Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 132  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Speedway Grand Prix


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 17 paź 2014, o 12:01
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Kasprzak się ośmieszył tym "zdarzeniem na torze". Ile razy Krzysiek wchodził na wyprostowanym motocyklu w łuk ? Fizyki nie oszukasz. Prędkości nie wytracisz w sekundę. Pedersen został oszukany w tej sytuacji.

_________________
Obrazek


           
Post 17 paź 2014, o 12:06
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Albo Ci ktoś się włamał na konto, albo już sam nie wiem co jest przyczyną, że nagle ocena przez Ciebie wydarzeń żużlowych jest nagle na takim, a nie innym poziomie... :roll:

EOT.


W porządku sytuacja z Batchem była ostrzejsza. Sprtynie jednak wciąż uciekasz od odpowiedzi co z Gollobem i chcesz kończyć dyskusje. Sam te sytuacje porównałeś czy Pedersen.

Prosta piłka gdyby Pedersen po ataku Chudego nie utrzymał się na motorze tylko upadł na tor. Kto powinien zostać wykluczony? Pedersen czy Gollob prosta odpowiedź.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 paź 2014, o 17:07
 Re: Speedway Grand Prix
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Dla mnie sprawa jest oczywista i odpowiedź prosta. Nicki kładzie się od razu po kontakcie z Gollobem - każdy sędzia (czasami niestety) wyklucza Tomka. Piszę niestety nawiązując do wątku często poruszanego przez Cegielskiego, czyli zmiany regulaminowej, pozwalającej sędziom puścić w pełnej obsadzie powtórkę gdy dojdzie do upadku poza I łukiem. Ale to osobny temat.

Jako, że Nicki się utrzymał to możemy tylko gdybać dalej, bo sytuacje są różne. Ale: gdyby upadł ostentacyjnie jak Kasprzak jadąc przez parę metrów w pełni kontrolując wszystko i kładąc się na poduszkach - wtedy w 100% Nicki out. Chyba tylko gwizdek z Torunia mógłby podjąć inną decyzję.

Cytuj:
Pedersen został oszukany w tej sytuacji.

:piwo:
Cytuj:
Jeżeli już to o wyrzucaniu z cyklu mówił Zenek Kasprzak a nie Krzysiek więc się tak nie rozpędzaj.

shaft :arrow: poświęciłem się i sprawdziłem dokładnie. PS poniedziałkowy, strona nr 22. Wypowiedź Krzyśka na ten temat, a nie Zenka. Więc ja rozpędzał się będę dalej, a Ty uważaj przy podjazdach ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 paź 2014, o 23:39
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Dla mnie sprawa jest oczywista i odpowiedź prosta. Nicki kładzie się od razu po kontakcie z Gollobem - każdy sędzia (czasami niestety) wyklucza Tomka. Piszę niestety nawiązując do wątku często poruszanego przez Cegielskiego, czyli zmiany regulaminowej, pozwalającej sędziom puścić w pełnej obsadzie powtórkę gdy dojdzie do upadku poza I łukiem. Ale to osobny temat.

Jako, że Nicki się utrzymał to możemy tylko gdybać dalej, bo sytuacje są różne. Ale: gdyby upadł ostentacyjnie jak Kasprzak jadąc przez parę metrów w pełni kontrolując wszystko i kładąc się na poduszkach - wtedy w 100% Nicki out. Chyba tylko gwizdek z Torunia mógłby podjąć inną decyzję.


Czyli rozumiem, że jak ktoś Cię sfauluje podetnie i zdołasz się utrzymać na motocyklu, bo upadek mógłby się wiązać z kontuzją to wszystko jest w porządku? Niezależnie jaki atak nie ważne jak brutalny, jak się utrzymałeś masz jechać dalej, nie pultaj się o nic bo jesteś frajerem?

Jak w piłce jak jakiś drwal Ci wjedzie jak np. Lewemu ostatnio ze Szkotami masz zostawić nogi, bo jak uciekniesz i się położysz to jesteś frajerem, który przecież uciekł z nogami więc o co się teraz pultasz?

Otóż takie postawienie sprawy jest absurdalne. Faul jest Faulem. Powtarzam niech się sędziowie nauczą wykluczać tych którzy faulują niezależnie od tego czy sfaulowany utrzymał się na motorze czy nie, to żadnych kontrowersji nie będzie. Liczy się to co zrobił faulujący, a nie jak na to zaareagował faulowany. Tak jak w piłce nie powinno być żadnej różnicy wtedy jeśli wjazd wyprostowanymi nogami skończył się złamaną nogę, a kiedy nie skończył się niczym bo zawodnik uciekł z nogami. Liczy się czyn, a nie jego skutek. Kasper dlatego nie kontynuował jazdy bo nie miał przez faul szans, a to, że się utrzymał na motorze to tylko jego umiejętności dzięki którym uniknął być może kolejnych kontuzji. A że sędziowie są idiotami, którzy bez upadku nie przerwą biegu nikogo nie wykluczą to się położył i tyle. Żadnego frajerstwa tu nie widzę.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 paź 2014, o 10:16
 Re: Speedway Grand Prix
Senior
Senior

Dołączył: 21 mar 2006, o 13:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 285

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
shaft :arrow: poświęciłem się i sprawdziłem dokładnie. PS poniedziałkowy, strona nr 22. Wypowiedź Krzyśka na ten temat, a nie Zenka. Więc ja rozpędzał się będę dalej, a Ty uważaj przy podjazdach ;)


Ja widziałem wypowiedź Zenka na SyFach stąd mój post. Nie czytam PS, więc nie widziałem tej wypowiedzi KK. W takim razie nadal będę podjeżdżał, a ty się rozpędzaj :)


           
Post 20 paź 2014, o 21:16
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Faul jest Faulem. Powtarzam niech się sędziowie nauczą wykluczać tych którzy faulują niezależnie od tego czy sfaulowany utrzymał się na motorze czy nie, to żadnych kontrowersji nie będzie


Prawda... Rzadko widzimy sytuacje, kiedy bez upadku ktokolwiek zostaje wykluczony i powinno byc to poprawione przez sedziow. Nalezy jednak zauwazyc, ze i tutaj zuzlowcy beda mieli pole do popisu na tle aktorskim. Wystarczy przypomniec sobie aktorstwo Tomusia G. w Bydgoszczy w polfinale w 2009 roku, ze niby to w ostrym, ale czystym ataku Nicki go sfaulowal. Sedzia na szczescie nie dal sie nabrac. Takich przypadkow oczywiscie mozna poszukac wiecej.

https://www.youtube.com/watch?v=8TG7fDE3vtY

BTW Nicki rozbroil mnie reakcja na gwizdy publicznosci. Nie ma to jak wyszydzic szowinistow z Polski w kulturalny sposob.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 11 sty 2015, o 20:13
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
No i kolejny absurd ze strony FIM ... zakaz używania zrzutek chroniących widoczność żużlowca ... nie wiem czy śmiać się czy płakać ...
Ward był na podwójnym gazie, Dudek naszprycowany jakimiś prochami, ale to co zażywają władze FIM'u to bardzo chcę :kielb_pala: :kielb_pala:

_________________
Obrazek


           
Post 11 sty 2015, o 21:03
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
nie ze strony FIM tylko "ukochanej" Unii Europejskiej - najwiekszej choroby XXI wieku w Europie...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 12 sty 2015, o 06:26
 Re: Speedway Grand Prix
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
najlepiej wszystko unią tłumaczyć...


           
Post 15 sty 2015, o 00:19
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
no tak bo Unia każe zakaz wydobywania wegla to polski rzad likwiduje i doprowadza na skraj bankructwa kolejne kopalnie gdzie prywatni inwestorzy mogliby skutecznie dzialac. zreszta juz podpisano umowe na powstanie kolejnej kopalni ale to prywatna firma z Niemczech robi ! za duzo polityki. sorrry.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 lut 2015, o 15:50
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Decyzja w sprawie Darcy'ego w marcu ... to jest jakaś kpina :!: O żużlowców trzeba walczyć a nie z nimi walczyć :!:
Chyba, że sprawa ma ... drugie dno :?:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/50202 ... ze-pozniej

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2015, o 23:06
 Re: Speedway Grand Prix
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
http://www.espeedway.pl/news,niesamowit ... 07,10.html

Mistrzu w GP ? :O To by był kufa niezły zwrot akcji :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 14 kwi 2015, o 23:11
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
jak Toni Kasper DK dla Golloba w kazdym turnieju? :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 14 kwi 2015, o 23:33
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Trudno się dziwić. Spieszmy się oglądać i zapraszać Najwybitniejszego żużlowca w historii tej dyscypliny, póki jeszcze startuje 8-)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 kwi 2015, o 02:23
 Re: Speedway Grand Prix
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Nikt nie dostarczył tylu emocji co on. Zero zdziwienia więc.


Chociaż "organizatorzy SGP" to pajace so.<rozkłada ręce>

_________________
Obrazek


           
Post 17 kwi 2015, o 01:18
 Re: Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nakręcam się przed sobotą:

https://www.youtube.com/watch?v=ssOAXMcDz_Q

https://www.youtube.com/watch?v=PEHPTwvjOQE

https://www.youtube.com/watch?v=kiIkgHNvlMU Jakby komuś kiedykolwiek chociaż przez sekundę przeszła myśl ze czołogista może być równie wielki. Przez sekunde, to włączać to zmawiać modlitwę i mówić Boże zgrzeszyłem. Moja wina, moja bardzo wielka wina.

https://www.youtube.com/watch?v=t9FfN4BcZjE

https://www.youtube.com/watch?v=iLeshW7FcwI

itd.

KRÓL, KRÓL, :cenzura: KRÓL.

Najwybitniejszy, NAJWYBITNIEJSZY, NAJ-WY-BI-TNIE-JSZY.

Dobra co tu więcej pisać. Mógłbym wklejać tu tak do soboty do 19 genialne wyścigi. Nie było, nie ma i nie będzie bardziej ekscytującego żużlowca.

Proszę o jeden taki bieg w sobotę...jeden. Na GP nigdy nie byłem, w lidze w Rzeszowie Tomek nie miał zbyt wielu kozackich akcji(w 2012 z Crumpem niezly wyścig). O tym, że będę o nim opowiadał wnukom wiadomo, ale jeszcze powiedzieć, że widziałem jeden taki wyścig na żywo...

Królu zrób to jeszcze jeden raz.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 kwi 2015, o 03:00
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
K2 - wnioskuję o usunięcie postów 2 panów ktorzy wyzej napisali opinie. nie znaja sie. bredzą.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 kwi 2015, o 08:26
 Re: Speedway Grand Prix
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
Ja myśle ze tutaj chodzi o rocznik... kto ile wogóle chodzi na żużel i interesuje sie żużlem. Dla swiezego pokolenia nazwisko Gollob znaczy tak naprade tyle co Hampel czy Protasiewicz. Taka kolej rzeczy. Moim zdaniem drugiego takiego zuzlowca Polaka długo nie bollob edzie. Druga sprawa ze Gollob trafił ze swoją karierą na własciwy czas. Dla mnie ...30 letniego faceta Tomasz Gollob jest najlepszym zawodnikiem obecnie jeszcze uprawiającym ten sport. Mozna go nie lubic, ale jako zużlowiec to jest przegosc dla mnie.

_________________
"Jeszcze więcej znam, jeszcze więcej ich znam
Zatruwają łeb, odbierają czas
Ale żadna z nich, ale żadna jak Ty
Nie olśniła mnie, nie dodała mi sił"


           
Post 17 kwi 2015, o 13:11
 Re: Speedway Grand Prix
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
pisalem swoj post z lekka ironia ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 kwi 2015, o 14:32
 Re: Speedway Grand Prix
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2015, o 10:35
Skąd: rzeszów
Posty: 20

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/514854/gdzie-wszystko-sie-zaczelo

warto poświęcić kilka minut na przeczytanie. aż mi się łezka się zakręciła w oku.

KRÓL JEST TYLKO JEDEN


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2624 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi