Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Danish Power = Total Domination!!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 21 lip 2006, o 03:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
a w sobote czy tam w niedziele co bedzie 8-)
JASON CRUMP - TOTAL DOMINATION 8-) i nie ma litości

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 21 lip 2006, o 05:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Nicki dzisiaj mała suszara i kiepski wynik, musi sobie skombinowac na final co najmniej taka
8-)
Obrazek

i za to lubie Dunów, marzec Lonigo i jest zgrupowanie, a u nas??? no coment :roll:


Obrazek

tak sie Duny cieszyły po sensacyjnym srebrze w Peterborugh w 2002 roku. srednia wieku zespolu - 23 lata. zobaczymy jak bedzie... jutro :wink:

Obrazek

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 21 lip 2006, o 08:12
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Dunczycy rozkrecaja sie podobnie jak Polacy rok temu :wink:
Wlasciwie nie maja slabych punktow kazdy jest w stanie jechac na podobnym poziomie, jednak chcialbym sie skupic na Bjarne uwazanym za bardzo pasywnego Duna, jednak mimo wszystko w tym roku jest bardzo skuteczny w DPS, mimo ze slabo pojechal w meczu z nami na naszym lotnisku(mozna powiedziec ze zawalil mecz Toruniowi) w sezonie 07 moglby stanowic mocny puntk naszej druzyny. :wink:


           
Post 21 lip 2006, o 15:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
Nie no nie obrażaj się... w sowich ostatnich postach w tym temacie cały czas k2 to k2 tamto, ja się z nim zgadzam, zjednaczam się z nim.. brzmi to zabawnie ;) brzmi to jakbyś aby postawił Ci piwko i trzeba się podlizać :P (chyba że tak to ja też uwielbiam dunów :P ) Bez urazy... ;)
a co do tematu mi to wisi czy on jest Dun Australiczyj czy nawet pochodzi z Tadrżykistanu ważne jak jeździ (styl) i skuteczność. pzdr ;)


Jak tak lubisz piwo to masz u mnie jedno a nawet dwa browary :wink:

Może to trochę tak wygladało ale w tym temacie z K2 zgadzam w całej rozciągliwością 8-)
Oczywiście ze sie na Ciebie nie obraże :lol: :lol: ..

Zwycięstwo Dunów przyjołem ze spokojem wiadomo było ze wygraja 8-)
Bieg Hansa z atakiem a'la Power SUPER oraz Biegi Charliego!

Oj ale cięzko bedzie w finale ale Hans będzie rozdawał karty!
Nicki sie poprawi i będzie Złoto do Boju Duny!!


Ostatnio edytowano 21 lip 2006, o 21:42 przez Daminho, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 21 lip 2006, o 20:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Sewuś napisał(a):
a w sobote czy tam w niedziele co bedzie 8-)
JASON CRUMP - TOTAL DOMINATION 8-) i nie ma litości


Jak, że co kto :?: Nicki za specjalnie się nie przemęczał wczoraj :wink: Jutro zajmię sie Crumpim 8-)

Duńczycy spokojnie wygrali baraż i to oni są najbardziej wyrównanym teamem i faworytm jutrzejszego finału. Najsłabszym ogniwem jest N.K. Iversen. Hans Andersen jak na razie jest liderem Duńczyków :!: Naprawdę widać radość z jazdy u tego zawodnik, złapał ogromny wiatr w plecy co potwierdził zwycięskim turniejem w GP Kopenhagi. Sprzęt dopasowany, ostra walka na torze (bieg z Nichollsem), super starty naprawde jest Hansior w gazie. Bjarne co by nie mówić solidnie i pewnie przywozi punkty. W dwóch ostatnich turniejach GP pokazał sie z bardzo dobrej strony. Jak już pisałem jest gwarantem 10 pkt i w finale liczę na kolejne dychę. Nikkunia troszkę mnie zmartwił. Ten motor nie był za szybki, a do tego uparta jazda przy krawężniku, kiedy można było spróbować ataku po zewnętrznej czego przykładem byli Angole. Coś trzeba zmienic przed jutrzejszym finałem :!: Mała korekta i jutro reszta będzie ogladała plecy, plecy i jeszcze raz plecy PEDERSENA :twisted: Charlie mały super - fighter pokazuje po raz drugi ostre ząbki :wink: Jest nieobliczalny co jest jego zaletą, a w ostatnim biegu pokazał, że znalazł motor na zawody finałowe więc jestem o niego spokojny 8-) Mam nadzieję, że PUK dorzuci te 5-7 pkt i będzie złoty medal dla DANII.
Z pewnością handicapem dla Duńczyków jak i Anglii jest fakt startu w barażu i mozliwość zapoznania sie z warunkami torowymi co nie zostanie bez znaczenia w jutrzejszym finale.

NICKI PEDERSEN - DANISH TOTAL DOMINATION 8-)

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 21 lip 2006, o 20:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
moja odpowiedz jest prosta 8-)
Obrazek
jutro dania zdobedzie drużynowego mistrza a CRUMP zdobędzie kolejny komplet pkt..więcej mi nie trzeba 8-)
trzecie miejsce w tych zawodach australii będzie dla mnie zadowalające, jutro włąśnie im będe kibicował jako drużynie bo ze zrozumiałych przyczyn nie bedzie polaków :cry:

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 21 lip 2006, o 21:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
No comments... 8-)
Obrazek

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 21 lip 2006, o 21:52
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Wy sie "bijcie" na fotki, a ja zawalcze tekstem pisanym :D napisalem druga czesc Danish Power ;)

Cytuj:
Danish Power cz. II

Lont do duńskiego dynamitu został podpalony. Wczoraj w Reading podczas barażu Drużynowego Pucharu Świata palił się bez większych kłopotów. Czy wybuchnie w jutrzejszym finale? Są na to spore szanse.

Czwartkowy wieczór dla reprezentacji Danii potoczył się zgodnie z planem. Wygrali baraż i uzupełnili stawkę finalistów. Już przed zawodami wiadomo było, że najgroźniejszymi rywalami będą gospodarze z Wielkiej Brytanii. I tak też było, jednak opór nie był na tyle duży by Duńczycy mieli problem z wygraniem rundy. Tym, który najbardziej przyczynił się do triumfu był kapitan Hans Andersen. Wielu kibiców zastanawiało się dlaczego kapitanem nie jest jak w poprzednich latach Nicki Pedersen. Odpowiedź jest prosta – wystarczy popatrzeć na zachowanie tych obu żużlowców w parku maszyn podczas zawodów. Nicki znany jest ze swej indywidualności, natomiast Hans jest na bieżąco z każdym z kolegów, pomaga im, podpowiada i jest dobrym duchem drużyny. Andersen jedynej porażki doznał wczoraj po bardzo ciekawym pojedynku ze Scottem Nichollsem. „Hot Scott” miał wiele pretensji do Andersena i niewątpliwie były one uzasadnione. Przy wyjściu z drugiego łuku Hans bardzo niebezpiecznie przeciął tor jazdy Anglika, na szczęście nie doszło do wypadku. Mimo ostrego ataku Nicholls zdołał w pięknym stylu zjechać do krawężnika, wejść pod lewy łokieć Hansa i wyjść na prowadzenie w biegu.

Słabszy występ zaliczył wczoraj Nicki Pedersen, który zdołał wygrać jeden biegi, a w sumie zdobył 8 punktów. W ostatnim starcie „Power” jechał na tyle nierozważnie, że zaliczył upadek na trzeciej pozycji i wygrana w tych zawodach jego reprezentacji stała się zagrożona. Jednak chwilę później świetnie spisał się największy pechowiec półfinału w Malili Charlie Gjedde. „Chaz” prowadził od startu do mety i wygrał z ogromną przewaga. Widać było, że świetnie trafił na ostatni bieg z przełożeniami i może spać spokojnie przed finałem. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda ze wspomnianym Nicki Pedersenem, który z całą pewnością po takim występie będzie miał spory ból głowy.

Ważnym i pewnym punktem drużyny był po raz kolejny Bjarne Pedersen. Zdobył 11. punktów i ani raz nie przegrał więcej niż z jednym przeciwnikiem w biegu. Najsłabszym ogniwem był po raz kolejny Niels K. Iversen. Jako jedyny z Duńczyków nie wygrał ani jednego biegu i wszystko wskazuję na to, ze to właśnie od jego formy w finale będą ważyć się losy Danii w walce o medale.

Wrócę na chwilę do historii. W Drużynowym Pucharze Świata w sezonie 2002 Dania postanowiła „odświeżyć” skład i postawiła na młodych perspektywicznych żużlowców. Średnia wieku tej reprezentacji wynosiła 23 lata! Dania zdobyła wtedy ku zaskoczeniu wszystkich srebrny medal. Później jadąc praktycznie tymi samymi zawodnikami nigdy nie zeszła z podium DPŚ! To udowadnia, że warto stawiać na młodych żużlowców, a nie jak np. Polska na zawodników wypalonych (Protasiewicz) czy też debiutantów po trzydziestym roku życia (Jaguś). Skład Danii prezentował się w sezonie 2002 następująco: Nicki, Bjarne i Ronii Pedersenowie, Charlie Gjedde i Hans Andersen. Jak łatwo zauważyć tamto zestawienie prawię niczym nie różni się w porównaniu do tegorocznego. Jedynie Ronni Pedersena zastąpił znacznie młodszy Niels K. Iversen. Czy ekipie Jana Steachmana w końcu uda się zdobyć złoto? Na pewno są jednym z głównych faworytów. Pozostałe drużyny mają mocnych liderów, lecz posiadają spore „dziury”. W Danii wystarczy, że na swoim normalnym poziomie pojadą liderzy Pedersenowie i Andersen, oraz kilka punktów dowiozą Gjedde i Iversen. Wtedy złoto pojedzie do Danii. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Czy duński dynamit jutro wybuchnie w Reading? Czy najbardziej utytułowana reprezentacja w historii żużla dołoży kolejny medal do kolekcji? Na te pytania poznamy odpowiedź już jutro, a na analizę finału w wykonaniu Danii zapraszam do trzeciej części materiału pt. Danish Power. Kibice ten reprezentacji liczą, że ta tytułowa moc będzie jutro z nimi!


P.S. Jutro Hans robi Rudego bez mydelka 8-) :twisted:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 lip 2006, o 00:21
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2006, o 16:47
Skąd: rzeszów/baranówka (teraz z dala od domu)
Posty: 246

Zobacz profil 
No to jak w tytule "Danish Power = Total Domination!!!"
DPŚ wywalczony w pięknym stylu. GRATULACJE dla Nickiego i reszty :D :D Dunów :D :D :D :D

_________________
RZESZÓW zawsze w moim sercu i codziennie w moich myślach


           
Post 23 lip 2006, o 01:57
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Brawo Duny, Brawo Nicki. Kazdy pojechal swoje a Hans nawet powinie miec komplet ale sedzia :cenzura: byl. No i Crump zawalil srebra Australijczykom. :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 23 lip 2006, o 09:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
We are the champions!!
DUNY DUNY DUNY!!!
OLE!!!!!OLE!!!!!

oj jak by było pieknie mieć Hansa u siebie :wink:

HANS ANDERSEN - STAL 2007!!! 8-)


           
Post 23 lip 2006, o 12:49
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Damian10 napisał(a):
We are the champions!!
DUNY DUNY DUNY!!!
OLE!!!!!OLE!!!!!

oj jak by było pieknie mieć Hansa u siebie :wink:

HANS ANDERSEN - STAL 2007!!! 8-)


Nicki, Hans, Rune a tylko 2 z GP... ktorego wolimy? Oczywscie Hansa i Nieckiego!!!

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 23 lip 2006, o 12:52
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Poki co Holta do GP nie awansowal...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 lip 2006, o 13:08
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Teoretycznie Hans tez nie ale mysle ze awansuja. A dlaczego? Hansw takiej formie w tym seoznie moglbym nawet walczyc o zloto z Jasonem w GP pokazal klase w DPS i spokojnie bedzie jedzil w przyszlorocznej SGP. A Holta? Tez ustabiliozwal forme, jedzie rowno i wole ogladac Holte niz np. Iversena :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 23 lip 2006, o 13:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Eliminacje dopiero 19 sierpnia niewiadomo co sie do tego czasu może wydarzyć.Wiesz Robi najlepiej tych 3 za rok na Hetmańska :wink: 8-) :wink: Nie zawsze faworyci wygrwaja.

A teraz wybiegam w przyszlość a nie ma to żadnego sensu przed nami najważniejszy mecz sezonu i na tym trzeba się skupić!!


           
Post 23 lip 2006, o 14:12
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Chaz przed Liii:

Obrazek

Chaz przed Harrisem:

Obrazek

Chaz przed Gollobem :twisted:

Obrazek

Chaz z Jankiem:

Obrazek

Chaz z kolegami:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Charlieeeeeeeeeeeee Gjeeeeeeddde:

Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 lip 2006, o 16:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Obrazek

Obrazek

Niesamowite posobieństwo ... nie tylko imion :P


           
Post 23 lip 2006, o 16:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Nie no sorry ale leze :lol: :lol: :lol:
Mruczku Twoje komentarze sa boskie :wink:

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 23 lip 2006, o 17:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
DANIA DRUŻYNOWYM MISTRZEM ŚWIATA :!:

NIKKUNIA ŚWIĘTUJE Z KOLEGAMI 8-)
Obrazek


TU NA PEŁNEJ PRZED SCOTTIM 8-)
Obrazek


POZDROWIENIA DLA KIBICÓW Z RZESZOWA 8-)
Obrazek

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 24 lip 2006, o 03:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Jesli ktos chciałby zakupic gadzety Nickiego Pedersena lub Hansa Andersena prosze o kontakt na gg, do kupienia:

- polar
- polo
- czapka

i inne

gg 3146291

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi