Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Odpowiedz w temacie

British Elite League


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 18 cze 2009, o 11:46
 Re: British Elite League
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Yeah, full.

Gęba Joe'go na 48 cali :)

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 3 maja 2010, o 18:47
 Re: British Elite League
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Przed nami Exciting night of Speedway z British Elite League, czyli dwie transmisje jedna po drugiej :piwo:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 4 maja 2010, o 14:25
 Re: British Elite League
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Czy w EL są spadki ? Czy może ostatnia drożyna w danym sezonie może w następnym również jeździć w EL po wykupieniu licencji czy coś takiego ?


           
Post 4 maja 2010, o 14:31
 Re: British Elite League
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2009, o 15:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 56

Zobacz profil 
Mogę się mylić, ale chyba było coś takiego że ostatnia drużyna EL jechała dwumecz z najlepszą drużyną PL, no i kto wygrał był w EL


           
Post 16 cze 2010, o 21:29
 Re: British Elite League
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Lukam na relacje z meczu Aces - Witches i szok. Od kiedy można jechać w ośmiu w BEL? Za jednego jest wprawdzie R/R ale zawsze w takiej sytuacji i tak startowali zawodnicy na pozycjach 1-7, a nie dodatkowo 8 :shock:

http://www.belle-vue-speedway.co.uk/liv ... post224658

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 wrz 2010, o 16:42
 Re: British Elite League
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Fanów wyspiarskiego ścigania tutaj chyba nie brakuje, a jednak po wczorajszym pierwszym meczu finałowym cisza :? Pozwolę sobie więc na kilka słów, szczególnie, że o złoto walczą moi ulubieńcy z Coventry Bees :) Ulubieńcy chyba dlatego, że startowali tam kiedyś żużlowcy, których lubiłem lub lubię. Głównie wieloletni HT tej drużyny - Brian Andersen, czy też Scottie ;)

Różnie to się Pszczołom w tym roku układało, ale cały czas wiedziałem, że mają ogromny potencjał. Dlatego z pocałowaniem w rękę korzystałem z promocji serwowanych przez buków (np. kurs 3,0 za wygraną tydzień temu z Panterami :)) Według mnie jest to jedna z najbardziej pasjonujących ekip na Wyspach jakie znam. Może się tutaj komuś narażę, ale uważam, że ich mecze ogląda się z większą ekscytacją niż Ipswich z okresu dominacji :twisted: Ekipa z Ricko, Gollobem, Scottem i Chrisem była wielka, ale... no właśnie - chyba aż za wielka ;) Co do obecnych Bees, to już wyjaśniam po kolei:

Chris Harris i Krzysiek Kasprzak - elita w BEL. Zawodnicy pewni, którym rzadko zdarzają się gorsze dni. Wczoraj wprawdzie Bomber nie śmigał tak jak zawsze na Brandon. Widać było, że podróż: Włochy - Polska - Anglia trochę go zmęczyła, ale i tak było go stać na dobre biegi w bardzo ważnym momencie. Co do Kasprzaka, to nie lubię go, ale na Wyspach to bardzo pewny punkt i honor zwracam.

Edward Kennet - mega talent, ale ciągle zdarzają się wielkie wtopy. Forma ciężka do przewidzenia, ale to właśnie jest dla mnie pasjonujące - nigdy nie wiadomo co się można po nim spodziewać.

Lewis Bridger - jeszcze większa zagadka niż Kennet :D Niepokorne dziecko, które jednak stać na wielką jazdę :)

Ben Barker - zadziwiający chłopak. Potrafi z wielką łatwością lać najlepszych, ale i równie dobrze czasami dać ciała.

Richard Sweetman - o nim już tutaj pisano. Spory potencjał, często przez niego wykorzystywany :)

Przemysław Pawlicki - jego zostawiłem na koniec, ale w rzeczywistości powinien chyba dostać największe wyróżnienie. Mega jazda w BEL. Na tragicznym torze wczoraj pokazał, że niczego się nie boi. Popełnia błędy, przez co często jego koledzy z pary są bliscy zawału, ale ciągle się uczy. Odważny jest również poza torem, gdzie mimo sporych braków językowych nie boi się stanąć do rozmowy z Charlie Webster. Chociaż w sumie to koło niej chyba każdy by chciał stanąć :lol:

I do tego wszystkiego najbardziej chyba zakręcony menago w lidze - Alun Rossiter :twisted: Podsumowując - niezwykły potencjał Bees w tym roku, ale również i nieprzewidywalność. I to mi się podoba. Do tego w składzie aż czterech Anglików na siedem miejsc. Bardzo bym chciał, aby w poniedziałkowy wieczór pokonali australijsko-duńskie Poole. Szczególnie, że Ci Duńczycy z Pirates to jednak nie ekipa DP ;) Choć Bjarne wczoraj ładnie punktowo, to jednak bez większych fajerwerków. Mimo wszystko respect za dobrą jazdę na takim torze, z którego zadowoleni byli chyba tylko fotoreporterzy :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 wrz 2010, o 22:38
 Re: British Elite League
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Nie obejrzalem calego meczu. Moja najwieksza uwaga skupiona byla na Darcym Wordzie. Wiedzialem ze Darcy bedzie na tym torze najmocniej trzymal gaz. Lubie ogladac chlopakow na takim torze. Duzo mowi.

W Rzeszowie na glinie Aussie dawalby rade. Tam maja lotniska. Darcy lubi takie warunki.


Coventry ciekawy sklad i moze sie podobac. Ale sakramentu Ipswich nie wolno podwarzac. Toz to ciezki grzech :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 4 paź 2010, o 22:31
 Re: British Elite League
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja jestem ogólnie grzeszny człowiek :P I po takim meczu jak dzisiaj pewnie bym jeszcze bardziej grzeszył (oszczędzę Ci dzisiaj tego Redaktorze :D ), ponieważ Bees dokonali tego o czym marzyłem! :) I wierzyłem. Kurs 6,50 na Bees wszedł w tak pięknym stylu. Były chwilę zwątpienia, ale Bomber i Pawlicki są dzisiaj nieziemscy!!! Reszta też dołożyła ważne punkty i stało się!

COVENTRY BEES 2010!!! NAJBARDZIEJ EKSCYTUJĄCA DRUŻYNA W BRITISH ELITE LEAGUE!!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 paź 2010, o 23:36
 Re: British Elite League
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Podzielam zdanie mojego poprzednika. Mecz niezwykle ekscytujący, trzymający w napięciu, obfity w przepiękne akcje żużlowców.
Chris Harris RESPECT :!: :!: :!:
Jakże sympatyczny akcent na końcu transmisji dotyczący Polaków :D Tylko Mroczka z Polaków nie staną na wysokości zadania ale był po przeciwnej stronie barykady :wink:
Taki Kasprzak w Rzeszowie tworzyłby niesamowicie mocną parę z "Bomberem", z chęcią widziałbym go na H69.
Pzdr.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 5 paź 2010, o 09:23
 Re: British Elite League
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
jest gdzieś w necie do obejrzenia ten mecz albo do pobrania?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi