Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Janusz Kołodziej


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 1 maja 2006, o 04:16
 Janusz Kołodziej
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Przed momentem miałem okazję oglądnąć kolejne zawody w wykonaniu Janusza Kołodzieja. I raz kolejny ten zawodnik zachwycił mnie swoją postawą i jazdą. Imponujące jest to z jaką on łatwością mija rywali. Dzisiejszy mecz z Atlasem, który oglądałem pokazał jego dojrzałość na torze, mimo młodego wieku. Anglia procentuje.
W jednym z biegów Kołodziej został na starcie, jednak w I łuku z dziecinną łatwością nabrał rozpędu i spokojnie mijał kolejnych zawodników jak pachołki. W innym biegu także został na starcie i nie atakował od razu szaleńczymi atakami przeciwnika, lecz najpierw pokazał mu się przy krawężniku, następnie pod bandą i dzięki temu w kolejnym łuku rywal był już zagubiony, bo nie wiedział gdzie zaatakuję Janusz.

Pierwszy wiek w seniorce jest ponoć bardzo trudny, Janusz jest w nim liderem Tarnowa, a także postanowił wrócić do Anglii. Odważnie, lecz widać czego chcę, a chcę być najlepszy. Szkoda więc, że w GP we Wrocku będzie tylko rezerwą toru, ale spokojnie – jeszcze nadejdzie jego czasu.

Inną nadzieją polskiego żużla na sukcesy w IMŚ jest Jarek Hampel – jego największym atutem są starty, Wrocławianin nie jest typem fightera i bardzo na tym traci. Tracił na tym nie będzie z całą pewnością Janusz Kołodziej, który jest coraz bardziej ukształtowanym żużlowcem. Tak trzymaj Koldi!


Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 1 maja 2006, o 09:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
ja wczoraj byłem na tym meczu i widziałem jego poezje na własne oczy, to co Koldi pokazuje to jest coś niesamowitego, choć momentami jeździ dość odważnie i na granicy faulu :wink: oby nie skończył tak jak Cegła i Siwy.


           
Post 1 maja 2006, o 10:01
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sie 2005, o 07:56
Posty: 275

Zobacz profil 
szkoda własnie że jedzie o wiele słabszy kasprzak, zamiast kołodzieja, bo ciekawy jestem jak kołodziej spisał by sie w doborowej stawce playerów GP

a co talentu to ma i to wielki, szkoda też że jest BUCZOKIEM, a nie STALOWCEM :twisted: ale kto wie może za rok :twisted:

oleee

_________________
JOINT & SPORT to nie rozłączna para


           
Post 1 maja 2006, o 10:22
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
No dokładnie Janusz nieprzecietny, wczoraj jak ogladalam mecz to sie ciagle zachwycałam jego jazdą, chociaz moj nastroj studził troche brat, bo mowil ze Janusz jeździ jak wariat, ze nie uwaza, ze nie fair, ze moze i dobry jest ale czasem jego akcje swiadcza o tym, ze malo mysli....cos w tym chyba jest...acha i ze szybko skonczy ....oby nie bo pomijajac ze Buczok to nam rosnie nowy nastepca Tomka Golloba ..... sadze ze jeszcze bedziemy z niego dumni w GP, w koncu ma papiery na mistrza :wink: :wink:


           
Post 1 maja 2006, o 11:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 4 cze 2005, o 10:37
Skąd: Hetmańska
Posty: 82

Zobacz profil 
Przestańcie z tymi buczokami :)
JANUSZ KOŁDI KOŁODZIEJ IMŚ 2007 8-)


           
Post 1 maja 2006, o 11:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Kolodziej jest genialny po prostu. To co zrobil z Crumpem... jakby mijal Lesia!
Szkoda ze dzikusa nie dostał bo w tej formie... gdyby sie nie spalil to moglby to wygrac :shock:


           
Post 1 maja 2006, o 13:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2005, o 22:06
Skąd: okolice :D
Posty: 57

Zobacz profil 
Absolutnie się z wszystkimi zgadzam. Jak wczoraj oglądałam mecz to po prostu Janusz mnie zachwycił. Fakt, że czasami jeździ za ostro, ale za to jakie są tego rezultaty!! Faktycznie ma patent na mistrza!!

_________________
Kto jak kto, ale Marta P. to "Królowa polowania" :D


           
Post 1 maja 2006, o 14:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
ale powiem wam że Koldi choruje i jeździ tylko na własna odpowiedzialność, czeka go niedługo poważna operacja :(


           
Post 1 maja 2006, o 16:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Zeby bylo smieszniej to Koldi jezdzi ze srubami w rece po ubieglorocznej kontuzji..


           
Post 1 maja 2006, o 16:29
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
W tarnowie jest geniuszem jakich mało....na innych torach jest BARDZO dobry..
Ogolnie szkoda,ze nie ma w polsce wiecej takich zuzlowcow,zeby nie kontraktowac tych asów zza granicy..
Niestety janusz nie dostał dzikiej karty na gp.Ubolewam nad tym,bo miałby chlopaczyna szanse utrzec nosa tym "mistrzom",ktorzy w gp jada mustangiem,a na lige przywoza koze..zenada.
Nie powiem,ze janusz jest przyszłym mistrzem swiata,tak jak ten burak spiker tarnowski,ale chciałbym,zeby chlopak dalej sie tak rozwijał,a wtedy wszystko jest mozliwe...


           
Post 1 maja 2006, o 17:17
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 mar 2006, o 16:58
Posty: 304

Zobacz profil 
mileq napisał(a):
Nie powiem,ze janusz jest przyszłym mistrzem swiata,tak jak ten burak spiker tarnowski,ale chciałbym,zeby chlopak dalej sie tak rozwijał,a wtedy wszystko jest mozliwe...


NIe byłam w tarnowie ale slyszałam obszerna relacje :wink: :wink: chodzi Ci o to "pojedyek bylego mistrza świata z przyszłym mistrzem świata"? jak startował NIcki z Januszem?? no rzeczywiscie to bylo przegiecie, ale w ogole podobno ten spiker ma jakies hasla takie, ze go nawet kibice z tarnowa nie rozumieja.....mozna to tylko jednym haslem określic, ze Mościce to sie chyba rzadza własnymi prawami .....:D:D


           
Post 1 maja 2006, o 18:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
pamiętam w jakimś seoznie (nie pamiętam jakim) był mecz na naszej STALI i był pokaz zawodników ze szkółki i był wtedy Kołdi ze szkołki Tarnowskiej. Już wtedy jazdą na świeci pokazał kawałek swojego talentu. Wtedy też wiedziałem że coś z niego bedzie i od tamtej pory jest moim idolem ;) nie wiem czemu choć to buczok ale jest moim idolem i koniec - jakbym jeździł na żużlu byłby moim autorytetem do naśladowania. Heh na mistrzostwach polski które były w tamtym roku w buczy pokazał klasę, jeździł tak jakby miał parenaście sezonów za sobą oraz nabawił się kontuzji palca, z którą jeździł :) Ten zawodnik jest dla mnie prze hooooyem :P na pełnej K w niego wieże i uważam że w jego karcie sukcesów z przyszłości będzie pare medali IMŚ w tym ten z najcenniejszego kruszca :) POWO KOŁDI ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 maja 2006, o 18:41
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
Magderek napisał(a):
NIe byłam w tarnowie ale slyszałam obszerna relacje :wink: :wink: chodzi Ci o to "pojedyek bylego mistrza świata z przyszłym mistrzem świata"? jak startował NIcki z Januszem?? no rzeczywiscie to bylo przegiecie, ale w ogole podobno ten spiker ma jakies hasla takie, ze go nawet kibice z tarnowa nie rozumieja.....mozna to tylko jednym haslem określic, ze Mościce to sie chyba rzadza własnymi prawami .....:D:D

o to mi chodzi,ale z tego,co pamietam,to ten burak juz tak mowił w tamtym roku:] poprostu jest wiesniakiem,a na to zaden proszek,ani tabletka nie pomoze.


           
Post 1 maja 2006, o 19:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
gruby88 napisał(a):
pamiętam w jakimś seoznie (nie pamiętam jakim) był mecz na naszej STALI i był pokaz zawodników ze szkółki i był wtedy Kołdi ze szkołki Tarnowskiej. Już wtedy jazdą na świeci pokazał kawałek swojego talentu. Wtedy też wiedziałem że coś z niego bedzie i od tamtej pory jest moim idolem ;) nie wiem czemu choć to buczok ale jest moim idolem i koniec - jakbym jeździł na żużlu byłby moim autorytetem do naśladowania. Heh na mistrzostwach polski które były w tamtym roku w buczy pokazał klasę, jeździł tak jakby miał parenaście sezonów za sobą oraz nabawił się kontuzji palca, z którą jeździł :) Ten zawodnik jest dla mnie prze hooooyem :P na pełnej K w niego wieże i uważam że w jego karcie sukcesów z przyszłości będzie pare medali IMŚ w tym ten z najcenniejszego kruszca :) POWO KOŁDI ;)



Chyba rok 2000 jak byl jakis turniej indywidualny co Golonka i Baran to wygrali chyba. Jakos tak bo bylem z bratem wtedy szlismy do kosciola ale do kosciola nie doatarlismy bo po drodze byl stadion :D


P.S To ten sam spiker co byl w 2003? I wyjezdzaja a gosc " W bialym kasku Bogusław Brhel" :D

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 1 maja 2006, o 20:31
 POJEBAŃCY!!!
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2005, o 16:24
Posty: 43

Zobacz profil 
Nie mogę patrzeć jak robicie miliony błędów na tym forum i zaczynacie beznadziejne dyskusje na wszelkie tematy, m.inn. Kołodziej i ble ble ble inne!!!!!Widać,że nie macie innych problemów!Kurwica mnie bierze na was!!!!!!!!!!!!!


           
Post 1 maja 2006, o 21:29
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
luki25 napisał(a):
Nie mogę patrzeć jak robicie miliony błędów na tym forum i zaczynacie beznadziejne dyskusje na wszelkie tematy, m.inn. Kołodziej i ble ble ble inne!!!!!Widać,że nie macie innych problemów!Kurwica mnie bierze na was!!!!!!!!!!!!!

Jak cos Ci sie nie podoba na tym forum to znajdz sobie inne, albo zaloz swoje. Poza tym uwazaj z jezykiem i nie podskakuj lepiej wiecej, bo skonczysz przygode z tym forum szybciej niz Ci sie wydaje.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 maja 2006, o 19:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
nie ma co koldi ma papiery na dobrego zuzlowca...
zawsze jak go ogladam to zaraz wlaczam SGP1 i jezdze tak jak on...

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 2 maja 2006, o 23:36
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
ta SGP1 dobra rzecz :D szkoda że nie ma tam Kołdiego bo bym całymi dniami wymiatał :P W Demonic speedway nim gram :D

Roddick napisał(a):
Chyba rok 2000 jak byl jakis turniej indywidualny co Golonka i Baran to wygrali chyba. Jakos tak bo bylem z bratem wtedy szlismy do kosciola ale do kosciola nie doatarlismy bo po drodze byl stadion :D


Ta chyba tak :D kurde wtedy mnie już mile zaksoczył :P a teraz swoją jazdą zaskakuje mnie na każdym meczu buczy :P jak były tegoroczne derby :evil: to gdyby nie mijał tak naszych jak niestety furmanki :( to bym sie darł Jasiek Prze hujj**** :D

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 3 maja 2006, o 01:47
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Zeby od razu zaslugiwal na temat na naszym forum... :roll:

Najlepiej zalozmy kazdemu zawodnikowi ze swiata oddzielny...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 3 maja 2006, o 02:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 gru 2005, o 16:08
Posty: 58

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Zeby od razu zaslugiwal na temat na naszym forum... :roll:

Najlepiej zalozmy kazdemu zawodnikowi ze swiata oddzielny...


Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Moim zdaniem ten zawodnik zasługuje na swój temat.
Po pierwsze jest to dział Wokół żużla wiec temat jak najbardziej na miejscu.

Bedac na derbach w Tarnowie Janusz najbardziej ,,rzucił mnie na kolana''. Nie mistrz Tony, nie Tomek Gollob, a wlasnie Koldi.

Jego ataki to byla po prostu poezja. Moze na granicy faulu, ale to bylo piekne. Na finale z Ostrowem imponowal mi Jedrzejak, ale to co pokazal Koldi
w Tarnowie (a tak samo wypowiadaja sie kibice z innych miast) przyprawialo mnie i moich znajomych o dreszcze.
Tacy zawodnicy sprawiaja, ze zuzel jest niezwykle widowiskowy i emocjonujacy przez 4 okrazenia.
Nie wiem dlaczego, ale zawsze podziwiam Polskich zawodników, którzy potrafia wygrywac z zagranicznymi asami. A takim żuzlowcem staje sie Janusz. Poza tym niezwykle skromny i ambitny.
Uwazam takze, ze Koldi znalazl sie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Ma kogo podpatrywac w parkingu, przy tym nie umniejszam jego talentu.

Mysle ze w przyszlosci ten zawodnik moze osiagnac bardzo duzo i tego mu zycze. :)

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi