Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Odpowiedz w temacie

Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym


Jak oceniasz zakup Dobruckiego?
Bardzo dobrze 41%  41%  [ 74 ]
Dobrze 53%  53%  [ 94 ]
Źle 3%  3%  [ 5 ]
Tragedia! 3%  3%  [ 6 ]
Liczba głosów : 179
Opcje      Szukaj
Post 20 wrz 2011, o 20:33
 Re: Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Rafi jesteś wielki :!:
Bardzo rozważna i mądra decyzja.
Najważniejsze jest zdrowie i o tym trzeba pamiętać !
Dziękujemy Ci Rafale :uklony:


           
Post 21 wrz 2011, o 00:01
 Re: Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Kolejny zawodnik zakończył karierę przez kontuzję, ten sport bywa brutalny niewybaczalny. Wydaje mi się że jest to jedyny minus tej dyscypliny ale za to najbardziej newralgiczny, istotny :cry: Szkoda, że nie będziemy mogli go zobaczyć już nigdy w zawodach żużlowych. Rafał dzięki za walkę dla Stali i ogólnie piękny żużel w Twoim wykonaniu :!: Po kontuzji o dobre wyniki mogłoby być niezmiernie ciężko w e lidze dla "Rafiego", wydaje się być to optymalny moment by powiedzieć "koniec". Dla polskiego żużla duża strata. Po za tym odchodzić jako jeden lepszych jest z decydowanie sympatyczniejsze niż gdzieś tam jeżdżąc w II lidze; kibice będą pozytywniej wspominać.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 8 lis 2011, o 21:58
 Re: Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2011
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
"Zbigniew Płodzień z Rzeszowa, od wielu lat przekonywał mnie, żebym jeździł w jego mieście. Przyszedł czas by faktycznie tego spróbować. Wcale tego nie żałuję, bo gdyby nie drobne incydenty, jak chciażby wypadek dwóch naszych zawodnikow w półfinale we Wrocławiu, na pewno mielibyśmy brązowy medal.
Nie wspominam tego okresu źle, bo oprocz tych przejechanych kilometrów i nieprzespanych nocy, to tak generalnie jestem zadowolony. Nie wytrzymałem tego jednak logistycznie. Dojazdy do Rzeszowa trwały niekiedy 8-9 godzin. Daleki Rzeszów okazał sie być mi jednak bardzo bliski i chociaz te kilometry dawały o sobie znać, to naprawdę był to świetny rok, który do dziś miło wspominam" - fragment dot.startów w Rzeszowie. Rafał Dobrucki wywiad rzeka dla super speedway.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi