Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

GP w Chorzowie-wygrana Rickardssona, Gollob 4, Protas 5!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 12 maja 2003, o 22:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
www.przegladzuzlowy.pl napisał(a):
Szwed Peter Karlsson zastąpi swojego kontuzjowanego rodaka Andreasa Jonssona podczas Grand Prix Europy, które już 17 maja rozegrane zostanie na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jonsson w meczu w Anglii złamał obojczyk.

Przypomnijmy, że w Chorzowie wystartuje sześciu Polaków. Czterech pełnoprawnych uczestników teogrocznego cyklu: Tomasz Gollob, Krzysztof Cegielski, Piotr Protasiewicz, Tomasz Bajerski oraz dwóch z "dzikimi kartami": Rafał Kurmański i Sebastian Ułamek.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 12 maja 2003, o 23:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Ciekawy jestem co Ci Polacy pokaza w tym GP w Chorzowie??!! Bo mi sie wydaje ze raczej nic szczegolnego


           
Post 13 maja 2003, o 23:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Mam takie pytanie. Czy Loram wyleczy sie do soboty czy moze ktos jedzie za niego. Jesli Lorama nie będzie to kto jedzie w jego miejsce???

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 14 maja 2003, o 15:26
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Misiencjusz to samo sie chciałem spytać..... :wink:

A co do wystepu Polaków mysle ze bedzie dobrze...
Przeważnie Polacy(oprócz Tomasza Golloba) w GP jeździli słabo ale w Chorzowie ja bede i moze sie poprawią.
Bedzie to mój pierwszy wyjazd na GP to i moze jakis pierwszy dobry wynik polskich żużlowców.

Obawiam sie o forme Kurmańskiego gdyz ostatnio notuje on słabsze wyniki.
Co do Ułamka to mysle ze powinien zakwalifikowac sie do Turnieju Głównego bez problemu gdyz prezentuje on dobra forme nietylko w Polsce ale równiez w Anglii....

Co do Tomasza Golloba to powiem wam szczerze ze nie wiem kótre miejsce zdobedzie.Chciałbym oczywiscie zeby wygrał jeden z Turnieji z cyklu Grand Prix tym bardziej przy własniej publicznosci,którz zjawią sie w sobote w Chorzowie natych zawodach.Zycze mu wygranej iz to pozwoliło by mu zawalczyc o tytuł Mistrza Świata a jak w pierwszym turnieju bedzie np.10 to ta lokata nie podniesie go na duchu i nie pozwli mu na zdobycie Mistrza.....Zycze mu tego równiez ze względu na to ze juz dawno nie mielismy mistrza swiata z Polski (przypomne pierwszym i ostatnim jak do tej pory Mistrzem Świata był Jerzy Szczakiel)..

Zawody bedą bardzo interesujące ale niestety oprócz Tomka Golloba raczej żadny z Polaków nie bedzie liczył sie do zwyciestwa a nawet półfinałów..może za kilka lat sie to zmieni....

Jeszcze Tego lata TOMASZ GOLLOB Mistrzem Świata :!: :!: :!: :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 14 maja 2003, o 16:11
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Misiencjusz napisał(a):
Mam takie pytanie. Czy Loram wyleczy sie do soboty czy moze ktos jedzie za niego. Jesli Lorama nie będzie to kto jedzie w jego miejsce???


Jak podaje strona http://www.speedwaypl.com najprawdopodobniej miejsce Marka Lorama zajmie Duńczyk Ronni Pedresen który jest drugi na liscie oczekujących do GP...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 14 maja 2003, o 19:54
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Lista startowa na sobotnie zawody:
1. Tony Rickardsson
2. Jason Crump
3. Ryan Sullivan
4. Leigh Adams
5. Mikael Max
6. Greg Hancock
7. Tomasz Gollob
8. Mark Loram
25. Hans N. Andersen (wild card na cały rok za Billy'ego Hamilla)
10. Lukas Dryml
11. Rune Holta
12. Nicki Pedersen
13. Scott Nicholls
15. Todd Wiltshire
16. Krzysztof Cegielski
17. Lee Richardsson
18. Bohumil Brhel
19. Piotr Protasiewczi
20. Bjarne Pedersen
21. Tomasz Bajerski
22. Jason Lyons
23. Rafał Kurmański (wild card)
24. Sebastian Ułamek (wild card)
25. Peter Karlsson (zastępuje Andreasa Jonsona)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 maja 2003, o 23:37
 GP Szwecji
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Maciej Kędzior napisał(a):
Jak poinformował serwis Interia, dzikie karty na GP Szwecji, które 31 maja odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Sztokholmie, otrzymali Peter Karlsson i Magnus Zetterstroem. Tych informacji nie potwierdziło jednak jeszcze Benfield Sports International.

Jeśli tak się stanie, Karlsson, choć jest tylko rezerwowym w cyklu, po dwóch turniejach będzie miał na swoim koncie dwa występy! Wcześniej ustalono bowiem, że w GP Europy w Chorzowie zastąpi kontuzjowanego Andreasa Jonssona. Łącznie będzie to już czterdziesty drugi występ Karlssona w turnieju GP. Dla mającego trzydzieści jeden lat Magnusa Zetterstroema, który na koncie ma tytuł Indywidualnego Mistrza Europy, będzie to debiut w GP.

Jeśli do zdrowia powróci do tego czasu również Andreas Jonsson, na starcie zobaczymy pięciu reprezentantów Szwecji – obok wyżej wspomnianych również Tony’ego Rickardssona i Mikaela Maxa.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 maja 2003, o 00:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Moja kolejnośc na GP w Chorzowie (mam nadzieje, ze to dobre miejsce na takie typowania).

1. J. Crump (jest najlepszy, a poza tym to mój ulubieniec)
2. T. Rickardsson (bo jest najlepszy w historii i zawsze jedzie dobrze)
3. M. Max (bo juz od zeszłego roku sygnalizuje wysokie umiejetnosci)
4. S. Nicholls (bo poza ostatnia wpadka jest w niesamowitym gazie).

Bardzo poslednią role odegrają w zawodach T. Gollob (bo nie umie jeździc na sztucznych torach, a do tego jego wielkośc to już historia, teraz jest tylko dobry) i R. Sullivan (bo jest tuz po kontuzji), a także reszta Polaków (bo Protasiewicz, Bajerski, Ułamek sa słabi w GP, Kurmańskiemu brakuje doswiadczenie, a Cegielski to jeszce chyba nie ten zeszłoroczny Cegielski).

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 15 maja 2003, o 20:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
co do wypowiedzi Misiencjusz'a:
Ide o racje ze ktos z pary Gollob Cegielski bedzie w finale,
a z twoje wielkiej czworki conajmniej 2 nie wejdzie do finalu.

mam pytanie, moze zdarzycie z odpowiedzia, czy ktos z was ma bilety w 31 sektorze?????? ja przyjade tuz przed 19ta i chcialem kogos prosic o zajecie mi dobrego miejsca...

pozdrawiam wszystkich ktorych gardla bede slyszal na stadionie, przy telewizorach tez.

_________________
bERY


           
Post 16 maja 2003, o 19:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Krzysztof Cegielski jest najszybszy z Polaków podczas dzisiejszego treningu Grand Prix Europy w Chorzowie. Jedno okrążenie pokonał w czasie 18,5 sekundy. Troszkę gorsze rezultaty uzyskali Rafał Kurmański i Tomasz Gollob.

http://www.speedway.info.pl

Moje typy na GP w Chorzowie...

1.Jason Crump
2. Tomasz Gollob
3. Tony Rickardsson
4. Leigh Adams

Szkoda, ze po kontuzji bedzie jechal Sullivan, bo widzialem go w pierwszej "3"...

Acha i jeszcze jedno Tomasz Gollob pozyskal nowego sponsora, ktory bedzie go wspieral w GP...jest to finska firma "Dark Dog".


Ostatnio edytowano 17 maja 2003, o 09:01 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 maja 2003, o 21:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Mój typ na GP w Chorzowie

1. Tony Rickardsson - nie wierzę w jego kłopoty sprzętowe, fakt że w lidze mu nie idze nadzwyczajnie ale w GP zawsze był bardzo mocny.
2. Jason Crump - w GP zawsze piekielnie szybki, ma tylko pecha w postaci konkurenta, Rickardsson jest niestety jeszcze szybszy (tak przynajmniej było do tej pory). Będzie w czołówce
3. Tomasz Gollob - mimo wszystko stawiam na Golloba, przed GP było wokół niego dość cicho, moze więc wreszcie będzie na miarę oczekiwań.

Szanse pozostałych naszych zawodników:
Cegła - powinien być najwyżej w Polaków, jest w stanie zająć jakieś miejsce w końcu czołowej dziesiątki
S. Ułamek - awans do rundy finałowej powinien być sukcesem.
Kurmański - chyba niestety nie pojedzie więcej niż 2 biegi, chciałbym się mylić bo to ambitny zawodnik ale GP to chyba jeszcze za wysokie progi
Bajerski - jak dla mnie pomyłka jesli chodzi GP, mocno sie zdziwie gdy zobaczę go w więcej niż dwóch biegach.
Protasiewicz - totalna zagadka, jak się w pierwszym biegu nie wywali w pierwszym łuku to moze będzie nieźle ;) bardziej pradopodbny scenariusz to jednak jazda w bezpiecznej odległości od czołówki

Na koniec szanse Boba Brhela, po tym oc ostatnio pokazuje nie wóżę mu dobrej jazdy, moze jednak na grand prix się spręży. W sumie najważniejsze żeby pojechał jak należy w niedzielę.


bery napisał(a):
mam pytanie, moze zdarzycie z odpowiedzia, czy ktos z was ma bilety w 31 sektorze?????? ja przyjade tuz przed 19ta i chcialem kogos prosic o zajecie mi dobrego miejsca...


najlepiej wybierz sie wcześniej, to dobra rada :mrgreen:, ja mam miejsca w innym sektorze.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 17 maja 2003, o 11:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Moje typy na dzisiejsze Grand Prix w Chorzowie

1.Tomasz Gollob
2.Ryan Sullivan
3.Jason Crump
4.Tony Rickardsson
5.Mikael Max
6.Scoot Nichols
7.Leight Adams
8.Krzysztof Cegielski :)


W dzisiejszych zawodach dobrze zaprezentuje sie z pozostałych Polaków Sebastian Ułamek gdyz prezentuje on ostatnio znakomitą forme zarówno w Polsce jak i w Szwecji....Jak juz napisałem 8 bedzie Cegielski(jest to bardzo możliwe..wczoraj na treningu był najszybszy w wszystkich Polaków....Jezeli juz o Polakach pisze to wszyscy wiemy co zaprezentuje Bajerski i Protasiewicz :)......
Bajerski 1,0
Protasiewicz u/w,1

Pozostał mi jeszcze Rafał Kurmański jeszcze nie dawno liczyłem na jego dobry wynik w Chorzowie ale ostatnoi Rafał coś zawodzi.

Ze względu iż jestem z Rzeszowa chciałbym napisać równiez o Bobie Brhelu....Bob ma szanse na awans do turnieju głównego..jeżeli tego ni zrobi mozemy domyślic sie ze jego postawa w jutrzejszym meczu przeciwko TZ Lublin bedzie tez nie za dobra..
Życze mu jak najwyższej lokaty w dzisiejszych zawodach na które jade Jemu i wszystkim Polakom gorąco kibicować...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 17 maja 2003, o 21:57
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Wyniki Grand Prix w Chorzowie!!!

1.Tony Rickardsson (25 pkt GP)
2.Nicky Pedersen (20 pkt GP)
3.Lukas Dryml(18 pkt GP)
4.Tomasz Gollob (16 pkt GP)
5.Rune Holta (13 pkt GP)
6.Piotr Protasiewicz (13 pkt GP)
7.Jason Crump (11 pkt GP)
8.Leigh Adams (11 pkt GP)
9.Greg Hancock (8 pkt GP)
10.Krzysztof Cegielski (8 pkt GP)
11.Lee Richardsson (7 pkt GP)
12.Mikael Max(7 pkt GP)
13.Scott Nicholls (6 pkt GP)
14.Ryan Sullivan (6 pkt GP)
15.Bohumil Brhel (5 pkt GP)
16.Mark Loram (5 pkt GP) {nie pojechał w żadnym biegu}
17.Tomasz Bajerski (4 pkt GP)
18.Sebastian Ułamek (4 pkt GP)
19.Rafał Kurmański (3 pkt GP)
20.Hans Andersen (3 pkt GP)
21.Todd Wiltshire (2 pkt GP)
22.Bjarne Pedersen (2 pkt GP)
23.Peter Karlsson (1 pkt GP)
24.Jason Lyons (1 pkt GP)

Brawa dla Tomka (i co? taki z niego lama?) i dla Protasa (duuże zaskoczenie). Pozostali Polacy poprawnie. Nie zawiódł Bob Brhel, 15 miejsce jak na jego formę to niezły wynik. Oby jutro nie dał plamy.


           
Post 17 maja 2003, o 22:32
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tomek pokazal, ze jezdzic umie, ale pozostaje pewien niedosyt gdyz pudlo moglo byc..ale ogolnie pozytywnie. Mile zaskoczyl mnie Protas...jechal dzis bardzo dobrze, nie duzo zabraklo do finalu. Co do Boba to mysle, ze gdyby nie defekt zrobil by 2-3 punkty wiecej.
Dzis wraz z Lee pojechali mniej wiecej podobnie...jutro bedzie na torze w Rzeszowie ciekawie.


           
Post 17 maja 2003, o 22:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Myślę, że wygrana Rickiego nie jest dla nikogo niespodzianką przynajmniej nie taką jak przynajmniej dla mnie 6 miejsce "PePe-go" ale cóż miło jest się czasami miło zaskoczyć :lol: . Gollob no cóż potwierdził tylko że nie można go spisywać na straty :mrgreen: Bajerski zaprezentował się tak jak się spodziewałem :roll: a Cegielski hmm to jeszcze nie ten Cegła z zeszłego sezonu.

_________________
Obrazek


           
Post 17 maja 2003, o 23:25
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Brawo Protas!!!

Moim zdaniem wielkie brawa należą się Piotrowi Protasiewiczowi. Dostał się do półfinałów w bardzo dobrym stylu. I myśle, ze teraz będzie mógł pokazać Panu Władysławowi Gollobi "międzynarodowy znak sprzeciwu" czyli fuckera (środkowy palec u ręki). Odwieczy się tym samym, za wszystkie słowne i pisemne komentarze Papy Golloba. Oczywiście Piotrek na pewno tego nie zrobi, ponieważ nie będzie się zniżał do poziomu Władysława Golloba. Ale na pewno Papie Gollobowi jest dzisiaj bardzo głupio i nawet jak Piotrek w następnym turniejach pojedzie słabej, to jednak dzisiaj pokazał, ze ma wielkie możliwości. Brawo Pepe!!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 maja 2003, o 23:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Protas - rewelacja, Gollob - poprawnie. Takie jest moje zdanie, reszta polakow - wyzej ponad przecietnosc. Szczegolnie zawidl mnie Ulamek, od ktorego wiecej oczekiwalem. Jednak ten zawodnik juz nie raz pokazal ze w GP nie ma co na niego liczyc. Jeszcze odnosnie wyniku Tomka. Mysle ze stac go na wiecej, jest przeciez jednym z najlepszych zuzlowcow swiata. Powinien znalesc sie przynajmniej na pudle, a 4 - te miejsce to mi nie pasuje, bo zadko oglada sie Tomka jak zamyka stawke zawodnikow bioracych udzial w wyscigu. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 17 maja 2003, o 23:40
 Michał W na prezyednta!!! :)
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Dla tych którzy chcieli sobie oglądnąć retrasmisje GP w TVP, mam świetną informacje. Zamiast Tonego, Golloba, Pepe i innych mamy w TV pierdolonego (sorry, ale chyba rozumiecie) wiśniewskiego i zespół asz troje. Brawo TVP, ja was po prostu kocham!!! jesteście najbradziej zajebistą TV na świecie. Oby tak dalej. Idziemy do Unii!!! Niech żyje TVP!!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 maja 2003, o 00:58
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3981

Zobacz profil 
Rickardsson był dzisiaj nie do ugryzienia- jego sprzęt jest teraz o klase lepszy od pozostalych, Młody wilczek Dryml chyba jeszcze nie raz namiesza. "Protaś" w końcu sie przełamał, był bardzo szybki, niewiele mu zabrklo do powtórzenia wyniku z Wrocławia'97. Miejmy nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej. Tomek wylosowal w finale feralne trzecie pole - ciężko było sie z niego zabrać. Cegła 2 razy popełnił głupi błąd a szkoda bo mogło być super. Ułamkowi w pierwszym starcie zatarł sie najlepszy silnik a druga maszyna już tak dobrze nie ciągnela tak. 'Kurman": przyzwoicie, w ładnym stylu wygrał jeden wyścig. Melodia przyszłości. Bajerski też był bardzo szybki ale tak jak u Cegły moment nieuwagi zaważył o tym że pożegnał sie z turniejem. Dwa słowa o Bobie: lepiej niz sie spodziewałem, dobre starty(poza jednym gdy zaspal), szkoda tego defektu. Aha , szybszy od niego był Richardsson, ciekawe jak będzie jutro.
I jeszcze jedno: miło było zobaczyć przed kamerami canal+ znowu Tomka Lorka- ten facet zna sie na swojej robocie!

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 18 maja 2003, o 09:59
 Re: Michał W na prezyednta!!! :)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
K II napisał(a):
Dla tych którzy chcieli sobie oglądnąć retrasmisje GP w TVP, mam świetną informacje. Zamiast Tonego, Golloba, Pepe i innych mamy w TV pierdolonego (sorry, ale chyba rozumiecie) wiśniewskiego i zespół asz troje. Brawo TVP, ja was po prostu kocham!!! jesteście najbradziej zajebistą TV na świecie. Oby tak dalej. Idziemy do Unii!!! Niech żyje TVP!!!
To co odstawiła TVP to poprostu parodia. Transmisja przynajmniej tak stoi w programie miała trwać od 23: 40 do 0:35 czy jakoś tak pierwszy bieg ( którym był bieg 8 za co już TVP należą się brava :twisted:) zaczął sie o 23:52 bo wcześniej były wspomnienia co to Jerzy Szczakiel uczynił prawie 30 lat temu. Oczywiscie bardzo fajnie że z nim rozmawiali ale czy musieliśmy przez to oglądać trybyny Stadionu Śląskiego nie można był puścić biegów :roll: . Poza tym taki cuś można robićprzy 2 godzinnej transmisji a nie 40 min skrócie. Chyba że wykupili prawo do ograniczonej liczby biegów to przepraszam (bo przeciez 3999 odcinek mody na sukces jest ważniejszy i nań kasa się znalazła). Całe szczęście są transmisje na żywo bądź co bądź Eurosport coprawda z tygodniowym opóźnieniem ale napewno lepszy niż nasza ulubiona TVP :P

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi