Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym


Jak oceniasz zakup Dobruckiego?
Bardzo dobrze 41%  41%  [ 74 ]
Dobrze 53%  53%  [ 94 ]
Źle 3%  3%  [ 5 ]
Tragedia! 3%  3%  [ 6 ]
Liczba głosów : 179
Opcje      Szukaj
Post 30 paź 2007, o 11:36
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
... chyba jednak do zobaczenia w zielonce

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 30 paź 2007, o 11:49
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007!!
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2007, o 11:08
Posty: 44

Zobacz profil 
Tez mi sie tak wydaje ze rafi pujdzie do myszogrodu ale niech idzie (sprawy logistyczne hahaha) :spiew: kasa kasa

Mini słownik: pójdzie


           
Post 1 lis 2007, o 19:12
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Tak tak sprawy logistyczne myślał by kto :lol: Jak by mu nasza pani prezes dała więcej to by mu nie przeszkadzało że ma daleko :D Niom ale jego sprawa niech mu będzie że sprawy logistyczne :roll:


           
Post 2 lis 2007, o 01:06
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2006, o 16:45
Skąd: Rzeszów/Lublin
Posty: 219

Zobacz profil 
ze strony Rafała:

Cytuj:
W najbliższy piątek o godzinie 13.30 w siedzibie firmy "Gór-Hut" Rafał Dobrucki organizuje spotkanie z dziennikarzami. Będzie to z pewnością okazja dla jurnalistów na zadanie kilku ważnych i ciekawych dla kibiców pytań, dotyczących między innymi najbliższych planów Rafała.


za http://www.przegladzuzlowy.pl:

Cytuj:
Żużlowiec Marmy Polskie Folie Rzeszów Rafał Dobrucki zorganizuje konferencję prasową, która odbędzie się jutro, tj. 2 listopada o godzinie 13.30, w głównej siedzibie "Gór Hut". Na spotkaniu z dziennikarzami Dobrucki najprawdopodobniej ogłosi w jakim klubie dane mu będzie startować w sezonie 2008.

źródło: http://www.dobrucki-racing.pl


Nie ma to jak dokładne tłumaczenie :lol: Słowo 'najprawdopodobniej' w tych wszystkich portalach żużlowych oznacza tyle co nic. Ciekawe czy prawdą jest to, że w razie odejścia Dobruckiego ze Stali Gór-Hut przestanie go sponsorować. Jutro będzie wiadomo...

_________________
"Siadeeej!"

Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek


           
Post 2 lis 2007, o 09:08
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Niom moim zdaniem powinni przestać go sponsorować... Lepiej przecież zeby sponsorowali któregoś z naszych zawodników niż naszego "byłego" zawodnika :wink:


           
Post 2 lis 2007, o 09:39
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
też tak myśle, jeśli Dobrucki odejdzie Gór-Hut powinien (ale to jego pieniądze i decyzja) sponsorować zawodnika Stali Rz. napewno będzie kogo


           
Post 2 lis 2007, o 14:41
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Na dzisiejszej konferencji Rafał nie zdradził gdzie bedzie jeździł w sezonie 2008. Za jakiś czas na stronie pojawi się "relacja" ze spotkania z dziennikarzami.


           
Post 2 lis 2007, o 14:55
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Junior
Junior

Dołączył: 16 lip 2006, o 14:05
Posty: 182

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... 8634&kom=1
Juz wiadomo na 50 % gdzie bedzie jezdzil


           
Post 2 lis 2007, o 16:09
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Cytuj:
Dobrucki: Zielona Góra albo Gorzów

Dzisiaj w siedzicie firmy „Gór-Hut” odbyła się konferencja prasowa z Rafałem Dobruckim. Zawodnik, który w sezonie 2007 startował w Marmie Polskie Folie, podał przyczyny odejścia z rzeszowskiego zespołu.


”Zdecydowały przede wszystkim sprawy logistyczne. Jeżdżąc w Rzeszowie poświęcałem 3 dni w tygodniu na dojazdy. Poza tym w przyszłym sezonie planuje starty w lidze duńskiej, gdzie objadę ok. 15 zawodów. Jeżdżąc w Rzeszowie byłby problem z dojazdami. A tak wracając ze Szwecji od razu zaliczę mecz w Danii. Chciałbym także więcej czasu spędzać z rodzina.”. Były uczestnik Grand Prix wspomniał również o lidze rosyjskiej: ”Chciałem tam jeździć i wtedy Rzeszów idealnie pasowałby na ewentualne wyjazdy na wschód. Postawiłem jednak jeden warunek Rosjanom – muszą być dmuchane bandy. Sporo już przeszedłem w swojej karierze, więc jest to warunek numer jeden. Na razie nie są w stanie go spełnić, dlatego będę jeździł w Danii.” Kontynuując wątek startów poza Polską dodał, że w Szwecji odejdzie z Kaparny Goeteborg, która nie dostała licencji na starty w Elitserien. Będzie startował w Piraternie Motala lub Lejonen Gislaved. Nie pojawi się na pewno na torach brytyjskich. Będzie za to ponownie walczył o powrót do Grand Prix.

Dobrucki mówił także, że jest zadowolony ze startów w Marmie Polskie Folie, ale doskwierał mu brak jazdy. ”W tym roku zaliczyłem niewiele ponad 50 imprez. W całej dotychczasowej mojej karierze był to pod tym względem najgorszy sezon, nie licząc tych, w których miałem kontuzje. To odbiło się na mojej jeździe. Obliczyłem, że straciłem w tym sezonie 18 punktów przez moje błędy na trasie. Wynikały one właśnie z braku objeżdżenia.”

Rafał opowiedział o swoich planach na nowy sezon: ”Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższych 10 dni. W grę wchodzą tylko dwa zespoły: Zielona Góra i Gorzów. Jeżeli chodzi o propozycje kontraktowe to nie nadeszły tylko z Leszna i Torunia. Dostałem ofertę także z I ligi – z KM-u Ostrów.” Przy wyborze nowego klubu Dobrucki kierował się będzie składem personalnym nowej drużyny.”Chciałbym aby w zespole byli równorzędni polscy zawodnicy, w którymi mógłbym zmierzyć się podczas treningów przed meczami. Poza tym chciałbym powalczyć z nowym zespołem o jak najwyższe cele i ważne jest, aby w drużynie byli zawodnicy, którzy gwarantują dobry wynik.”

Na koniec Rafał Dobrucki wspomniał, że jest mu przykro z powodu odejścia z Marmy, ale będzie dobrze wspominał pobyt w mieście nad Wisłokiem.

Obrazek
Rafał Dobrucki (kask żółty) w przyszłym sezonie nie będzie już reprezentował rzeszowskich barw

Fot. Krzysztof Szyszka
k2@stal.rzeszow.pl


http://www.stal.rzeszow.pl

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 lis 2007, o 16:23
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Poza tym chciałbym powalczyć z nowym zespołem o jak najwyższe cele
:kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 2 lis 2007, o 16:32
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Szkoda ze od nas odchodzi, ale co zrobic. Heh ale przynajmniej robi to w normalnej atmosferze. Gorzej by bylo jak by przez najblizsze 2 miesiace probowal wyludzic jak najwiecej kasy i potem tak czy tak powiedzial by pocalujcie sie w d...
Powodzenia w zielonce.


           
Post 2 lis 2007, o 16:32
 Re: Rafał Dobrucki
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2007, o 11:08
Posty: 44

Zobacz profil 
No z Zielona lub Gorzowem powalczy o najwyzsze cele czyli walka by nie spasc albo jezdzic w barazach :mrgreen: :mrgreen:


           
Post 2 lis 2007, o 19:13
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
Cytuj:
Poza tym chciałbym powalczyć z nowym zespołem o jak najwyższe cele
:kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala:


Jakoś tak Chrzanowskim "zaleciało". :lol: Jak się skończyło wszyscy wiedzą. :mrgreen:


           
Post 2 lis 2007, o 21:55
 Re: Rafał Dobrucki


ludzie to jest ekstraliga, tu 80% zawdoników ma w dupie kibica, taki Chrzanowski, Holta, Dobrucki, Pedersen palą tylko gupa ze jak im u nas dobrze itd, tak naprawde zalezy im na kasie, to ją stawiają na 1 miejscu, ona jest najważniejsza dla nich a kibice są na szarym końcu... i nie dziwcie sie ze powodem odejść są np problemy logistyczne :lol: :lol:


           
Post 3 lis 2007, o 02:41
 Re: Rafał Dobrucki
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2006, o 16:45
Skąd: Rzeszów/Lublin
Posty: 219

Zobacz profil 
Z mojej strony wielki szacun dla Rafała. Odbyło się bez pieprzenia typu '3lata nad morzem, 3lata w górach' czy tam 'Stal w moim sercu'... konkretnie i na temat. A z jego wypowiedzi śmiem twierdzić, że wyląduje w przenajświętszym... (wyrównana walka na treningach z krajówką)... powodzenia R.

_________________
"Siadeeej!"

Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek


           
Post 3 lis 2007, o 03:44
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007. 2008 - ?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
Cytuj:
Poza tym chciałbym powalczyć z nowym zespołem o jak najwyższe cele
:kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala:



:kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala::kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala:

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 3 lis 2007, o 12:08
 Re: Rafał Dobrucki
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Powodzenia Rafale w nowym klubie, szkoda że tracimy takiego zawodnika ale przynajmniej odejście z klasą, cóż do Rzeszowa na pewno najbliżej z Leszna nie jest, ma gość szansę jeździć za te same pieniądze bliżej to wcale się nie dziwię że zmienia klub. Najważniejsze że w miarę szybko postawił sprawę jasno, nie robił tak jak np. Protaś że zwiał w ostatniej chwili, tak więc powodzenia i do zobaczenia na torze:)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 3 lis 2007, o 14:27
 Re: Rafał Dobrucki
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
seba1944 napisał(a):
ludzie to jest ekstraliga, tu 80% zawdoników ma w dupie kibica, taki Chrzanowski, Holta, Dobrucki, Pedersen palą tylko gupa ze jak im u nas dobrze itd, tak naprawde zalezy im na kasie, to ją stawiają na 1 miejscu, ona jest najważniejsza dla nich a kibice są na szarym końcu... i nie dziwcie sie ze powodem odejść są np problemy logistyczne :lol: :lol:

Jak rozumiem Ty za to pracujesz/będziesz pracował tylko i wyłącznie za wdzięczność szefa/szefowej. Pieniądze natomiast masz w dupie i Cie nie interesuja :lol:
To, że ktoś zmienia klub nie oznacza od razu, że ma w dupie kibica :roll: Bo niby czemu taki Dobrucki czy Pedersen mieliby mieć kibiców w dupie. Jeździli w Rzeszowie mówili, że jest im tu dobrze bo kasa się zgadzała kibice też nie gwizdali więc czemu by mieli nie mówić, że było ok? Dostali gdzieś więcej więc tam będą jeździć. Trudno, żeby przez wzgląd na kibiców Pedersen powiedział "wiesz co Marta nie chce 2 mln od Maślanki, będę jeździł u Ciebie za 0,5 mln bo tu są fajni kibice" - jeśli w to wierzysz to gratuluję ynteligencji :wink: Jestem niemal pewien, że gdyby w grę wchodziła podobna kwota za kontrakt w Rzeszowie co w Częstochowie Pedersen wybrałby Rzeszów.

Rafał przynajmniej postawił sprawę jasno. Mógł ciągnąć Martę i Dowhana do grudnia bądź stycznia windując sobie kontrakt ale postawił sprawę jasno już na początku listopada. Dzięki temu mamy czas by znaleźć następcę bez zbędnej nerwówki.

_________________
Obrazek


           
Post 3 lis 2007, o 14:47
 Re: Rafał Dobrucki


ale ja nie napisałem ze Pedersen i Dobrucki są w tych 80% ;) ;) ;)
chodziło mi o to ze takie "przywiązywanie" sie do zawodników, nie ma najmniejszego sensu, bo gdzie indziej dają mu więcej kasy i go tyle widziano u nas

K2: Tyle razy juz to bylo pisane i dalej cytat calego postu znajdujacego sie tuz nad wpisem... :roll:

jak juz to pół posta :lol:


           
Post 6 lis 2007, o 17:07
 Re: Rafał Dobrucki
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 maja 2007, o 13:12
Posty: 260

Zobacz profil 
Rafał juz oficjaalnie w Zielonej.
W przeciwieństwie do Nickiego, jemu nie życzę powodzenia :evil:

_________________
http://youtube.com/watch?v=rmpvK5ZGxL0


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi