Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomasz Gollob


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy jesteś za tym, aby skład Stali w sezonie 2007 zasilił:
Ankieta wygasła 20 wrz 2006, o 14:29
Tomasz Gollob 19%  19%  [ 24 ]
Tomasz Gollob i Jacek Gollob 5%  5%  [ 6 ]
Żaden z powyższych 77%  77%  [ 98 ]
Liczba głosów : 128
Opcje      Szukaj
Post 31 sie 2006, o 21:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
MaK napisał(a):

Gollob udaje sie juz na emeryture.


jestes w duzym błedzie. tyle napisze, bo "żródło" zabroniło mi upubliczniac rozmowe ;-) a szkoda bo w luźnej rozmowie wiele poswiecilo derbom, przygotowaniu toru itd.

powiem tak: bez brata za rozsadne pieniadze jestem za przyjsciem Tomka.

to wciaz najlepszy produkt marketingowy. samo haslo Gollob to magnes i nie ma wiekszego.

to wciaz najlepiej punktujacy polski zawodnik

to wciaz najlepiej jezdzacy parowo zawodnik na swiecie

to wciaz facet, ktory potrafi wyregulowac motór juniorowi itd

mysle, ze przykladalby sie w Rzeszowie.

w sumie z niesmakiem czytam te lamenty na Golloba. jakby to kopa lepszych byla od niego. przyszedl do Unii i walnal dwa tytuły - wiec o co chodzi? ze mu sie nie chce na kopie jezdzic? hmm Unia to tonacy statek i ma w tylku ryzykowac zycie. gdyby byla kasa i jechali o tytul wszystko wygladaloby inaczej.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 31 sie 2006, o 22:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Dasz sobie reke obciac za to ze jakby go marma kupila i odpowiednio oplacila to bedzie jezdzic na kopie??:)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 31 sie 2006, o 22:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
watpie abym dal sobie cokolwiek obciac za kogokolwiek. a na pewno nie za Golloba 8-)

napisze tak: a masz pewnosc czy Hampel Walasek, Pepeta Ułamek i cala reszta pojedzie skutecznie na kartoflisku? czy im bedzie sie chcialo itd?

gadanie jałowe.

nie robmy z Golloba kaleki

wierz mi, ze oni sa wszyscy podobni do siebie. Gollob olewa, bo on ma wysokie mniemanie o sobie i podchodzi do sprawy - i tak mnie beda chcieli. zawsze tak postepowal. dac mu itd. jeden z powodow dlaczego nie zostal najlepszy na swiecie. ale to inna historia.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 31 sie 2006, o 22:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
napisze tak: a masz pewnosc czy Hampel Walasek, Pepeta Ułamek i cala reszta pojedzie skutecznie na kartoflisku? czy im bedzie sie chcialo itd?

gadanie jałowe

Wiesz pewnosc to mozna miec tylko ze sie umrze. Osobiscie uwazam ze jesli widzisz jak ktos kogos robi w bambubo pamietaj ze wczesniej czy pozniej tak samo ciebie potraktuje.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 31 sie 2006, o 23:01
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Przed tym sezonem Golloba bralbym w ciemno. Ale po tym co pokazal w tym roku (unas czy 2x Wrocek) to stracil w moiuh oczach prawie wszystko i nie chcialbym miec takie zawodnika w zespole. Ale jesli mialbym "wybrac" pomiedzy Gollobem a np. nie wiem kims pokroju Tomka Chrzanka czyli srednio niec poniezj 2,0 to bralbym Tomka G. Bo zawsze jakies 10 pkt zrobi pomoze mlodemu a na stadion 10 tys. bedzie bo pikniki by sobie tego nie odmowily :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 31 sie 2006, o 23:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Jajacek niech szuka dalej sciezki w Tarnowie.

Tomka bym mimo wszystko chcial w Rzeszowie. Wypominacie mu dwa(trzy) nie udane mecze, ja np mam przed oczami jego jazde w Rybniku. Starzeje sie, to fakt. Jego skutecznosc spada, ale wydaje mi sie, ze nie az tak bardzo.. Tylko Tomek to rozwiazanie na rok, gora dwa lata, bo zakladam, ze za 3 lata bedzie juz tylko sredniakiem w elidze i poprostu zakonczy kariere. Chociaz jezeli mialbym do wyboru Tomka i jakiegos pewniaka zza granicy to chcialbym... zagraniczniaka. Teraz wole obcego, a jeszcze przed tym sezonem bralbym Tomka w ciemno bez dwoch zdan, a dlaczego to wspomnialem kilka zdan wczesniej.


           
Post 31 sie 2006, o 23:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 12:49
Posty: 507

Zobacz profil 
tuddrussel napisał(a):
simi napisał(a):
A ja powiem krótko
Tomasz Gollob 100% Stalowiec od sezonu 2007


szymek lubie cie bardzo ale daj spokoj :P

tomek w stali tak ale jedrzejak a nie gollob

Panie Menagerze :twisted: przecież chodzi mi o Ogóra :P tylko nazwiska mi sie pomyliły :P


           
Post 31 sie 2006, o 23:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2004, o 19:12
Posty: 663

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Przed tym sezonem Golloba bralbym w ciemno. Ale po tym co pokazal w tym roku (unas czy 2x Wrocek) to stracil w moiuh oczach prawie wszystko i nie chcialbym miec takie zawodnika w zespole. Ale jesli mialbym "wybrac" pomiedzy Gollobem a np. nie wiem kims pokroju Tomka Chrzanka czyli srednio niec poniezj 2,0 to bralbym Tomka G. Bo zawsze jakies 10 pkt zrobi pomoze mlodemu a na stadion 10 tys. bedzie bo pikniki by sobie tego nie odmowily :D



<<< Moze Pan Tomasz przygotowuje sie juz do startów za rok ???? czytaj srednia KSM??? hehhee co wy na to? :shock: >>>

_________________
Obrazek


           
Post 1 wrz 2006, o 02:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie bede inny GOLLOBA mam gdzies i bede mial go zawsze:)

a co do wupowiedzi kolegi z czewy hm moze jakaz aluzja o darka sledzia? heh dla mnie dalej to jest wstyd zeby nazywam go 100% STALOWCEM ale to tylko moje zdanie:)

a terazna temat co jak co ale marta sie kieruje by miec z transferu golloba duzo korzysc marketingową i zgadzam sie z nyksem ze innego nazwiska LEPSZEGO ( dla ludzi nie interesujacych sie zuzlem) niz GOLLOB nie ma

hm teraz 95% bilo by mu brawo itd....;) dobre mysle ze z 70% gwizdało i obrazało tomka na meczu z buczokami

Mak porownianie dla mnie ze swierszczem calkowicie chybione:):P predzej za pare lat mozna by porownac DUDKA chodz też nie wydaje mi sie :)

p.s. takiego pilkarza nie ma znanego:) chyba ze LATO Szarmach janek:P;)

TOMKA G nie chce u NAS nie doi dalej buczoków to by było najlepsze i kolejne derby:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 wrz 2006, o 10:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
GOLLOBOM w STALI kategoryczne nie po wsze czasy. AMEN.


           
Post 1 wrz 2006, o 11:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
myślałem, że temat umrze śmiercią naturalną, skoro jednak trwaa to mam propozycję.
Wiadomo, że ewentualne rozmowy na temat składu stali w sezonie 2007 już trwają.
może by napisać liścik do kierownictwa, ale nie protestacyjny tylko tzw. intencyjny.
Poinforumjemy w nim, że jesteśmy przeciwko ewentualnemu sprowadzeniu na Stal Golloba, wymienimy powody dla których on u nas nie powinien jeździć.
I co najważniejsze zbierzemy podpisy i dołączymy je do listu. Im więcej tym lepiej.

co Wy na to?


Uprzedzam ewentualnych oponentów:

List warto napisać teraz, żeby zakomunikować kierownictwu nasze zdanie w tej sprawie. Ktoś powie, że na razie nikt nie słyszał o planach sprowadzenia Golloba do Rzeszowa. Tak, ale jeśli nawet jakieś petraktacje będą z nim prowadzone, to kibice dowiedzą się o nich kiedy kontrakt będzie już finalizowany. A wtedy nasze protesty na nic się zdadzą.
Przecież nawet Holta już wspominał, że ma dwie propozycje na starty w przyszłym sezonie, więc z Gollobem musi być podobnie.

Zatem czekam waszych opinii


           
Post 1 wrz 2006, o 12:24
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
MaK napisał(a):

Gollob udaje sie juz na emeryture.


jestes w duzym błedzie. tyle napisze, bo "żródło" zabroniło mi upubliczniac rozmowe ;-) a szkoda bo w luźnej rozmowie wiele poswiecilo derbom, przygotowaniu toru itd.

Nie napisalem, ze juz teraz, ale powoli, stopniowo (i chodzilo mi o Tomasza). Oczywiste, ze nie skonczy kariery teraz, w sytuacji, gdy ma do zarobienia jeszcze pare groszy na spokojna emeryture.



Cytuj:
to wciaz najlepszy produkt marketingowy. samo haslo Gollob to magnes i nie ma wiekszego.

Przed sezonem owszem. A pozniej beda cyrki. Bo sa nie tylko w lidze, ale i w GP juz mu sie wyraznie nie chce nadstawiac karku.

Oczywiscie, jesli porownujesz Golloba do PePety, Ulamka, itp. to ja tez bym nie mial watpliwosci. Tyle, ze Gollob utrzyma sie raczej w GP i nie chcialbym, by zablokowal mozliwosc podpisania umowy z zawodnikiem, ktory moze nie wykreci tych kilku kompletow (bo sadze, ze za rok Tomaszowi sie to takze uda), ale bedzie jezdzil solidnie, rowno i nikt nie bedzie specjalnie przeciw niemu robil kopy.


           
Post 1 wrz 2006, o 12:35
 
Senior
Senior

Dołączył: 27 sty 2005, o 00:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
...Poinforumjemy w nim, że jesteśmy przeciwko ewentualnemu sprowadzeniu na Stal Golloba, wymienimy powody dla których on u nas nie powinien jeździć.


A Ja CI powiem tak. Możesz sobie pisać liściki, że tego nie chcesz, czy tamtego, a tak naprawde nic to nie zmieni, bo (za przeproszeniem) mamy g...o do gadania. CHyba, że zostaniesz członkiem zarządu, spypniesz trochę kasy i zakontraktujesz zawodnika, który Tobie będzie odpowiadał. Dla mnie nie ma znaczenia, kim się wzmocnimy i tak na żużel będe chodził. Naważniejsze, aby utrzymać tegoroczny skład (oprócz pseudo Polaka). Pozdrawiam


           
Post 1 wrz 2006, o 13:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
Poinforumjemy w nim, że jesteśmy przeciwko ewentualnemu sprowadzeniu na Stal Golloba, wymienimy powody dla których on u nas nie powinien jeździć.

I ile znalazłbyś tych argumentów? 2? Jeśli faktycznie Pani Półtorak chciałaby sprowadzić Golloba do Rzeszowa, to skontruje mnóstwem argumentów. A takie niewątpliwie znajdzie.

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 wrz 2006, o 21:08
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
Slyszalem ze Piotr Protasiewicz i Hans Andersen sa na 98% ugadani a holta idzie do Ostrowa. Tak tylko slyszalem zobaczymy dopiero niedlugo czy sie potwierdzi


           
Post 1 wrz 2006, o 21:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Ja też to słyszałem...od jednego z zawodników.


           
Post 1 wrz 2006, o 21:20
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2328

Zobacz profil 
matek napisał(a):
Slyszalem ze Piotr Protasiewicz i Hans Andersen sa na 98% ugadani

Dokładnie tak jest :!: Też to mogę potwierdzić. Pierwszy z Bydgoszczą, drugi z Wrocławiem :P .

_________________
Obrazek


           
Post 1 wrz 2006, o 22:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
matek napisał(a):
Slyszalem ze Piotr Protasiewicz i Hans Andersen sa na 98% ugadani

Dokładnie tak jest :!: Też to mogę potwierdzić. Pierwszy z Bydgoszczą, drugi z Wrocławiem :P .


Wrocław moze miec spory problem jesli tylko Hampel utrzyma sie w GP, bo zapewne zaden z trojki Hampel-Crump-Andersen nie bedzie chcial byc zawodnikiem "rezerwowym". Zakladajac ze wiadomy przepis nie zostanie zmieniony, sadze ze to wlasnie Andersen opusci ten klub.

_________________
K&P


           
Post 1 wrz 2006, o 23:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
tym bardziej, ze pojawila sie opcja dopuszczenia tylko jednego obco z gp. w takim wypadku takiej czewie czy wrockowi posypalby sie sklad


           
Post 1 wrz 2006, o 23:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Żadnych Gollobów nie chce widzieć, żeby nawet po 13 punktów w meczu robili po prostu to co wyprawia w tym sezonie ten cyrk na kółkach to ja dziękuje bardzo niech sobie jeździ w Tarnowie i im robi syf w drużynie,podburza do strajków i ustala skłąd na biegi nominowane ....

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Grzybu i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi