Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomasz Gollob


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy jesteś za tym, aby skład Stali w sezonie 2007 zasilił:
Ankieta wygasła 20 wrz 2006, o 14:29
Tomasz Gollob 19%  19%  [ 24 ]
Tomasz Gollob i Jacek Gollob 5%  5%  [ 6 ]
Żaden z powyższych 77%  77%  [ 98 ]
Liczba głosów : 128
Opcje      Szukaj
Post 11 wrz 2006, o 17:01
 


a Ty na podstawie jednego biegu uważasz ze nie jest samolubem ?? :wink: :D


           
Post 11 wrz 2006, o 19:59
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 mar 2006, o 16:39
Skąd: Pierwszy łuk
Posty: 64

Zobacz profil 
nie tak nie uwazam poniewaz gdyby wszyscy zawodnici mieli takie motory jak ma Nicki i na dążali by nad jego tepem to napewnio jechal by para - przecierz on nie moze czekc na innych!

_________________
** http://www.motospeedway.fora.pl **
NOWY MENAGER ŻUŻLOWY


           
Post 12 wrz 2006, o 00:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
jakby wszyscy zawodnicy mieli takie motory jak nicki to baaaaardzo przydaly by sie bandy powietrzne bo by z tych motorow na lukach pospadali :P

a tak na temat tomcio moze przez przypadek sam chciec jezdzic w rzeszowie bo byloby mu tu dobrze na zakonczenie swej przygody ze spidłejem. mieszkanko, wyplaty (nie taki male) na czas bylby gwiazda pierwszego formatu dla osob ktore tylko cos tam slyszlay o zuzlu.... to gollob ten sam gollob jezdzi w rzeszowie- by sie dziwili ale jaka jest prawda o nim wszyscy ktorzy sledza wyniki wiedza doskonale

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 12 wrz 2006, o 11:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
Cytuj:
"Moje wicemistrzostwo świata to pikuś w porównaniu z Kubicą"
SuperExpress/MS /11.09.2006 07:44
- Gdy mijał linię mety, cieszyłem się jak dziecko. To największy sukces w polskich sportach motorowych. Nawet moje wicemistrzostwo świata (1999) to pikuś w porównaniu z tym, co zrobił Robert na Monzie – powiedział „SuperExpressowi” Tomasz Gollob.
- Kubica jechał od samego początku jak profesor. Już sam start pokazał jego wielką klasę. Wyskoczył na trzecią lokatę i potem już bronił tej pozycji. Co prawda defekt bolidu Fernando Alonso zapewnił Polakowi podium, ale to mu się w pełni należało. Na najszybszym torze w całym cyklu dzielnie się bronił przed atakami Massy z Ferrari i aż strach pomyśleć, co by było, gdyby jechał w lepszym bolidzie.

- Ten chłopak ma niesamowity charakter, który cechuje największych mistrzów i to tylko kwestia czasu, kiedy będzie na ustach wszystkich. Robert zawiesił sobie wysoko poprzeczkę, ale jestem pewien, że w tych ostatnich trzech wyścigach sprosta zadaniu. Jedno jest pewne na 100 procent - mamy wreszcie gwiazdę dużego formatu w najpopularniejszym po piłce nożnej sporcie. Dam sobie głowę uciąć, że jeszcze nieraz Robert dostarczy nam podobnych emocji jak wczoraj – zakończył Gollob.

http://sport.onet.pl/0,1248769,1401000,wiadomosc.html

Ja tam sie nigdy nie zgodze ze kilkanaście akcji Golloba to pikus przy Kubicy czy Szumacherze czy kimkolwiek. Tomek ma jakis kompleks? Napierw mnie to wk..ło co powiedzial,
ale juz sie uspokoiłem:)

_________________
bERY


           
Post 12 wrz 2006, o 12:40
 


Master_speedway napisał(a):
przecierz on nie moze czekc na innych!

no własnie bo co bedzie czekał :D jak to powiedział kiedyś pewien pan w bodajże w jakimś barze podczas powrotu z jakiegoś wyjazdu o Maxie, ze jak jedzie to nie widzi kolegi z drużyny itd. on widzi pieniądze :D

a co do Gollobów, pakietu bym za h*j nie chciał, ale samym Tomkiem bym nie pogardził :wink:


           
Post 12 wrz 2006, o 18:36
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
co do wypowiedzi jesli popatrzec na to dzisiaj to jest pikus to co zrobil Kubica i z tym sie zgadza bo jedna jaskolka wiosny nie czyni...

ale nie zgodze sie z jedna rzeecza jakim cudem formula 1 jest po kopanej najpopularnijeszym sportem w POLSCE? heh

p.s. berry a gollobowi chodzilo chyba o to ze zajał 3 miejsce a on zdobyl jakby nie patrzec wice mistrza.... i to jest bez porowniania póki co....:)

a co do tomka atomka to

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 wrz 2006, o 18:47
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
ale nie zgodze sie z jedna rzeecza jakim cudem formula 1 jest po kopanej najpopularnijeszym sportem w POLSCE? heh

Jemu chyba chodzilo o swiat... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 13 wrz 2006, o 09:40
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nawet jesli chodzi o swiat to calkowita klapa:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 wrz 2006, o 21:25
 NIGDY !!!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 wrz 2005, o 17:16
Posty: 1

Zobacz profil 
Ja osobiście nie chciałbym żby żaden z braci Gollobów jezdziłw w naszych barwach


           
Post 24 wrz 2006, o 22:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 wrz 2006, o 22:01
Skąd: Rzeszow
Posty: 12

Zobacz profil 
A Ja bym sobie zyczyl Tomka Golloba bo to najlepszy krajowy zawodnik. Jacek Gollob kiedys byl dobry ale juz nie jest a co za tym idzie nie ma sensu go zatrudniac.


           
Post 24 wrz 2006, o 22:44
 


PatLaFontaine napisał(a):
A Ja bym sobie zyczyl Tomka Golloba bo to najlepszy krajowy zawodnik.

W lidze najlepszy jest Hampel :D
http://www.sportowefakty.pl/stateliga.htm


           
Post 24 wrz 2006, o 23:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 wrz 2006, o 22:01
Skąd: Rzeszow
Posty: 12

Zobacz profil 
*seba* napisał(a):
W lidze najlepszy jest Hampel :D

W lidze Hampel byl najlepszy ale po dzisiejszej kolejce juz nie jest :wink:, w GP Tomek wyladowal wyzej a mi chodzilo bardziej o ostatnie lata i caloksztalt kariery 8-)


           
Post 25 wrz 2006, o 16:44
 


z taką jazdą jak pokazal tomus w meczu w Rzeszowie to nie wiem czy go w I lidze chcieli!!!Gollob nie mam motywacji, a nie mozna pokazywac czegos takuiego ze sie z parku maszyn nie wyjezdza!!!GOLLOB NIE!!!


           
Post 30 wrz 2006, o 21:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
nie wiem czy jest sens pisac w tym watku w zaistniałej sytuacji polityczno-finansowej, ale chcialem tylko uprzejmie doniesc, ze w playoffach szwedzkiej elitserien mr Gollob pokazal wielki zuzel. nadmienie, ze Vastervik placi na biezaco. nie straszne mu były wykopki na wyjazdowych torach ani przeciwnicy typu Andersen, Jonsson czy Crump. tylko Hampelka nie mogl dogonic, ale to juz inna sprawa 8-) Jarek Kula Hampel jest mega szybki. ehh niech ten facet nabierze jaj. medal robi od ręki.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 1 lis 2006, o 21:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
to ja założyłem ten temat i teraz bije się w piersi.
Zwłaszcza wobec zaistniałej sytuacji: Holta w Tarnowie, razem z Nicholsem wypełnią limit zawodników z GP w drużynie, a zatem Gollob jest jak najbardziej do wzięcia.
Tak dla Golloba w Rzeszowie

Ma trudny charakter, zachowuje się czasem po chamsku to prawda, ale z drugiej strony potrafi jak nikt pozytywnie wpłynąc na atmosferę w drużynie, zdopingować zwłaszcza młodych jeźdźców czy posłużyć bezcenną radą.

W ciągu kilkunastu ostatnich lat w Polsce nie było, nie ma i nie będzie zawodnika równie wielkiego.

I co ważniejsze Gollob może sam zdecydować kiedy ma przestać być najlepszym i zakończyć karierię. N tę chwile nikt w Polsce nie jest w stanie mu zagrozić
Dlatego chcę by ta żywa legenda jeździła w Rzeszowie, przynajmniej rok
Nie uda nam się kupić zawodnika tej klasy co Tomek.
Ponadto na naszym torze może być nie do objechania.
Ktoś pisał, że wystarczy zrobić "kopę" i Gollob wysiada. Wydaje mi się, że jednak nie, o tym że tak było w tym sezonie musiały jakieś inne, pozasportowe czynniki decydować. Jeśli będzie miał płącone n aczas, to wydaje mi się, że w każdym meczu da z siebie wszystko.

P.S. prośba do moderatorów. jako że założyłem ten temat, proszę byście zmienili jego treść, np. "Czy chcesz Golloba w Rzeszowie"


           
Post 1 lis 2006, o 21:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
...a za miesiąc znowu będziesz prosił, żeby zmienić ten temat na: "Nie dla Golloba..."??? - Przecież każdy kto chce, to wyraża swoje zdanie w tym temacie na "tak", lub "nie" - bez względu na to czy w temacie jest tak, czy inaczej...


           
Post 2 lis 2006, o 00:01
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 18:16
Skąd: Białobrzegi/Rzeszów
Posty: 211

Zobacz profil 
ja dalej podtrzymuje ze NIE DLA GOLLOBA W RZESZOWIE najbradziej zarozumiały sportowiec WON!!!!! :!:

_________________
Obrazek


           
Post 2 lis 2006, o 01:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 lip 2006, o 01:44
Posty: 105

Zobacz profil 
ach dajcie se spokój z gwiazdkami!! a może marma w tym roku przeżywac bedzie (odpukac) kiepski okres i nie bedzie miala kasy dla zawodnikow zeby wyplacic w terminie !! i co ?? wszyscy pojada procz gallopa!! dziekuje!! drugi holtanski!! niech se tarnow wszystkie gwiazdki pozrywa!! nam nie trzeba nazwisk! nam trzeba dobrych zawodnikow!!


           
Post 2 lis 2006, o 01:32
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 lip 2006, o 01:44
Posty: 105

Zobacz profil 
do moderatora: czy na forum nie jest stary czas? jakos dziwnie bo napisalem posta kolo 23:30 a data przy poscie jest 0:27 ! panowie w niedziele trtzeba bylo cofnac czas o godzine do tylu :)

prosze o usuniecie posta, a pisze go w jakimkolwiek temacie aby szybko zostal zauwazony! dzieki i pozdrawiam

mam nadzieje ze nie dostane za to bana :D


           
Post 2 lis 2006, o 01:33
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Po prostu sam musisz sobie zmienic godzine w profilu :) Ale i tak nie zmienia to faktu, ze forumowy zegar spoznia okolo 15 min wzgledem normalnego czasu. Na stronie za to pojawia sie godzina pozniejsza, niz news napisany :D Ale tak to jest jak Admini po pijaku zaczynaja cos "dzialac" na stronie i forum :D:D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi