Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Najprzystojniejsza drużyna żużlowa w polskiej lidze


Rozmowy o sporcie żużlowym


Najprzystojniejszy żużlowiec Stali to...
Nicki Pedersen 31%  31%  [ 29 ]
Andriej Karpov 6%  6%  [ 6 ]
Rune Holta 7%  7%  [ 7 ]
Tomasz Chrzanowski 5%  5%  [ 5 ]
Karol Baran 11%  11%  [ 10 ]
Paweł Miesiąc 7%  7%  [ 7 ]
Marcin Leś 9%  9%  [ 8 ]
Dawid Stachyra 9%  9%  [ 8 ]
Dariusz Śledź 5%  5%  [ 5 ]
Inny 10%  10%  [ 9 ]
Liczba głosów : 94
Opcje      Szukaj
Post 26 kwi 2006, o 16:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2005, o 22:06
Skąd: okolice :D
Posty: 57

Zobacz profil 
No to muszę powiedzieć, że te sny masz po prostu zabójcze. Mi się też śnili żużlowcy ale to było w tamtym sezonie :lol: :lol: i muszę się przyznać, że nie pamiętam kto to był :lol: :lol:

_________________
Kto jak kto, ale Marta P. to "Królowa polowania" :D


           
Post 26 kwi 2006, o 17:21
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
no ładnie ładnie, no widzicie nie jestem jedyna :D:D ale swoja droga mile te sny o byciu żużlowcem :D fajnie sie czułam stojac na starcie z Mackiem Kuciapą :wink:


           
Post 26 kwi 2006, o 17:34
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Wang napisał(a):
A co do zdjęć Marcinka to thx ale naprawde nie musiałeś już wrzucać tych dziewczyn :lol: :lol: :lol:

Chcialem pokazac z kim przyjdzie Ci rywalizowac o serce Marcina, gdybys miala zamiar o nie walczyc ;) :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 kwi 2006, o 17:43
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
O mosz :lol: RAJDOWIEC z kąd takie cuś Ci sie urwało :D no prosze prosze Nicki wygrywa :P ja wiem co może być nagrodą dla żużlowca za zwyciężenie w ankiecie ;) kolacja z nami :lol: jak myśliscie Nicki poszedł by? :D Magderek tylko tam nie kitnij z tych marzeń :P dobre panie trzeba coś działać w kireunku naszych spotkań bo do 7maja już nie daleko :) kto ma jakieś propozycje? :P

_________________
25.09.05 Tego Dnia W Rzeszowie Nikt Do Końca Życia Nie Zapomni Siedmiu Żużlowców Sprawiło Radość Pietnastu Tysiącom Ludzi.
_________________
Z :)
K :) ---> DERBY SĄ NASZE!!!
S :) :twisted:
_________________


           
Post 26 kwi 2006, o 17:52
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
o jaaa....super ta kolacja ale ja nie chce myslec co by potem w prasie pisali: " banda napalonych dziewczyn z rzeszowa zaprosila na kolacje najprzystojniejszego ich zdaniem zawodnika druzyny.......dziewczyny caly wieczor slinily sie na jego widok i przekrzykiwaly w pytaniach do mistrza :wink: .... jeden tylko biedny Magderek zastygł z wrazenia pod sciana i tak spedzila caly wieczor.... policja juz rozpoczela sledztwo, nieoficjalnie podaje sie, ze powodem "zwiechy" Magderka bylo piorunujace spojrzenie NIckiego Pedersena" ....... mmmmmm :wink:


           
Post 26 kwi 2006, o 18:27
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
Magderek nie martw sie ja też bym stała pod ścianą :P nie mogłabyś tak tam sama stać ! ;) zresztą jakoś nie chciałaby mi sie gadać z Nickim :D nie wiem dlaczego :( no ale cóż inne dziewochy są na pogadanie i kolacje z Nickim jak najbardziej chętne :P

_________________
25.09.05 Tego Dnia W Rzeszowie Nikt Do Końca Życia Nie Zapomni Siedmiu Żużlowców Sprawiło Radość Pietnastu Tysiącom Ludzi.
_________________
Z :)
K :) ---> DERBY SĄ NASZE!!!
S :) :twisted:
_________________


           
Post 26 kwi 2006, o 18:50
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
RAJDOWIEC My na Hliba czy nawet jego sobowtóra nie będziemy ślinić monitora weź sie zmiłuj chłopie :lol: nie chce sobie języka osyfić takim czymś :D :lol: no ale jak wklejisz jakieś ciekawe zdjęcia to wtedy pogadamy hehehe ;) :D :lol:

_________________
25.09.05 Tego Dnia W Rzeszowie Nikt Do Końca Życia Nie Zapomni Siedmiu Żużlowców Sprawiło Radość Pietnastu Tysiącom Ludzi.
_________________
Z :)
K :) ---> DERBY SĄ NASZE!!!
S :) :twisted:
_________________


           
Post 26 kwi 2006, o 19:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
Faneczka napisał(a):
no ale cóż inne dziewochy są na pogadanie i kolacje z Nickim jak najbardziej chętne :P


Masz moze kogos na mysli ??? :wink: :wink: ale ja jakbym stala pod sciana to oczywiscie nie dlatego, ze nie chcialabym z nim gadac :D:D po prostu by mnie zatkalo..... to jak z tymi nagrodami?? bo co nie wejde na forum to NIkoś ma coraz wiecej głosów :D:D

Ale co z nagroda?? :P:P tu sie liczy gest i pomysl ( Rybnik np. zrobił fajnie i z pomyslem :wink: ) tylko, ze nasz lider szalik ma koszulke ma czapeczke tez wiec co mu wiecej do szczescia potrzeba?? oczywiscie procz kolacji z nami ??:P:P:P :wink:

P.S. no to teraz Rajdowiec czekamy na pomysl..... mamy nadzieje ze nas zaskoczysz :D:D bo jak nie to znow wezme kolezanke i bedzie Ci krzyczała do ucha :D:D sadze ze teraz masz motywacje i sie postarasz :P:P


           
Post 26 kwi 2006, o 19:38
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
a ja bym tam wolała dawać komuś innemu nagrode :D nie no Magderek narazie żadnej konkretnej dziewochy nie mam na myśli choć moim koleżankom baaaaaaaardzo sie Nicki podoba :P a właśnie jak byś tam pewnie z nim na kolacji była to byś zawału dostała bidula... ;) ale pewnie zaraz by zrobił usta usta hehehe :P no a w Angielskim przy tłumeczeniu tego co chcemy powiedzieć do Nickiego pomógł by nam Lori ;) do meczu z Atlasem trzeba coś wymyśleć mało czasu mało :(

_________________
25.09.05 Tego Dnia W Rzeszowie Nikt Do Końca Życia Nie Zapomni Siedmiu Żużlowców Sprawiło Radość Pietnastu Tysiącom Ludzi.
_________________
Z :)
K :) ---> DERBY SĄ NASZE!!!
S :) :twisted:
_________________


           
Post 26 kwi 2006, o 19:55
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
Faneczka napisał(a):
a ja bym tam wolała dawać komuś innemu nagrode :D nie no Magderek narazie żadnej konkretnej dziewochy nie mam na myśli choć moim koleżankom baaaaaaaardzo sie Nicki podoba :P a właśnie jak byś tam pewnie z nim na kolacji była to byś zawału dostała bidula... ;) ale pewnie zaraz by zrobił usta usta hehehe :P no a w Angielskim przy tłumeczeniu tego co chcemy powiedzieć do Nickiego pomógł by nam Lori ;) do meczu z Atlasem trzeba coś wymyśleć mało czasu mało :(



My tu sobie tak gadu gadu, a wy nawet nie przypuszczacie jak bardzo bym chciala, zeby udało nam sie to zrealizowac :D

Swoja droga pozdrów koleżanki :D:D ( moje uważają ze jego zdjecie w moim portfelu jest takei o......ale mowie wam wypas.....po "cywilu", ciemne okulary mmmm......caly Nicki :D:D)

A Rajdowiec to w tym momencie przesadziłes moj drogi kolego :D:D:D pomijając już fakt, ze mogłbys bardzo podpaść swojemu profesorowi 8-) to jeszcze nie mow mi tylko, ze nie chcesz spedzic kolejnego meczu w milym towarzystwie?? :D:D no przyznaj sie przyznaj :P bo ja juz sobie na przykład nie wyobrażam żużla bez Ciebie :D :arrow: przezwyczajenie ??:P oczywiscie takie zarciki, ale niech Ci przez mysl nie przejdzie spedzic nastepne zawody osobno :D:D [/b]


           
Post 26 kwi 2006, o 20:09
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
RAJDOWIEC napisał(a):
:D dla profesora zawsze bedzie :D



:twisted: :twisted: :twisted:
Ty sobie uważaj hehe nie no nie martw sie juz niedlugo sie bedziecie musieli ze mna "meczyc" bo niedlugo to juz bede miala honorowe miejsce w boksie jednego z panow :D i bede wybierała razem z mechanikami dać mu buzi na droge :D:D

P.S. nie martw sie kolezanek juz nie bedzie :D:D ja je tylko wziełam, zeby poczuły klimat i sie nadzwyczaj zaklimatyzowały :D:D :P:P


           
Post 26 kwi 2006, o 20:23
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
RAJDOWIEC napisał(a):
Kirzysiu Bęben zgodzil sie zebys mu towarzyszyla ?? :lol: :lol: :lol: :P :P :P


No dzwonił wlasnie do mnie i lamentował, szkoda mi go było strasznie no ale mu mowie " KRZYCHU rozumiem Twoje ogromne rozczarowanie ale zachowaj zimną krew, ja po prostu o wiele wczesniej dostałam propozycje od innego zawodnika i juz ją przyjełam" :arrow: mam nadzieje, ze sie jakos otrząśnie :P:P


           
Post 26 kwi 2006, o 21:24
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
http://www.nickipedersen.com/Files/Bill ... .2296.html :arrow: troche jak w plenerku ale fajne



http://www.nickipedersen.com/Files/Bill ... .7064.html :arrow: a to dałam bo nawet smieszne ujecie, NIcki podtsł plaskacza z......szampana :D swoja droga widzialam na tv3 w transmisji ze napil sie szampana i wypluł za podium oj nieładnie :P:P
http://www.nickipedersen.com/Files/Bill ... .7084.html :arrow: blee to jest ta jego?? bo taka nieszcególna przyznam :P chcoiaz on tu tez niezbyt "reprezentacyjnie " wyszedl :D:D oj ten Nickuś :wink:


           
Post 26 kwi 2006, o 22:44
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
mam pytanie co do ankiety bo 3 osoby zagłosowały juz na inny ..czyli kto?? Maćka nie ma w ankiecie to sie liczą te głosy dla niego jakby?? Swoja droga zadnej fanki Rune nie ma??? :wink:


           
Post 26 kwi 2006, o 22:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Madziu ;P nie pisz post pod postem, bo zaraz ochrzan dostaniesz ! Istnieje coś takiego jak opcja "zmień" :) pozdrówki :P

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 26 kwi 2006, o 22:56
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
buried napisał(a):
Madziu ;P nie pisz post pod postem, bo zaraz ochrzan dostaniesz ! Istnieje coś takiego jak opcja "zmień" :) pozdrówki :P

Kobiety w swoich tematach moga wszystko :D

P.S. Ok, juz wiecej nie odzywam, bo inna Madzia bedzie zla ;) :*

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 kwi 2006, o 23:29
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
buried napisał(a):
Madziu ;P nie pisz post pod postem, bo zaraz ochrzan dostaniesz ! Istnieje coś takiego jak opcja "zmień" :) pozdrówki :P


Oj Ty Arturku to jednak okropny jestes :wink: Wiem, ze istnieje opcja zmien i nawet czesto z niej korzystam ale teraz specjalnie dałam osobno, bo to byly calkim inne wypowiedzi, pierwsza dotyczyła zdjeć Sami Wiecie Kogo, bo w moim przypadku to oczywiste :P:P :wink: , a druga to było nawoływanie do dziewuszek bo cos nam temacik "podupada" :P i dlatego celowo dałam ostatnio ....... a Ty bys mi juz tu błędów nie wytykał bo nie bede mówić kto Ci przypomnial ze wygrałes "fotozabawe" akby nie ja, to chlopcy by dluuugo czekali na kolejna zagadke :P:P to tak na marginesie :D

P.S. ide juz chyba spac bo cos zmeczona jestem, jak nie ma nowych zdjec to włączam swoj tradycyjny "scenariusz senny" :D


http://www.nki-racing.dk/images/Portraet_small.jpg :arrow: kwestia tego pana była juz chyba poruszana, ale nie moge sie powstrzymać, śmiem nawet stweirdzić, ze jest przystojniejszy od mojego "wybranka" (jejku co ja wygaduje juz chyba rzeczywiscie pakuje manatki stad na dzisiaj, bo gluioty zaczynam pisac)

P.S. 2 Do burieda: widzisz jak ładnie korzystam z opcji "zmien"
ale robie postepy co ??:P:P


           
Post 27 kwi 2006, o 00:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Magderek, uwierz mi, że Niels jest 454357843587358 razy przystojniejszy od Nickusia. ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 kwi 2006, o 02:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
baby :roll: :roll: :roll: zawsze mialem przekoanie ze tylko siano im w glowie jesli chodzi o zuzel.


p.s. szkoda tylko, ze moje posty sa kasoane(ten tez zostanie skasowany?)

powinienem juz bardzo dawno temu dostac bana. widocznie sa rowni i rowneisji, co niezbyt dbrze swiadczy o adminach. ban. out. ok

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 27 kwi 2006, o 07:19
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
Rekinica napisał(a):
Magderek, uwierz mi, że Niels jest 454357843587358 razy przystojniejszy od Nickusia. ;)


Rekinica popieram :P no ale mam nadzieje że Magderek sie nie obrazi? :( bo musimy sie wszystkie babki wczaić po meczu żeby zatakować :D dobra teraz pytanie kto idzie z nami? pisze z nami bo pewnie ja z Magderek pójdziemy no nie? :) Pozdrówka ;)

_________________
25.09.05 Tego Dnia W Rzeszowie Nikt Do Końca Życia Nie Zapomni Siedmiu Żużlowców Sprawiło Radość Pietnastu Tysiącom Ludzi.
_________________
Z :)
K :) ---> DERBY SĄ NASZE!!!
S :) :twisted:
_________________


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi