Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 132  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Speedway Grand Prix


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 9 paź 2014, o 10:30
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
No prosze, Grand Prix wraca do Australii

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/473718/grand-prix-australii-zakonczy-cykl-w-2015-roku

Dawno juz w Melbourne nie bylem. Byc moze warto sobie tam zabukowac krotkie wakacje z jednym wieczorem na zuzel. Tu sa informacje o biletach

http://www.speedwaygp.com/event/speedwaygp-2015-australia

Dla tych, co chcieliby pojechac, a nigdy w Melbourne nie byli. Z lotniska nalezy skierowac sie transportem publicznym w kierunku Melbourne CBD i Docklands. W centrum bardzo ciezko sie parkuje, a wokol centrum miasta i do Docklands jezdzi tramwaj, ktory jest za darmo (nazywa sie City Circle). Ogolnie polecam szukac hoteli w Docklands lub centrum miasta, mozna to zrobic przez www.wotif.com , www.hotels.com, www.check-in.com.au i wiele innych tego typu stron.

Jak ktos potrzebuje pomocy w kwestii organizacji takiego wyjazdu, dajcie znac.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 12 paź 2014, o 02:01
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Po tym jak Kasper tydzień temu na lidze w 15 biegu poprzestawiał jak pizde Pedersena, poszedł od razu do wyżej wskazanego użytkownika Brzycho sms: "Kasper w tym roku MŚ" i jak w 2012 roku przewidziałem majstra Holdera, tak i teraz mam nadzieję trafić, jak na razie idzie zgodnie z planem.

To co gość przeszedł przemianie od poprzedniego roku to coś niebywałego. Wcześniej cipek jak Hampel zero walki, jeszcz go przestawiali tak teraz jedzie jak prawdziwy kozak. Niepewność pozostaje czy po słabszych występach nie wróci do tego co było, tym bardziej, że ponoć primadonna. Jakby ujechał medal to już by było znakomicie. Zobaczymy, życzę mu by sprawił sensacje i przywiózł majstra. Czołgista Jarek niech się uczy to jest speedway. Inaczej nigdy nie zostanie MŚ.


Cytuj:
Kasper to jednak mimo wszystko co innego. Zbyt dużo lat cipkował, że w tamtym sezonie przecierałem oczy ze zdumienia co gość zaczyna jechać. Najpierw było na spokojnie Kasper kozak oby tak dalej, ale nie byłem przekonany, że coś on kiedykolwiek będzie potrafił ugrać wątpie, że ktokolwiek twierdził, że on może wejść do ścisłego topu światowego. W Auckland mnie mocno zaskoczył, ale przede wszystkim to co na lidze zrobił z Pedersnem. Już nawet nie to, że miał odwagę tak jechac czego wcześniej brakowało to już pokazał rok temu, ale że zrobił takiego tuza jak Nicki z taką łatwością i z takim pomyślunkiem. I wcale tak łatwo jednak nie jest po zawodach cokolwiek pisać, Smoliński wygrał GP w Auckland a już 5 sekund po zawodach byłbym skłonny z kimś założyć się, że on medalu w tym roku nie ujedzie. I dalej jestem. Przecież na dobrą sprawę odbyły się dwie wówczas powążne imprezy :wink: Jak nagle zacznie Kasper cieniować to będzie się trzeba wstydzić tych słów, liczę jednak i życze Blondynie, że chociaż medal w tym roku ujedzie :)


Cóż można rzecz. Ma się to oko do speedway'a 8-) (dobrze, że tu nie trzeba było mieścić się w jakimś czasie. Bo by progonoza nie weszła jak w Lidze Trenerów :lol: ) Po przewidzianym majstrze w 2012 Holdera, kolejna dobra prognoza. Podejrzewam, że jeśli nie kontuzja w Landshut byłby nawet majster. Szkoda, że znowu typ, który miażdy dzięki tym gównianym tłumikom siega po kolejnego Majstra.

Zauważyłem zmianę u Kaspera już w 2013 roku. Zaczął inaczej jeździć, przestał cipkować tylko zaczął pokazywać jaja na torze. A przede wszystkim przemyślanie ataki ala Chudy. Rozpędzenie się po zewnetrznej, przedłużenie prostej i wjazd w kraweżnik. Może rzeczywiście coś jest z tym Gorzowem. Może na tamtym torze goście rzeczywiście widzą jak to jest skutecznie atakować, co trzeba robić by tam skutecznie atakować, a potem na łatwiejszych torach im to tylko lepiej wychodzi.

Nie ukrywam, że Kasper zastąpił mi w dużej mierze emocje w GP związane z Chudym. Zrobił się z niego kozaczek. I dostarcza też kontrowersji. Nic tylko oglądać. Czołgista nigdy nie będzie miał tego majstra, a Kasper za rok niech po niego idzie.

Aha i zaprawdę powiadam wam kolejny w drodze jest Zmarzlik. Nie żaden Janowski cipek, nie Pawliccy tylko on. Ale o tym już tutaj pisałem z 2 lata temu. A Bartek tylko to powoli potwierdza.

Aha i o tym o czym też już pisałem w 2012 w walce z Holderem. Pedersen ma jednak ogromne jaja i jak tylko poczuje krew szanse na sukces go to napędza niesamowicie. Presja jest dla niego tylko motywacją. Kiedy Zagar się spala. Woffinden zamiast w półfinale wieść czołgiste bo ma szanse na medal zostawia mu miejsce i przegrwa, Nicki się nie pierdoli tylko wjeźdza między Czołgiste i Hancocka, a w finale powtarza swój manerw(notabene to było idiotyczne, trzeba było mu punktu do medali, a on się zabija o pierwsze miejsce. Po co?) I to samo w biegu dodatkowy. To jak Woffinden mógł wyjebać Duna to podejrzewam, że w normalnym biegu by zrobił z palcem w dupie. Przycinka w kraweżnik i byłoby po Pedersenie, to też wypeniał.

Szkoda, że Pedersen to nur i hipokryta, bo podejrzewam, że bym go lubił uwielbiam takich twardzielów, ale cóż. W końcu to Duńczyk :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 paź 2014, o 11:00
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Nicki Pedersen :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

_________________
Obrazek


           
Post 12 paź 2014, o 16:38
 Re: Speedway Grand Prix
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Kamil napisał(a):
Zauważyłem zmianę u Kaspera już w 2013 roku. Zaczął inaczej jeździć, przestał cipkować tylko zaczął pokazywać jaja na torze. A przede wszystkim przemyślanie ataki ala Chudy. Rozpędzenie się po zewnetrznej, przedłużenie prostej i wjazd w kraweżnik. Może rzeczywiście coś jest z tym Gorzowem. Może na tamtym torze goście rzeczywiście widzą jak to jest skutecznie atakować, co trzeba robić by tam skutecznie atakować, a potem na łatwiejszych torach im to tylko lepiej wychodzi.
bo tak się skutecznie w gorzowie jedzie na pierwszym łuku - wejście szersze, wyjście wąskie


           
Post 12 paź 2014, o 19:38
 Re: Speedway Grand Prix
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ultra frajerstwo kasprzaka w finale. Nie wiem czy większą szopkę zrobił Szombierski w tamtym sezonie, czy on wczoraj. Tego nawet nurkowaniem nazwać nie można, frajer przeszedł samego siebie. Dlatego zero szacunku :!:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 paź 2014, o 21:01
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Ultra frajerstwo kasprzaka w finale. Nie wiem czy większą szopkę zrobił Szombierski w tamtym sezonie, czy on wczoraj. Tego nawet nurkowaniem nazwać nie można, frajer przeszedł samego siebie. Dlatego zero szacunku :!:


:lol: Mówi to fan Pedersena? Tego który jak mu się mnie podjeżdżało kładł się od razu na tor? Tego któremu nawet jak nie było kontaktu nurkował? To żart jest?

Oczywiście, że Kasper mógł się utrzymać na motorze, jednak tak jest kretyńsko przyjęte, że żeby kogoś wykluczyć to trzeba się położyć i Kasper to zrobił. Cóż wina regulaminu. Fakt jest taki, że kontakt był i Kasper przez to mnóstwo stracił. Zasłużone wykluczenie Duńczyka.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 paź 2014, o 22:51
 Re: Speedway Grand Prix
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
jest jeszcze jeden kretynsko przyjety sposob wykluczania ze jak ktos dotknie na wirazu tylnym kolem przedniego innego zawodnika i ten sie wywali to jest wykluczany ten z przodu. tak bylo wczoraj ze pedersen juz byl na krawezniku a kasprzak momentalnie zmienil tor jazdy z zewnetrznej na wewnatrz i tam sie spotkaly ich kola. to bardziej kasprzak wjechal w tor jazdy tylnego kola pedersena. podobnie bylo w tamtym roku w toruniu jak nagle miedzinski wjechal w tor jazdy jablonskiego i wykluczony zostal jablonski :o tyle ze to bylo na prostej. ale z podobnych sytuacji pamietam ze w 2007 w ostatniej kolejce protasiewicz tak wjechal komus na wirazu w tylne kolo i slusznie zostal wykluczony


           
Post 15 paź 2014, o 14:48
 Re: Speedway Grand Prix
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Niels Kristian Iversen i Michael Jepsen Jensen, Troy Batchelor oraz Thomasa H. Jonasson dostali dzikie karty na GP 2015.

Uczestnicy cyklu Grand Prix 2015

Greg Hancock (USA)
Krzysztof Kasprzak (Polska)
Nicki Pedersen (Dania)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Matej Zagar (Słowenia)
Andreas Jonsson (Szwecja)
Chris Holder (Australia)
Jarosław Hampel (Polska)
Jason Doyle (Australia)
Chris Harris (Wielka Brytania)
Maciej Janowski (Polska)
Niels Kristian Iversen (Dania)
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Thomas H. Jonasson (Szwecja)
Troy Batchelor (Australia)
dzika karta


           
Post 15 paź 2014, o 14:52
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Trzy Rosyjskie Torpedy, a żadna w cyklu GP. Coś tutaj chyba nie halo ... :roll: :roll: :roll: :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 15 paź 2014, o 15:23
 Re: Speedway Grand Prix
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2006, o 18:38
Skąd: RZESZÓW
Posty: 138

Zobacz profil 
Emil i Grisza odmówili przyjęcia dzikusów tłumacząc "dokładaniem do interesu". Ponadto brakuje mi w tym gronie "Pajaka". Podejrzewam że zaważyła ilość Dunów co dla mnie jest bezsensem. Albo jadą najlepsi albo wyrównujemy ilości rajderów z danego kraju i jeżdżą kelnerzy typu Smoła.
Kto jest tą trzecią ruską torpedą? Artiom? Wg mnie to tylko startowiec :D

_________________
SŁYSZYSZ RZESZÓW, KRZYCZYSZ STAL !!!


           
Post 15 paź 2014, o 16:11
 Re: Speedway Grand Prix
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
I ciekawe co dalej z D. Wardem.Jego brak znacznie oslabi rywalizacje. O ile Duny oraz Jonasson dobrze ze dostali dzikusy to karta dla Batchelora jest dla mnie nie zrozumiala, ale to chyba za Darkiego Batch wskoczyl.


           
Post 15 paź 2014, o 17:15
 Re: Speedway Grand Prix
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
żeby kogoś wykluczyć to trzeba się położyć i Kasper to zrobił.

Gdyby to zrobił od razu to powiedzmy, że byłoby to do przyjęcia i rzeczywiście zgodziłbym się, że to wina regulaminu. Od momentu kontaktu do wywrotki minęło jednak tyle czasu, że można się tylko zaśmiać. Szczególnie, że miał w pełni opanowany motocykl zaraz po dotknięciu.
Cytuj:
Zasłużone wykluczenie Duńczyka.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Cytuj:
To żart jest?

Żartem jest to, że rozpływasz się nad Kasprzakiem kilka godzin po jego frajerskim zachowaniu i nawet nie wspominasz o tym co zrobił. Gdyby sytuacja była odwrotna i to Nicki zrobił taki numer, to byś pewnie walnął poemat długi jak stąd od Gorzowa na ten temat.
Cytuj:
(notabene to było idiotyczne, trzeba było mu punktu do medali, a on się zabija o pierwsze miejsce. Po co?)

Takich rzeczy nigdy nie zrozumiesz :faja: I właśnie dlatego nie kibicujesz Pedersenowi.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 paź 2014, o 21:12
 Re: Speedway Grand Prix
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Małe porównanie z fanpage'a Nickiego.
QUIZ - FIND THE DIFFERENCE:
Fantastic Gollob attack:
https://t.co/RgPq3plEU6
vs
Dangerous Pedersen attack: https://t.co/1nnGzfYTjd
‪#‎LoL‬

Kto jest kozak :?:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 15 paź 2014, o 21:16
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Żartem jest to, że rozpływasz się nad Kasprzakiem kilka godzin po jego frajerskim zachowaniu i nawet nie wspominasz o tym co zrobił. Gdyby sytuacja była odwrotna i to Nicki zrobił taki numer, to byś pewnie walnął poemat długi jak stąd od Gorzowa na ten temat.


Dlaczego mam się nie rozpływać nad gościem który został wicemajstrem świata, pomimo tyle urazów w tym sezonie. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że gdyby nie uraz w Landshut miałby majstra. A jeszcze nie dawno był wyśmiewany i uważano go za drewno. Trudno nie docenić takiej metamorfozy. Zdaje się, że to wasza partia duńska wielokrotnie wychwalała Pedersena za to jak cieżką pracą pomimo wcale nie genialnego skilla zaszedł na szczyt, tu mamy podobną sytuację.

Cytuj:
Gdyby to zrobił od razu to powiedzmy, że byłoby to do przyjęcia i rzeczywiście zgodziłbym się, że to wina regulaminu. Od momentu kontaktu do wywrotki minęło jednak tyle czasu, że można się tylko zaśmiać. Szczególnie, że miał w pełni opanowany motocykl zaraz po dotknięciu..


Sorry ale jakby Kasprzak się nie położył to by było na tyle. Max by wyrwał 1 pkt. Dlaczego miał się nie położyć, skoro ewidentnie został sfaulowany. A kretyński regulamin jest taki, że jak się nie położysz masz pozamiatane. Notabene Boo nie wiem o czym mówisz Kasprzak był z przodu dlaczego niby nie miał prawa zjechać trochę do środka toru? To całkiem inna sytuacja jak ktoś jedzie równo, tutaj Kasper był z przodu i jak mu tak wjeżdżasz w niego i jest kontakt to licz się z wykluczeniem proste.

A co do mojego pometu. Wybacz, ale jest różnica jak ktoś robi coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=ifvLbhl3A8Y a jak ktoś się kładzie po ewidentnym wjeździe w niego. Pedersen takich sytuacji miał od liku i właśnie dlatego typa nie znoszę. Twardzielom nie wypada nurkować. I też mogę odbić pałeczkę, możemy przeglądnąć forum czy ty pisałeś kiedykolwiek coś o frajerskim zachowaniu Pedersena tak jak lubujesz się w atakowaniu Kaspera.

A i właśnie nie lubię go za nury i za hipokryzję(jak sam jesteś twardy na torze i nie zostawiasz nigdy miejsca to nie plumkaj kiedy Tobie nie zostawiają). A nie za =

Cytuj:
Takich rzeczy nigdy nie zrozumiesz :faja: I właśnie dlatego nie kibicujesz Pedersenowi.

Za to. Oczywiście, że doskonale rozumiem, bo gdyby Chudy miał więcej wyrachowania a nie ciągłej żadzy wygranej to by miał pewnie jeszcze przynajmniej z jednego majstra. I teraz w statystykach nie byłoby, że Hancock ma trzy a on jeden co jest żartem biorąc pod uwagę skalę skilla obu. I znowu jakoś dziwnie u Golloba tego nie doceniałeś. Już trzeci przykład w poście, że za coś cenisz Duńczyków, a u naszych nie dostrzegasz bądź hejtujesz.
Żarty żartami, ale poważnie mówiąc to masz chyba jakaś Polakofobie.

A Pedersen właśnie jest mocno znany z wyrachowania choćby wspomniane nury i dlatego jestem zdziwiony, że tak w finale parł o wygraną, kiedy punkt mu zapewniał brąz.


Cytuj:
Kto jest kozak :?:

Dobry przykład. Ciekawy jestem czy fani Pedersena uważają, że atak Golloba był czysty, a Nicki niepotrzebnie zjeżdżał do kraweżnika i wjechał w tylne koło Chudego :mrgreen:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 paź 2014, o 22:39
 Re: Speedway Grand Prix
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Dlaczego mam się nie rozpływać [...]

A rozpływaj się ile chcesz. Ja pytałem dlaczego przy okazji nie wypomniałeś mu tego co zrobił, skoro Cię to tak bardzo razi ;) A, już chyba wiem...
Cytuj:
Sorry ale jakby Kasprzak się nie położył to by było na tyle. Max by wyrwał 1 pkt.

No to sorry, ale tym zdaniem to usprawiedliwiłeś wszystkie wypominane przez Ciebie zachowania Pedersena które mu zarzucasz :hahaha: Łącznie z tym Terenzano. Gdyby utrzymał motocykl to na tamtym torze nie miałby szansy na nawet na 1 pkt. Czyli według Twojego argumentu dobrze zrobił :hahaha:
Cytuj:
Kasprzak był z przodu

Nie jest to może najważniejsze, ale w momencie kontaktu Kasprzak z przodu nie był. Co najwyżej byli równo. Chyba więc inny wyścig oglądałeś.
Cytuj:
Ciekawy jestem czy fani Pedersena uważają, że atak Golloba był czysty, a Nicki niepotrzebnie zjeżdżał do kraweżnika i wjechał w tylne koło Chudego

Nie, nie uważają. Sam Nicki na chłodno ocenił to później klasycznie w swoim stylu: "to jest speedway". Tymczasem Kasprzak pierdzieli coś na syfach/ps* o jakimś wyrzucaniu z cyklu. Odpocząć to jemu by się przydało za teatr z Torunia.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 paź 2014, o 00:27
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
No to sorry, ale tym zdaniem to usprawiedliwiłeś wszystkie wypominane przez Ciebie zachowania Pedersena które mu zarzucasz :hahaha: Łącznie z tym Terenzano. Gdyby utrzymał motocykl to na tamtym torze nie miałby szansy na nawet na 1 pkt. Czyli według Twojego argumentu dobrze zrobił :hahaha:


Jest jednak różnica jak ktoś Cię fauluje i przez to tracisz szanse na wygraną, a jest różnica jak ktoś Cie lekko trącił przegrasz walkę na łokcie w czystej walce czyli ogólnie przy dopuszczalnych atakach się kładziesz, żeby była powtórka ergo oszukujesz jak buc. Naprawdę jej nie dostrzegasz?

Cytuj:
Nie jest to może najważniejsze, ale w momencie kontaktu Kasprzak z przodu nie był. Co najwyżej byli równo. Chyba więc inny wyścig oglądałeś.

Naprawdę? Może mi wytłumaczyć jak można kogoś wywieść sfaulować będą za nim? Jasne jest, że w takich sytuacjach w pewnym momencie goście się zrównują bo inaczej by w ogóle do kontaktu nie doszło i wywiezienia. To chyba nie ja oglądałem inny bieg a Boo, który twierdził, że Kasper jechał na prostej równo z Pedersenem i wjechał w jego tylne koło :lol:

Cytuj:
Nie, nie uważają. Sam Nicki na chłodno ocenił to później klasycznie w swoim stylu: "to jest speedway". Tymczasem Kasprzak pierdzieli coś na syfach/ps* o jakimś wyrzucaniu z cyklu. Odpocząć to jemu by się przydało za teatr z Torunia.


A tam po pierwsze był zaskoczony, że ktoś go tam z tyłu śmiga mimo że wygrał start o dwa motocykle, a dwa była za duża prędkość, żeby się kłaść, tak to by się na bank położył.

W każdym razie pytanie odnośnie tej sytuacji z Gollobem gdyby Pedersen się położył rozumiem, że on powinien być wykluczony tak?
I drugie pytanie rozumiem, że Batchelor we Wrocku w biegu 15 rok temu czysto zaatakował Pedersena?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 paź 2014, o 10:58
 Re: Speedway Grand Prix
Senior
Senior

Dołączył: 21 mar 2006, o 13:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 285

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Tymczasem Kasprzak pierdzieli coś na syfach/ps* o jakimś wyrzucaniu z cyklu. Odpocząć to jemu by się przydało za teatr z Torunia.


Jeżeli już to o wyrzucaniu z cyklu mówił Zenek Kasprzak a nie Krzysiek więc się tak nie rozpędzaj.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47482 ... -pedersena


           
Post 16 paź 2014, o 22:42
 Re: Speedway Grand Prix
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
żeby była powtórka ergo oszukujesz jak buc. Naprawdę jej nie dostrzegasz?

No ja właśnie, jak i też sporo innych kibiców, dostrzegło oszustwo Kasprzaka, czyli podsumowując: jest on bucem :)
Cytuj:
I drugie pytanie rozumiem, że Batchelor we Wrocku w biegu 15 rok temu czysto zaatakował Pedersena?

No jeżeli porównujesz obie sytuacje to o czym my rozmawiamy :roll: Tam Nicki jakimś cudem się utrzymał na motocyklu mimo, że szansę nie były zbyt wielkie. Kasprzak miał 100% szans na to żeby jechać dalej, a mimo to przyaktorzył. Czyli, jak już wyżej ustalono - zachował się jak buc.
Cytuj:
mówił Zenek Kasprzak a nie Krzysiek więc się tak nie rozpędzaj.

Ja widziałem wypowiedź tego drugiego. Być może to było w PS, albo też innym miejscu dlatego dałem ukośnik i gwiazdkę.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 paź 2014, o 23:27
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
No ja właśnie, jak i też sporo innych kibiców, dostrzegło oszustwo Kasprzaka, czyli podsumowując: jest on bucem :)


On nie oszukiwał. On położył motocykl po to aby mieć w powtórce równe szanse, bo tu przez faul mu je zabrano.

Cytuj:
No jeżeli porównujesz obie sytuacje to o czym my rozmawiamy :roll: Tam Nicki jakimś cudem się utrzymał na motocyklu mimo, że szansę nie były zbyt wielkie. Kasprzak miał 100% szans na to żeby jechać dalej, a mimo to przyaktorzył. Czyli, jak już wyżej ustalono - zachował się jak buc.


Gdzie tutaj różnica? Jeden i drugi przez wjazd kogoś od kraweżnika i wypchnięcie stracili szansę na walkę o czołową lokatę.

Ponawiam pytania. Napisałeś, że wykluczenie Pedersena było niesłuszne. Także gdyby Duńczyk wywalił się w sytuacji z Batchelorem i Gollobem to on powinien zostać wykluczony?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 paź 2014, o 08:01
 Re: Speedway Grand Prix
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Gdzie tutaj różnica?

Albo Ci ktoś się włamał na konto, albo już sam nie wiem co jest przyczyną, że nagle ocena przez Ciebie wydarzeń żużlowych jest nagle na takim, a nie innym poziomie... :roll:

EOT.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2624 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi