Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Scott Nicholls - Rzeszów 2016


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 9 lis 2006, o 21:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Jesli kto bedzie narzekal na kontrakt z Nichollsem to poogladajcie forum z przed roku.

Ja napewno narzekał nie będę, gdyż byłem jednym z pierwszych "orędowników" ściągnięcia Scotta do Stali w tamtym roku. Jak widać stało się to w tym roku, co mnie cieszy :wink: . Podzielam zdanie osoby, która napisała, że lepszy Scott niż pasywny Bjarne. Natomiast w kwestii poważnego traktowania swoich obowiązków przez Nichollsa - sponsoring w GP załatwia sprawę, bo przez to Scott nie pozwoli sobie na lekkie traktowanie występów w Stali.
Podsumowując - dobry ruch działaczy, zawodnik na średnią 2.0 jak znalazł.

_________________
Obrazek


           
Post 9 lis 2006, o 22:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 wrz 2005, o 19:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 440

Zobacz profil 
Co do podpisania kontraktu z ze Scottem to może być taki strzał jak wrocek z Hansem.Odnośnie Transferu to jeden z lepszych zawodników dostępnych z GP,oby w naszej drużynie jeździł jak w GP oraz w Anglii.Co do Nichollsa rok temu każdy go chciał w Rzeszowie mowili ze musi przyjść do nas itp. ,a w tym roku zawita do nas a wiekszosc mowi ze to beznadziejny transfer.Ja sie dosyć ciesze że Scott przyszedł do nas bo go po prostu lubie.
Teraz tylko czekać na kolejny transfer naszej pani Marty.


           
Post 9 lis 2006, o 22:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Ja nie wiem co wy macie z tym "strzał jak Wrocek z Hansem". Jeden wyskoczyl jak grzyb i nagle Zagar może wyskoczyć, Bjarne może wyskoczyć, Scott może wyskoczyć albo najlepiej wszyscy naraz. Nie czarujmy się, taka ogromna progresja zdarza się raz na dłuższy czas,mniejsze często i w to trzeba celować choć więszkość powoli dochodzi do wysokiego pułapu, i ten uskok formy nie jest tak olbrzmi, a tu nagle każdy kto ma średnią ok.2,0 będzie drugim Andersenem, który notabene tego wcale takie sezonu powtórzyć nie musi...acz powtórzy ;) To tylko sport.

PS.Hans w 2005 miał średnią 2,0 z haczykiem, w tym roku Nicholls ma ...1,4 i to nie w trzech jak ktoś pisał a w 7 spotkaniach ;) Ale myśle że te 2,0 wykręci spokojnie, choć żelaznym liderem bym go nie nazwał. Taki "trzeci dochodzący" ala Hampel Wrocław 2006.

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


Ostatnio edytowano 9 lis 2006, o 22:21 przez Drabol, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 lis 2006, o 22:20
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Ciekawi mnie jedna sprawa - czy Nicholls pojedzie we WSZYSTKICH meczach czy tylko wybranych?


No na pewnie nie we wszystkich bo moze jezdzic tylko 2 z gp a Nicki ma pewne msc. a Zagar tez musi jezdzic co nie? :D
Jak dla mnie lepsze to niz "nasi" Jakby nie patrzec to fighter jak sie o nim mowi a my takich (przynajmniej ja) lubimy dobry zakup aczkolwiek wolalbym Zagar/Admas :D /Sullivan

Teraz trzeba "brac sie" ( :D ) za Chrzanka i jak on podpisze to bedzie nam brakowalo 1 seniora (PePe, Dobrucki ) plus junior.

A na temat PePe jeszcze tak krotko:
Cytuj:
Pomorscy działacze czują się oszukani przez wychowanka klubu z Zielonej Góry. - Oszukał nie tylko nas w klubie, ale również kibiców. Kiedy rozstawaliśmy się po ostatnich negocjacjach twierdził, że odpowiadają mu warunki. Zdradzę, że były one lepsze od ubiegłorocznych. - komentują już na spokojnie. Dziś rano już nie pojawił się w klubie i nie raczył odebrać nawet swojego telefonu komórkowego.


Prawie podbna sytucja jak Holta zegnal sie z Czewa ;D Prawie robi wielka roznice.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 9 lis 2006, o 22:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 paź 2006, o 17:56
Skąd: z kątowni
Posty: 104

Zobacz profil 
Roger napisał(a):
I to jest nareszcie bardzo dobra wiadomość!

I tę wiadomość, odnośnie Nichollsa, możnaby zadedykować wszystkim, którzy skład Stali na sezon 2007, widzieli z Nickim i samymi lokalnymi matadorami... 8-)


Czyli min. mi!
Hicior to to nie jest! Jakiś akt desperacji czy od poczatku planowano go zatrudnić? Bo jeśli ktos buduje drużynę przypadkiem z zawodników z łapanki to nigdy nie odniesie sukcesu.
Powiem tak......od lokalnych matadorsów 100 razy lepszy ale mam mieszane uczucia. To może byc jeden z moich trzech oczekiwanych liderów ale wcale nie musi. Teraz to mi pani prezes zabiła ćwieka w głowie! Nie mam pojęcia czy będzie w końcu "wymiatał" w naszej lidze czy dalej robił ogony!
Pożyjemy - zobaczymy ale nie popadajmy w hurraoptymizm bo narazie nie mamy do tego powodów.


           
Post 9 lis 2006, o 22:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
KAMELEON napisał(a):
Cytuj:
Czyli jednak przed wyborami Pani Marta zaszalała Smile. "Stal Rzeszów 1 liga 2008" gdzie jestescie ????

Czyli zaczęło się zbieranie odpadków.
Jeszcze Marcin Rempała i mamy (marny) realny skład na 2007!


Jezeli 11 zawodnika świata nazywasz odpadkiem to gratuluje... :roll:


           
Post 9 lis 2006, o 23:06
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
11 zawodnik świata powiadasz? Tak ale w ktorym plebiscycie? Nie zebym go nie lubial czy cos bo bardzo chetnie bym go widzial w Stali ale kiedy on byl 11?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 9 lis 2006, o 23:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
11 zawodnik świata powiadasz? Tak ale w ktorym plebiscycie?

W takim plebiscycie, co się nazywa Speedway Grand Prix!
:kielb_pala:


           
Post 9 lis 2006, o 23:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Mozna krecic nosem, narzekac, a prawda jest taka, ze Nicholls to bardzo dobry zawodnik, tylko trzeba go odpowiednio umotywowac. Jest wszakze jedna istotna rzecz - gdy podpisal Nicholls, powinno byc latwiej dogadac sie z Chrzanowskim (teoretycznie). O tym, ze Scott potrafi dobrze jezdzic w lidze, pokazal chocby w swoich paru wystepach w Unii Tarnow w sezonie 2005. W 2006 bylo nieco gorzej, ale to nie oznacza, ze ten gosc nie umie jezdzic.

Robi :lol: :kielb_pala:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 lis 2006, o 00:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Scott Nicholls - jedna wielka niewiadoma..... Najbardziej mnie zastanaiwa czy w ogóle np Greg był brany pod uwage.... bo tu ogłoszenie Greg nie dla Rzeszowa by za chwile, Nicholls nie dość że w Rzeszowie to jeszcze Marma sponsorem w GP.... Nie wiem co nasza Prezesowa kombinuje ale mam nadzieje że Scott będzie dobrze zmotywowany ($$$) do jazdy i będzie niespodzianką tego sezonu ;) i mam nadzieje że ta zamiana za Holte nie będzie nazwana... ,,zamienił stryjek siekierke na kijek..." :P


           
Post 10 lis 2006, o 00:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 wrz 2004, o 22:54
Skąd: ze Szczecina
Posty: 36

Zobacz profil 
Nareszcie dobry ruch transferowy. Sciagnac dwoch krajowych i bedzie sklad.

1.Nicholls
2.Walasek?
3.Protas?
4.Chrzanowski
5.Nicki
6.Leś
7.xxx

_________________
Tomasz Gollob jedzie po wewnętrznej
dokładnie metr od bandy
Obrazek


           
Post 10 lis 2006, o 01:10
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Scotty nie bedzie w zimie proznowal ;)

Cytuj:
Hot Scott w Australii

Nowy zawodnik Marmy Polskie Folie Rzeszów Scott Nicholls weźmie udział w Mistrzostwach Australii, które odbędą się w styczniu. Obok Jasona Crumpa i Leigh Adamsa Anglik ma być główną gwiazdą tych zawodów.

Pierwszy turniej odbędą się 3. stycznia w rodzinnym mieście Adamsa – Mildurze. W sumie odbędzie się pięć rund, a zawody zakończy Gala Główna 15. stycznia w Parramatta. Nicholls startował w Australii już w sezonie 2001 w turnieju Grand Prix na Olimpijskim Stadionie w Sydney. Zajął drugie miejsce za Greg’iem Hancockiem.


http://www.stal.rzeszow.pl

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 lis 2006, o 01:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 17 maja 2006, o 01:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 412

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Hot Scott jezdzil chociaz raz na naszym torze? :D
w 1999 Gniezno z ktorym na pewno do Rzeszowa na mecze przyjezdzal, ale to byla ta slynna deszczowa seria i wydaje mi sie, ze gdy w koncu mecz doszedl do skutku to go nie bylo :> Wiec wychodzi na to, ze nigdy jeszcze Scott na naszym torze nie jezdzil :shock: :D


Racja, sprawdziłem to - Scott Nicholls jeszcze nigdy nie jeździł w zawodach na torze przy ul. Hetmańskiej. :shock:
Jednak zawodnik z GP nie powinien mieć problemów z dopasowaniem się do naszego "lotniska".

A co do tego czy przyjeżdżał tu z Gnieznem... Nawet to nie było mu dane, w 1999 r. Start wystąpił w krajowym składzie, a mecz odbył się za pierwszym razem. Jeżeli jesteśmy już przy Anglikach, to w spotkaniu tym brał udział nasz Joe Screen. Jeśli tyczy się aury, to na potyczkach z Gnieznem deszczowo było rok wcześniej i rok później. :)

_________________
Nie spieszy się ten, kto chce osiągnąć cel.


Ostatnio edytowano 10 lis 2006, o 15:56 przez Leonidas, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 10 lis 2006, o 01:16
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Hmmmm jestem pewien, ze Scott przyjechal na jakis mecz, bo pamietam jego busa z kierownica po prawej stronie jak stal kolo klubu. Wiec?:>

P.S. Bylem wtedy trzezwy :D i jestem pewny, ze Scott byl wtedy w Rzeszowie, a mecz zostal odwolany.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 lis 2006, o 01:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 17 maja 2006, o 01:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 412

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Scott przyjechal na jakis mecz, bo pamietam jego busa z kierownica po prawej stronie jak stal kolo klubu. Wiec?:>

P.S. Bylem wtedy trzezwy :D i jestem pewny, ze Scott byl wtedy w Rzeszowie, a mecz zostal odwolany.[/color]


Ok, wszystko się może teraz zgadzać - skoro Joe był na meczu, to i Scotta mógł ze soba zabrać, albo na odwrót. Bo skoro jesteś pewien, że kierownica w tym busie była po prawej...
Tylko że kiedy jeszcze Nicholls mógł być w Rzeszowie :?: Na pewno tu nie startował.

W sumie nie mamy się nad czym zastanawiać. Ważne żeby była z niego pociecha przynajmniej na miarę naszego ostatniego Anglika - Screena. :)

_________________
Nie spieszy się ten, kto chce osiągnąć cel.


           
Post 10 lis 2006, o 01:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 432

Zobacz profil 
Tośmy się z Tarnowem wymienili. :) Ciekawe kto na tym wyjdzie lepiej?

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 10 lis 2006, o 02:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
Nie jestem tak bardzo przekonany do Hot Scotta ale zobaczymy :twisted: moze jeszcze dobrucki\Protasiewicz i Gjedde i jedziemy i tak :-D

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 10 lis 2006, o 03:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Scott Ok, ciesze sie bo mamy dwoch mocnych obcokrajowcow... a Protas przeciez podpisal nowy kontrakt z Bydgoszcza... przynajmniej w polskim radiu Chicago podawali chyba 2 dni temu.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 10 lis 2006, o 03:39
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
PeteTheMaster napisał(a):
moze jeszcze dobrucki\Protasiewicz i Gjedde i jedziemy i tak :-D

Nie no, ktos tu chyba ma problemy z czytaniem. Raz, ze temat o Nichollsie, a nie o skladzie Stali. A dwa, ze wyraznie bylo wczesniej napisane, zeby nie podowac w dywagacjach nazwisk: Pepe, Gjedde i Dobrucki, poniewaz zaden z nich nie bedzie w Stali! A Ty podales akurat tych trzech :|

A do do Scotta, to mam nadzieje, ze nie okaze sie Szkotem :D i bedzie dawal z siebie wiele. Bo inaczej to zapewne niektorzy kibice zmienia mu ksywke z Hot Scott na Hot Dog :D ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 lis 2006, o 04:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
oj bedzie sie dzialo w przyszlym sezonie na hetmanskiej...

kolejny mega scigant podpisal kontrakt a to podobno nie koniec wzmocnien walczakami (nie mylic z waldemarem) na przyszly sezon.

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi