Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Odpowiedz w temacie

Tomasz Gollob


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy jesteś za tym, aby skład Stali w sezonie 2007 zasilił:
Ankieta wygasła 20 wrz 2006, o 14:29
Tomasz Gollob 19%  19%  [ 24 ]
Tomasz Gollob i Jacek Gollob 5%  5%  [ 6 ]
Żaden z powyższych 77%  77%  [ 98 ]
Liczba głosów : 128
Opcje      Szukaj
Post 2 lis 2006, o 01:39
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Jack Sparow napisał(a):
do moderatora: czy na forum nie jest stary czas? jakos dziwnie bo napisalem posta kolo 23:30 a data przy poscie jest 0:27 ! panowie w niedziele trtzeba bylo cofnac czas o godzine do tylu :)

Takimi rzeczami to się tylko administratorzy mogą zajmować. 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 3 lis 2006, o 01:37
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
A ja nadal mowie "nie" dla Golloba w Rzeszowie. Po prostu "nie, bo nie" jak to mowia polskie kobiety. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 3 lis 2006, o 16:00
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2006, o 16:19
Skąd: Dębica
Posty: 230

Zobacz profil 
Dzisiaj w Gazecie Krakowskiej napisano, że Unia prowadzi zaawansowane rozmowy z Gollobem i najprawdopodobniej przedłuży on umowę, na nasze szczęście :D

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 18 lip 2007, o 14:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Tamto zablokowano, więc tu powiem com chciał.
Nowy
Cytuj:
Gollob ni brat mi ni swat, bym miał go bronić, co więcej moim skromnym zdaniem on nie potrzebuje obrony.
Pidi odpowiem ci pytaniem: Czy ty i ktokolwiek inny nie ma swoim życiu zawodowym i prywatnym momentów, zdarzeń, których się wstydzi, które nie przynoszą mu chluby i stawiają w negatywnym świetle? Czy zawsze w każdej sytuacji jesteśmy idealni? Czy nie zdarza nam się popełniać błędów?
Mi się wydaje, że Gollob wyciągnął wnioski ze swoich niesportowych zachowań. O wnioskach sportowych nie mówię, bo w tym wypadku, jak pisałem gdzie indziej, należałoby go przyspawać do kredy.

Odpowiem tak. Oczywiście, że miałem takie momenty. Druga część Twojej wypowiedzi. Bardzo mądrze, ja sie zgadzam, tylko dlaczego nie napisałeś tego od razu?
Facet napisał konkretnego posta z konkretnymi faktami i argumentami. Jego czy nie jego własne słowa, nie wiem. Ale wiadomo, że sie pod tym podpisał. Nie napisał "Gollob debil bo tak", tylko podał ciekawe wydarzenia, opisujące dlaczego ma takie a nie inne zdanie.
Przeciwnicy Pedersena wyzywają go od bandytów, a tymczasem nie widziałem jeszcze aby ktokolwiek wymieniał rzeczowo jego winy, chamstwa i celowe powodowanie upadków choćby tego roku.
Zgodzę sie, że tamatu zakładac nie musiał, ale podyskutować można. Tymczasem od razu czytam , że temat głupi itd. Potem Seevy sie żali, że forum schodzi na psy.
A moje zdanie jest takie, że Gollob jest juz tak mizerny,że kozaczyć może tylko w Tarnowie. Swoją słabość próbuje maskować żałosnymi komentarzami, zasłania się to złym torem, to perfidnym przeciwnikiem. Podobno faceta poznaje się po tym jak kończy a nie zaczyna. Tomku co z ciebie za facet?


           
Post 18 lip 2007, o 14:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Nie, że się żali, tylko głównym powodem mego anty był fakt, że taka teza postawiona przez autora nie uzasadnia zakładania nowego tematu.

Tym bardziej jeśli temat o Tomaszu funkcjonuje.

Nevermind.

Karierę Golloba młodszego śledziłem od jego juniorskich czasów. I nigdy nie był moim idolem, tym bardziej, ze kierowany odpowiednio przez ojca często stawał "w poprzek".

Potem nastąpił taki etap w jego karierze, że nawet tym, którzy go nielubili, serce rosło, kiedy oglądali Tomasza na torze.

Dwa lata zdobywał mistrzostwo świata. Był mistrzem. Prawie.

Teraz już nie będzie. Odcina kupony od swojej dawnej świetności.
Ale - Panie i Panowie - czemu go obwiniamy, dziwimy się mu, a niektórzy więc mają mu to za złe?

Jego kariera - swoje w życiu wygryzł, wyszarpał, pozycję zdobył.
Niech teraz czepie z tego korzyści.

A że czasem aż przykro na niego patrzeć w GP... cóż...

Tak czy owak, śmiem twierdzić, że drugiego takiego prędko mieć nie będziemy.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 18 lip 2007, o 16:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Pidi i Seevy pełna zgoda.
A wiecie co mnie najbardziej zadziwia? Że nawet ten 36 letni Gollob, który odcina kupony, nie potrafi godnie skończyć jest wciąż, od 20 już lat najlepszym polskim żużlowcem i wydaje mi się, że kiedy będziemy o tym dyskutować za trzy, cztery lata, to Tomek wciąż będzie w Polsce numerem jeden.
I to moim zdaniem najbardziej boli oponentów Golloba. Są nim znudzeni, denerwują się, że jeździ słabiej, mniej walecznie, z mniejszym zaangażowaniem, ale jeszcze bardziej wkurwia ich fakt, że nawet tak niemrawy Gollob bije naszych pozostałych żużlowców na głowę w kraju i poza jego granicami.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 18 lip 2007, o 16:15
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
O Tomku dużo by tu pisać. I dobrze i źle. Zapadło mi w pamięci jedno takie wydarzenie, gdzie udowodnił swoją wielkość. Sezon 1994, Polonia Bydgoszcz walczyła wtedy o utrzymanie w ekstraklasie, my wtedy jeździliśmy w drugiej lidze i forsowaliśmy bramy pierwszej. W sierpniu odbywał się Finał IMŚ w Vojens, na drugi dzień Polonia miała bardzo ważny mecz z Unią Leszno. Gollob jechał z apetytem na bardzo dobre miejsce. W turnieju jechał jedna słabo, pojechał bodaj w dwóch biegach wykręcając dwa zera (czy jakoś tak). Trzeci wyścig to fatalny karambol Golloba. Mocno się potłukł, w efekcie doznał mocnego wstrząsu mózgu tracąc przytomność. Obudził się w karetce, pytając przy tym czy wygrał zawody. Następnie całonocna podróż do Bydgoszczy, w której "spał na motocyklach". W samym meczu, gdzie Tomasz ze względu na swój stan po upadku nie wyszedł do prezentacji, startuje w czterech biegach wygrywając trzy z nich, a jednego nie ukonczając przez defekt na prowadzeniu. W wielkim bólu zdobywa 9 punktów, Polonia wygrywa 47-42. Do końca sezonu Bydgoszcz wygrywa później wszystkie mecze. W ogólnym rozrachunku zwycięstwo nad Lesznem było zbawienne, ponieważ zostało wyprzedzone o jeden punkt w końcowej tabeli przez Polonistów i to właśnie ono zajęło miejsce w strefie spadkowej.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi