Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym


Jak oceniasz zakup Dobruckiego?
Bardzo dobrze 41%  41%  [ 74 ]
Dobrze 53%  53%  [ 94 ]
Źle 3%  3%  [ 5 ]
Tragedia! 3%  3%  [ 6 ]
Liczba głosów : 179
Opcje      Szukaj
Post 29 lis 2006, o 20:36
 Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2011
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
No nie czarujmy sie ze jest inaczej, Dobrucki na pewno będzie reprezentowal klub z Rzeszowa, wiec temat mu się należy.

Mini info o naszym nowym nabytku:

Data urodzenia:
1976-12-27
Kluby:
1993-2002: Polonia Piła
2003-2006: Unia Leszno

Osiągnięcia:
-Pięciokrotny medalista DMP (1-złoty; 2-srebrne; 2-brązowe)
-Siedmiokrotny finalista IMP (1995-brąz)
-Pięciokrotny finalista MIMP (1995-złoto; 1996-srebro; 1994,1997-brąz)
-Trzykrotny finalista Brązowego Kasku (1995-zwycięstwo)
-Czterokrotny finalista Srebrnego Kasku (1995,1997-zwycięstwa)
-Ośmiokrotny finalista Złotego Kasku
-Uczestnik cyklu GP w sezonie 2000
-Wicemistrz świata juniorow 1997 z Mseno gdzie po barazu pokonal Nichollsa (tam doszlo to bójki miedzy mechanikami Rafala a Nickiego Pedersena, po tym jak Flying wkomponowal w dechy Rafala...)
-Finalista DMŚ (1995 w Bydgoszczy razem z Gollobami 6 plac)

PS. Dane glownie za stroną Unii


           
Post 29 lis 2006, o 20:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 sty 2006, o 03:49
Skąd: Rzeszów/Łódź
Posty: 151

Zobacz profil 
Dobrucki to napewno udany transfer. Mysle ze na poziomie Chrzanka moze jezdzic. Pamietam go z wystepow w Pile, gdzie byl liderem i zawsze patrzylem na jego jazde przychylnym okiem. Fajnie bedzie go zobaczyc z Zurawiem na plastronie.

_________________
http://www.facebook.com/deathdenied


           
Post 29 lis 2006, o 20:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Powiem więcej - liczę, że średnia 2.0 jest w jego zasięgu. Poprzedni sezon był średni w jego wykonaniu, ale nie zapominajmy, że powrót po rocznej przerwie nie jest łatwy. Mimo wszystko awans do finału IMP, średnia około 1.8 po roku nieobecności robi wrażenie. Podniesienie tego rezultatu o 0.2 jest jak najbardziej realne. Witamy w Rzeszowie :peace:

_________________
Obrazek


           
Post 29 lis 2006, o 20:59
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
A ja powiem krotko , Witaj w Rzeszowie Rafal.
Irek , a czy to prawda ze dzieki Balliemu Dobrucki punkowal bo Bally rozgrowal pierwszy luk i pomagal Dobruckiemu? Tak tylko sie pytam..

Irek: To czy go rozprowadzał w pierwszym łuku czy nie, w kontekście transferu nie ma znaczenia. Dobruckiemu nasz tor leży i uważam, że wstydu w czternastych biegach nie będzie. A poza tym używaj proszę opcji zmień i nie pisz posta pod postem.

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 29 lis 2006, o 21:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
PeteTheMaster napisał(a):
Irek , a czy to prawda ze dzieki Balliemu Dobrucki punkowal bo Bally rozgrowal pierwszy luk i pomagal Dobruckiemu? Tak tylko sie pytam..


To jest bzdura. Telewizja kłamie i nie pokazuje wszystkiego. Baliński miał go zawsze na smyczy(jak masz psa,
to wiesz o co loto)wystarczyło, że raz po cichaczu szarpnął za sznur i w trybie strusia pędziwiatra dojeżdzał do
niego Rafał. Ot wszystko. Takim sposobem wygrywali biegi... ale bardzo sprytnie, nie wszystkie, coby dzbany
ciemniej maści nie odkryli nigdy prawdy... :lol:


           
Post 29 lis 2006, o 22:11
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lis 2006, o 05:38
Skąd: Nówka
Posty: 124

Zobacz profil 
kolejna gwiazdka :? ciekawe ciekawe


           
Post 30 lis 2006, o 00:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
co mozna tu duzo pisac...rafal w koncu w rzeszowie!!!
do trzech razy sztuka.
oby tylko tego zawodnika omijaly kontuzje ktore przerwaly te wspaniale zapowiadajaca sie kariere

ah pamietam jeszcze te jego pojedynki z siwym za czasow poloni philips pila

wydaje mi sie ze to dobry ruch transferowy a zawodnika swobonie staqc na srednia 2,0

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 30 lis 2006, o 09:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ja powiem tak DOBRZE ze sie zdecydowal na Rzeszow bo inaczej w czarnych bawach bym widzial przyszly sezon. A tak to chociaz w szarych to widze. Moze sie utrzymamy z takim skladem.

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 30 lis 2006, o 10:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lis 2006, o 12:10
Posty: 30

Zobacz profil 
Z calym szacunkiem dla Rafala, ktory mu sie niewatpliwie nalezy za to, ze po tak ciezkiej kontuzji zdecydowal nadal sie scigac, wydaje mi sie, ze jednak jest to zawodnik na 2 linie... Chcialbym sie mylic, ale na prowadzacego pare raczej sie nie nadaje... Moze troche zle to okreslilem, liderem, ktory potrafi "pociagnac" wynik nie bedzie, bo pare to prawdopodobnie i tak bedzie u nas prowadzil. Wedlug mojej oceny to srednia 1,6-1,7 na bieg to wszystko na co bedzie go stac w nadchodzacym sezonie. Oby mnie pozytywnie zaskoczyl. Jak na razie to zapowiada sie ostra walka o utrzymania, ale przeciez to tez ma swoj urok. Byle do wiosny :lol:


           
Post 30 lis 2006, o 10:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Ja powiem tak DOBRZE ze sie zdecydowal na Rzeszow bo inaczej w czarnych bawach bym widzial przyszly sezon. A tak to chociaz w szarych to widze.


Czarnych barwach dla Stali, czy Rafała? :D

Dobrze się stało, że jest. I jako zawodnik i jako człowiek. Fajnie byłoby, gdyby zechciał zagościć na dłużej w Staleczce.

Cóż, Rafał to nie jest fajter (W. Szaranowicz) i do mojej koncepcji składu nie pasuje, ale...

Przestrzegam jednak zarząd przed samouwielbieniem - Rafiego nie należy traktować jako zawodnika ZAMIAST Chrzana. Raczej jako DO.
Jako, że Chrzana nie ma trzeba jeszcze kogoś.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 30 lis 2006, o 16:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lis 2006, o 16:06
Posty: 20

Zobacz profil 
w koncu spełniło sie moje marzenie o Dobruckim w Rzeszowie ;]

mam nadzieje, ze u nas odbuduje swoja dawna forme i bedzie krecil średnią w granicach 2,0 ;]

licze na jego 10-12 pkt na mecz.


           
Post 30 lis 2006, o 16:42
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2006, o 22:51
Posty: 135

Zobacz profil 
no22 napisał(a):
licze na jego 10-12 pkt na mecz.

byl taki fajny cytat z filmu adekwatny do twoich slow "to sie k.... chyba zdziwisz" :twisted: :twisted:

_________________
www.trophymanager.com/index.php?ref=1271629 - chetnych zapraszam :)


           
Post 30 lis 2006, o 17:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
To i ja musze napisac "Witaj Rafal w Rzeszowie!".
Ogulnie to Rafal jest troche niewiadoma, troche glupio napisac ze moze okazac sie klapa roku albo i objawieniem. Dla czego klapa roku bo tak naprawde to nikt nie wie jak bedzie sie czul po operacji wyciagniecia srob z kregoslupa i to jest praktycznie jedyny fakt ktory mowi ze moze byc ciezko. Z drugiej strony Rafal jest znakomitym zawodnikiem ktory mimo wielu kontuzji wciaz nalezy do Polskiej czolowki. Przez ten sezon odbudowal sie (przejezdzil go bez kontuzji), srednia 1.78 takze nie jest zla. Jesli przeanalizuje sie ostatni sezon to zdarzaly mu sie wpadki w meczach gdzie robil po 1-2 punkty ale takze wystepy po 12-13 punktow. Biorac pod uwage ze tor w Rzeszowie mu odpowiada wiec w czasie meczy u nas powinien byc jednyz z liderow i mozna liczyc na dwucyfrowe wyniki. Na pewno bedzie tez liderem w pojedynkach z Unia Leszno. Tak wiec trzeby miec tylko nadzieje ze ten sezon bedzie jeszcze lepszy dla Rafala niz poprzedni i oczywiscie bezkonzuzyjny.


           
Post 30 lis 2006, o 18:45
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
pierwsza dobra informacja od dawna jesli chodzi o zuzel
Bardzo cenie Rafała bo jest waleczny i wogole pokazywał ze potrafi jezdzic na zuzlu.
Tamten rok był takim przetarciem dla niego po kkontuzji. ten rok moze byc znowu przełomowy w jego karierze. Mysle ze stac go na wysokie zdobycze punktowe i zaryzykuje stwierdzenie ze stac go na srednia ok 2,000
A i czy moglby ktos mi podac jego srednie z sezonów 2003/2004 i 2004/2005?? Bede wdzieczny


           
Post 30 lis 2006, o 21:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2006, o 20:48
Posty: 6

Zobacz profil 
Myślę, że dla tych którzy twierdza ,że Stal w nadchodzącym sezonie będzie walczyć tylko o utzymanie (sam się do nich zaliczam) mam jedno pocieszenie:
MARK LORAM

Jeśli on zdecyduje się przejść do nas to sytuacja może odwrócic się o 180 stopni, a jeżeli dokoptujemy jeszcze Wojciecha Druchniaka to jesteśmy wstanie naprawdę dużo zdziałać na ekstraligowym froncie.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Stal Rzeszow - DMP 2007


           
Post 1 gru 2006, o 10:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 maja 2006, o 16:15
Skąd: Dębica
Posty: 44

Zobacz profil 
Giene napisał(a):
To i ja musze napisac "Witaj Rafal w Rzeszowie!".
Ogulnie to Rafal jest troche niewiadoma, troche glupio napisac ze moze okazac sie klapa roku albo i objawieniem. Dla czego klapa roku bo tak naprawde to nikt nie wie jak bedzie sie czul po operacji wyciagniecia srob z kregoslupa i to jest praktycznie jedyny fakt ktory mowi ze moze byc ciezko. Z drugiej strony Rafal jest znakomitym zawodnikiem ktory mimo wielu kontuzji wciaz nalezy do Polskiej czolowki. Przez ten sezon odbudowal sie (przejezdzil go bez kontuzji), srednia 1.78 takze nie jest zla. Jesli przeanalizuje sie ostatni sezon to zdarzaly mu sie wpadki w meczach gdzie robil po 1-2 punkty ale takze wystepy po 12-13 punktow. Biorac pod uwage ze tor w Rzeszowie mu odpowiada wiec w czasie meczy u nas powinien byc jednyz z liderow i mozna liczyc na dwucyfrowe wyniki. Na pewno bedzie tez liderem w pojedynkach z Unia Leszno. Tak wiec trzeby miec tylko nadzieje ze ten sezon bedzie jeszcze lepszy dla Rafala niz poprzedni i oczywiscie bezkonzuzyjny.


Kolego, Tobie proponuje wziąć słownik do ręki i pisać z jego pomocą...bo to co "wyprawiasz z gramatyką" jest aż skandaliczne....

pzdr,
Konrad

_________________
Nasz klub To MARMA Polskie Folie Rzeszów.....VeB...


           
Post 1 gru 2006, o 11:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
square score napisał(a):
Myślę, że dla tych którzy twierdza ,że Stal w nadchodzącym sezonie będzie walczyć tylko o utzymanie (sam się do nich zaliczam) mam jedno pocieszenie:
MARK LORAM

Jeśli on zdecyduje się przejść do nas to sytuacja może odwrócic się o 180 stopni, a jeżeli dokoptujemy jeszcze Wojciecha Druchniaka to jesteśmy wstanie naprawdę dużo zdziałać na ekstraligowym froncie.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wiesz... Ameryki to Ty nie odkryłes, bo jak juz powszechnie wiadomo to chyba własnie Loram jest najłakomszym kąskiem dla kilku polskich klubów. A z nim i jak wspomniałes z Druchniakiem w składzie Stal tworzyłaby naprawde niezłą ekipę.
A zeby było na temat, to jestem bardzo zadowolony z tego, ze Rafał wzmocnił naszą drużyne. Za kazdym razem gdy przyjezdzał tutaj do Rzeszowa zdobywac pkt dla innego zespołu byłem pod wrazeniem jego jazdy. Najczesciej wykręcał dwucyfrówki i mógł wygrac na prawde z każdym :) Samych trójek Rafał ! Samych trójek !


           
Post 1 gru 2006, o 11:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
pokrywek napisał(a):

Kolego, Tobie proponuje wziąć słownik do ręki i pisać z jego pomocą...bo to co "wyprawiasz z gramatyką" jest aż skandaliczne....

pzdr,
Konrad

A ja myslalem ze mam problem tylko z ortografia :P :P

P.S. Do Admina: Sorki za wpis nie na temat ale jakos nie moglem sie powstrzymac...


           
Post 5 gru 2006, o 12:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
http://sport.interia.pl/wiadomosci-dnia ... e,824272,6

Mam nadzieję, że do Rzeszowa.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 5 gru 2006, o 14:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 432

Zobacz profil 
Może obecnie nie jest to zawodnik gwarantujący super zdobycze punktowe w e-lidze (z resztą niewielu jest takich na krajowym podwórku), ale mimo wszystko cieszę się z jego przyjścia do Rzeszowa. Jestem przekonany, że Rafał lepiej "wkomponuje się" w zespół niż Tomek Chrzanowski, którego miejmy nadzieję godnie zastąpi.
Witamy w Rzeszowie i życzymy samych sukcesów.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi