Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Rozmowy o żużlu


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy istnieje w Polsce problem preparowania torow?
Tak 62%  62%  [ 23 ]
Nie 24%  24%  [ 9 ]
Nie mam zdania 14%  14%  [ 5 ]
Liczba głosów : 37
Opcje      Szukaj
Post 20 maja 2006, o 15:55
 
Junior
Junior

Dołączył: 8 lis 2004, o 11:06
Skąd: rzeszow
Posty: 144

Zobacz profil 
"hieroglif
PostWysłany: Pią Maj 19, 15:19:29 Temat postu: witam
Mam pytanie jesli oczywiscie ktos wie, co sie dzieje z KUPIAPĄ?? mial byc liderem zespołu i robic po 10-12 punktow na mecz.. a ostatnio w skladach bo nie ma bo niby bez formy?? jaka jest prawda ??"

czytam forum a ty...??


           
Post 20 maja 2006, o 16:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Degon napisał(a):
czytam forum a ty...??


To widać :) Proponuje żebyś założył jakiś temat żeby Cię upamiętnić w odpowiednim dziale :)

Co do sondy i artykułu naszego etatowego foto-żużlowca ja osobiście jestem na tak... ogólnie jestem przeciwny kombinacjom torowym... w szczególności takim jakie widzimy teraz w Rzeszowie :) zdecydowanie wolałem tor pod wszystkich, bo przynajmniej nasi umieli na nim jeździć ;)

_________________
Obrazek


           
Post 21 maja 2006, o 02:31
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
K 2 napisał(a):
GRISZA napisał(a):
No i Cie zjechali na sportowych faktach :lol: :lol: :lol:

A czy syfy sa wyznacznikiem czegos? To, ze ktos tam skrytykowal to co napisalem to oznacza, ze jego zdanie jest ostateczne i mam sie spalic ze wstydu? Dajcie spokoj, riposta bedzie, zgodnie z nauczaniem wieszcza Kazika :D

I tak ma być. Nie daj się jakiemuś tam znawcy speedwaya. Początki zawsze są trudne ,ale trzeba bronić swojego stanowiska. Rozpętałeś burzę to teraz masz :wink:

Swoją drogą to trochę polemizowałbym również z Twoim artykułem ,ale nie chce mi się pisać. W każdym bądź razie ja się z Tobą w tej kwesti nie zgadzam ...

Spoko, mi nie chodzi oto, ze sie ktos ze mna nie zgadza to jest be, tylko oto, ze wiele osob nie czytalo tego co napisalem, a swoja opinie opiera tylko na tym co syfy napisaly.

Oto moja odpowiedz:


Cytuj:
Preparowanie torów, a rozgoryczenie polskiego kibica - polemika

Mój materiał, który kilka dni zamieściłem w Dzienniku SPEEDWAY.info.pl wywołał pewne kontrowersje, a także w efekcie dał inspiracje do napisania felietonu panu Jakubowi Michalskiemu. Niestety, wiele spraw, które przedstawiłem w poprzednim artykule zostało źle zrozumianych przez autora, który go skrytykował, dlatego rzeczą oczywistą jest moja riposta.

Pan Michalski w swoim felietonie przywiązał największą uwagę do mojego rzekomego oskarżenia toruńskiego klubu o preparowanie toru. Dodał także, że właśnie tym tłumaczyłem wysoką porażkę Stali Rzeszów podczas wyjazdowego meczu z KS-em. Nic bardziej mylnego. Przykłady meczów, które podałem w swoim felietonie były jedynie zwróceniem uwagi na dosyć dziwne rozstrzygnięcia w niektórych spotkaniach Ekstraligi 2006. Wśród przykładów znalazł się także KS Toruń – klub bliski panu Michalskiemu, stąd zapewne ta ostra reakcja. Nie dziwi mnie ona, lecz moim zdaniem jest ona przykładem... rozgoryczenia polskiego kibica, który przykłady, nie będące „esencją” mojego felietonu, odebrał jako atak na jego klub. Powtórzę – nic bardziej mylnego. W żadnym wypadku nie miałem zamiaru kwestionować wygranych zespołu z Torunia, a tym bardziej porażki na jego torze Stali Rzeszów. Już przed meczem liczyłem się z przegraną w mieście Kopernika, szczególnie wobec braku Nicki Pedersena.

Mimo, że od wielu lat jestem kibicem Stali Rzeszów, to jednak od pewnego nieco inaczej patrzę na żużel.. Na pierwszym miejscu nie jest u mnie wynik ulubionej drużyny, lecz zawody, emocje i walka na nadającym się do niej torze. Dlatego oburzają mnie niektóre mecze, w których tor wypacza wynik, stąd mój felieton i na to chciałem zwrócić uwagę, a nie czy tor w Toruniu jest preparowany czy nie.

Pan Michalski zarzuca mi, że jestem typem kibica, który wiecznie narzeka. Po raz kolejny napiszę – nic bardziej mylnego. Jako przykład podam tegoroczne zawody Grand Prix w Krsko. Świetnie przygotowany tor do walki, równy na całej długości i szerokości, dzięki czemu mogłem się raczyć pięknymi zawodami. Jako kibic żużla zdecydowanie wole oglądać właśnie takie zawody, niż nudzić się do pogromami. Dziwnym dla mnie jest, że drużyna X jednego dnia wygrywa u siebie bardzo wysoko, a następnego dnia bardzo wysoko ulega w meczu wyjazdowym.

Jako jeden z powodów uważam preparowanie toru. Czy pan uważa, że tory w Polsce są przygotowane dobrze i zgodnie z regulaminem? Jako argument posłużę się tym, o czym pisał w swoich felietonie pan Bartosz Czekański, mianowicie informacją, ze w Lublinie tor został spreparowany na zawodach... amatorów.

Na koniec chciałem jeszcze kilka słów poświęcić na tzw. „internetowych napinaczy” jak popularnie nazywani są ludzie ukrywający się pod „nickami” i wypisujących w internecie co im ślina na język przyniesie. Oto bowiem w komentarzach pod materiałem pana Michalskiego, a także na różnych forach ukazało się wiele wpisów obrażających i krytykujących mnie, lecz dało się w nich wszystkich zauważyć wspólną cechę – brak argumentów. Szanuję pana Michalskiego, że prezentuję swoje uwagi publicznie podpisany imieniem i nazwiskiem, szkoda jednak, że jest cała masa ludzi, którzy postępują inaczej. Sądzę, że nawet nie czytali oni mojego materiału, a swoje „uwagi” opierali tylko i wyłącznie na felietonie pana Jakuba. Przypomnę, że ogólnie przyjęte jest, aby przed „wydaniem wyroku” wysłuchać obu stron.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 5 sie 2006, o 01:07
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
Witam Nie wiedziałem gdzie to napisać więc wybrałem ten temat
Mam pytanie do Was a mianowicie takie: gdzie waszym zdaniem w Rzeszowie można obejrzeć finał MPPK w Bydgoszczy?? Chodzi mi oczywiście o knajpy pizzerie itp.?? Jeżeli macie jakieś sugestie to podajcie mi przybliżone położenie takiego baru chodzi mi głównie o Nowe Miasto i okolice rynku. Z góry dzięki

Przed chwilą dowiedziałem się że jednak relacji nie będzie :evil: :evil:
Banda decydentów :!: :!:


Ostatnio edytowano 5 sie 2006, o 01:16 przez bolo20, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 sie 2006, o 01:10
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Pewnie Helios... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi