Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mistrzowie Rempały


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 16 kwi 2003, o 19:00
 Mistrzowie Rempały
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Hehe. Co sadzicie o klanie Rempałow w meczu w Rybniku. Bardzo ladne zdobycze punktowe. Lacznie we trzech zdobyli az 0 punktów. Nie podlega dyskusji ze najlepsze czasy Grzesziek i tomek mieli za czasow startow w Rzeszowie. Ciekaw jestem tylko czy ci panowie zaluja swoich decyzji. :D


           
Post 16 kwi 2003, o 19:03
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Nasi nie lepsi :). Zobaczymy jak Jasol pojedzie w Rybniku, bo mam bardzo złe przeczucia :( :młotek:
Co nie znaczy, że Rempałki nie zapitolili :).


           
Post 16 kwi 2003, o 19:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hehe tym niech sie Tarnow martwi...nas to juz naszczescie nie obchodzi :wink:my mamy dosc swoich klopotow.


           
Post 16 kwi 2003, o 21:10
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Naszczęście my już nie mamy Rempałów u siebie !!!!! :D Ale za to mamy szokującą na każdych zawodach MŁODZIEŻ :(


           
Post 16 kwi 2003, o 22:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 mar 2003, o 14:50
Skąd: Budziwoj
Posty: 3

Zobacz profil 
Hehe, Rempaly są Bogowie hehe. Ale mysle, ze Grzesiek jezdzilby w stali bardzo dobrze. Jak Maciek Kuciapa. Tylko na stali mu idzie. Mlodziezowcy - to jest naprawde porazka Rzeszowa

_________________
GO THERE ===> FIFAPOLAND.COM


           
Post 16 kwi 2003, o 23:20
 Rempałaowie...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Taka forma Rempałów to zmartwienie Unii, ale nie zapominajmy, że jednak coś dla Naszego klubu zrobili, szczególnie Grzesiek i mam nadzieje, że w meczu z Unią w Rzeszowie, nasi kibice godnie ich przywitają na prezentacji. :D :D :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 kwi 2003, o 23:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 gru 2002, o 22:57
Posty: 30

Zobacz profil 
maniek napisał:
Cytuj:
Naszczęście my już nie mamy Rempałów u siebie !!!!!


A ja żałuje, że nie ma już Grześka i Tomka w Stali. Te zawody im zdecydowanie nie wyszły, ale zobaczysz średnie na koniec sezonu. Gwarantuje, że będą wyższe niż średnie Wilka i Trojana!!! 8-)


           
Post 16 kwi 2003, o 23:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 mar 2003, o 14:50
Skąd: Budziwoj
Posty: 3

Zobacz profil 
Moze w sumie hehe. Nie no, na pewno beda miec wiecej niz rempala, ale czy Wilk. Byc moze tylko Grzesiu.

_________________
GO THERE ===> FIFAPOLAND.COM


           
Post 17 kwi 2003, o 02:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Mysle ze zakladanie takiego tematu to totalna porazka. Smiejecie sie z ludzi ktorzy przez kilka lat tworzyli zespol Stali Rzeszow. W sezonie 1998 bardzo przyczynili sie do brazowego medalu. Glownie Grzeskowi naleza sie wyrazy szacunku i respektu z naszej strony. Nie wiem czy ktos jescze pamieta jak na zdefektowanym motocyklu biegl z nim przez cale okrazenie do mety po 1 wazny punkt. Wiec dajcie na luz bo naprawde nie nalezy sie to ani Grzeskowi ani Tomkowi. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 17 kwi 2003, o 09:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Nie wiem co się dzieje z Rempałami, po prostu ręce opadają. Potencjalnie taki Grzesiek jest zawodnikiem , który wg spokojnie u siebie te 12 pkt powinien robić a na wyjazdach 8-10 pkt. Niestety, taka zdobycz w jego wykonaniu to rzadkość. Dla mnie się oni wczoraj zbłaźnili, to Kołodziej młody chłopaczek, który na standardzie Jawy jeździ (byłem w warsztacie, rozmawiałem z mechanikiem) potrafi tak pięknie punktować, kurcze Burza - zawodnik wychowany w czasach beznadziei 2 ligi też jakoś sobie radzi, echh pardodia, a Rempały po zerze. Wstyd!!!
Jednakże świętowanie z powodu kiepskiej postawy Unistów choć korzystne dla Stali, nie jest w porzadku. O zasługach Rempałów dla Rzeszowa nie będę wspominał.
Pozdrawiam


           
Post 17 kwi 2003, o 09:57
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Oczywiscie, ze tego co zrobili dla nawet nie trzeba wymieniac...jezdzili dla nas kilka dobrych lat. I Maczek o Grzeska ja bym byl spokojny, jeszcze pokaze co potrafi. Z Tomkiem to roznie bywalo, ostatni sezon mial bardzo dobry, moze potrzebuje czasu :?: I ktos tam napisal wczesniej, ze "moze" zostana ( szczegolnie Grzesiek) dobrze przywitani w Rzeszowie...heh dla to mnie to jest oczywiste, ze zostana dobrze przywitani (obydwaj :!: ) zrobili dla naszego klubu duzo...raz mieli slabsze wystepy raz lepsze ale byli zawodnikami STALI. I teraz choc juz nimi nie sa to i tak sledze ich wyniki...tylko jak im cos nie wyjdzie to sie juz tym nie przejmuje, ale nie zycze im zle ( wrecz przeciwnie).


           
Post 17 kwi 2003, o 10:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Już wy się nie martwie, jeszcze nie jedne derby przez nich przegramy :P


           
Post 17 kwi 2003, o 10:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Naszczęście my już nie mamy Rempałów u siebie !!!!! :D Ale za to mamy szokującą na każdych zawodach MŁODZIEŻ :(

No tak nie mamy a szkoda !!!!!! Gdybyśmy mięli Grześka i Tomka w składzie to nawet Rybnik nie byłby nam straszny. Nie wiem co jest kwestią takiego słabego występu czy sprzęt czy może przyczyny poza sportowe ale to że nie wyszedł im jeden czy dwa mecze jeszcze niczego nie znaczy. Zresztą obydwaj udowodnili jeżdżąc w barwach Stali, że do ułomków nie należą. I nie rozumiem jednej rzeczy tego że gdy zawodnik odchodzi z klubu do innego to od razu jest do niego wrogie nastawienie :roll: .
K II : Otóż oto martwić się myślę nietrzeba zarówno Grzesiek jak i Tomek zostaną wspaniale przyjęci w Rzeszowie i myślę że nie tylko podczas prezentacji ale całych zawodów. :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 17 kwi 2003, o 16:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
error napisał(a):
Mysle ze zakladanie takiego tematu to totalna porazka. Smiejecie sie z ludzi ktorzy przez kilka lat tworzyli zespol Stali Rzeszow. W sezonie 1998 bardzo przyczynili sie do brazowego medalu. Glownie Grzeskowi naleza sie wyrazy szacunku i respektu z naszej strony. Nie wiem czy ktos jescze pamieta jak na zdefektowanym motocyklu biegl z nim przez cale okrazenie do mety po 1 wazny punkt. Wiec dajcie na luz bo naprawde nie nalezy sie to ani Grzeskowi ani Tomkowi. Pozdrawiam.


Jak Ci sie nie podoba to nie musisz czytać. Sprawa rozwiazana.


           
Post 17 kwi 2003, o 19:32
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
Przyznaje racje tym którzy doceniaja wkład Grzeska i Tomka w zdobycie medalu i niepowtarzalne mecze . Moim zdaniem maja fatalnie spasowany soprzęt i nie mozna ich lekcewazyć. Jak zaczna jeździć a wierzę że tak bedzie Jasol moze miec problemy z Unia . Mam nadzieje że sie mylę , a żuzel to tylko sport i trzeba ich przywitać pokazujac ze nie ma takich kibiców jak kibice w Rzeszowie


           
Post 17 kwi 2003, o 22:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Jeszcze niedawno wszyscy rozpaczali co to bedzie bez Tomka, a teraz czytam szyderstwa z niego. Badzcie konsekwentni. Ja od zawsze uwazalem go za słabeusza, a poprzedni sezon jako zwykly fuks. Teraz twierdze, ze wrócił na swój normalny poziom. A co do Grzeska, to mysle, ze jeszce nie jednemu pokaze jak sie jeździ. mam nadzieje, ze to jego ostatni tak słaby mecz (no może z nami tez by sie nie przepracowywał ;) ).

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 17 kwi 2003, o 22:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Zgadzam sie z PANEM ANDRZEJEM. Rempałów trzeba bardzo serdecznie przywitac w rzeszowie! BArdzo wiele oni zrobili dla rzeszowskiego speedway'a :peace: ! I jeszcze mam taka nadzieje ze przyjdzie taki czas kidy Grzesiek i Tomek I Marcin beda reprezentowac biało - niebieskie barwy :spiew: :afro:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 20 kwi 2003, o 09:31
 My niebiesko-biali, my kibice Stali!!!
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
I jeszcze mam taka nadzieje ze przyjdzie taki czas kidy Grzesiek i Tomek I Marcin beda reprezentowac biało - niebieskie barwy


Nie żebym się czepiał, ale Unia Tarnów, gdzie startują Rempałowie też ma barwy biało-niebieskie, więc Oni praktycznie całą kariere startują w takich barwach (poza krótkim epizodem w Machowej)
Pozdrawiam.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 kwi 2003, o 10:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Rempałowie, jak i cała Unia ( z wyjątkiem Kużdżała :P), zostaną przywitani na pewno lepiej w Rzeszowie, niż Stalowcy w Tarnowie


           
Post 20 kwi 2003, o 11:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
I o to w tym wszystkim chodzi :) Zrobmy to tak, aby Rempalowie zapamietali po tym meczu kibicow Jasolu z jak najlepszej strony. Niech kazdy sie postara o confetti, trabki i serpentyny. Nie ma u nas glosnego dopingu, bo nie ma fan klubu, ale sa za to najlepsi w Polsce kibice, ktorzy doceniaja druzyne gosci, skad by ona nie przyejchala. Derby to derby, ale jednak czwarka zawodnikow z terazniejszego skladu Unii juz plastron Stali Rz. ubierala.

Btw. Na mecz z Gnieznem rowniez musimy sie dobrze przygotowac, bo ja uwazam, iz pojedynki z Rybnkie, Gnieznem i TArnowem beda kluczowymi w tym sezonie. Oczywiscie niewiele gorsze sklady maja Gorzow i Lublin (ich rowniez nie mozna lekcewazyc), ale jednak w/w zespoly uwazam za grozniejsze.

Jutro wszyscy trzymaja kciuki za Stal w Rybniku, za tydzien szlagier u nas z Gnieznem.... pozniej jak najwieksza ilosc fanow jedzie do Tarnowa i czeka na 01.06 na rewanz, w ktorym pokazemy, iz jestesmy kibicami znajacymi sie na "swojej" dyscyplinie.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi