Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 132  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Speedway Grand Prix


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 25 mar 2006, o 12:31
 Speedway Grand Prix
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Witajcie.

Jako ze zbliza sie sezon, warto rozpoczac dyskusje takze i GP. Wiadomo juz, ze pierwsze GP odbedzie sie w Krsko na Slowenii i ze dzika karte dostal tam Matej Ferjan. Ponizej stawka
tegorocznego cyklu, ktora otwiera oczywiscie Tony Rickardsson.

1 Tony RICKARDSSON SWEDEN

2 Jason CRUMP AUSTRALIA

3 Leigh ADAMS AUSTRALIA

4 Nicki PEDERSEN DENMARK

5 Greg HANCOCK USA

6 Bjarne PEDERSEN DENMARK

7 Tomasz GOLLOB POLAND

8 Andreas JONSSON SWEDEN

9 Scott NICHOLLS GREAT BRITAIN

10 Antonio LINDBÄCK SWEDEN

11 Jaroslaw HAMPEL POLAND

12 Lee RICHARDSON GREAT BRITAIN

13 Matej ZAGAR SLOVENIA

14 Piotr PROTASIEWICZ POLAND

15 Niels Kristian IVERSEN DENMARK

No i jestem ciekaw, jakie sa wasze typowania na ten sezon. Co bedzie sie dzialo, kto bedzie wygrywal, kto przegrywal.

Moim zdaniem mistrzem zostanie ktos z dwojki Rickardsson - Crump. W walce o dopelnienie stawki podium (niekoniecznie na najnizszym jego stopniu) faworytem wydaje sie byc Nicki Pedersen, choc na pewno trzeba liczyc sie z Bjarne Pedersenem, Andreasem Jonssonem i Lee Richardsonem. Moim zdaniem na pudle nie stana ani Adams, ani Hancock, ani Gollob, ktory moze juz tym razem nie utrzymac sie w czolowej osemce cyklu. Hampel pewnie jak zwykle kolo 8 i 9 miejsca, a w Protasiewicza nie wierze, bo to typowy ligowy wyrobnik. Duza niewiadoma sa dla mnie Nicholls i Lindback, wiekszych szans nie daje Zagarowi i Iversenowi.

Zapraszam do dyskusji, zwlaszcza odnosnie szans Polakow no i "rzeszowianina" Nicki Pedersena.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


Ostatnio edytowano 7 maja 2011, o 04:35 przez Jasiek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 25 mar 2006, o 13:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2004, o 15:21
Skąd: Piastów
Posty: 64

Zobacz profil 
Ale to dobrze to jest ostatni sezon Tonego Richardssona i w tym sezonie wszystkim dowali i na koniec zdobędzie mistrzowstwo świata i miejmy nadzieje ze w tym roku jarek hampel będzie w pierwszej 5!!!!!!


           
Post 25 mar 2006, o 13:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
1.Tonyckardsson- moim zdanien jest on głównym faworytem do zdobycia mistrzowskiej korony, zepewne w głównej mierze nastawi się na GP aby wyśrubować rekord do 7 tytułów IMS.
2. Jason Crump- świetny początek sezony w Anglii, będzie baedzo groźny choć nie sądze aby zagroził Tośkowi.
3. Leigh Adams- choć zawsze jest w światowej czołówce to i tak nie wskoczy na pudło, w 2005 udało mu się to tylko dzięki kontuzji Powera.
4.Nicki Pedersen- mam nadzieje że to właśnie na jego szyi zawiśnie złoto, choć bedzie mu strasznie trudno.
5. Greg Hancock- nie odegra on znaczącej roli, powiniem być w 10.
6. Bjarne Pedersen- hmm już od 2 lat pokazuje że wyrasta na klasowego zawodnika, stawiam że znajdzie się w 5 piątce.
7. Tomasz Gollob- jak zwyke zwycięstwo u " siebie" w BYdgoszczy i tyle, w 8 może sie utrzyma.
8. Andreas Jonsson- jest silny ale raczej nie odegra znaczącej roli.
9. Scott Nicholls- choć czasam ma dobre turnieje, sądze że nie zwojuje za wiele.
10. Antonio Lindbaeck- jeszcze ma czas i się cały czas uczy, będzie się pioł do góry.
11. Jarosław Hampel- na niego stawiam najbardziej, obstawiam że zajmie miejsce w 5 a może nawet i jakiś medalik :twisted:
12. Lee Richardsson- może być silny choć dobre występy pzreplata słabszymi.
13. Matej Zegar- :roll: będzie z Iversenem bił się o 14 pozycje.
14. Piotr Protasiewicz- mam nadzieje że Polak pokaże się z dobrej stroony, bo jego poprzednie starty w GP ze stała kartą były bardzo kiepskie.
15. Niels Kristian Iversen- walka z Zegarem o 14 miejsce hehe


           
Post 25 mar 2006, o 13:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2005, o 14:54
Posty: 1087

Zobacz profil 
patrzac na nazwiska, ktore widnieja na liscie startowej daleko nie mozna odbiec od tego co napisal jasiek. jednak nie od dzis wiadomo, ze nazwiska same nie jezdza i moze byc bardzo roznie, a co za tym idzie ciekawie. dla mnie walka o tytul bedzie sie toczyc poza rickim i "rudym" jeszcze z "powerem". Czolowka bedzie nalezec takze do jonssona, adamsa oraz b.pedersena. Gollob nie powinien miec wiekszych problemow ze znalezieniem sie w pierwszej 8. Odnosnie "Pepe", to ma o tyle wieksze szanse, iz nie odpadnie po 2 biegach np.: (t.d), jak to było w starym systemie rozgrywek. Czasem moze mu jakies GP wyjatkowo wyjsc, i nie mowie tu tylko o "Bydzi". Jarek jakos spuscił z tonu ostatnimi czasy, trudno jest mi cokolwiek na jego temat powiedziec. Podobnie jak Protas, moze zrobic wynik konkretny, albo zawiezc na calej lini. Jesli mialbym stawiac jakas niespodzianke na pudle na koniec GP2006 to byłby to Andreas Jonsson (chociaz ja wiem, czy to by była jakas niespodzianka? :wink: )


           
Post 25 mar 2006, o 15:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Mi sie wydaje, że tytuł mistrzowski zdobedzie nie Rickardsson nie Crump, a Leight Adams. Stać go na pewno na podium, co pokazał w poprzednim sezonie. "Czarnym koniem" może okazać sie A.Jonsson, który ma być zastepcą "Rickiego". Co do naszych zawodników to wiaze duze nadzieje z "Małym". Jeżeli omijać go bedą kontuzje to ma szanse być nawet na podium. Gollob powinien bez problemu utrzymać się w cyklu GP, natomiast "Pepe" bedzie miał problemy w załapaniu sie do "8".


           
Post 25 mar 2006, o 16:38
 Re: Grand Prix 2006
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Moim zdaniem mistrzem zostanie ktos z dwojki Rickardsson - Crump. W walce o dopelnienie stawki podium (niekoniecznie na najnizszym jego stopniu) faworytem wydaje sie byc Nicki Pedersen, choc na pewno trzeba liczyc sie z Bjarne Pedersenem, Andreasem Jonssonem i Lee Richardsonem.

Z tym ostatnim to Jasko rozumiem, ze zartujesz :>

Wielu sugeruje sie swietna forma Jasona w BEL, ale jemu zawsze sie swietnie na wyspach jezdzilo. Moim zdaniem Ricko bedzie znowu wymiatal, a o dwa pozostale medale powalcza Jason, Nicki, Herbie, Bjarne i moze wreszcie Adrenalinka ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 mar 2006, o 18:08
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
mam nadzieje ze walka o tytul bedzie sie ciagla do ostatnich zawodow i chyba o mistrzostwo bedzie walczyc trzech zawodnikow Nicki Tony i Jason ale Andreas jak dlamnie tez powinien wmieszac sie w ciekawa walke z polakow najwieksze nadzieje pokladam w Jarka, co do Tomka niejestem pewny czy tak napewno znajdzie sie w pierwszej 8 chcialbym bardzo bo to wkoncu jeden z najlepszych zawodnikow Polskiego zuzla ale jakos ostatnio mu nieidze w GP a co do Piotra to moze miec ciekawe wystepy ale nielicze na jakies nadzwyczajne wyniki

_________________
Obrazek
Pij Tanie Wino Pij Tani Los
Wszystko Zrobili Jak By Tobie Na Złoś
Idź Na Ulicę Zakrzyknij Na Głos
Niech Słyszą Wuje Jak Gromy Lecą
_____________________KSU- Wuje, Wuje
>Staram się być obiektywny, ale swoje poglądy posiadam<


           
Post 25 mar 2006, o 18:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Toninho i wszystko jasne :)

P.S. Nicki czy mi się wydaje czy to ty wdałeś się z Bartolo Z "TŻ" w dyskusję o najlepszego zawodnika wszechczasów?

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 25 mar 2006, o 19:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2005, o 14:54
Posty: 1087

Zobacz profil 
Cytuj:
8. Andreas Jonsson- jest silny ale raczej nie odegra znaczącej roli.

dobre 8-)


           
Post 25 mar 2006, o 19:54
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
marcello napisał(a):
simi napisał(a):
8. Andreas Jonsson- jest silny ale raczej nie odegra znaczącej roli.

:wink: dobre 8-)

chyba niektorzy ,,typuja"kto jaka zajmie pozycje po pierwszych jazdach danych zawodnikow. moim zdaniem narazie nie ma co pisac kto ma jakie szanse, cosik bedzie wiadomo po pierwszym turnieju GP.


           
Post 25 mar 2006, o 20:09
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
4.Nicki Pedersen- mam nadzieje że to właśnie na jego szyi zawiśnie złoto, choć bedzie mu strasznie trudno.

Sezonostwo jednym ruchem ;) Jak Nicki jezdzil poza Rzeszowem to byl zabojca i wogole beeee, a teraz mistrz, bog i wogole the best - fuck the rest :lol:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 mar 2006, o 20:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
fans napisał(a):
marcello napisał(a):
simi napisał(a):
8. Andreas Jonsson- jest silny ale raczej nie odegra znaczącej roli.

:wink: dobre 8-)

chyba niektorzy ,,typuja"kto jaka zajmie pozycje po pierwszych jazdach danych zawodnikow. moim zdaniem narazie nie ma co pisac kto ma jakie szanse, cosik bedzie wiadomo po pierwszym turnieju GP.


mam tu na myśli Pudło :wink:


           
Post 26 mar 2006, o 12:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
A ja mam takie pytanie, jak teraz beda przyznawane pkt.? Ile za pierwsze, ile za ostatnie, itp...?

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 26 mar 2006, o 12:51
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
simi napisał(a):
fans napisał(a):
marcello napisał(a):
simi napisał(a):
8. Andreas Jonsson- jest silny ale raczej nie odegra znaczącej roli.

:wink: dobre 8-)

chyba niektorzy ,,typuja"kto jaka zajmie pozycje po pierwszych jazdach danych zawodnikow. moim zdaniem narazie nie ma co pisac kto ma jakie szanse, cosik bedzie wiadomo po pierwszym turnieju GP.


mam tu na myśli Pudło :wink:

zajmujac pudlo Adrenalina nie odegra znaczacej roli wedlug ciebie?Wiesz nie na codzien jezdzi sie w GP i zajmuje 3 miejsce.Pzdr.
Duscher za pierwsze miejsce pewnie 25, drugie 20, trzecie 18?, czwarte 16, pozostalym dopisuje sie tyl epunktow ile zdobyli, tak bylo w 05, moge sie mylic bo wszystko dzisiaj w glowie sie miesza(chory) :roll:
ok simi rozumiem :wink:


Ostatnio edytowano 26 mar 2006, o 12:57 przez fans, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 26 mar 2006, o 12:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
jejku chodzi mi o to że moim zdaniem na tym pudle się nie znajdzie, ale to jest tylko moja zdanie, każdy tu wyraża swoją opinie :) .


           
Post 26 mar 2006, o 13:43
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Moje typy na walkę o medale to:
Crump, Rickardsson, N.Pedersen, Adams
Czarne konie:
B.Pedersen, Jonsson, Nicholls
Zawodnicy środka:
Hancock, Hampel, Gollob
Outsiderzy (choc kazdego stac na niespodzianki):
Lindback, Zagar, Richardson, Protasiewicz, Iversen


           
Post 26 mar 2006, o 13:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Ja z kolei uważam, że walka o złoto w tej edycji GP może sie rozegrać pomiędzy 4 zawodnikami - Crump, Adams, N. Pedersen i Bjarne Pedersen. Uważam, że to własnie Bjarne może być najwiekszą niespodzianką GP 2006. Także Adams bedzie na pewno starał się być na pudle, moim zdaniem medal zdobędzie.
Środek stawki - Nicholls, Gollob, Rickardsson (tak, tak - chodzi o Rickiego), Hampel, Protas.

_________________
Obrazek


           
Post 26 mar 2006, o 16:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Moje typy na walkę o medale to:
Crump, Rickardsson, N.Pedersen, Adams
Czarne konie:
B.Pedersen, Jonsson, Nicholls
Zawodnicy środka:
Hancock, Hampel, Gollob
Outsiderzy (choc kazdego stac na niespodzianki):
Lindback, Zagar, Richardson, Protasiewicz, Iversen


zgadzam sie w zupelnosci ze zdanie micsona z malym wyjatkiem uwazam ze w tym roku adams bedzie zawodnikiem ktory uplasuje sie bardziej w srodku niz w czolowce

jak dla mnie zloto zarezerwowane jest dla rudego w walke wlacza sie rickardsson i nicki

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 26 mar 2006, o 19:25
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Nie zanosi sie na wielkie zmiany. Moze jak ci z gory pokoncza keriery, to moze wtedy. Jonsson mnie nie przekonuje na poczatku sezonu na walke o medale, Nicki podobnie. Ricko, Rudy i Herb wydaja sie byc najsilniejsi, a co bedzie zobaczymy.

kiedys mialem frajde pisac o swoich "zbłazowatych" tekstach o Pedersenie. teraz se odpuszcze :D

najbardziej z Polakow ciekaw jestem dyspozycji Hampela, pozostałą dwojke raczej latwo przewidziec.

licze na widowiska zaserwowane przez Scotta.

CzarnyOlek napisał(a):
Toninho i wszystko jasne :)

P.S. Nicki czy mi się wydaje czy to ty wdałeś się z Bartolo Z "TŻ" w dyskusję o najlepszego zawodnika wszechczasów?


jam Ci

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 mar 2006, o 19:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Rickardsson z podium chyba nie zejdzie, ale o złoto bedzie mu bardzo ciężko.
Oczywiście mocny Crump i to mój drugi typ do pudła.
Jak zwykle ślepo bede wierzył w Golloba i jak zwykle klął niemiłosiernie gdy znowu odjeżdzając od krawężnika pozwoli sie mijać kolejnym rywalom. Hampel z roku na rok coraz więcej podporządkowuje cyklowi GP i powinien sie piąć w góre klasyfikacji.
Protasiewicz cały czas za :wink: "mientki" :wink: . Dobry na małe wojenki, takie jak mecze ligowe, ale na dużą wojne za słaby. Może w Bydgoszczy, obok Golloba awansuje do wielkiego finału, i bedziemy miec znowu wspaniałe emocje w tym turnieju.
Młode wilczki niech wreszcie zaczną kąsać. Zrobi się ciekawiej. Jonsson, Andersen z szansami na pojedyńcze sukcesy i zwycięstwa w jakichś rundach.
Wydaje mi sie, że stabilność zachowaja Adams, Bjarne i Nicki oraz Hancock.
Bardzo fajnie, że pojadą na Łotwie. Za rok Rosja...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2624 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi