Zielona Góra
Rafał Kurmański (nr 9)(ZKŻ Quick-mix Zielona Góra) 14 (3,2,3,3,3)
Rafał Dobrucki (nr 2) (Unia Leszno) 11 (3,1,3,3,1)
Robert Sawina (nr 5)(Apator Toruń) 11 (2,3,1,3,2)
Damian Baliński (nr 14)(Unia Leszno) 10 (3,3,1,3,d)
Jacek Gollob (nr 8)(Plusssz Polonia Bydgoszcz) 10 (1,3,2,1,3)
Jarosław Hampel (nr 16)(WTS Atlas Wrocław) 10 (1,2,3,2,2)
Piotr Protasiewicz (nr 6)(Apator Toruń) 9 (3,2,1,d,3)
Mariusz Węgrzyk (nr 11)(RKM Rybnik) 9 (2,2,2,0,3)
Janusz Kołodziej (nr 12)(Unia Tarnów) 8+3 (1,1,2,2,2)
Krzysztof Jabłoński (nr 13)(Start Gniezno) 8+2 (2,1,2,2,1)
Andrzej Huszcza (nr 10)(ZKŻ Quick-mix Zielona Góra) 6 (0,d,3,1,2)
Roman Chromik (nr 3) (RKM Rybnik) 5 (2,3,0,0,d)
Tomasz Jędrzejak (nr 4)(WTS Atlas Wrocław) 5 (1,0,1,2,1)
Piotr Dym (nr 15)(Kolejarz Rawicz) 2 (0,1,0,1,d)
Krzysztof Pecyna (nr 7)(Polonia Piła) 1 (0,0,0,1,0)
Tomasz Cieślewicz (nr 1)(Lotos Gdańsk) 0 (d,0,-,-,-)
R1. Krzysztof Stojanowski (ZKŻ Quick-mix Zielona Góra) 1 (0,1)
R2. Bartosz Kasprowiak (ZKŻ Quick-mix Zielona Góra) 0 (0)
Bieg po biegu
1. Dobrucki, Chromik, Jędrzejak, Cieślewicz (d3)
2. Protasiewicz, Sawina, Gollob, Pecyna
3. Kurmański, Węgrzyk, Kołodziej, Huszcza
4. Baliński, Jabłoński, Hampel, Dym
5. Sawina, Kurmański, Jabłoński, Cieślewicz
6. Baliński, Protasiewicz, Dobrucki, Huszcza (d4)
7. Chromik, Węgrzyk, Dym, Pecyna
8. Gollob, Hampel, Kołodziej, Jędrzejak
9. Hampel, Węgrzyk, Protasiewicz, Stojanowski (R - Cieślewicz)
Tomasz Cieślewicz wycofał się z zawodów z powodu problemów sprzętowych, zastępować go będą rezerwowi
10. Dobrucki, Kołodziej, Sawina, Dym
11. Kurmański, Gollob, Baliński, Chromik
12. Huszcza, Jabłoński, Jędrzejak, Pecyna
13. Baliński, Kołodziej, Pecyna, Kasprowiak (R - Cieślewicz)
14. Dobrucki, Jabłoński, Gollob, Węgrzyk
15. Sawina, Hampel, Huszcza, Chromik
16. Kurmański, Jędrzejak, Dym, Protasiewicz (d)
17. Gollob, Huszcza, Stojanowski (R - Cieślewicz), Dym (d4)
18. Kurmański, Hampel, Dobrucki, Pecyna
Tym zwycięstwem Kurmański zapewnił sobie zwycięstwo w całych zawodach
19. Protasiewicz, Kołodziej, Jabłoński, Chromik (d)
20. Węgrzyk, Sawina, Jędrzejak, Baliński (d)
21 (dodatkowy o miejsce rezerwowego). Kołodziej, Jabłoński
Lublin
Sebastian Ułamek (nr 15)(Top Secret Włókniarz Częstochowa) 13 (3,2,2,3,3)
Jacek Rempała (nr 4)(Unia Leszno) 11 (0,3,3,2,3)
Sławomir Drabik (nr 1) (Atlas Wrocław) 11 (3,2,3,3,d)
Wiesław Jaguś (nr 2)(Apator Adriana Toruń) 11 (2,3,3,w,3)
Grzegorz Walasek (nr 13)(Top Secret Włókniarz Częstochowa) 11 (2,3,2,3,1)
Tomasz Chrzanowski (nr 10)(Lotos Gdańsk) 10 (3,2,1,3,1)
Tomasz Bajerski (nr 3)(Apator Adriana Toruń) 10 (1,3,2,1,3)
Tomasz Piszcz (nr 14)(TŻ Sipma Lublin) 9 (1,1,3,2,2)
Piotr Winiarz (nr 11)(Jasol Rzeszów) 8+3 (2,1,2,2,1)
Mariusz Staszewski (nr 8)(RKM Rybnik) 8+2 (3,2,0,1,2)
Grzegorz Knapp (nr 5)(TŻ Lublin) 5 (2,d,1,2,0)
Maciej Kuciapa (nr 9)(Jasol Rzeszów) 5 (1,1,1,1,1)
Jerzy Mordel (nr 6)(TŻ Lublin) 4 (1,0,1,0,2)
Dariusz Fijałkowski (nr 7)(WKM Warszawa) 3 (0,0,0,1,2)
Brak zawodników z numerami 12 i 16
Bieg po biegu
1. Drabik, Jaguś, Bajerski, J.Rempała
2. Staszewski, Knapp, Mordel, Fijałkowski
3. Chrzanowski, Winiarz, Kuciapa
4. Ułamek, Walasek, Piszcz
5. Walasek, Drabik, Kuciapa, Knapp (d2)
6. Jaguś, Chrzanowski, Piszcz, Mordel
7. Bajerski, Ułamek, Winiarz, Fijałkowski
8. Rempała, Staszewski
9. Drabik, Winiarz, Mordel
10. Jaguś, Ułamek, Knapp
11. Piszcz, Bajerski, Kuciapa, Staszewski
12. Rempała, Walasek, Chrzanowski, Fijałkowski
13. Drabik, Piszcz, Fijałkowski
14. Walasek, Winiarz, Staszewski, Jaguś (w)
15. Chrzanowski, Knapp, Bajerski
16. Ułamek, Rempała, Kuciapa, Mordel
17. Ułamek, Staszewski, Chrzanowski, Drabik (d)
18. Jaguś, Fijałkowski, Kuciapa
19. Bajerski, Mordel, Walasek
20. Rempała, Piszcz, Winiarz, Knapp
21 (dodatkowy o miejsce rezerwowego). Winiarz, Staszewski
_________________ Rzeszów - moje miasto.
|