Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomasz Gollob


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy jesteś za tym, aby skład Stali w sezonie 2007 zasilił:
Ankieta wygasła 20 wrz 2006, o 14:29
Tomasz Gollob 19%  19%  [ 24 ]
Tomasz Gollob i Jacek Gollob 5%  5%  [ 6 ]
Żaden z powyższych 77%  77%  [ 98 ]
Liczba głosów : 128
Opcje      Szukaj
Post 31 sie 2006, o 14:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Yhyhyhy, nyks, czy Ty naprawde sadzisz ze to bezpieczny chwyt marketingowy- kupic Golloba i liczyc, ze o jego pseudo gwiazdorstwie wie tylko scisla grupka kibicow, a na pewno nie szefowie wielkich firm?
To stapanie po bardzo grzaskim gruncie. Abstrahuje juz od tego, ze marketing nie jest jedyna motywacja kupienia tego czy tamtego zawodnika. Ciagle wierze, ze p. Poltorak rowniez zalezy na wyniku sportowym druzyny. Nie zgodze sie z Toba, ze Gollob jest swego rodzaju gwarantem zdobyczy punktowych. U siebie- owszem -zdobedzie tych punktow troche, za to na wyjazdach - jak nawierzchnia nie podejdzie -nie dosc ze sam nie pojedzie, to zbuntuje reszte druzny. Zreszta, uwazasz, ze to dobra reklama dla zespolu, ktory jest aktualnym DMP, a potem w prestizowym pojedynku derbowym przegrywa 18-72? Sam napisales, ze wynik idzie w swiat i zaden potencjalny partner biznesowy (zwlaszcza taki, ktorego nie obchodzi czy tor byl twardy czy miekki) nie bedzie chcial firmowac swoja nazwa takiej druzyny.

_________________
K&P


           
Post 31 sie 2006, o 15:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Kaśka napisał(a):
Nie jestem adwokatem Damiana!, ale sadze ze to, co napisal to nie sa jakies szczegolne herezje. Oczywiscie Gollobowi nalezy przyznac, co nalezy, ale "sportowiec" to nie tylko medale i tytuly. Od wielkich sportowcow, na rowni z medalami, wymaga sie pewnej szczegolnej postawy. Musisz przyznac, ze abstrahujac od sukcesow Tomka, mlodzi zawodnicy naprawde nie maja sie na czym wzorowac.

Mają. Kasiu, uwierz mi, że mają. Pomijam charakter tego Pana, jego podejście do mediów, kibiców itd. Spójrz na jego jazdę. I to nie tą jazdę w Rzeszowie w derbowym pojedynku. Nie tą we Wrocławiu. Popatrz na to co pokazywał choćby w tegorocznym DPŚ w Rybniku, gdzie na stojąco biłam mu brawa, choć gościa nie cierpię. Jego jazda była/jest widowiskowa, zawsze czymś zaskoczy, techniki może mu zazdościć wielu. Spójrz choćby na ten znienawidzony Tarnów. Ile razy pożyczał on kolegom motocykle. Widziałaś wyścigi Marcina Rempały i Tomka Golloba? Poezja żużla. Sądzisz, że on z Kołodziejem sami zrobiliby takie postępy? Naprawde wątpie. Żałuję, że przez kolejne kilka/kilkanaście lat (nigdy?) nie będzie drugiego żużlowego Golloba. Z drugiej strony na jego utrzymanie potrzeba kolosalnych sum pieniędzy. Doskonale o tym wiemy. Biorąc pod uwagę to, że przechodzi on powoli na żużlową emeryturę - o czym sam mówi - pewnym ryzykiem jest kontraktowanie go. Wcale się nie dziwię, że nie chcecie Tomka u siebie. Ja również nie widzę go w Rybniku. Niestety jego pobyt w danym klubie przyniesie chyba więcej strat, niż korzyści. Moja subiektywna ocena. Uważam, że oprócz gwarantowanej sumy ~ 10 pkt., pomocy, oraz wiedzy jaką przekazałby najmłodszym żużlowcom w klubie i ogromnej reklamy dla sponsorów - innych zalet by nie było.

Jak już mówiłam, nie cierpię Golloba, ale cholernie szanuję.

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 31 sie 2006, o 15:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
przeczytaj katarzyno mojego wczesniejszego posta jako odpowiedz na twojego i bedziesz wiedziec co ja o tym sadze, bo drugi raz tego samego pisac nie bede. ty masz inne zdanie i je uszanuje. nie bede cie przekonywal do mojego
pozdrawiam

ps. a poltorakowa i tak zrobi swoje i golloba bedzie chciec w swojej druzynie, a czy jej wyjdzie to zobaczymy


           
Post 31 sie 2006, o 15:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
nyks masz zdecydowana racje

dla uzupelnienia twojej wypowidzi dodam tylko iz marma prowadzi interesy na arenie miedzynarodowej a jakiego polskiego zuzlowca oststnimi laty mielismy najlepszego (chodzi o reprezentowanie kraju) ...protasiewicza chyba nie tylko tomka golloba.
dla pani marty to bedzie prawdziwy hit idac na negocjacje z jakas firma zagranica pochwalic sie ze ma ona swoja drzyne i u niej jezdzi niejaki gollob. to bedzie magnes w negocjacjach handlowych

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 31 sie 2006, o 15:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
No to Hampela nam, a nie T.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 31 sie 2006, o 15:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Vincent to tez nie dokonca tak

bardzo bym chcial zeby u nas jezdzil jarek ( 1000000 x bardziej niz gollob ) ale on dopiero na arenie miedzynarodowej sobie to nazwisko wyrabia...gollob to gotowy produkt marketingowy ktory juz nie potrzebuje reklamy

np. na targi na podpromiu przykladowo budownictwa jezeli na stoisku marmy wystawimy hampela lub golloba to gwarantuje ci ze na golloba przyjda osoby ktore sie nawet na budownictwie nie znaja. jarek na taka slawe musi troszke jeszcze pracowac
gollob jest znany na calym swiecie bo byl jedynym polakiem ktory cos jechal

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 31 sie 2006, o 16:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Przed Marmą sponsorami był KKER I Jasol i jak każdy wie za dobrze nam się nie powodziło... jakby w tedy mi ktoś powiedział że jest szansa aby Tomasz Gollob jeździł z żurawiem na plastronie, troszke bym się pośmiał. Było to nie realne, Pisze o tym aby pokazać ile zawdzięczamy Pani Marcie którą krytykujecie że chce na siłe Tomka. Szczerze Jej się nie dziwie... ludzie dla niej to jest biznes, a Tomcio jest najsłynniejszym polskim żużlowcem!! doskonała reklama dla firmy!!!! Wątpie aby sie przejmowała garstką kibiców jak my, internetowymi napinaczami :twisted: Inni kibice jak zobaczą w gazecie napis na pół strony ,,TOMASZ GOLLOB w Stali!!!" na pewno będą pod wielkim wrażeniem Pani Marty i jej frimy ;) Mimo wszystko ja oczywiście jestem bardzo przeciwny Gollobom na Hetmańskiej!!!!! to już cień Tomka z przed lat, a poza tym nie lubie jego cwaniactwa, dotego po meczu u nas z przed paru tygodni straciłem całkowicie o niego szacunek....


           
Post 31 sie 2006, o 16:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2006, o 07:49
Skąd: Rzeszów
Posty: 74

Zobacz profil 
A dlaczego w ankiecie nie ma pytania o samego Pana Jacka "Jajcka"
Gie...? Mysle, ze wygralby te ankiete ; ) Glos nr 70...

My Panom obu Gollobom mowimy NIE w naszej Stali Rzeszów!

Pomijam, ze Pan Tomasz Gollob jest "znana marka" - jesli tak mozna
powiedziec - nie tylko w samym swiatku zuzlowym... to jednak bylby
duzy plus reklamowy dla Marmy PF, ale nie koniecznie przelozyloby sie
to na sukces na torze...

_________________
Pozdrawiam,
Darken

ZKS STAL Rzeszów, speedway fan since 1980
---
Quatro Adventure Team - Imprezy integracyjne, paintball, quady, zorbing
Przygoda & Adrenalina - kompleksowa organizacja imprez integracyjnych dla firm


           
Post 31 sie 2006, o 16:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
A ja powiem krótko
Tomasz Gollob 100% Stalowiec od sezonu 2007


           
Post 31 sie 2006, o 16:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
simi napisał(a):
A ja powiem krótko
Tomasz Gollob 100% Stalowiec od sezonu 2007


szymek lubie cie bardzo ale daj spokoj :P

tomek w stali tak ale jedrzejak a nie gollob

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 31 sie 2006, o 16:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Ciekawa dyskusja sie wywiazala. Masz wiele racji, nyks. To fakt. Gollob jest jednym z 10 najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowcow (wg badan)! Zaden inny zawodnik przez wiele lat nie zyska takiej popularnosci. Ale czy zawodnik, ktory jest u schylku swojej kariery to dobry produkt marketingowy? Kupic sobie dziadka mozna, to fakt. Ale czy kupno np. Swierczewskiego (jakby nie patrzec gwiazdy polskiej kopanej sprzed kilku lat) pomoglo Groclinowi marketingowo? Nie bardzo. Przyszedl sobie klotliwy emeryt, ktory chce cos dorobic na koniec. Gollob staje sie powolutku (!) przebrzmiala gwiazda, bo kazdy pamieta jego sukcesy sprzed lat, a dzis juz ich nie ma (mowie o medalach GP na przyklad). I za rok bedzie jeszcze slabszy. Nie chce mowic, ze Gollob sie skonczyl, ale jak wspominam tego faceta z jajami sprzed paru lat, tego szalenca, ktory dostal po pysku od Boyce'a i porownuje go z tym bezplciowym zuzlowcem z dzis, to wiem, ze Gollob juz nie przyciagnie tlumow - ani kibicow ani sponsorow. Moze na jeden mecz tak... Ale przyjdzie pierwszy wyjazdowy mecz na trudnym torze, kibice sie odwroca, media zaczna szukac sensacji. To akurat Marmie nie pomoze w stopniu najmniejszym.

Gollob to swietny zuzlowiec. Kiedys tak go kochalem (bez zadnych insynuacji, o taka milosc do idola mi chodzi), ze na bierzmowanie dalem sobie imie takie, jak on ma ;). Ale czlowiek zmadrzal troche od tamtego czasu i choc darze go olbrzymim szacunkiem za niepodwazalny wklad w historie i promocje polskiego zuzla, to DZIS mowie mu zdecydowanie nie. Tym bardziej, ze... A zreszta - jak mawia qfel - co ja tam wiem! :)


           
Post 31 sie 2006, o 16:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Tomka bym strawił ale Jajajajacka to już nie, szczerze to niechcialbym widzieć ich w naszym skaldzie na rok 2007. ~~~~Rune Holta Rune~~

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 31 sie 2006, o 17:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1363

Zobacz profil 
Do nas przychodzi dwoch Gollobow. Z tym ze Jaca w sezonie 2007 bedzie podprowadzającą, zapusci wlosy jakie mial kilka lat temu i wymieni u nas ta czerwona....


           
Post 31 sie 2006, o 18:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
wiesz maku, to porownanie z swierczewskim troszke nie trafione. takich swierczewskich to my w pilce mielismy i mamy paru. to byl jeden z wielu. tym bardziej malo trafione porownanie, poniewaz swierczewski nigdy nie gral na najwyzszym swiatowym poziomie(chyba tylko on tak twierdzil), a gollob to jednak wciaz swiatowa czolowka, choc niestety juz nei ta scisla.
ja nie szukam tutaj zalet tomka i argumentow do zatrudnienia go w stali. ja tylko przedstawilem punkt widzenia jaki moze przyjac poltorakowa. owszem, jego gwiazda blednie, ale to wciaz jest gollob i jego nazwisko odpowiednie wrazenie robi. mowisz, ze tlumow nie przyciaga. wymien mi jakies nazwisko, ktore spowoduje, ze na sstal bedzie wiecej udzi przychodzic. bedzie tak jak napisales, przyjda na jeden mecz, moze na drugi, a potem wszystko wroci do normy. sam dobrze wiesz, ze trybuny sa pelne wtedy gdy druzyna jedzie o jakas stawke i ma spore szanse na sukces. druga sytuacja pelnych trybun wystepuje wtedy, gdy w druzynie gosci beda jechac gwiazdy zuzla i kibice ida na mecz po to by ich zobaczyc
ja nadal uwazam, ze w polsce gollob jest najlepszym marketingowo produktem zuzlowym. zaden inny, czy to z polski czy zagraniczny zawodnik, nei ma bardziej rozpoznawalnej marki. ta marka jest coraz slabsza z powodow, ktore wymieniles, ale nadal nikt nawet nie moze sie w polsce rownac z gollobem pod tym wzgledem. ludzie zaczynaja powoli kojarzyc hampela jako tego, ktory ma zastapic tomka, ale wiele czasu minie zanim hampel dorowna gollobowi


           
Post 31 sie 2006, o 18:16
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 maja 2006, o 10:54
Posty: 59

Zobacz profil 
Tomek mógł by być tylko ta druga krzywica niech ***.Jacek Gollob w stali kibiców na meczu:0!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek


           
Post 31 sie 2006, o 18:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 sie 2006, o 02:28
Posty: 3

Zobacz profil 
na nastepnym meczu zaspiewajmy " nie nie nie - nie chcemy gollobów "

dla nich oczywiscie nie

btw nie mam neostrady ;/


           
Post 31 sie 2006, o 18:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
To może być bardzo ciekawe: Tomek i/lub Jacek Gollob w Stali :P
Mimo tych protestów sądze , że gdyby faktycznie Gollob przyszedł do Rzeszowa to po pierwszych 2-3 meczach byłby idolem 95% kibiców Stali 8-)
Komplecik punktów, rundka honorowa i owacja na stojąco dla Golloba po meczu :P

A jeżeli Gollob wezmie sporą kase za kontrakt to i się będzie przykładał do swojej jazdy i nie będzie powtórek z meczów we Wrocławiu i Czewie gdzie nie przekroczył granicy 5 pkt 8-)

Ja jako kibic Włókniarza mam nadzieje nigdy nie mieć dylematu czy Tomasz G. zasili kiedyś Włókniarza bo nie wyobrażam sobie tego pana z Lwem na piersi :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 31 sie 2006, o 19:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Gdyby zasil czestochowe...
Cytuj:
to po pierwszych 2-3 meczach byłby idolem 95% kibiców


:D:D:D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 31 sie 2006, o 19:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
Gdyby zasil czestochowe...
Cytuj:
to po pierwszych 2-3 meczach byłby idolem 95% kibiców


:D:D:D

Może nie aż tyle tych % :P
W Czewie Gollob jest znienawidzony od x lat a nasi kibice łatwo nie wybaczają...nawet w stosunku do Ułamka dużo osób jest neutralnych tzn nie wyzywa na niego ale i nie bije mu brawa za to co kiedyś zrobił..a jest to nasz wychowanek jakby nie patrzeć :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 31 sie 2006, o 19:23
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2339

Zobacz profil 
Rekinica napisał(a):
Damian! napisał(a):
Szczególnie dbając o innych, szczególnie młodych zawodników, gdyby przypadkiem stawiali sobie wtedy za wzór Golloba, daleko by nie zajechali.

Ale dowaliłeś. Niech mnie drzwi... Wielu młodych zawodników stawia sobie za wzór Golloba. Żeby choć kilku jeździło i osiągało tyle co on, to nie schodzimy z podium DPŚ przez kilka, kilkanaście lat. Boziu - żeby choć jeden stał się drugim takim żużlowym Gollobem...

P.S. Zanim coś napiszesz - błagam, pomyśl.

Droga Rekinico, przemyślałem tę wypowiedź dokładnie. Nie wszyscy widać zrozumieli o co mi w niej chodziło. Nie chodzi mi o Golloba kilka lat wstecz, ale o to jak zachowuje się obecnie. Dobrze określił Tomcia Jasiek "primadonna". Primadonna to osoba która jakoś nie może pracować pod czyimś kierownictwem. Obecnie Gollobek taki jest. Dydyguje kim się da, próbuje rządzić. Facetowi obecnie pomieszało się coś w głowie. Niech młodzi zawodnicy biorą przykład z Golloba z lat wcześniejszych, ale broń Boże nie z teraźniejszości...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi