Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dyskusje kibiców o kibicach - główny wątek


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 23 lis 2006, o 03:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Cytat:

A jak nazwiemy ludzi, którzy jak sami mówią chodzą na Marme,



Moja propozycja - "MARMOLADKI"!


           
Post 23 lis 2006, o 09:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
A ci co narzekają a potem się przekonują to:

Synowie MARMOtrawni
:lol:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 23 lis 2006, o 17:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Dla mnie określenie "sezonowiec" wcale nie oznacza nic złego. Jeśli chodzi o żużel to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że sezonowcem nie jestem, choć interesuję się nim stosunkowo krótko.
Natomiast jestem nim jeśli chodzi o siatkę i piłkę nożną. Jeśli Resovia gra z jakimś dobrym rywalem to pójdę na mecz. Regularnie bym pewnie chodził jakby walczyli o mistrzostwo :P. To samo tyczy się kopanej. Jak Stali grałaby w 1 lidze to chodziłbym na większość meczy.
Jeśli więc chodzi o te dwie dyscypliny to jestem 100% sezonowiec ! Czy to jednak coś złego ? To normalne, że jak są sukcesy to są i kibice, a ciężko być prawdziwym kibicem wszystkich drużyn w regionie ;)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 23 lis 2006, o 18:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):
Cytat:

A jak nazwiemy ludzi, którzy jak sami mówią chodzą na Marme,



Moja propozycja - "MARMOLADKI"!

marmoludki lepiej brzmi :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 23 lis 2006, o 19:38
 


Buber napisał(a):
Jeśli Resovia gra z jakimś dobrym rywalem to pójdę na mecz.

Pójdziesz jak bedą grali z kimś dobrym czy już byłeś?


           
Post 23 lis 2006, o 20:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Nie wiem, co do bycia kibicem a "sezonowcem" ma tzw. staż kibicowski, czy chodzenie na mecze. Sam jeszcze nigdy nie byłem na wszystkich meczach w sezonie, wyjazd zaliczyłem tylko za miedzę, a chyba nikt mi nie zarzuci, że jestem sezonowcem - przynajmniej mam taką nadzieję. :)
Jak dla mnie kibic po prostu interesuje się drużyną i jej kibicuje, gdziekolwiek by nie była. :!:

Odnośnie innych psortów to piłką kopaną się praktycznie w ogóle nie interesuję. Nie chodzę na leżajską Pogoń, ale gdyby był tak mecz z Legią czy Wisłą, to pewnie bilet bym kupił. :) Nie uznaję się za kibica piłki noznej w ogóle. Nawet mecze reprezentacji mnie nie interesują zbytnio, ostatni mecz Polski oglądałem na MŚ. Nachodzi mnie na piłkę nożną tylko od wielkiej imprezy. Pozatym interesuję się skokami i F1 "tak jak wszyscy", czyli też od sukcesu Polaka. I nie widzę w tym nic złego. :roll:

Nie lubię natomiast, jak ktoś "zielony" w sprawach żużlowych udaje eksperta. Owszem, każdy ma swoje zdanie nt. składu czy transferów i tutaj nie ma nic dziwnego. Chodzi mi o takiego "eksperta", co ciągle widzi w Stali np. Hliba, który od paru ma podpisany kontrakt w Gorzowie. :)


           
Post 24 lis 2006, o 17:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Dla mnie określenie "sezonowiec" wcale nie oznacza nic złego. Jeśli chodzi o żużel to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że sezonowcem nie jestem, choć interesuję się nim stosunkowo krótko.
Natomiast jestem nim jeśli chodzi o siatkę i piłkę nożną. Jeśli Resovia gra z jakimś dobrym rywalem to pójdę na mecz. Regularnie bym pewnie chodził jakby walczyli o mistrzostwo :P. To samo tyczy się kopanej. Jak Stali grałaby w 1 lidze to chodziłbym na większość meczy.
Jeśli więc chodzi o te dwie dyscypliny to jestem 100% sezonowiec ! Czy to jednak coś złego ? To normalne, że jak są sukcesy to są i kibice, a ciężko być prawdziwym kibicem wszystkich drużyn w regionie ;)


jesli resovia gra z jakims fobrym zespolem zycze ci by ci kibice wiedzili ze chodzisz na zuzel a i jakby STAL byla w orange to też zeby o tym wiedzieli, że byles na meczu z dajmy WISŁA i wtedy mialbys siatkowke gleboko w duszy;)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 lis 2006, o 17:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
*seba* napisał(a):
Buber napisał(a):
Jeśli Resovia gra z jakimś dobrym rywalem to pójdę na mecz.

Pójdziesz jak bedą grali z kimś dobrym czy już byłeś?

byłem na kilku meczach jak po latach przerwy awansowali :P

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 25 lis 2006, o 20:13
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
*seba* napisał(a):
Buber napisał(a):
Jeśli Resovia gra z jakimś dobrym rywalem to pójdę na mecz.

Pójdziesz jak bedą grali z kimś dobrym czy już byłeś?

byłem na kilku meczach jak po latach przerwy awansowali :P

I co pochwaliłeś sie że chodzisz też na Stal :roll:

Sorry ale nie rozumiem takich ludzi.
Dla mnie kibicowanie Stali automatycznie wyklucza kibicowanie resovii i vice versa.
Kibicowanie Stali "wyssałem z mlekiem matki", wychowałam się na Stali,w środowisku gdzie wszyscy kibicowali temu klubowi,(zaczynając od rodziny, kończac na kolegach z osiedla) gdzie każdy mówił tylko o wynikach tego klubu, to przywiązanie do klubu z Hetmańskiej przekazuje teraz z dobrym skutkiem memu synowi i nie mieści Mi sie w głowie aby kibicować dwóm klubom na raz, dla mnie jest to coś nienaturalnego, tym bardziej jesli chodzi o klub który jest wrogo nastawiony do mojego klubu.


Jestem pewien że na tym forum znajdzie sie nie jedna osoba która nie zrozumie tego co napisałem, od siebie powiem tylko tyle: Matkę (klub) ma się tylko jedną


8-)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 lis 2006, o 20:25
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Heh a ze mną było właśnie inaczej... ale skutek jest wg mnie taki sam...:D:P Większość mojego dzieciństwa spędziłem na osiedlu, położonego blisko stadionu Resovii i na tym stadionie byłem codziennie (czy to kopiąc piłkę czy oglądając trening seniorów Resovii) jednak w mojej rodzinie od zawsze był żużel. Dziadek i babcia chodzili na żużel (babcia przestała bo była na meczu w którym życie stracił Eugeniusz Nazimek) później chodzili ich dwoje dzieci (mój starszy i wujek :D:P) i to przeszło na dzieci. I tak miłość do żużla przechodzi u nas z pokolenia na pokolenie...:P Wracając do tematu, zawsze kibicowałem biało-niebieskim barwom mimo, że los sprawił, że kopałem piłkę w Resovii a później w ORłach (mój rocznik był zdominowany przez kibiców Resovii, przez których notabene musiałem z tych trenningów zrezygnować, kiedy przyznałem się, że kibicuję Stali).
Podsumowując jestem takiego samego zdania jak Metanol. Kibicując jednej drużynie i chodząc na jej mecze nie możesz jednocześnie kibicować drugiej drużynie (nie wierzę w gadki typu: "Byłem na Resovii ale kibicowałem Częstochowie). Jedno wyklucza drugie i może to dziwnie zabrzmi ale nie uważam takich kibiców za tych "prawdziwych", "oddanych na zawsze".

Pozdro ;]

_________________
Obrazek


           
Post 25 lis 2006, o 20:27
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2328

Zobacz profil 
Hmm, i to dzięki takiej lub podobnej mentalności co chwilę ginie kibic zabijany przez gościa kibicującemu przeciwnej drużynie.

_________________
Obrazek


           
Post 25 lis 2006, o 20:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
Hmm, i to dzięki takiej lub podobnej mentalności co chwilę ginie kibic zabijany przez gościa kibicującemu przeciwnej drużynie.

100% racji... niestety :|

Czyli dla was człowiek chodzący na ekstraligowy żużel w wykonaniu Stali Rzeszówi pierwszoligową siatkówkę w wykonaniu Resovii Rzeszów nie ma racji bytu? :|
Normalnym ludziom jest obojętne czy to Resovia czy Stal promuje miasto i radzi sobie na arenie ogólnokrajowej :arrow: chce chodzić na dobry sport w wykonaniu Rzeszowianów.
Jeśli natomiast rozmawiamy z wyznawcami i fanatykami danej drużyny, nie zrozumieją naszego podejścia i wezmą nas za zdrajców, sezonowców i nie wiadomo kogo jeszcze. :roll:


           
Post 25 lis 2006, o 20:44
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Mylicie pojęcia, nie odrózniacie zwykłego bandytyzmu od przywiazania do barw klubowych , ot co
:!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 lis 2006, o 20:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Polemizowałbym. Przedmówcy właśnie to odróżniają, a zwykłe gnoje robiące burdy na stadionach (czy poza nimi) nie. U nich występuje totalne zezwierzęcenie (innego słowa nie da się tutaj użyć niestety) i pomieszanie wartości. Dla nas kibicowanie jednemu klubowi to normalna rzecz, ale nikomu do głowy nie przychodzi, aby dlatego, że ktoś ma inne sympatie sportowe, wpychać nóż w plecy.

_________________
Obrazek


           
Post 25 lis 2006, o 21:00
 


Buber - dostaniesz w łeb od parchów np. jak bedziesz wracał z żużla i zrozumiesz.

Pamiętacie pewną "przygode" z Tarnowa i Rybnika? - kolega zrozumiał ze klub ma sie jeden :wink: Nie żebym coś sugerował :wink: :lol:

Damian! napisał(a):
Hmm, i to dzięki takiej lub podobnej mentalności co chwilę ginie kibic zabijany przez gościa kibicującemu przeciwnej drużynie.

Co chwile? :? Owszem giną, ale nie u nas. I nie co chwile..


Metanol napisał(a):
od siebie powiem tylko tyle: Matkę (klub) ma się tylko jedną

I tego sie powinni trzymać wszyscy!


           
Post 25 lis 2006, o 23:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Heh, może zacznę od tego, że ja jestem fanem żużlowej Stali. Fanem, nie fanatykiem...
Rozumiem, że gdyby siatkówka była sekcją Stali to mógłbym chodzić na mecze, ale że jest Resovii - to nie mogę ? Dlaczego ? Bo to Resovia ? Śmieszni jesteście.
Klub ma się jeden i w moim przypadku jest to Stal (choć z piłką się nie utożsamiam) - z tym się zgodzę. Ale bez przesady, nie popadajmy fanatyzm. Jeśli ktoś jest już fanatykiem to ok, nie chce to niech nie chodzi na Resovie, ale trzeba uszanować zdanie innych.

Tak na koniec dodam, że nie jestem jakimś wielkim kibicem siatki ;)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 25 lis 2006, o 23:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Przeciez to, ze czlowiek chodzi na siatke wcale o niczym nie swiadczy ;/
Przeciez nic nie spiewa ani nie kibicuje w jakis specjalny sposob Resovii. No chyba zeby tak bylo to i u mnie straci taki czolwiek szacunek. Ale poki chodzi sobie rekreacyjnie na siatke, pare razy w roku, siadzie sobie na trybuach i ogladnie dobry mecz to nic zlego ;-) Sam bylem na paru meczach :D
A ci co mnie znaja wiedza co tak naprawde w moim sercu jest ;>

_________________
Obrazek


           
Post 25 lis 2006, o 23:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
To ja mam pytanie. Co ma zrobic zwykly przecietny czlowiek, ktory np. uwielbia ogladac na zywo zuzel i siatkowke?
Powiesic sie czy co?
Na zuzel chodze od malego i wrecz ubostwiam ten sport, siatkowka interesuje sie od kilku lat i to ze wzgledu ze bardzo lubie grac w siatke.
Wczesniej bylem na kilku meczach, ale teraz niestety nie chodze ale tylko ze wzgledu ze nie mam czasu...

Ps. Przyszlo mi do glowy takie cos ze jakby sie okazalo ze Malysz i Kubica sie nie lubia to co? Juz nie dlugo tlukliby sie ich fani miedzy soba i chodzili na ustawki :lol:

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 25 lis 2006, o 23:32
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2328

Zobacz profil 
Zabawni niektórzy jesteście. Niebywale. Czy ktoś, kto lubi żużel i siatkę nie ma prawa chodzić na to i na to, ponieważ jedno to Stal a drugie Resovia? Ludzie popadacie czasem w takie skrajności, że głowa boli. W takim razie jeśli uważacie się za takich konkretnych Stalowców, to może pozbędziecie się Pawła Miesiąca z drużyny? Co Wy na to? On sam identyfikuje się z kibicami Resovii, więc? Mnie to nie przeszkadza, a Wam? :|

_________________
Obrazek


           
Post 26 lis 2006, o 00:24
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Zupełnie nie dziwią mnie wypowiedzi na tym forum w stylu ide na haś a wieczorem idę na siatkę :lol:

Ba powiem wiecej, jestem niemal pewny że teraz dużo osób własnie tak robi bo teraz nagle po awansie siatka stała sie "trendy" :lol: i należy sie na niej pokazywać. Ale to nie moja brozka.

Każdy ma inny punkt kibicowania, nie podoba Mi sie tylko wprowadzania w to pewnej chorej ideologi, mianowicie chodzi Mi o to że, wrzucacie ludzi kibicujacych TYLKO I WYŁĄCZNIE jednemu klubowi do jednego worka z ....chuliganami :shock:
Pojawiają sie komiczne wpisy w stylu:
[/i]pozbedziecie się miesiąca z drużyny, bo on sympatyzuje z resovią nie wiem czemu ma służyć taki wpis, i co autor chciał przez to powiedzieć.

Ja kibicuje Stali i TYLKO STALI, na resovie nigdy w życiu nie chodziłem, i nie zamierzam. dla wiekszośc osób jest to równoznaczne z tym że taka osoba musi latać z kosą za kibicami innych drużyn, bo tak można wnioskować z niektórych postów :lol:






_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi