Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 80  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Scott Nicholls - Rzeszów 2016


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 25 kwi 2009, o 09:40
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 00:53
Posty: 174

Zobacz profil 
Seevy, rozumiem ze masz inne zdanie ale i daleko idace problemy ze soba.

Dla mnie gosc 'bad day' to taki sam wielki 'rajder' jak 'biere'.. kopac studnie moga na pustyni i to wszystko. Moga od jutra zaczac same 3 przywozic w wystepach a ja swojego zdania na ich temat nie zmienie.


ps/ W tym momencie gowno mnie obchodzi co Ty wiesz. Ale to juz Twoj problem.


pozdrawiam

_________________
Wczoraj sie nie urodzilem, jutro nie mam zamiaru umierac.


           
Post 25 kwi 2009, o 13:54
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Pełna kultura Panie Działacz Reformator :hahaha:

Nie chce mi się z Tobą gadać.

P.S. Wspaniałe te reklamy żużla na autobusach, które załatwiłeś. Gdzie nie rzucę okiem, to są!
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 26 kwi 2009, o 20:53
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Junior
Junior

Dołączył: 16 lut 2009, o 22:23
Posty: 141

Zobacz profil 
Tzn. pierwsze co mi wpadło na pomysł to właśnie podpisanie kontraktu ale po przemyśleniu i przypomnieniu sezonu 08 to zdanie zmieniłem.


           
Post 3 maja 2009, o 17:20
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Heh już nawet Cieślak nie wytrzymał "... daliśmy ciała z tym Scottem" padake straszną jedzie w tym sezonie, a że w Atlasie oprócz Crumpa nie ma kto jechać kto wie czy nie spuści kolejnej drużyny do pierwszej ligi.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 4 maja 2009, o 12:12
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Cieślak Cieślakiem, ale za podobną wypowiedź Ziółkowskiego nt. defektów Zagara, Watta i Nichollsa w trakcie derbów na forum była burza...
Btw. Scott mnie nie zawodzi :D :D :D.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 maja 2009, o 12:45
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Nicholls jeździ słabiutko, ale jakoś mnie to nie dziwi. On nigdy w naszej lidze nie błyszczał. Wrocław faktycznie ma nieciekawą sytuację. Muszą jechać takim składem jaki mają, bo już żadnego seniora na rezerwie nie ma. Watt także jest cienki. Oni na Eligę nie nadają się, to są zawodnicy najwyżej na 1 ligę.


           
Post 4 maja 2009, o 13:48
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Jak dwa sezony temu walczylismy o medale to inna gadka była ot choćby na temat Watta...


Żeby było na temat fajnie wczoraj komentator powiedział jak Scott miał problemy ze sprzętem w pierwszym biegu, że tym tajemniczym wirusem chyba tez motor zaraził :D . Oj Wrocław się przejechał na tych dwóch naszych byłych riderach, ale spaść raczej nie spadną, na mój gust leci Bydgoszcz a baraże Gdańsk albo odwrotnie jak się Andersen nie obudzi.


           
Post 4 maja 2009, o 15:29
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2331

Zobacz profil 
bubu napisał(a):
Jak dwa sezony temu walczylismy o medale to inna gadka była ot choćby na temat Watta...
Dwa sezony temu Watt miał po prostu sezon konia. Inaczej jego wyników wytłumaczyć się nie da. W 2006 był słabiutki, w 2008 też, w tym też kiepsko. To nie jest przypadek, że tak się dzieje. Chwała mu za ten 2007 rok, ale teraz jedzie to co przez większość trwającej już kupę czasu swojej kariery. Ten zawodnik to tylko głębokie uzupełnienie składu.

Wrocław ma pecha bo para Watt-Nicholls to najbardziej nierówni i nieodgadnieni zawodnicy ligi. Ale spaść nie spadną. U siebie z palcem w dupie poradzą sobie z większością ekip. To powinno w zupełności wystarczyć.

_________________
Obrazek


           
Post 4 maja 2009, o 16:20
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Czy się utrzymają z palcem w pupci? I tak i nie. Dlatego, że jak ma sie powtórzyć sytuacja jak przed meczem z Gdańskiem, gdzie sędziemu nie spodobał się tor i kazał go poprawiać, to się dopasowywali tak do połowy zawodów. Inna sprawa, że mają lepszy skład od takiej Bydzi imho i na niej bonusa spokojnie mogą zrobić. Z drugiej zaś strony nie zdziwiłbym się jakby dostali w pałkę w Gdańsku, zwłaszcza, że Nichollsa i Watta szybko tam z punktów wyleczono (mam tu na myśli baraże).
Cóż, ujmę to tak- współczuję Cieślakowi, bo tak krawiec kraje jak mu materiału staje, ale zajęcie 5/6 miejsca to jak na razie, absolutny max dla tej ekipy, czyli kolejny szybki sezon...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 maja 2009, o 19:49
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
W Gdansku w palke to dostana na 99%. Wybrzeze musi wkoncu cos wygrac, przegrywa minimalnie i jak przyjedzie slabszy Wrocław to 2 pkt zostaja w Gdansku i innej opcji raczej nie ma. Bo z kim jak nie z ekipami typu Wroclaw, Bydgoszcz maja wygrywac.

Co do Nichollsa - coz wyglada na to, ze jest w trakcie dymania kolejnego klubu, co bylo do przewidzenia. Szkoda troche Wroclawia, bo chyba sie na niego napalili, ale czasami trzeba sie przekonac na wlasnej skorze. Ciekaw jestem kto za rok go zakontraktuje - czy znowu jakiś naiwniak ekstraligowy, czy tam razem 1 liga, a wiec tam gdzie jest miejsce Scotta.

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 4 maja 2009, o 21:52
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2331

Zobacz profil 
Dude napisał(a):
Czy się utrzymają z palcem w pupci? I tak i nie. Dlatego, że jak ma sie powtórzyć sytuacja jak przed meczem z Gdańskiem, gdzie sędziemu nie spodobał się tor i kazał go poprawiać, to się dopasowywali tak do połowy zawodów. Inna sprawa, że mają lepszy skład od takiej Bydzi imho i na niej bonusa spokojnie mogą zrobić. Z drugiej zaś strony nie zdziwiłbym się jakby dostali w pałkę w Gdańsku, zwłaszcza, że Nichollsa i Watta szybko tam z punktów wyleczono (mam tu na myśli baraże).
Jeden tyci tyci detal :P Cieślak przygotuje tor jaki zechce bo żaden z sędziów mu nie fiknie.
Obecnie mają ciut lepszy skład niż w zeszłym roku, ale sądzę że będzie z nimi jak poprzednio. Wszystkie wyjazdy wtopili, ale u siebie z kim mieli wygrać (Zielona, Gorzów, my, bucz) wygrali. I to wystarczyło do spokojnego utrzymania. W tym roku układ sił jest bardzo podobny, ale z ubiegłorocznej trójki której nie pokonali teraz wieksza szansa zeby kogos punkąć (Toruń bez Andersena i Holdera-juniora, Czewa bez Ułamka i bardzo możliwe że nieco słabszym Pedersenem). A w play-offach może jakaś wielka ofensywa.

slimson93 napisał(a):
Co do Nichollsa - coz wyglada na to, ze jest w trakcie dymania kolejnego klubu, co bylo do przewidzenia.
Jak dyma? Robi tyle punktów ile może. A ze niewiele moze... coz. Z pustego i Salomon nie naleje. Wrocław to kolejny klub który swoimi wyobrażeniami o liderowaniu Nichollsa minął się z rzeczywistością.
Wrocki wzięłyby się w końcu za przebudowę toru który miał wyglądać jak Odsal, to Scott przywiózłby swój angielski sprzęt i przynajmniej u siebie stukałby wyniki w okolicach kompletow.

_________________
Obrazek


           
Post 4 maja 2009, o 23:25
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Damian - no właśnie bodaj z Gdańskiem mu lekko fiknęli i była skucha. Wszyscy myśleli, że powiozą Gdańsk tak koło 20 pkt. skończyło się na wymęczonych 8 i to dzięki dwóm ostatnim biegom. A z Czewą defektów i upadków było dosyć, dosyć, także cała nadzieja w... Janowskim ;), który zacznie zasuwać jak w ubiegłym sezonie (ja tam w niego wierzę). Teraz przyjeżdża niepokonany Toruń i może być niewesoło. Chociaż o ile znam Cieślaka, to w sytuacji podbramkowej (a ta akurat taka jest) to najpóźniej od czwartku pełna mobilizacja i wszyscy z wyjatkiem GP riderów będą "orać" tor.
Żeby tak w miarę spokojnie rozwiać kwestię baraży (?), to muszą wygrać z Gorzowem, Zieloną (tu by się bonus przydał) i kimś z dwójki Leszno/Toruń. Bo na wyjazdach to więcej jak 40-42 nie zrobi ta ekipa.
Ibtw. Troche to lipna liga, że wystarczy wygrać 4 spotkania z 14 i to wystarczy do utrzymania. A to przytrafiło się Wrocławowi w tym roku i moze, ale nie musi, w tym.
I kto by przed sezonem przypuszczał, ze z trójki Nicholls, Harris i Richardson, najlepiej (jak na razie) będize wypadał ten ostatni.
Ale dosyć moich dywagacji nt. Wrocka, to temat o NIchollsie, więc skoro była juz u siebie wtopa i zakręcenie się kolo kompletu (z bonusami), to czas teraz na występy na +/- 10 pkt...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 5 maja 2009, o 17:45
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2331

Zobacz profil 
Co do Janowskiego to zastanawia mnie fakt czy nie za szybko ktoś wypalił ze stwierdzeniem, że doczekaliśmy się supermegatalentu. Owszem jezdzic potrafi, ale... Janowski już na początku kariery miał super sprzęt od Hancocka i masę doświadczenia (też dzięki Gregowi) z jazd za granicą, dzięki czemu miał ułatwiony start. A teraz kto miał go dogonić, dogonił i poziom się wyrównał.
(nie mówię, że tak jest tylko tak może być)

P.S. Szczerze nie wiedziałem, że ktoś się odważył i zaczął sadzić się o tor do Cieślaka. Do tej pory znałem tylko wersję że Mareczek "przedobrzył".
P.S.2 Szkot jeszcze bardziej "uładnił" swój międzynarodowy design -> http://www.nichollsracing.com/gallery/d ... pic092.jpg Poprzedni był miły dla oka ale z tymi białymi elementami prezentuje się jeszcze okazalej.

_________________
Obrazek


           
Post 5 maja 2009, o 17:54
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Fakt, na razie Janowski nie punktuje jak choćby Zengota i Vaculik, tamci dosyć trafili z formą od początku sezonu a i też poczynili spore postępy. Choć Maciek jechał niemal na równi z nimi w ostatncih eliminacjach. Aczkolwiek (nie będę przyklejał tego na pralkę) kwestią czasu jest kiedy Janowski wybuchnie z forma, tak jak sezon temu. Najbliższa okazja --> Toruń, myślę, że Ward mu nie fiknie a i z Miedziakiem i Kościechą może spokojnie powalczyć. Następnie co do Gdańska--> mecz zaczął się o ile dobrze pamiętam z opóźnieniem o czym w relacji na sf.pl pisało, że trwają prace torowe. Także, na dwoje babka wróżyła ;), może i masz rację, ale przykładowo, na meczu z Marmą w sezonie 08 żużlowcy z Wrocławia swoim torem zaskoczeni nie byli i piękny łomot nam spuścili (zrymowałem).
Fakt, że co raz więcej bieli się pojawia wśród żużlowców. Zacząl rok temu Andersen, teraz Scott, tyle, że ładna prezencja to nie wszystko, jak nie jadą...
Obaczym co Scott w Szwecji dziś pokaże: wszak Sullivan, Gjedde, Kołodziej i przede wszystkim Hancock to dobrzy riderzy są.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 5 maja 2009, o 20:14
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Szkoda, że nie ma z nami Scotta w pierwszej lidze. Coby o nim nie mówić to napewno zawodnik, o którym były dyskusje długo po każdym meczu :biggrin:

Ktoś napisał, że dyma kolejny polski klub. Jeśli tak, to Klocowa musiała by mu płacić ryczałtem za mecz, a w to nie wierzę. W Anglii nie jedzie, do GP pewnie dokłada więc... Jest po prostu w kiepskiej formie. Podobnie jak Hans.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 22 maja 2009, o 20:34
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2007, o 18:02
Skąd: Rzeszów
Posty: 71

Zobacz profil 
Scott jednak postanowił wrócić do ścigania na Wyspach. :)
Cytuj:
Nicholls zastąpi w ekipie "Pszczół" kontuzjowanego Olivera Allena. Umowa ze Scottem może zostać przedłużona po okresie miesiąca czasu. Brytyjczyk w składzie Coventry pojawi się już w najbliższy poniedziałek, w meczu przeciwko Ipswich Witches.


źródło: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/ ... te-league/

Zbaczymy, czy powrót do BEL pomoże wrócić Nicholls'owi do lepszej formy, bo jak narazie to zarówno w Polsce jak i w GP spisuje się słabo.


           
Post 22 maja 2009, o 23:21
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Umowa ze Scottem może zostać przedłużona po okresie miesiąca czasu.


Och, dobrze że nie miesiąca dystansu, czy miesiąca pojemności.
Poziom dziennikarstwa sięga kostki brukowej kładzionej na H69.

BTW, ostatnio pozwoliłem sobie na portalu SF w komentarzach skrytykować tekst Pana Redaktora Jakiegośtam o Iversenie i innych "obco". Nie opublikowali. Bo rękę także na Czekańskiego Wieszcza Od Siedmiu Boleści podniosłem.

Jak to młodzież mówi? www.żal.pl?
:afro:

A Scottie i tak jest byk.
:piwo:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 23 maja 2009, o 02:12
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Szanowny Panie Rafale. Jak to mawia wieszcz Dominik Janusz: "taka jest prawda". I Ty tej prawdy nie posiadasz, bo ich prawda jest mojżniejsza, mojsza, wojsza czy coś w tym Koterskim stylu ;) Pozdrowienia dla "redakcji" Syfów.

A Scottie to bardziej lew na torze chyba :) Scott :piwo:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 maja 2009, o 07:03
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Kod:
Jak to mawia wieszcz Dominik Janusz: "taka jest prawda".


Panie K2 vel. Chaz - przekrecasz moje "cycaty" :D Moja oryginalna wypowiedz to "prawda jest taka", a nie "taka jest prawda" - juz ci zwracalem na to uwage. Zwroc uwage na inne akcentowanie kazdego z tych dwoch innych zdan. To tak tytulem wstepu.

A co do Nichollsa... coz... prawda jest taka, ze jeszcze nie widzialem takiego klubu w Polsce, ktory z jego postawy bylby zadowolony albo tez zwyczajnie takiego nie pamietam. I rzeczywiscie, nie bylo dotychczas powodu, chyba, ze komus podoba sie jego wyginanie (ktorym notabene ustepuje znacznie np. Gollobowi). On nawet solidna druga linia nie jest. Byl czas, ze radzil sobie niezle we Wroclawiu, a bylo to jakos koncowka lat 90-tych albo wczesnych 21 wieku i to raptem w jednym sezonie, moze dwoch. Ja mam wrazenie, ze jemu nie odpowiadaja po prostu dlugie tory. Kiszke odstawial w Tarnowie, Rzeszowie, Wroclawiu, a to sa dlugie tory... Na 460 metrowym Sydney Showground nie istnial, wozili go miejscowi juniorzy. Ale juz na duzo krotszych angielskich torach jest zupelnie innym zawodnikiem, a przynajmniej byl przed tym sezonem.

Podobny problem jest z Andersenem, ktory szczegolnie na poczatku swojej kariery mial opinie niesolidnego, nieprzygotowanego zawodnika - obojetnie, czy to byl Lublin, czy pozniej juz Wroclaw i Torun. Tylko ze Andersen jest o niebo lepszym zawodnikiem od Nichollsa i podczas kiedy jego 7 - 8 punktow jest traktowane jako duze rozczarowanie, tak w przypadku Nichollsa w polskiej lidze jest to wlasciwie szczyt mozliwosci.

Moze rzeczywiscie Watt (fajny chlopak, ale przecietny zawodnik, niespelniony) i Nicholls powinni sprobowac na jakis czas 1 ligi. Tak zrobil m.in. Lee Richardson, a potem prosze jaki wieloletni kontrakt podlapal w ekstraligowym Wlokniarzu. Moim zdaniem BSI tez powinna dac mu odpoczac od Grand Prix - czasami taki jedno - dwusezonowy odpoczynek pozwala sie pozbierac i wrocic do walki (przypomnijcie sobie Golloba). Jest nadzieja, ze tak sie stanie, bo pojawil sie Eddie Kennett, ktory jest w coraz lepszej formie i smiem twierdzic, ze powoli puka do bram GP kosztem cienkiego Scotta wlasnie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 24 maja 2009, o 13:44
 Re: Scott Nicholls - Atlas Wrocław 2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
prawda jest taka, ze jeszcze nie widzialem takiego klubu w Polsce, ktory z jego postawy bylby zadowolony albo tez zwyczajnie takiego nie pamietam


Unia Leszno w 2000 roku była zadowolona ;) Szkoda troche tego Scotta, bo gdy rozkrecał swoja kariere, to notował grozne kontuzje. Tak było jesienia w 1999 roku. Tak było w srodku sezonu 2001. Scott to był rewelacyjny zawodnik. Nicki Pedersen mógł mu buty czyscic. I taka jest prawda. Pisze bez kozery. Przyprawiał mnie o ból głowy, gdy podrazniony ambicja przyjechal na Foxhall i zlał skóre Tomkowi na dystansie. To było cos. I w jakim stylu. Jesli ktos upraszcza jego jazde do zwykłego gibania, to płytko widzi żużel. Tacy zawodnicy jak Nicholls inspirowali mnie, zeby szukac, kupowac i zdobywac nagrania z angielskich torów. A było to troszke trudniejsze niz dzis.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 130 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi