Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

3 runda ekstraligi i I ligi


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 13 kwi 2003, o 21:50
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
pozdrawiam Cie KII widac ze jeszcze nie oswoiles sie co do forum powtarzac temat piszesz o meczu Stali a o nim sie pisze gdzie indziej

pozdrawiam Cie konradeczek_fransik, wiem o tym, że ten temat jest w innym miejscu, ale napisałem go, ponieważ tak mi się
podobało, poza tym wiedziałem, że ktoś się tego czepi, ciekawe że tylko Ty... :lol: :lol: :lol:
Cytuj:
niech zgadne jestes jej kumplem??

nie jestem kuplem Kaśki, nie znam Jej i nigdy z Nią
nie rozmawiałem :lol:
:lol: :lol:
Cytuj:
p.s na meczach tez jestem na sektorze nr 2:)

fajnie, czekam w środe na wspólne oglądanie meczu z Rawiczem, z chęcią z Tobą sobie ten mecz oglądne i pogadam na różne tematy, a może zaprosimy Kasie, albo innych forumowiczów
Pozdrawiam

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 kwi 2003, o 21:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Apator Torun - Polonia Bydgoszcz 59:30,
nie sądziłem, że tak "wspaniale" pojadą T.Wiltshire i M. Kowalik. W pojedynkach Protasiewicz : Gollob 1:2
Polonia Pila - Wlokniarz Czestochowa 38:52,
słabo Sullivan, nadal bez wyrazu jeździ Czerwiński, który rok temu jeździł dosyć dobrze w RKM
Zielona Gora - Leszno 46:44,
, mogłoby byc więcej dla Zielonki, gdyby nie Świst, ale gdyby Jankowski wreszcie zaczął jeździć tak jak rok temu, to kto wie...
Kolejarz Rawicz - Unia Tarnow 41:49
No i buczoki wymeczyli wygraną z Rawiczem, o Tomku Rempale już pisał Michał

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 kwi 2003, o 23:10
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
K II napisał(a):
wiem o tym, że ten temat jest w innym miejscu, ale napisałem go, ponieważ tak mi się
podobało,


Rany, nastepny buntownik :wink: :wink: :wink:

K II napisał(a):
z chęcią z Tobą sobie ten mecz oglądne i pogadam na różne tematy, a może zaprosimy Kasie, albo innych forumowiczów


Skoro o spotkaniu mowa to zapraszam obu panów na spotkanie w czwartek o 17 w kafejce na stadionie, szczegóły w odpowiednim temacie.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 13 kwi 2003, o 23:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
K II napisał(a):
wiem o tym, że ten temat jest w innym miejscu, ale napisałem go, ponieważ tak mi się podobało


Jak kazdy zacznie pisac jak mu sie podoba to zrobi sie tu balagan, lepiej byloby dla Ciebie jakbys pisal tam gdzie trzeba :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2003, o 00:57
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Czy napisanie moich typów na mecz Stali, w temacie o typach meczów w polskich ligach jest aż tak wielkim przestepstwem??

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 kwi 2003, o 10:04
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Ale się Buczoki męczyły w Rawiczu :). I oni chcieli walczyć o ekstraligę. Najpierw remis u siebie, wprawdzie z bardzo mocnym rywalem, ale jednak, teraz męczarnia z Kolejarzem. Jak dla mnie to Unia już w walce o awans liczyć się nie będzie. Beznadziejna jazda Wardzały, Darkina, Burzy i Tomka R. :mrgreen: (może to dobrze, że odszedł?), nic nie pokazał Kołodziej. Tylko Grzesiek R. i Karlsson pokazali odpowiedni poziom.



Ech znawcy z ukrainy.A może tak popatrzcie na wasz dream team,hmm? Wygrana 5pkt też nie wygląda imponująco.
Radzę spojrzec na rozpiskę biegów, mecz w Rawiczu przebiegał pod kontrolą Unii. Z reszta po cholerę sie wysilam. Zobaczymy jak józki pojadą z Gnieznem u siebie, porównamy dokonania naszych drużyn w Rybniku, wtedy bedzie można coś się pokłócić.


           
Post 14 kwi 2003, o 10:13
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Maczek napisał(a):
Michał napisał(a):
Ale się Buczoki męczyły w Rawiczu :). I oni chcieli walczyć o ekstraligę. Najpierw remis u siebie, wprawdzie z bardzo mocnym rywalem, ale jednak, teraz męczarnia z Kolejarzem. Jak dla mnie to Unia już w walce o awans liczyć się nie będzie. Beznadziejna jazda Wardzały, Darkina, Burzy i Tomka R. :mrgreen: (może to dobrze, że odszedł?), nic nie pokazał Kołodziej. Tylko Grzesiek R. i Karlsson pokazali odpowiedni poziom.



Ech znawcy z ukrainy.A może tak popatrzcie na wasz dream team,hmm? Wygrana 5pkt też nie wygląda imponująco.

Tak, tylko Warszawa jest lepsza od Rawicza, a poza tym Winiarz był kontuzjowany :mrgreen:

Maczek napisał(a):
Z reszta po cholerę sie wysilam. Zobaczymy jak józki pojadą z Gnieznem u siebie, porównamy dokonania naszych drużyn w Rybniku, wtedy bedzie można coś się pokłócić.

Dokładnie - wy jedziecie z Rekinami w środę a my kilka dni później - będzie wiadomo kto jest mocniejszy - ja jestem przekonany, że Jasol :P
Pozdrowienia.


           
Post 14 kwi 2003, o 10:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
No i na koniec derby Ziemi Lubuskiej - Piotr Świst rządzi :):):). Ech jak zobaczyłem jego zdobycz to autentycznie zacząłem skakać z radości :mrgreen: Na Sportsboardzie już w zimie pisałem, że ze Śwista Zielonka nie będzie mieć ŻADNEJ pociechy i że Kuciapa byłyby od niego lepszy. Nabijali się ze mnie, że bzdury wypisuje, a okazuje się, że miałem rację!!! Świst na emeryturę!! :fuckyou:

Czy wszyscy rzeszowianie tak maja ?? :lol: Ja również nie zdziwiłem się zdobyczą pana Piotra S. ale cóż my poznaliśmy jego "pełny profesjonalizm" :fuckyou: teraz najwidoczniej przyszedł czas na Zielonke :wariat: , a szkoda bo naprawde lubię ten klub i życzę mu jak najlepiej.
A w Rawiczu no cóż Tarnów się męczył ale najważniejsze że wygrał i zainkasował 2 pkt. :roll: Czyżby Tomek pod okiem brata wrócił do swojej dawnej (czyt. słabej ) dyspozycji :?
I jeśli chodzi o mecz Apator- Polonia to ja byłem pod wrażeniem biegu 12 w którym startowali Rickardsson, Crump, Loram i J.Gollob. To co na dystansie po przegranym starcie zrobił Tony to było prawdziwe mistrzostwo świata - poprostu żużel jaki można oglądać 24 godz. na dobę :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2003, o 11:52
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Dziwi słaba dyspozycja Ryana Sullivana, ale za to pięknie spisał się Rune Holta :) :lol:

ZKż Zielona Góra - Unia leszno - żeby zawsze takie mecze były emocjonujące :wink:

Apator spox - widać, że mają tam mocną drużynę.
Bydgoszcz słabnie, słabnie - cóż, i tak są fuksiarzami - jeszcze nigdy nie zostali zdegradowani.

Rawicz może pochwalić się Piotrkiem Świderskim - w sześciu startach chłopak zdobył aż 15 pkt.
Brawo !!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 14 kwi 2003, o 14:50
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hehe widze ze kolega Maczek broni swoja druzyne ( nie dziwie sie)...ale fakt faktem...moze i mecz byl pod wasze dyktando ale liczy sie koncowy wynik...myslalem ze jestescie mocniejsi od Gorzowa ale sie chyba pomylilem...2 punkty macie... ale sama jazda chwaly wam nie przynosi...


           
Post 14 kwi 2003, o 18:09
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Hehe widze ze kolega Maczek broni swoja druzyne ( nie dziwie sie)...ale fakt faktem...moze i mecz byl pod wasze dyktando ale liczy sie koncowy wynik...myslalem ze jestescie mocniejsi od Gorzowa ale sie chyba pomylilem...2 punkty macie... ale sama jazda chwaly wam nie przynosi...




He,he a pewnie ,że broni. Po prostu uważam , że ferowanie wyroków co do formy każdej drużyny już na początku sezonu, po jednym występie na wyjeździe może być zawodne. Rownież opinia czy Tarnów jest słabszy od Gorzowa jest chyba troszkę przedwczesna. Żaden korespondencyjny pojedynek druzyn nie zastapi bezposredniej konfrontacji. I tylko o to mi chodzi.Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania. Ja mimo zwycięstwa Stali w Wawie ani nie uznałem tego wyniku za wielki sukces, ani za pewnego rodzaju wpadkę (chodzi mi o rozmiar zwycięstwa). Z oceną szans Stali wstrzymam sie do innych meczów.Podobnie remis Rybnika w Lublinie wg mojej oceny nie oddaje w pełni siły i dyspozycji tej druzyny, uważanej przez wielu za kandydata do ekstraklasy. Nie traktowałem straty punktu przez Rybniczan jako oznaki słabości tej druzyny. Myslę ,ze w 1 lidze może się jeszcze zdarzyć wiele niespodzianek i niekoniecznie te niespodzianki będą pozytywne w odniesieniu do Stali .
Pozdrawiam


           
Post 14 kwi 2003, o 20:36
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a ja bym wolal zeby stal wygrywala wszedzie na wyjezdzie 2 punktami nie wazne czy w Rybniku czy w rawiczy czy w stolicy wkoncu dzialacze mniej kasy dadza za punkty!!!!
a teraz jazda do Rybnika to bedzie niestety lany poniedzialek nigdy nie libilem i nie zachwalem trojana ale jakis rezerowy by sie przydal typy trojan to jest dla niego miejsce bo dajmy Wilk pojedzie slabo to kim go zastąpimy???
a co do meczy extraligowych bez niespodzianek moze tylko rozmiar zwyciestwa Torunian mozna by uznac chodz jestem ciekawe jak oni tak przez caly sezon beda jezdzic to roznie moze byc... ale zawsze sa gorsze dni czyli brak kasy POzdrowionka!!!!!!!

P.S do T II no alez oczywiscie ze tylko ja poniewaz moderatorzy znaja regulamin i zobaczyli ze ktos upomnial Ciebie to widzieli to i nie chcieli juz powtarzac sie proste...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 kwi 2003, o 21:32
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jeżeli chodzi o temat Unii Tarnów. to wszystko wyjaśni się 11 maja i 1 czerwca, kiedy to nasze teamy się ze sobą spotykają, a także 21 września, kiedy to będziemy znać końcową tabele. I w tym miejscu zgodzę się z Maczkiem, który napisał:
Maczek napisał(a):
Uważam , że ferowanie wyroków co do formy każdej drużyny już na początku sezonu, po jednym występie na wyjeździe może być zawodne. Żaden korespondencyjny pojedynek druzyn nie zastapi bezposredniej konfrontacji

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 kwi 2003, o 19:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Zaległy mecz

Cytuj:
Lotos Gdańsk – Atlas Wrocław 45:45

WTS Atlas Wrocław:
1. Greg Hancock 12+1 (1,2*,3,3,3)
2. Tomasz Jędrzejak 0 (0,-,-,-,-)
3. Krzysztof Cegielski 9+1 (1,1*,1,3,3)
4. Sławomir Drabik 3 (0,2,0,-,1)
5. Scott Nicholls 14+1 (3,3,3,3,1,1*)
6. Artur Bogińczuk NS (-,-,-,-,-)
7. Jarosław Hampel 2+1 (0,0,u/w,2*,0)
8. Robert Dados 6+1 (0,2*,3,1)

Lotos Gdańsk:
9. Adam Fajfer 13 (3,2,3,2,3)
10. Freddie Eriksson 7+3 (2*,1*,2*,0,2)
11. Tomasz Cieślewicz 6+1 (2*,1,2,1,0)
12. Robert Kościecha 7+1 (3,0,1*,w/2min,3)
13. Tomasz Chrzanowski 8 (2,3,2,1,0)
14. Mirosław Giżycki NS (-,-,-,-,-)
15. Marek Cieślewicz 4+2 (1*,0,1*,d/1,2*,)
16. Marek Dera NS

Wyścig po wyścigu
1. A. Fajfer, Eriksson, Hancock, Jędrzejak (5:1)
2. Kościecha, T. Cieślewicz, Cegielski, Drabik (5:1, 10:2)
3. Nicholls, Chrzanowski, M. Cieślewicz, Hampel (3:3, 13:5)
Gdańszczanie doskonale wychodzą spod taśmy. Potem umiejętna jazda parą.
4. Nicholls, Hancock, T. Cieślewicz, Kościecha (1:5, 14:10)
Rezerwa taktyczna. W miejsce Jędrzejaka trener wrocławian desygnuje do walki Nichollsa.
5. Chrzanowski, Drabik, Cegielski, M. Cieślewicz (3:3, 17:13)
6. Nicholls, A. Fajfer, Eriksson, Hampel (3:3, 20:16)
7. Hancock, Chrzanowski, M. Cieślewicz, Dados (3:3, 23:19)
Kolejna zmiana. Jędrzejaka zastępuje Robert Dados. "Dadi" pierwszy raz pojawia się w tym roku na torze.
Upadek Dadosa na pierwszym łuku. Powtórka w czteroosobowym składzie.
8. A. Fajfer, Eriksson, Cegielski, Drabik (5:1, 28:20)
9. Nicholls, T. Cieślewicz, Kościecha, Hampel - u/w (3:3, 31:23)
Upadek Hampela. Junior Atlasu wykluczony z powtórki.
10. Hancock, Dados, Chrzanowski, Eriksson (1:5, 32:28)
Ponownie na torze pojawi się Robert Dados, który tym razem zastąpił Sławomira Drabika.
11. Cegielski, Hampel, T. Cieślewicz, M. Cieślewicz - d (1:5, 33:33)
Ogromny pech Marka Cieślewicza. Gdańszczaninowi zdefektował motocykl, gdy ten był na porwadzeniu. Dzięki temu wrocławianie wygrali ten wyścig 5;1, a nie zremisowali 3:3.
12. Dados, A. Fajfer, Nicholls, Kościecha - w/2min (2:4, 35:37)
Ponownie na torze pojawia się Dados, którym tym razem zastępuje Jędrzejaka. Kościecha wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.
13. Kościecha, M. Cieślewicz, Dados, Hampel (5:1, 40:38)
14. Cegielski, Eriksson, Drabik, T. Cieślewicz (2:4, 42:42)
15. A. Fajfer, Hancock, Nicholls, Chrzanowski (3:3, 45:45)

http://www.przegladzuzlowy.pl

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 25 kwi 2003, o 22:07
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Hehehe, ale jaja. Powtórka z zeszłego roku kiedy tez miało byc latwo miło i przyjemnie i były baty. I tak jest tendencja zwyżkowa, teraz był remis, a nie plecy.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 4 maja 2003, o 19:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No i niespodzianka w Lublinie.... :wink:

Cytuj:
Dark Dog Gniezno
1. Jarosław Łukaszewski 7 (2,0,2,1,2)
2. Marek Hućko 0 (0,-,-,-)
3. Krzysztof Jabłoński 10+2 (2,2,1*,2,2,1*)
4. Stefan Andersson 1+1 (0,1*,d,-)
5. Jesper Jensen 13+1 (2,2,3,3,1*,2)
6. Łukasz Linette (-,-,-,-)
7. Mirosław Jabłoński 5+3 (1*,0,1,1*,2*)
8. Andrzej Zieja 6 (1,2,3,0)

TŻ Sipma Lublin
9. Dariusz Śledź 10 (3,3,3,0,1)
10. Hans Andersen 2 (1,-,1,0)
11. Tomasz Piszcz 11+1 (1,2*,2,3,3)
12. Grzegorz Knapp 9 (3,3,0,3,0)
13. Lee Richardson 14 (3,3,3,2,3)
14. Dawid Stachyra 0 (-,0,-,-,0)
15. Daniel Jeleniewski 0 (0,0,0)
16. Janusz Stachyra 2 (1,1)

Wyścig po wyścigu
1. Śledź, Łukaszewski, Andersen, Hućko 4-2
2. Knapp, K.Jabłoński, Piszcz, Andersson 4-2 (8-4)
3. Richardson, Jensen, M.Jabłoński, Jeleniewski 3-3 (11-7)
4. Knapp, Piszcz, Zieja, Łukaszewski 5-1 (16-8)
5. Richardson, K.Jabłoński, Andersson, D.Stachyra 3-3 (19-11)
6. Śledź, Jensen, J.Stachyra, M.Jabłoński 4-2 (23-13)
7. Richardson, Łukaszewski, K.Jabłoński, Jeleniewski 3-3 (26-16)
8. Śledź, Jabłoński, Andersen, Andersson (d) 4-2 (30-18)
W trakcie trwania biegu nagle na murawę zjechał Andersson, który prawdopodobnie doznał kontuzji mięśnia w okolicach pachwiny. Zaraz po tym położył się na murawie. Nie wiadomo, czy jeszcze wystartuje w tym meczu.
9. Jensen, Piszcz, M.Jabłoński, Knapp 2-4 (32-22)
10. Jensen, Richardson, Łukaszewski, Andersen 2-4 (34-26)
Po zaciętej walce na dystanie Lee Richardsonowi udaje się przedzielić parę gości, choć ci sporo czasu jechali na podwójnym prowadzeniu
11. Piszcz, K.Jabłoński, M.Jabłoński, Jeleniewski 3-3 (37-29)
12. Knapp, Zieja, Jensen, Śledź 3-3 (40-32)
13. Zieja, M.Jabłoński, J.Stachyra, D.Stachyra 1-5 (41-37)
14. Piszcz, Łukaszewski, Śledź, Zieja 4-2 (45-39)
15. Richardson, Jensen, K.Jabłoński, Knapp 3-3 (48-42)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi