Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

KSM Krosno w II lidze...


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 15 paź 2006, o 17:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Krosno w drugiej lidze :| Po 13 biegach 43-34 szkoda bo może to być koniec zuzla w tym miescie.

_________________
1960-1961-0000


           
Post 15 paź 2006, o 17:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Naprawde szkoda, bo w tym meczu Krosno nie pojechalo zle, szkoda punktow Rymla, ale jak to napisal Lirasz, RYMEL-CHeater :P

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 15 paź 2006, o 20:32
 
Senior
Senior

Dołączył: 27 sty 2005, o 00:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
Szkoda CI Krosna? :shock: Wyczytałem na ich forum, że za przeproszeniem "obszczali" i przerysowali Wardzale auto. No cóż...szkoda słów.


           
Post 15 paź 2006, o 20:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 paź 2006, o 20:52
Skąd: Z NoveGO MiastA
Posty: 4

Zobacz profil 
SZKODA
!!!!!:/:/ :(:(:(:(Tylko żeby w Krośnie nie zlikwidowali żużla:/I też głownie żużlowców!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:/:/:/


           
Post 15 paź 2006, o 21:18
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
M napisał(a):
Szkoda CI Krosna? :shock: Wyczytałem na ich forum, że za przeproszeniem "obszczali" i przerysowali Wardzale auto. No cóż...szkoda słów.

Zgadza sie. Wardzalowie opuszczali Krosno w eskorcie policji... Osikac auto - "brawo" dla sikajacego. Wiocha na pelnej.

Najpierw paru debili robi takie akcje jak w Krosnie, a potem sie wszyscy beda dziwic, ze po Dadosie, Kurmanskim, Romanku beda nastepni.

P.S. Prosze mojego posta nie odbierac doslownie, ze chodzi tylko o Wardzale. Chodzi mi o ogolne gnojenie i debilne zachowanie kibicow wobec zawodnikow, i tego skutki.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 paź 2006, o 21:56
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 lut 2006, o 17:19
Skąd: RZESZÓW
Posty: 276

Zobacz profil 
Bylem dzis na meczu w Krosnie i powiem szczerze jesli chodzi o emocje sportowe mecz mogl sie podobac.Jesli chodzi o publicznosc(szczegolnie krosnienscy kibice...) to szkoda gadac, ...spiewy typu "...Wardzala ile Ci dali ..." itd, od krosnienskich kibicow nie uslyszalem jednego , pozytywnego zdania na temat ich miejscowych zawodnikow.

_________________
STAL RZESZÓW F O R E V E R !!! !!! !!!


           
Post 15 paź 2006, o 21:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Szkodaż że Krosno spadło do 2 ligi :cry: :( I gdzie teraz nasi nie mieszczący sie w składzie bedą jeździć przeciez nie w 2 lidze. W nieciekawej sytuacji będzie Trojan :?

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 15 paź 2006, o 23:24
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
o co wogole biega...przeciez Robert zdobył najwiecej punktów... :roll:


           
Post 15 paź 2006, o 23:30
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
"Biega" :P o to ze wszyscy krosnienscy kibice sa przekonani ze to wlasnie przez niego spadli do 2 ligii..i teraz sie chca zemscic :]
Ja szczerze powiem ze ciesze sie z takiego obrotu sprawy..przynajmniej beda mieli wyrownane mecze w tej 2 lidze..:] za rok powinni awansowac do 1 ligi :] spowrotem..
Ja juz smieje jak Krosno widzi w swoim skladzie Karola Barana :lol:

Edit : Zreszta poczytajcie sami :arrow: http://www.yabbers.com/phpbb/viewtopic. ... rum=krosno Ladnie wieje optymizmem tamtejszych kibicow :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 16 paź 2006, o 00:03
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Krosno w 1 lidze jezdzilo na sile, mimo awansu, nie potrafili zbudowac
druzyny chocby na pierwsza czworke. Na porzadnych obcokrajowcow
tez ich nie bylo stac (zawsze jacys Czesi, Slowacy, Ukraincy, Rosjanie,
Wegrzy itp.). Druzyne zawsze stanowily odpady z innych klubow (glownie
Rzeszow i czasami Rybnik, Tarnow badz Lublin). Nie wierze, ze tam nie da sie
nic zrobic. Po prostu przy zuzlu sa od lat ci sami ludzie, ktorym pomysly
sie skonczyly...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 16 paź 2006, o 00:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 17 maja 2006, o 01:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 412

Zobacz profil 
Większość jest jakaś ANTY do tego Krosna.

A ja bym popatrzył na to z innej strony. Ilu już Rzeszowian występowało w tym klubie? Kiedy nie mieścili się w naszym składzie, często jeździli w Krośnie, a tam byli podporą drużyny. Zaczęło się od Bogusia Ciupaka poprzez Janusza Ślączkę czy wreszcie Rafałów Trojanowskiego i Wilka. Z różnych względów wybierali ten klub, który czasami kojarzy mi się wciąż z rezerwami Stali Rzeszów.

Zawsze lubiłem pooglądać w akcji na torze przy Legionów naszych. Pewne jest, że gdyby nie kontuzja Rafała Wilka, to Lublin lub Grudziądz martwiłby się w tym roku o baraże. Wyszło jak wyszło. Dziś z kolei byłem pod wrażeniem postawy Trojana, który swoją walecznością na torze przypominał jazdę Piotrka Winiarza. Zadrżałem kiedy miał groźnie wyglądający upadek w biegu 13. Gdy wydawało się, że na ostatnim łuku może zaatakować skutecznie po szerokiej obu Poznaniaków, został nieprzepisowo przyblokowany przez Korneliussena i z całym impetem uderzył w bandę. Na szczęście nic strasznego się mu nie stało i mógł jeszcze jechać w 15. wyścigu.

Co do kibiców w Krośnie... Na pewno nie są tacy jak w Rzeszowie i nie pochwalam też takiego traktowania Wardzały jak dziś po meczu. Wychowanek Tarnowa (trafił do Krosna jako DMP!) zawiódł ich jednak na całej linii przez cały sezon (liderem był chyba tylko w ostatnim barażu), a w dodatku po fatalnych zawodach nie potrafił się przyznać: "byłem słaby", tylko zawsze znajdował przyczynę swoich beznadziejnych startów w czymś innym, a że tor niedobry, a że sędzia stronniczy...
Trzeba jednak przyznać krośnieńskim kibicom, że już w połowie meczu podeszli do grupy Poznaniaków i gratulowali im awansu. Dali przykład kulturalnego i sportowego zachowania na stadionie. Spokojnie mogą się od nich wiele nauczyć kibole piłkarscy.

Mam cichą nadzieję, że KSŻ nie przepadnie w tej II lidze, szybko uzyska awans i już wkrótce będziemy mogli znowu w wolnych terminach pojechać na mecze do Krosna podziwiając jednocześnie w akcji tych Stalowców, którzy nie zmieścili się do naszego pierwszego składu :)


           
Post 16 paź 2006, o 10:02
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Dziwicie sie takiej reakcji wobec Wardzaly czy tez jak nazywaja go krosnienscy kibice "Don Defekto" (15 defektow, z czego 14 markowanych na 4 miejscu :P)? Taki zawodnik jedzie do Poznania i nie potrafi na emerytach udziubac punktu, pozniej u siebie w pierwszej fazie meczu, gdy jeszcze nie sa przesadzone jego losy zdobywa dwa punkty na defektach, a gdy jest po meczu nagle zaczyna jechac (jak zauwazyl Kamil w koncu byl najskuteczniejszym zawodnikiem KSZ-u :lol:). Przeciez to smiech.

Szkoda krosnian, ale warto bylo wczoraj pojechac do Krosna zobaczyc szalejacego jak za najlepszych lat Trojana. Mistrz jazdy przy bandzie ;).


           
Post 16 paź 2006, o 11:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
MaK teraz to pochwaliles zachowanie krosnienskich kibicow :)
wardzala zawalil to fakt (wkoncu to buczok :D) ale aby od razu mu takie jaja robic??

idac takim tokiem rozumowania to nasi kibice kuciapie po sezonie powinni podpalic busa :)

to w takim razie co maja zrobic kibice kopanej w rzeszowie? z duza doza prawdopodobienstwa wyniki naszej kopanej przewiduje sie nie znajac realiow w 3 lidze tylko patrzac na uklad tabeli :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


Ostatnio edytowano 16 paź 2006, o 11:27 przez dupman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 paź 2006, o 11:24
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2006, o 15:22
Posty: 145

Zobacz profil 
Pewnie inni kibice z Krosna powieszą mnie za to co zaraz napisze ale szkoda mi Roberta Wardzały. Raczej nie na nim wieszałabym psy lecz na osobie ustalającej skład na mecz. Bo jesli widac było w ostatnich meczach że facet nie punktuje to po co było go wstawiać do składu i narażac na nerwy i obelgi ze strony kibiców? Jeszcze nie słyszałam zeby od negatywnego dopingu ktos zaczął lepiej jechać. Zgadzam sie z K2 odnośnie gnojenia zawodników. Niestety łaska kibica na pstrym koniu jeżdzi i jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Wprawdzie z w rozmowie z Robertem po meczu usłyszałam że wystarczająco długo jeżdzi żeby sie takim zachowaniem przejmować. Jednak jest mi wstyd za cała sytuację.
Ubolewam nad tym w jaki sposób potraktowano Łukasza Szmida, który specjalnie na mecz przyjechał z Rybnika i niezle radził sobie w treningach, aby tuz przed meczem dowiedzieć sie że nie jedzie bo przyjechal Rymel. Ten sam Rymel zrobił raptem 4 punkty po odjęciu mu 3 za opony bez homologacji.
Powszechnie wiadomo że Łukasza nie darzy sympatią jeżdżący trener Janusz Ś. i to pewnie zadecydowało o odstawieniu go od składu. Ale cóż? Na układy nie ma rady. Szkoda tylko że przypłaciliśmy to spadkiem do najniższej ligi


           
Post 16 paź 2006, o 12:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Fakt, zle sie wyrazilem. Bron Boze nie pochwalam tego, ze niszczy sie cudze mienie. Od tego jestem bardzo daleki. Ci, ktorzy to zrobili, powinni poniesc konsekwencje. Nie dziwie sie jednak obelzywym okrzykom w jego kierunku. Kibic placi, kibic wymaga. To tak, jak przy kazdej innej usludze. Placisz komus za wykonanie jej, on musi ja wykonac dobrze. Jesli nie, to ponosi konsekwencje - na przyklad dokonujac poprawek. Sportowiec ma o tyle nieprzyjemna sytuacje, ze moze sie poprawic, ale dopiero przy kolejnej okazji. A tej Wardzala juz mial nie bedzie. Jasne, ze powinna byc zdrowa granica miedzy tym, jak kibice moga reagowac, a jak nie powinni. Ale sport niesie za soba mase emocji, czesto bardzo negatywnych. A dzis, gdy jest tak bardzo skomercjalizowany, sportowcy musza sie tez liczyc z ta prosta zasada - "jestes tak dobry, jak twoj ostatni mecz".


           
Post 16 paź 2006, o 16:34
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
A dzis, gdy jest tak bardzo skomercjalizowany, sportowcy musza sie tez liczyc z ta prosta zasada - "jestes tak dobry, jak twoj ostatni mecz".

Ale przeciez Wardzala walnal 12 pkt. i byl najskuteczniejszym zawodnikiem Krosna w ostatnim meczu :lol: :lol:

;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 paź 2006, o 16:35
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Ale przeciez Wardzala walnal 12 pkt. i byl najskuteczniejszym zawodnikiem Krosna w ostatnim meczu :lol: :lol:

;)


Zdobyl tylko 11, stad ten zal kibicow :P :lol:


           
Post 16 paź 2006, o 21:09
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
o co wogole biega...przeciez Robert zdobył najwiecej punktów... :roll:

Ja też tego nie rozumiem, byłem w Krośnie na tym meczu, i widziałem zachowanie pijanych debili którzy pod parkingiem wykrzykiwali w stronę Wardzały hasełka w stylu "ile Ci dali" lub " spier... do Tarnowa" najśmieszniejsze a wzasadzie najdziwniejsze było to że Wardzała był jednym z najlepszych zawodników tego meczu :shock:
Z drugiej strony znajmośc żużla wsród niektórych Krosnieńskich kibiców jest tak nie wielka że może to szokować, przykład na prowadzeniu jedzie Trojanowski a kolesie siedzacy na trybunie drą się, dawaj Ślaczka, dawaj :lol:
Ach te Krośnieńskie programy, 3 złocisze :shock: za kartkę papieru w której znajdują sie same reklamy :!: żadnych informacji o drużynie z Poznania, statystyk meczy barażowych w wykonaniu Krośnian i tym podobnych rzeczy, gdyby nie okładka to człowiek nawet by nie wiedział że to mecz barażowy :lol: i za te dwie kartki samych reklam, krzykneli sobie 3 złote, zresztą w ubiegłym sozonie podczas naszego meczu w Krosnie program wygladał tak samo.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 16 paź 2006, o 21:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2005, o 16:24
Skąd: Krosno
Posty: 14

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja też tego nie rozumiem, byłem w Krośnie na tym meczu, i widziałem zachowanie pijanych debili którzy pod parkingiem wykrzykiwali w stronę Wardzały hasełka w stylu "ile Ci dali" lub " spier... do Tarnowa" najśmieszniejsze a wzasadzie najdziwniejsze było to że Wardzała był jednym z najlepszych zawodników tego meczu


Jak tego nie rozumisz to sobie pzeczytaj tekst twojego ??? kolegi z Reszowa

Dziwicie sie takiej reakcji wobec Wardzaly czy tez jak nazywaja go krosnienscy kibice "Don Defekto" (15 defektow, z czego 14 markowanych na 4 miejscu )? Taki zawodnik jedzie do Poznania i nie potrafi na emerytach udziubac punktu, pozniej u siebie w pierwszej fazie meczu, gdy jeszcze nie sa przesadzone jego losy zdobywa dwa punkty na defektach, a gdy jest po meczu nagle zaczyna jechac (jak zauwazyl Kamil w koncu byl najskuteczniejszym zawodnikiem KSZ-u ). Przeciez to smiech.

Jak byscie widziel jak na wyjazdach odpuszcza!! heheh np w Lublinie hehe
a teraz beszczelny typ pisze w tygodniku ze jest przygotowany na e-lige hahah nie dawalem sobie rady jak to czytalem:DD: a srednią ma 1,5 hehehe i on chce jezdzić w e-lidze


           
Post 17 paź 2006, o 00:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
hehe dokładnie Artur

A co do programów to nawet z roku 99 wygladają identycznie w stosunku do terażniejszych. Niestety ale trzeba powiedzieć sobie wprost że musimy wszystko zaczynać od nowa. Postawić klub na normalnych zasadach. Zbudować zaplecze (począwszy od tłoka i gażnika do silnika skończywszy na parku maszyn i dmuchanych bandach) szkolić młodzież a potem włączać się do walki o I lige. 18 chudych lat czekam na jakiś sukces i doczekać się nie moge :cry:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi