Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Najprzystojniejsza drużyna żużlowa w polskiej lidze


Rozmowy o sporcie żużlowym


Najprzystojniejszy żużlowiec Stali to...
Nicki Pedersen 31%  31%  [ 29 ]
Andriej Karpov 6%  6%  [ 6 ]
Rune Holta 7%  7%  [ 7 ]
Tomasz Chrzanowski 5%  5%  [ 5 ]
Karol Baran 11%  11%  [ 10 ]
Paweł Miesiąc 7%  7%  [ 7 ]
Marcin Leś 9%  9%  [ 8 ]
Dawid Stachyra 9%  9%  [ 8 ]
Dariusz Śledź 5%  5%  [ 5 ]
Inny 10%  10%  [ 9 ]
Liczba głosów : 94
Opcje      Szukaj
Post 1 maja 2006, o 21:46
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
o Iversenie ja juz gdzies pisałam ...zobaczyłam jego zdjecia i szok normalnie....az wtedy napisalam ze jest przystojniejszy od NIckiego ale to bardzo i sie spac wtedy chcialo ........ :wink: :wink:

a co do tematu o podprowadzajacych, to tam sie rozmowa skupia chyba w wiekszosci na naszych paniach...a moze?? dawno nie zagladałam :P:P

I pytanie do naszej nowej kolezanki...jakim jestes kolorem??czy moze sie zmieniacie?? :wink: :wink:


           
Post 1 maja 2006, o 21:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2006, o 20:37
Posty: 18

Zobacz profil 
od tego sezonu zółta ;) ale gdy jest taka koniecznosc to sie zmieniamy ... choc nie pamietam zeby ostatnimi czasy było to konieczne :P


           
Post 1 maja 2006, o 22:24
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
żółta??? tylko mi tam Nickiego nie czaruj za bardzo jak Rzeszów do Was pojedzie :P:P:P :wink:


           
Post 1 maja 2006, o 22:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2006, o 20:37
Posty: 18

Zobacz profil 
hehehehe spokojnie spokojnie :P niema obaw :D i zapraszam przy okazji na nasz stadon ;) :D


           
Post 2 maja 2006, o 00:01
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
Na tym pierwszym zdjeciu spoko wyszedł Renat ale na drugim...on jeszcze jako tako ale ta jego partnerka....wiem ze to nie temat o babkach ale sie nie moglam powstrzymac bo jej grzyka to kilka ulizanych strączkow :P:P blee:D:D

P.S. acha jeszcze pytanie do naszej Pani podprowadzajacej :wink: bo sie zawsze zastanawialam czy dziewczyny, ktore sa tak blisko zuzlowców przed kazdym biegiem to tak rzeczywiscie lubia ten sport czy to dla nich tylko takie niedzielne zajecie, ktore trzeba odbębnic?? ( Rajdowiec to stwierdzenie nie ma nic wspolnego z Krzysiem Bębnem ..wiem ze to Twoj faworyt i Ci sie moze przypadkiem skojarzyc :D:D)Bo ja np jakbym tam stala na waszym miejscu to ...no nie wiem rozplynełabym sie chyba....jak mne to wszystko tak z trybun fascynuje to co dopiero stanac tam na torze ......marzenie :D:D:D



http://www.nickipedersen.com/Files/Bill ... 2005_1.jpg

http://www.nickipedersen.com/Files/Bill ... 2005_2.jpg

http://www.nickipedersen.com/Files/Bill ... 2005_5.jpg



http://www.nickipedersen.com/Files/Bill ... 2005_9.jpg ale ma obstawe :P:P i taki mały wyszedł przy nich :D:D


P.S. te zdjecia to taka mała reklama bo moze sa jeszcze tacy, ktorzy nie wzieli udziału w ankiecie :wink: :wink: :wink:


           
Post 2 maja 2006, o 08:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2006, o 20:37
Posty: 18

Zobacz profil 
akurat jesli chodzi o mnie ... to od paru lat chodze na zuzel chociaz od roku jestem podprowadzajacą :D kocham ten sport ;) uwierz ze miękną nogi jak sie stoi koło Gafurova :D( bynajmniej mi :P) a co do tej laski to jest jego ;/ wiec swoim stwierdeniem mnie pocieszyłas :D


           
Post 2 maja 2006, o 18:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 gru 2005, o 15:34
Skąd: new town
Posty: 87

Zobacz profil 
Cześc chwile mnie nie było ale wreszcie sie dorwałam do netu. Fociuńki z Krosna sa nacyfrowane ślicznie ale czekaja na obróbke (przecież tego nie zrobię w kafejce!). Pewnie je wrzuce dopiero next week bo niestety obowiązki zawodowe wzywają. Wilczyca będzie i dla ciebie fotka wiesz kogo od strony pleców (chciałam z przodu no ale niestety sie obrócił). No musze przyznać że Rafał W. sie stara o wygląd dla krosnieńskich fanek.


           
Post 2 maja 2006, o 19:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:21
Skąd: new Town
Posty: 186

Zobacz profil 
Magderek napisał(a):
P.S. te zdjecia to taka mała reklama bo moze sa jeszcze tacy, ktorzy nie wzieli udziału w ankiecie :wink: :wink: :wink:


Ja nie wziołem udziału w ankiecie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sory nie mogłem się powstrzymać :roll:

A ja wam dziewczyny trochę zamieszam w tym temacie... Maja Włosczowska
Obrazek
Obrazek


Żeby nie było że o Was nie pomyślałem. Dwaj atrakcyjni panowie :wink:
Obrazek
Obrazek

Tylko mnie nie zabijcie. W końcu tez jest ładna i jeździ na dwóch kółkach :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 2 maja 2006, o 22:12
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
Keep_Ride napisał(a):
Magderek napisał(a):
P.S. te zdjecia to taka mała reklama bo moze sa jeszcze tacy, ktorzy nie wzieli udziału w ankiecie :wink: :wink: :wink:


Ja nie wziołem udziału w ankiecie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sory nie mogłem się powstrzymać :roll:


Tylko mnie nie zabijcie. W końcu tez jest ładna i jeździ na dwóch kółkach :wink:



Po pierwsze to nie było skierowane do Ciebie tylko do ogólu :P:P:P
Po drugie co w tej babce ładnego....bo sorry dla mnie jest nawet troche mniej niz przecietna ...ale różne gusta :wink: :wink:


           
Post 3 maja 2006, o 12:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2005, o 22:06
Skąd: okolice :D
Posty: 57

Zobacz profil 
Poza tym temat jest o żużlowcach a nie o kolarstwie górskim :lol: :lol: Ale oczywiscie możesz się wypowiadac Keep_Ride jeśli czujesz taka potrzebę :lol: :lol:

A Maja faktycznie nie jest taka piekna, myslałam, że jest ładniejsza :maryska:

_________________
Kto jak kto, ale Marta P. to "Królowa polowania" :D


           
Post 3 maja 2006, o 15:55
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
Ahoj! :D wiesz Magderek musiałam napisać co mi leżało po tym meczu w Toruniu :( mam nadzieje że dzisiaj czegoś takiego nie będe musiała pisać bo chłopcy ładnie pojadą :P a co do innych sms-ów to patologia :kielb_pala: ale cichutko :P:P:D:D:D hehehe...ogółem fajne zdjęcia ;) dobra ja już siedzie cichutko hehehe :D Miranda byłaś na meczu w Krośnie? :D

_________________
25.09.05 Tego Dnia W Rzeszowie Nikt Do Końca Życia Nie Zapomni Siedmiu Żużlowców Sprawiło Radość Pietnastu Tysiącom Ludzi.
_________________
Z :)
K :) ---> DERBY SĄ NASZE!!!
S :) :twisted:
_________________


           
Post 3 maja 2006, o 16:24
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:21
Skąd: new Town
Posty: 186

Zobacz profil 
Magderek napisał(a):
Keep_Ride napisał(a):
Magderek napisał(a):
P.S. te zdjecia to taka mała reklama bo moze sa jeszcze tacy, ktorzy nie wzieli udziału w ankiecie :wink: :wink: :wink:


Ja nie wziołem udziału w ankiecie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sory nie mogłem się powstrzymać :roll:


Tylko mnie nie zabijcie. W końcu tez jest ładna i jeździ na dwóch kółkach :wink:



Po pierwsze to nie było skierowane do Ciebie tylko do ogólu :P:P:P
Po drugie co w tej babce ładnego....bo sorry dla mnie jest nawet troche mniej niz przecietna ...ale różne gusta :wink: :wink:

hehehehehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ogółu ale kobiecej częsci forum chyba :) dlatego nie głosowałem
Są gusta i guściki :wink: a na tych zdjęciach jest umęczona i ma błotko (tu i uwdzie) bo zdjęcia głównie robione były po wyścigach.

Wang napisał(a):
Poza tym temat jest o żużlowcach a nie o kolarstwie górskim :lol: :lol: Ale oczywiscie możesz się wypowiadac Keep_Ride jeśli czujesz taka potrzebę :lol: :lol:

A Maja faktycznie nie jest taka piekna, myslałam, że jest ładniejsza :maryska:

Wiem że o żużlu ale swoją propozycję motywuję tym że Ona też dosiada jedno ślada. :lol: :lol:
Potrzeby to ja czuje a i owszem :lol: :lol: :lol: :twisted: nie tylko wypowiedzi.

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2006, o 17:53
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2005, o 22:06
Skąd: okolice :D
Posty: 57

Zobacz profil 
Tak.... a czego dokładnie czujesz potrzebę?? :lol: :lol: :lol: Mam nadzieję, że potrzebę dobrego żużla :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Kto jak kto, ale Marta P. to "Królowa polowania" :D


           
Post 4 maja 2006, o 17:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 gru 2005, o 15:34
Skąd: new town
Posty: 87

Zobacz profil 
Cytuj:
Miranda byłaś na meczu w Krośnie?

Oj byłam na obydwu, ale o tym piszę w innym temacie. Ten drugi okazał się historyczny. Po 8. biegu odechciało mi sie wszystkiego oprócz płaczu. Zawodnicy wprawdzie potem sie sprężyli i jakimś cudem wygrali. Dla Rafała. Ale co z tego że w końcu wygrali? Nie moge sie otrząsnąc z tej tragedii. Wstrzymajmy się dziewczyny z pisaniem w tym temacie. Módlmy się za Rafiego


           
Post 4 maja 2006, o 19:26
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:21
Skąd: new Town
Posty: 186

Zobacz profil 
Wang napisał(a):
Tak.... a czego dokładnie czujesz potrzebę?? :lol: :lol: :lol: Mam nadzieję, że potrzebę dobrego żużla :twisted: :twisted: :twisted:


Ta potrzeba jest coraz częsciej nie zaspakajana w Rzeszowie, dlatego na żużlu trzeba szukać innych potrzeb :twisted: :twisted: :twisted: i ich zaspakajania 8-)

No i się wyjaśniło co robią ładne podprowadzające u nas na meczu :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2006, o 22:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
miranda napisał(a):
Wstrzymajmy się dziewczyny z pisaniem w tym temacie. Módlmy się za Rafiego

A to co? Ktoś umarł? Czytając ten fragment tak pomyślałam. Rafał ma więcej siły i wiary, niż my wszyscy razem wzięci, więc nie pisz miranda takich rzeczy, bo to aż żal czytać.

Co do Gafurova, to jest On faktycznie słodki. ;) Ale bardziej mnie zadzwia Jego sylwetka poza torem. Taka chudzina, niemrawa, ledwo co te nóżki stąpają po ziemi. A jak widzę jak śmiga na torze, to oczy z orbit niekiedy wychodzą. ;)

Faneczka, tak jestem na jednej z fotek. Poza tym chyba Ci już kiedyś wrzucałam my photo. ;) Nicki_Pedersen, my nie trzymamy z żadnym Krosnem. Swoją drogą z Wami też nie trzymamy. Mam sporo znajomych w Krośnie, dlatego przyszli pogadać do klatki. W związku z tym, że już się w niej znaleźli, to zrobiliśmy fotki, ot co.

ROW ma układ z Wisłoką Dębica, więc jak to jest, że z Wami żyjemy na dobrej stopie? Swoją drogą te układy to ma piłka. Jakby nie patrzeć.

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 7 maja 2006, o 23:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fotki dzisiaj robione zaraz po meczyku :P wiadomo dla Kogo ;>

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 8 maja 2006, o 08:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2006, o 20:37
Posty: 18

Zobacz profil 
O prosze Rekinica :) widze ze juz dwie fanki z Rybnika sie tu spotkały :D miło miło ;)) A co do Gafurova mimo tego iz jest chudziutki to i tak zdania nie zmienie :D Pozdrawiam


           
Post 8 maja 2006, o 10:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
No, mnie niestety muszą na tym forum już od dawna czytać. ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 maja 2006, o 17:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 gru 2005, o 15:34
Skąd: new town
Posty: 87

Zobacz profil 
Rekinica na szczęście nikt nie umarł ale uwierz mi, opuszczałam Krosno ze świadomością że Rafał walczy o życie. Dalej jestem zdołowana i to chyba już nie ta Miranda co przedtem. A moje zdjęcia z Rafciem to chyba w ramki oprawię i w sejfie zamknę.
Magderek próbuję ci odpowiedzieć na PW ale coś się piepszy i nie wysyła. W każdym razie na necie nie byłam od piątku i na meczu też nie. Wklejajcie dalej fajne fotki zrobione ukradkiem i te pozowane też. Chętnie pooglądam. Jakoś się nie mogę wziąc do kupy żeby wrzucić swoje. Pozdrawiam, miłej zabawy

_________________
RAFAŁ WILK - CZŁOWIEK ZE STALI


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi