Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dyskusje kibiców o kibicach - główny wątek


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 lis 2006, o 17:23
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2336

Zobacz profil 
Hmm, chore jest dla Ciebie chodzenie na Stal i Resovię, a dla niektórych fanatyków z piłki chore jest chodzenie na piłkę (Stal) i na żużel (Stal) jednocześnie. Hasła typu "je :cenzura: ć żużel i policję", "Stal to piłka a nie żużel" itp. to nie nowość. Chciałbym wiedzieć, jaką *seba* masz o tym właśnie opinię?

_________________
Obrazek


           
Post 26 lis 2006, o 17:30
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Zupełnie nie dziwią mnie wypowiedzi na tym forum w stylu ide na haś a wieczorem idę na siatkę :lol:


[/i]


ja tylko wtrące, że wlaśnie przez takie myslenie ludzi ( nie wszystkich) nie będzie u nas nigdy dopingu na ZUZLU, z prawdziwego zdarzenia, ani organizacji ( probowal KK ale jest ciezko i sie nie udalo)

co do pytania do seby to wydaje mi sie ze sam tak spiewał chodź moge się mylic;)

co do spiewania jebac zuzel i policje to sami się dla mnie błaźnia po prostu bo albo tez wyznaja:P tylko STAL albo DYSCYPLINY !!!!!

ja powiem tak w rzeszowie jest tak

jest grupa ludzi dla których jest TYLKO STAL!!!
jest grupa ludzi których interesuje tylko dyscyplina sportowa( siatka i zuzel i maja gleboko czy Stal czy resovia)
jest grupa ludzi ktorych interesuje tylko i wylacznie KOPANA !!!
to samo co wyzej tylko ze ZUZEL
to samo co wyzej tylko ze SIATKA i mozna tak dyskutować i nikt nic nie zmieni!!!!

co do chodzenia na siatke na resovie nigdy nie pojde tam i dla mnie pomocą i angazowaniem jest chociazby to juz ze KUPIŁEM BILET i wspomagam ten klub!!!!

a co do przykładow to jesli na resovie przyjechala by barcelona to sorry ale na meczu by trzeba bylo byc z 5 godzin wczesniej:P i jakby w tym czasie nie grała STAL to bym poszedl zobaczyc ale nie resovie ani "barce" tylko sedziów:P

zreszta jak się spełnia role publiczną w pilce noznej( jaka byo to liga nie byla;p) to DLA MNIE schodzi na dalszy plan to ze ogladał bym na znienawidzonym klubie, stadionie mecz!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 26 lis 2006, o 17:51 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 26 lis 2006, o 17:41
 


Damian! napisał(a):
Hmm, chore jest dla Ciebie chodzenie na Stal i Resovię, a dla niektórych fanatyków z piłki chore jest chodzenie na piłkę (Stal) i na żużel (Stal) jednocześnie. Hasła typu "je :cenzura: ć żużel i policję", "Stal to piłka a nie żużel" itp. to nie nowość. Chciałbym wiedzieć, jaką *seba* masz o tym właśnie opinię?

No własnie dla niektórych ;)
To co mam im powiedzieć żeby zaczęli lubieć żużel? :lol:

Wydaje mi sie ze tym co tak mówią, bardziej chodzi o "ruch kibicowski" :wink: na żużlu, a nie o sam sport :wink: :lol:


           
Post 26 lis 2006, o 18:25
 


Fransik - nie śpiewałem nigdy tak :D

Rajdowiec - poszedł bym na żużel. No chyba ze byłby to jakiś turniej, sparing albo coś w tym stylu :wink: Ale ligowego bym nie odpuścił.


           
Post 27 lis 2006, o 01:39
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
ja powiem tak w rzeszowie jest tak

jest grupa ludzi dla których jest TYLKO STAL!!!
jest grupa ludzi których interesuje tylko dyscyplina sportowa( siatka i zuzel i maja gleboko czy Stal czy resovia)
jest grupa ludzi ktorych interesuje tylko i wylacznie KOPANA !!!
to samo co wyzej tylko ze ZUZEL
to samo co wyzej tylko ze SIATKA i mozna tak dyskutować i nikt nic nie zmieni!!!!

Sa jeszcze tacy, dla ktorych jest TYLKO STAL, ale lubia (lub bo sa wyniki) siatke i na nia chodza. Sam znam takich ludzi i ja ich rozumiem. To, ze chodza na siatke nie znaczy, ze kibicuja Resovii. Ida zobaczyc dobrych siatkarzy, ktorych kilku w polskiej lidze jest ;)

Lepiej, zeby mlodzi ludzie chodzili ogladac sport, albo sami go uprawiali, niz zeby siedzieli na lawce pod klatka lub chodzili, pili, palili i kradli.

Jak to powiedzial kiedys wokalista Acid u Kuby W.: "Kto co lubi". Wszystko jest dla ludzi.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 lis 2006, o 15:00
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
To ja powiem tak:

Kibicuje druzynie Marmy Polskie Folie Rzeszow bedacej sekcja zuzlowa klubu Stali Rzeszow. O druzynie z Rzeszowa mowie zwykle po prostu "Rzeszow", czasem "Stal", a czasem "Marma".

Na Resovie tez chodzilem, choc glownie dlatego, ze mialem wstep za darmo jako dziennikarz. :P Ale przyznaje, ze zarowno koszykowke jak i siatkowke lubilem i bilem brawo sportowcom z Resovii jak wygrywali.

Chodzilem takze na kopana i patrzac na jej poziom utwierdzalem sie w przekonaniu, ze oba boiska najlepiej zaorac. :P Kibicowalem (jesli w ogole kibicowalem) obu druzynom z Rzeszowa, ale przyznaje, ze na derbach Resovia - Stal serce bylo zdecydowanie za Stala. :) Ale mysle, ze wynikalo to jedynie z faktu, ze na Stali sa zuzlowcy.

Denerwuja mnie drace sie smarkacze, rzucajace papier toaletowy na tor i gwizdajace na druzyne przeciwna oraz stojace z gebami owinietymi szalikami. Nie uwazam sie za gorszego od nich, bo i czemu mialbym sie za takiego uwazac? Minely mi juz czasy, kiedy przezywalem ciezko zuzel, choc przywiazanie, do zuzlowej druzyny z Rzeszowa (jakby sie nie nazywala) mi pozostalo i nadal jej kibicuje, choc moze juz nigdy nie obejrze meczu z jej udzialem.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 lis 2006, o 16:40
 


Jasiek napisał(a):
Kibicuje druzynie Marmy Polskie Folie Rzeszow bedacej sekcja zuzlowa klubu Stali Rzeszow. O druzynie z Rzeszowa mowie zwykle po prostu "Rzeszow", czasem "Stal", a czasem "Marma".

:shock: :shock:
MARMOLUDEK :lol: :lol: :lol:


Jasiek napisał(a):
Denerwuja mnie drace sie smarkacze, rzucajace papier toaletowy na tor i gwizdajace na druzyne przeciwna oraz stojace z gebami owinietymi szalikami.

Te drące sie smarkacze i rzucana przez nich srajtaśma na tor, to jest własnie "pozytywna strona fanatyzmu" :lol:

Jasiek napisał(a):
Nie uwazam sie za gorszego od nich, bo i czemu mialbym sie za takiego uwazac?

A kto Ci każe czuć sie gorszy od nich? :lol: Chcą to sobie śpiewają itd. Ty nie chcesz, to Twoja sprawa, przeciez nikt nie pisał ze kto nie stoi w młynie jest "gorszy" ;)


           
Post 28 lis 2006, o 04:51
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
*seba* napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Kibicuje druzynie Marmy Polskie Folie Rzeszow bedacej sekcja zuzlowa klubu Stali Rzeszow. O druzynie z Rzeszowa mowie zwykle po prostu "Rzeszow", czasem "Stal", a czasem "Marma".

:shock: :shock:
MARMOLUDEK :lol: :lol: :lol:


No coz... druzyna nazywa sie poki co Marma, wiec nie widze zadnego grzechu w nazywaniu jej Marma. A to ze jakas banda dzieciakow ma swoje wymysly, to jest inna sprawa. Prosze odroznic nazwe klubu od nazwy druzyny. Nie nazywanie druzyny Marma to nic innego jak brak szacunku dla sponsora.

Cytuj:
Jasiek napisał(a):
Denerwuja mnie drace sie smarkacze, rzucajace papier toaletowy na tor i gwizdajace na druzyne przeciwna oraz stojace z gebami owinietymi szalikami.

Te drące sie smarkacze i rzucana przez nich srajtaśma na tor, to jest własnie "pozytywna strona fanatyzmu" :lol:


Ale przecietny kibic rzadko ich odroznia od hoolsow. Dla takiego przecietnego Kowalskiego to jedno i to samo.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 28 lis 2006, o 13:28
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
*seba* napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Kibicuje druzynie Marmy Polskie Folie Rzeszow bedacej sekcja zuzlowa klubu Stali Rzeszow. O druzynie z Rzeszowa mowie zwykle po prostu "Rzeszow", czasem "Stal", a czasem "Marma".

:shock: :shock:
MARMOLUDEK :lol: :lol: :lol:


No coz... druzyna nazywa sie poki co Marma, wiec nie widze zadnego grzechu w nazywaniu jej Marma. A to ze jakas banda dzieciakow ma swoje wymysly, to jest inna sprawa. Prosze odroznic nazwe klubu od nazwy druzyny. Nie nazywanie druzyny Marma to nic innego jak brak szacunku dla sponsora.


A gdzie w tym wszystkim szacunek dla 50 letniej tradycji nazwy klubu :evil:

Dziś jestem katolikiem, jutro ewangelikiem, pojutrze ... :roll:

Szacunek dla sponsora :lol: :lol: :lol:
Oczywiście sie należy, za wkład pienieżny, ale to nie znaczy że ja mam kibicować ... sponsorowi :shock: zamiast własnej drużynie,co mnie łaczy z firma marma :roll: odpowiedz jest prosta NIC :!: W przeciwieństwie do klubu o nazwie STAL . I jeszcze jedno, szkoda tylko że sponsorzy nie maja takiego szacunku do klubów, zmieniając ich nazwy jak im sie podoba, a potem mamy takie dziwadła jak Unibaxsy,PolskieFolie, Polpaki, Cukierki, Dartomy...


Włos się zaczyna na głowie jeżyć jak czytam niektóre posty :shock:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 lis 2006, o 13:54
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Cytuj:
A to ze jakas banda dzieciakow ma swoje wymysly, to jest inna sprawa

O ile dobrze pamietam, to nazwa Stal to nie sa wymysly bandy dzieciakow :roll: Poza tym nie tylko dla kibicow nastoletnich zuzel w Rzeszowie to Stal, ale rowniez dla starszych, ktorych na tym forum nie brakuje. Wiec dla Ciebie blackmann, Greg_Drozd, Irek, Metanol, MaK itd. to tez jest banda dzieciakow? A moze masz Jasko jakis kompleks mlodszych od siebie?:P

A co do szacunku, to kazdy Marme szanuje, ale oczywistym jest, ze kibicujemy Stali, bo wczoraj Van Pur, dzisiaj Marma, jutro kto inny.

Wyjatkiem w Polsce sa kibice w Toruniu i Zielonej, gdzie sponsor byl na tyle dlugo, ze zaczeli kibicowac nazwie wlasnie firmy - odpowiednio Apator i Falubaz.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lis 2006, o 14:09
 


Postów Jaśka juz nie będe komentował...

K2 a nie pamiętasz jak u nas kibicowano Jasolowi ?

A co do Falubazu, to nie jest sponsor, tylko prawidłowa nazwa tak jak u nas Stal.


Ostatnio edytowano 28 lis 2006, o 14:12 przez stary jeż trej, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 28 lis 2006, o 14:12
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Znaczy o co konkretnie chodzi? Osobiscie nie przypominam sobie, aby na meczach spiewano "Jasol Rzeszow sialalalala" itd.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lis 2006, o 14:17
 


Było śpiewane Jasol Rzeszów Jasol itp. :D

Do dziś pamiętam jak przed zbiórką, na jakiś wyjazd w 2003, jeden z wymienionych przez Ciebie wyżej "starszych kibiców" przyszedł i "pociągnął" Jasol Rzeszów Jasol, a cała reszta za nim... :D

To jest oczywiście tylko 1 przykład który nie wiem czego ale utkwił mi w pamięci...

A co do Zielonej Góry, od 1973 roku jest Falubaz, wcześnieł były odpowiednio: Zgrzeblarki i LPŻ 8-)


Ostatnio edytowano 28 lis 2006, o 14:22 przez stary jeż trej, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 28 lis 2006, o 14:22
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
A to szczerze mowiac nie pamietam. Ale moze %% zadzialaly i stad taka przyspiewka ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lis 2006, o 14:25
 


Tego kolegi jeszcze nigdy nie widziałem pod wpływem %% na wyjeździe 8-)

Ale fakt, faktem było i to nie raz śpiewane Jasol... :?


           
Post 28 lis 2006, o 14:27
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
*seba* napisał(a):
Tego kolegi jeszcze nigdy nie widziałem pod wpływem %% na wyjeździe 8-)

No to szkoda, ze go nie widziales na sw. Szczepana w tamtym roku :D

A co do spiewow o Jasolu to nie zmienia to jednak faktu, ze dla zdecydowanej wiekszosci jest Stal i ta grupa ludzi to nie jest z pewnoscia tylko "banda dzieciakow".

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lis 2006, o 15:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Na św. Szczepana? Na wyjeździe? :shock: :shock:

Chyba Bukowskiego :lol:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 28 lis 2006, o 15:40
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
moze to rodzina:P a KIInie chodzilo o wyjazd heh

seba daruj sobie jasole bo wcale nie lepiej to wyglada jak spiewa sie "jebac zuzel i policje" lub chodzic z puszkami ( pilkarskimi) na zuzlu i zbierac kase!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 28 lis 2006, o 15:55
 


Po 1 ja tego nigdy nie śpiewałem
Po 2 te przyśpiewki w sumie są skierowane do pewnej częsci kibiców z żużla...
Po 3 już chwile tego nie było słychać ;)

a co do kasy tych puszek to: :lol: :lol:


           
Post 28 lis 2006, o 22:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Małe podsumowanie sezonu 2006 pod względem ultras.
Chodzi o ekipy żużlowe-ekstraliga.
Może to da do myślenia "naszym ultrasom" mam tu na myśli KK Stali Rzeszów.

1.CKM Częstochowa
2.Unia Tarnów
3.KS Toruń
4.Sparta Wrocław
5.Unia Leszno
6.Polonia Bydgoszcz
7.STAL RZESZÓW
8.RKM Rybnik

To jest oczywiście lista zrobiona przezemnie...ale trochę prawdy w tym jest.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 133 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi