Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Danish Power = Total Domination!!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 6 cze 2006, o 13:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Jasiek napisał(a):
wczesniej Miskowiak wygral na wlasnym torze. I gdzie sa te polskie gwiazdy w
doroslym zuzlu?

Hampel? Na piatym miejscu w klasyfikacji cyrku, tfu cyklu GP.


Hampel... a gdzie reszta tych polskich medalistow IMSJ?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 6 cze 2006, o 13:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Hampel... a gdzie reszta tych polskich medalistow IMSJ?

Kasprzak zdobyl szesc punktow w Grand Prix Europy we Wroclawiu. Miskowiak to dlugi temat. Bog jeden wie, dlaczego tak cieniuje w Polsce.


           
Post 6 cze 2006, o 13:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Kujawa, Okoniewski, Dobrucki, Protasiewicz, Jablonski... to wszystko sa
medalisci. Jednego z mistrzow z wiadomych powodow pozwolilem sobie
nie wymienic.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 6 cze 2006, o 13:47
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Kujawa


Czysty fuks. Nie oszukujmy sie, on nie mial prawa skonsumowac tego sukcesu. W calym zyciu wyszly mu te jedne, jedyne zawody.

Cytuj:
Okoniewski

Troche za bardzo pewnie rozpieszczony, nie zorientowany na sukces, minimalista.

Cytuj:
Dobrucki

Kontuzje. Bardzo powazne. To tak, jakby spytac, gdzie jest dzis Brian Andersen.

Cytuj:
Protasiewicz...

Jak by nie patrzec szosty sezon w cyklu Grand Prix jest dowodem na to, ze cos w swiatowym zuzlu znaczy. A ze nie radzi sobie najlepiej, to juz inna kwestia. Nie kazdy moze byc mistrzem swiata.


           
Post 6 cze 2006, o 13:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):

A ja, o ile pamietam, to o dominacji mowimy w kontekscie zawodow seniorskich, a nie
juniorskich. I nie ma zadnej dominacji Polakow. Kasprzak zostal IMSJ dzieki rzutowi
moneta, wczesniej Miskowiak wygral na wlasnym torze. I gdzie sa te polskie gwiazdy w
doroslym zuzlu? Cos sie kiepsko znasz na zuzlu...

Dunczycy... wielka czworke wspominalem. Teraz popatrzmy na dwojke zawodnik o nazwisku
Pedersen, Andersen,

Zgadzam sie z powyzszym tekstem i jednoczesnie od siebie chcialbym dodac, ze niektorzy uzytkownicy niejako na zlosc fanom Dunow jada po ich ulubiencach az jeczy. I po co to?
Typowa polska zawisc?


Nie mogę pozostać obojętny na bzdury, które to powypisywałeś. Na żużlu znam się przeciętnie, nie kiepsko, a to różnica i potrafię odróżnić fakty od pobożnych życzeń. Ostatnie lata w turnieju zwanym IMŚJ zdominowali Polacy i temu nikt na tym forum nie zaprzeczy. Nie interesuje mnie czy ktoś miał farta, czy ktoś miał regulamin pod siebie itp., najważniejszy jest wynik a ten przemawia na naszą korzyść.
Temat ten należy traktować pół żartem pół serio, ale jeśli chodzi o ścisłość to pomysłodawca tematu chciał chyba zaznaczyć, że Dunów czeka świetlana przyszłość.
Bawi mnie, że niektórzy wykreowali już Hansa Andersena na przyszłego mistrza świata. Chciałem ostudzić trochę zapały.
W tym roku jest DPŚ, ponadto Hans dostanie swoją szansę w Kopenhadze i zobaczymy jak się spisze
Kasprzak do kontuzji rządził w Anglii, Kołodziej i Hampel w czołówce statystyk ligi szwedzkiej, Okoń, Szombierski i reszta jakoś sobie radzi, i można znaleźć zdjęcia, na których się uśmiechają...
I na koniec, twoje opnie na temat Polaków i polskiego społeczeństwa są powszechnie znane i nie musisz ich podkreślać przy każdej okazji, chyba że to jakaś twoja obsesja...


           
Post 6 cze 2006, o 14:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
[

Jednak teksty typu: jak się nie podoba to wypad, zachowaj dla siebie. Po to jest temat, żeby dwie strony się mogły wypowiedzieć i zbudować konstruktywną krytykę. ??


jest wiele tematow na tym forum na ktore nie wchodze bo mnie to nie interesuje chocby jakis hip hop, gry komputerowe czy pilka nozna nie lubie tego - nie wchodze po co z zasady mam krytykowac??? tam sympatycy tez pisali, z ejak sie nie podba nie wchodzic i luz. mysle, ze to zdrowe podejscie, a Ty wchodzisz tylko wkurzac ludzi.

krytykowac dunow mozna , oczywiscie ze tak, ale.... ani to powazny temat do takich dyskusji, jest to traktowane z przymruzeniem oka, a ton wypowiedzi jest tu wyrazny jakbysmy bujali w oblokach , mniemmay ze Duny najlepsze itd. o to mi chodzi. spokojnie - ja wiem gdze Duczycy sa.

chodzi o to ze sprowokowaly mnie hasla typu - smieszni jestescie z pisaniem o dominajci dunczykowitd to jest tylko haslo, a tu na powazne jakies rozprawki. :roll: :roll: :roll:

napisz se przykladowo Protasiewicz total domination i ok.

krytyku konstruktywna krytyke se buduj ale odczep sie ode mnie i mnie nie przesmiewaj nie pisz po co takie tematy itd? skoro kilkoro ludzi chce sobie popisac na dowolny temat - to dla czego nie?

jest na forum temat o hip hopie, moglbym zadac pytanie , po co w ogole takie tematy? moze jeszcze stworzmy: rok, metal, disko, techno itd. jest grupka ludzi chcacy pisac o tym to jest. trudno tak to skumac? :roll:


Nowy_ napisał(a):
P.S. K2 napisałeś, że jesteś fanem Gjedde od 10 lat, to chyba niewiele masz z tego kibicowania, bo nie wydaje mi się, żeby u tego żużlowca nastąpiła tendencja zwyżkowa. Jak skończy karierę to dalej będziesz mu kibicował i będzie dla Ciebie najlepszy??


zalosne, no tyle moge powiedziec. mnie tu bije wydzwiek, jakbys mu zazdroscil ze ma swojego ulubienca, a dlaczego nie moze mu kibicowac?

tez kibicuje wielu zuzlowcow, ktorzy nigdy nawet w gp nie byli i luz. mam swoje ulubione sylwetki, ktorych nigdy na zywo nie widzialem i zakonczyly kariere jak ja jeszcze na zuzel nie chodzilem lub bylem maly brzdac i nie wiedzialem dobrze co to zuzel - mowie o Ole Olsenie, ale jednak zbieram wszystko na jego temat, czytam ksiazki, zbieram , zdjecia, nagrania zawodow z jego udzialem i sie jaram, lub przezywam jego porazki, jabym dzisiaj to ogladal, nie mozna? zabronisz mi? wysmiejesz?

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


Ostatnio edytowano 6 cze 2006, o 15:06 przez Redaktor, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 6 cze 2006, o 15:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Nie ma potrzeby żebym się od ciebie odczepił bo nigdy się do ciebie nie przyczepiałem...

Jeśli masz mi coś do zarzucenia to czytaj uważnie moje posty, gdzie ja napisałem że temat jest do bani??
Temat jak najbardziej ciekawy, tylko niech każdy ma prawo pisać to co uważa za stosowne. Oczywiście w grancach zdrowego rozsądku. 8-) 8-)


           
Post 6 cze 2006, o 16:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nicki, to po **** stworzyliscie wogole taki temat, na ogolno dostepnym forum, zróbicie sobie forum swoje i sie zachwycajcie wtedy na pewno nikt wam nie wejdzie i nic nie napisze po waszej mysli....

To co w tym temacie wyprawia admin!!!!!!!!!!!!! K2 jest poprostu żałosne, straszne...widac, ze niestety kazdy Polak ma zapedy arturytarne jak kaczki, nie podoba wam sie to wypad z kraju....no przeciez zenada....

PS. K2 musiałem to napisac, lubie z toba dyskutowac o zuzlu...ale adminem to ty dobrym nie jestes...;]

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 6 cze 2006, o 16:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
Bawi mnie, że niektórzy wykreowali już Hansa Andersena na przyszłego mistrza świata. Chciałem ostudzić trochę zapały.
W tym roku jest DPŚ, ponadto Hans dostanie swoją szansę w Kopenhadze i zobaczymy jak się spisze


A to rok temu DPŚ nie było ;) ? Były. To podpowiem.

Półfinał
2. DANIA - 54 pkt.
Nicki Pedersen 12 (3,3,2,3,1); Bjarne Pedersen 12 (2,2,3,3,2); Hans Andersen 13 (w,1,3,6,3)
Niels Kristian Iversen 10 (2,3,2,2,1); Charlie Gjedde 7 (3,w,2,0,2)

Baraż
2.DANIA - 48
Kenneth Bjerre (2,1,1,1) 5<br>
Niels Kristian Iversen (2,3,0,2,2) 9
Hans N. Andersen (1,3,1,1,6,3) 15
Nicki Pedersen (3,2,1,3,3,2) 14
Bjarne Pedersen (1,1,1,2) 5

Finał
. DANIA - 31 pkt.
Hans Andersen 9 (2,3,4*,0,0); Bjarne Pedersen 5 (0,1,1,2,1); Kenneth Bjerre 7 (3,2,2,0,0)
Nicki Pedersen 6 (0,0,1,2,2,1); Niels Iversen 4 (2,0,1,1)

W finale jedyny obok Jonssona w jakikolwiek sposób był w stanie nawiżac z Polakami walkę.(w 1 fazie zawodów)

W Kopenhadze pojedzie zobaczymy, narazie w ligach:

Polska-
8 miejsce - 2,220

Szwecja-
6 miejsce - 2,444

Anglia-
3 miejsce - 2,551

Nikt go tu na mistrza świata nie kreuje ale nie da się ukryć - jest w czubie, i dlatego jest wymieniany obok Nickiego.

Tak generalnie, to dzięki sceptykom dyskusja zawzala i temat się rozkręca ;)

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 6 cze 2006, o 16:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Drabol z Tobą można bez złości i jakiegoś napinania się pogadać i doceniam to . Już wczoraj, kiedy, przyznaję, dośc zdecydowanie zaprotestowałem przeciwko duńskiej supremacji, szybko wytłumczyłeś mi w czym rzecz.

Hans to bez wątpienia materiał na mistrza, pierwszy raz widziałem go na żywo w meczu w Wrockiem i przyznaję, że start, a szczególnie pierwsze kilkanaście metrów w jego wykonaniu są piorunujące.

Pozdrawiam

P.S. to co napisałem do K2 o Gjedde rzeczywiście było uszczypliwe, ale uderzyły mnie po prostu jego ostre zwroty do innych użykowników.
również Go pozdrawiam


           
Post 7 cze 2006, o 00:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
arturytarne


Autorytarne. :wink:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 7 cze 2006, o 11:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Autorytarne.


Nie masz racji Jaśku.
Arturytaryzm to autorytaryzm w wersji Króla Artura.
:twisted:

Kamilu - nie każdy Polak ma takie zapędy.

Tylko żużla brakłoprzez jedną niedzielę, a Ci już się chlają... Ej, byle do Wrocławia ;-)

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 7 cze 2006, o 23:54
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
frater napisał(a):
Pytanie brzmi :W jakich zawodach po raz pierwszy mogliśmy oglądać popisy Charligo Gjedde na szklanym ekranie w ogólnopolskiej telewizji(podpowiedż Polsat)?

No niestety z powodu remontu bywalem na necie przelotnie i nie moglem wczesniej odpowiedziec :(

Jasiek napisał(a):
Na pewno turniej gwiazdkowy 1996. Charlie zajal tam piate miejsce.

I wlasnie na tych zawodach zostal zauwazony przez Jakuba Andrzeja Grajewskiego i juz w nastepnym sezonie smigal w Lodzi. I wlasnie od tego Turnieju Gwiazdowego sie wszystko zaczelo. Jako, ze bylem jeszcze maly i glupi to polubilem go... za imie :D Kojarzylo mi sie tak smiesznie i wlasnie dlatego zaczalem mu wtedy kibicowac. Czy byl na tych zawodach Polsat to przyznam szczerze, ze nie pamietam. Na 99% tak, poniewaz watpie, ze Polsat pokazywal pozniej mecze Lodzi z Chazem. Takie rzeczy jednak mnie malo interesuja - najwazniejsze to co Czarus robi na torze ;)
Kamil napisał(a):
To co w tym temacie wyprawia admin!!!!!!!!!!!!! K2 jest poprostu żałosne, straszne...widac, ze niestety kazdy Polak ma zapedy arturytarne jak kaczki, nie podoba wam sie to wypad z kraju....no przeciez zenada....

Skoro goscia nie interesuje temat, to po co sie w nim wypowiada? Fajnie Jasko napisal - jest to "Typowa polska zawisc" - niestety. I zauwaz, ze to gostek pierwszy zaczal jazde z jakims podniecaniem sie itp. A poza tym to rzadze jak rzadze, nie bede cicho siedzial i nie pisal tego co mysle, bo adminowi tak nie wypada. Malo mnie to obchodzi, skoro inni uzytkownicy pisza co chca, to ja robie to samo ;) Zawsze na pelnej - jak Duny ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 cze 2006, o 01:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
mam artykul o mlodziutkich junorkach w miesieczniku zuzlowym z 1997 roku, juniorkach z Adni plus fotki - bjarne pedersen i charile gjedde. ciekawe za ile moge go uplynnic? :roll:

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 8 cze 2006, o 09:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Po co od razu upłynniac, mozna udostępnic innym niech poczytają... bo artykuł bardzo ciekawy

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A jesli chodzi o Dunczykow. To podoba mi sie u nich to ze wiekszosc z nich z roku na rok notuje zauwazalny postęp, nie jest to jakis wielki skok, ale metodą malych kroczków dochodzą na szczyt. Tak bylo z Nickim (mocno sredni junior - Dobrucki czy Protas byli klase lepsi), z wieloma innymi jak Bjarne, Charlie, Hans też.
U Polakow to jest tak ze jako 18-latkowie wymiatają w lidze, robią pozniej imsj i ... tyle. Na tym się zatrzymują i do konca kariery zostają najwyzej dobrymi ligowcami


           
Post 8 cze 2006, o 09:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Dzięki za screeny, przeczytałem z uwagą. Z perspektywy czasu można ocenić, że to Bjarne jak na razie odnosi większe sukcesy, niz Charlie, którego umiejętnościami w tamtym okresie zachwycał się autor.
Tak nawiasem mówiac {pisząc :P}, zastanawiam się, dlaczego nie zdecydowano się na zatrudnienie Charliego ? Czyżby naprawdę był tak nieugięty z tą koniecznością zapisu zagwarantowanej liczby spotkań ??

_________________
Obrazek


           
Post 8 cze 2006, o 10:56
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Wielkie dzieki micson :) mam adres domowy Chaza :banana: :D
ireneusz napisał(a):
Tak nawiasem mówiac {pisząc :P}, zastanawiam się, dlaczego nie zdecydowano się na zatrudnienie Charliego ? Czyżby naprawdę był tak nieugięty z tą koniecznością zapisu zagwarantowanej liczby spotkań ??

Jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o... ;) Analogiczna sprawa jak z Maxem wczesniej. Poza tym wychodzi na to, ze Charliemu Polska do szczescia nie jest potrzebna. Tu sie zle czuje. Rok temu jezdzil w Grudziadzu. W pierwszym swoim meczu zdobyl 17 pkt w Gorzowie! I oczywiscie jak to bywa w Polsce byl noszony na rekach. W nastepnym w Grudziadzu zrobil bodajze cos kolo 8-9 i potem przez caly rok byl besztany z blotem :| W Anglii mimo, ze odszedl ze Swindon to wciaz jest tam uwielbiamy, tak samo w Reading i w innych miastach gdzie jezdzi. W Rzeszowie 2004 czul sie dobrze, dlatego zabiegal zeby tu jezdzic w tym roku. Ale ma chlopak honor i za groszaki jezdzil nie bedzie :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 cze 2006, o 13:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Autor praktycznie tam sie zachywca tylko Charliem..a jak widac w porównaniu do Bjarne to jest teraz przecietniakiem....dlaczego tak sie stało? jakas kontuzja?
W kazdym badź razie szkoda, ze nie ma u nas Charliego w tym roku...rozwiazał by problem naszej dziury w składzie...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 cze 2006, o 21:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
bardzo ciekawy link...
http://www.przegladzuzlowy.pl/news_spar ... 1089887391

tym miłym akcentem, proponuję zakończyć temat Danish power total domination, ewentualnie zmienić go na Danish slower

Pozdrawiam wszystkich czytających


           
Post 11 cze 2006, o 00:14
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Nowy mysle ze na torach w Danii bylby podobny wynik ale w druga strone. :roll:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi