tarnowa i uzasadnieniach dla banów !!! Sami pisaliście o wielkiej kulturze w Rzeszowie, więc co na to powiecie :

Hova
Zielone światło...



Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: ***RZ***
Wysłany: Śro 12:55, 31 Maj 2006 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

JANUSZ KOŁODZIEJ TO k**wa TARNOWSKI ZŁODZIEJ...

BUCZOKA W ŁEB...JEB, BUCZOKA W ŁEB... JEB, BUCZOKA W ŁEB... JEB... JEB... JEB...

ale fajnie sobie takie głupoty na was wypisywać...wiem co buczoki jedne z TARNOBYLA czujecie jak tak napierdalacie na nas...zajebiście macie nie ma co...

pozdrawiam wszystkich TARNOBYLSKICH BUCZOKÓW, DO ZOBA CIECIE NA MECZU W RZESZOWIE...TYLKO SOBIE BUTY WYMYJCIE Z TEGO MOŚCICKIEGO BŁOTA...BUROKOWATE BUCZOKI

ZWALCIE SOBIE KUNIA CHŁOPY TO WAM PRZEJDZIE...


U Was też się tak produkuje ???? :shock:

Pozdr.


           
Post 31 maja 2006, o 14:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
nogard napisał(a):
U Was też się tak produkuje ???? :shock:


Nie, bo dlugo by tu nie zabawil.


           
Post 31 maja 2006, o 15:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 kwi 2006, o 10:35
Skąd: Tarnów
Posty: 26

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
nogard napisał(a):
U Was też się tak produkuje ???? :shock:


Nie, bo dlugo by tu nie zabawil.


Dzięki za odpowiedź !!
Powodzonka w następnym meczu ( bez defektów w 15 biegu po bonus ) :D

Pozdr.
100% Buczok nogard


           
Post 31 maja 2006, o 15:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Powodzonka w następnym meczu ( bez defektów w 15 biegu po bonus )


Dzięki serdeczne! Szczególnie 14. lipca. A i bonus się przyda!
:wink:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 31 maja 2006, o 15:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Nogart - powiedz szczerze - tego zwycięstwa w następnym meczu to życzysz bardziej nam, czy sobie???


           
Post 31 maja 2006, o 15:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Pro publico bono

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 1 cze 2006, o 09:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 kwi 2006, o 10:35
Skąd: Tarnów
Posty: 26

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):
Nogart - powiedz szczerze - tego zwycięstwa w następnym meczu to życzysz bardziej nam, czy sobie???


W następnym meczu : Unia - Apator dla Unii, a Sparta - Stal dla Stali ( to by było piękne ), z kożyścią dla Unii :D

A co 14 lipca, to oczywiście jest to ten mecz, w którym mogę Wam życzyć jedynie aby odbył się bez kontuzji, bo z całego serca życzę wygranej swojej drużynie. Jedno jest pewne, emocji nie zabraknie i wszystko jest możliwe :D Zawsze lubiłem derby, i nigdy sie nie zawiodłem.
Poza tym, o ile się nie mylę, mamy jeszcze w meczach z Rzeszowem bilans niekożystny.

Pozdr.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi