Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym


Jak oceniasz zakup Dobruckiego?
Bardzo dobrze 41%  41%  [ 74 ]
Dobrze 53%  53%  [ 94 ]
Źle 3%  3%  [ 5 ]
Tragedia! 3%  3%  [ 6 ]
Liczba głosów : 179
Opcje      Szukaj
Post 6 lis 2007, o 19:02
 Re: Rafał Dobrucki
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
wertsal - a linka podać to nie łaska? Aby inni kibice mogli poczytać :lol:
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... 9435&kom=1

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 6 lis 2007, o 19:41
 Re: Rafał Dobrucki
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2007, o 02:59
Posty: 98

Zobacz profil 
Cytuj:
W przeciwieństwie do Nickiego, jemu nie życzę powodzenia


A czym tak Nicki zasłużył na Twoja sympatie, a Rafi nie?
Chyba nie oczekiwałeś 20 punktów od Dobruckiego? czy średniej ponad 2.0?

Ja naprawdę może o czymś nie wiem i niech mnie ktoś oświeci, czym ten Pedersen poza punktami, za które miał sowicie płacone zasłużył na taką sympatie co poniektórych?
Czemu Pedersenowi życzymy powodzenia, a Dobruckiemu nie?


           
Post 6 lis 2007, o 20:19
 Re: Rafał Dobrucki
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Widzisz może masz krótką pamięć ale nie wiem czy wiesz Pedersen startował u nas DWA razy dłużej aniżeli Dobrucki. Jak nie wiesz to przypomnę :wink: Ci, że były to sezony 2006 i 2007. Więc co niektórzy kibice mieli prawo nieco bardziej go polubić. Poza tym Pedersen dużo częściej swoją jazdą i punktami ratował twarz naszemu klubowi, aniżeli czynił to Dobrucki więc może stąd większa sympatia do Duńczyka?
Po drugie co Cię tak bolą te pieniądze Pedersena? Z twojej skarbonki to idzie?
Dobrucki jak na poziom jaki prezentuje i punkty jakie zdobywał też miał sowicie płacone.

_________________
Obrazek


           
Post 6 lis 2007, o 22:15
 Re: Rafał Dobrucki
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2007, o 02:59
Posty: 98

Zobacz profil 
Cytuj:
Widzisz może masz krótką pamięć ale nie wiem czy wiesz Pedersen startował u nas DWA razy dłużej aniżeli Dobrucki. Jak nie wiesz to przypomnę :wink: Ci, że były to sezony 2006 i 2007.


Doskonale wiem ile lat jeździł u nas Pedersen i ile lat jeździł u nas Andersen i bynajmniej nie chodzi mi o Hansa. Rozumiem, że pewnie chcesz pokazać swoją wyższość i na wstępie mnie zdyskredytować bo jestem nowy na forum i zasugerować, że nie wiele wiem na temat żużla, ale zapewniam Cię, że chodzę na żużel już naście lat i proponuje wymianę zdań na argumenty.

Cytuj:
Poza tym Pedersen dużo częściej swoją jazdą i punktami ratował twarz naszemu klubowi, aniżeli czynił to Dobrucki więc może stąd większa sympatia do Duńczyka?

A Maciej Kuciapa dużo częściej niż Pedersen ratował twarz temu klubowi w trudniejszych okresach, a jakoś nie doczekał się flag i takiego uwielbienia?

Cytuj:
Po drugie co Cię tak bolą te pieniądze Pedersena? Z twojej skarbonki to idzie?
Dobrucki jak na poziom jaki prezentuje i punkty jakie zdobywał też miał sowicie płacone.

Nie bolą mnie jego pieniądze. Po prostu nie rozumiem tego traktowania go jak Boga. W trakcie sezonu Wacław Pyra, krzyczał tylko Nicki...cały stadion tylko Nicki, Nicki i Nicki...a czym on sobie tak zasłużył?


           
Post 7 lis 2007, o 09:45
 Re: Rafał Dobrucki
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Artur_Boruc napisał(a):
Doskonale wiem ile lat jeździł u nas Pedersen i ile lat jeździł u nas Andersen i bynajmniej nie chodzi mi o Hansa. Rozumiem, że pewnie chcesz pokazać swoją wyższość i na wstępie mnie zdyskredytować bo jestem nowy na forum i zasugerować, że nie wiele wiem na temat żużla, ale zapewniam Cię, że chodzę na żużel już naście lat i proponuje wymianę zdań na argumenty.

Nie mam zamiaru pokazywać żadnej wyższości po prostu w lekko uszczypliwy sposób chciałem zwrócić Ci uwagę, że Pedersen jeździł dla nas dłużej aniżeli Dobrucki i może stąd większa sympatia do niego.
Cytuj:
A Maciej Kuciapa dużo częściej niż Pedersen ratował twarz temu klubowi w trudniejszych okresach, a jakoś nie doczekał się flag i takiego uwielbienia?

Widzisz to już argument nie do mnie bo ja żadnych flag dla Pedersena nie robiłem. Jak dla mnie jedynym kto na flagę zasłużył jest Piotrek Winiarz a że ktoś tam wpadł na pomysł flag dla Pedersena jego sprawa. Pedersena lubię (nie uwielbiam) a mimo to cieszę się, że Marta nie zgodziła się na jego kosmiczne warunki. Maćka kiedyś nawet uwielbiałem ale od paru ładnych lat (dokładnie od 2003 r. żebyś nie pomyślał, że od czasu kiedy przestał zdobywać punkty) coraz bardziej traci w moich oczach.
Cytuj:
Nie bolą mnie jego pieniądze. Po prostu nie rozumiem tego traktowania go jak Boga. W trakcie sezonu Wacław Pyra, krzyczał tylko Nicki...cały stadion tylko Nicki, Nicki i Nicki...a czym on sobie tak zasłużył?

Widzisz znów jak kulą w płot. Ja nie nazywam się Wacław Pyra. Możesz wierzyć lub nie ja nie mam wpływu na to co Wacek krzyczy przez mikrofon podczas meczu :wink: A odpowiadając na drugą część twego pytania. Możliwe, że był tak traktowany ponieważ jeździł w tym sezonie niesamowicie. Po 14 biegu meczu z Lesznem czy po pyknięciu Golloba w derbach cały stadion krzyczał też Maciej Kuciapa więc nie wiem w czym problem. Różnica jest taka, że Maciek ze 4 razy na cały sezon swoją jazdą "sprowokował" kibiców do skandowania jego nazwiska a Pedersen swoją jazdą czynił to niemal w każdym meczu.

P.S. Żeby było na temat. Rafi powodzenia w Zielonce tylko w meczu z nami nie szalej za bardzo :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 7 lis 2007, o 12:35
 Re: Rafał Dobrucki
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Po 14 biegu meczu z Lesznem czy po pyknięciu Golloba w derbach cały stadion krzyczał też Maciej Kuciapa więc nie wiem w czym problem.


No to chyba byliśmy na innych stadionach :D

Owszem, ludzie się cieszyli ale nikt nie skandował ani jego nazwiska, ani choćby nawet imienia.


To ja też, żeby było na temat.

Strzała Rafał ja za Tobą nie będę tęsknił... :tuptup:

_________________
Obrazek


           
Post 7 lis 2007, o 13:36
 Re: Rafał Dobrucki
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
A ja akurat za nim tęsknił będę. Good luck Rafał, szkoda, że odchodzisz, bo będzie brakowało nam solidnego krajowego zawodnika.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 lis 2007, o 14:22
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Ciekawy wywiad z Rafałem, ach te problemy "logistyczne"...
http://ekstraliga.wp.pl/kat,71358,wid,9 ... omosc.html


           
Post 21 lis 2007, o 20:02
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o tą logistykę ,to ja mu absolutnie wierzę. Panowie pomyślcie sami. Dojazd z Leszna (często był w Rzeszowie nawet na treningach), objechać mecz i dalej do Leszna (spójrzcie na mapę) Nie dość, że baaardzo daleko, to jeszcze przecież to niesamowicie męczy. W dodatku myślę, że gdybym miał żonę, miał małe dzieci (czy dziecko) to naprawdę byłbym w stanie zarobić troszkę mniej, ale jednak jeździć w klubie niedaleko od domu. Znam siebie i wiem, że jednak to byłoby najważniejsze. Gdyby Rafał był z Krosna to bym się dziwił jakby narzekał na logistykę, ale on jest z Leszna!
Mówicie, że obco to nie przeszkadza, ale czy oni zapierdzielają z Leszna co dwa tygodnie? W dodatku równiez wierzę, że potrzebuje silnych sparing-partnerów na treningi, a Walasek i Pepeta bija tutaj na głowę Kuciapę i Miesiąca(przecież wiadomo, że człowiek się rozwija raczej grając czy jeżdżąc z lepszymi od siebie czy równymi, a nie z dzieciarnią pod blokiem mając 30 lat). Szkoda dla Stali bo jako piąty do składu(Polak) byłby bardzo dobry, ale jak mówię, będę wspominał go z sympatią i oklaskiwał kiedy zawita na Hetmańską. Potrafię się po prostu wczuć niejako w jego sytuację.

Co do logistyki to radzę co niektórym mocniej sie zastanowić i postawić na jego miejscu.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 22 lis 2007, o 14:01
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Krótko i na temat - Jan Krzystyniak :!:
On także pochodził z Leszna On także dojezdzał do Rzeszowa i czynił to przez kilka ładnych lat :!: od roku 1989 do 1993 (5 sezonów !), wtedy nie było klimatyzowanych busów, wygladajacych jak hotele na kółkach, pędzacych 150 km/h, nawigacji satelitarnej, barów ze smacznym jedzeniem na trasie, całego sztabu ludzi zajmujacych sie "logistyką", autostarady A4 jesli mnie pamiec nie myli także nie było, były za to osobewe poldki z przyczepką na motory, jeszcze gorsze drogi niż obecnie, (choć nadal w tym aspekcie jest tragedia) ale w tamtych czasach nikomu to nie przeszkadzało :!: i nikt nie płakał "ze wzgledów logistycznych" tylko zaciskał zeby i tłukł sie w mało komfortowych warunkach przez pół polski :!:
A teraz ? Pan Rafałek , zmęczył sie dojazdami do Rzeszowa, juz po paru miesiacach, biedactwo tak Mi go szkoda :lol:
Mówiac krótko, obecnym zawodnikom przewraca sie w dupie :!:
Rafał "problemy logistyczne" Dobrucki :oops:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lis 2007, o 14:23 przez Metanol, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 22 lis 2007, o 14:22
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Tak tylko Jasio jechał na mecz w niedzielę, a przez resztę tygodnia robił co chciał...:D

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 22 lis 2007, o 14:25
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Zgadza się, ale Mi chodziło o pokazanie że jak sie chce to można dojechać z Leszna do Rzeszowa i nie padać na pysk ze zmęczenia już po paru miesiacach :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 lis 2007, o 14:54
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
No to Ci nie wyszło to pokazanie co Ci SUDDEN dobrze udowodnił. Pan Jan po meczu w niedziele miał fajrant pewnie do kolejnej niedzieli, a popatrz na Dobruckiego..on juz we wtorek zapierdzielał w Goeteborgu. Nie wiesz co mówiłby Krzystyniak w sytuacji Rafała więc nie uzurpuj sobie prawa do wygłaszania tezy, że można nie padać ze zmęczenia.(gdyby ich sytuacje były takie same to inna bajka, ale były diametralnie różne)
Głupi pomysł porównywać te dwie sytuacje imo. Wsiadaj na motor, podpisz z Lesznem i jazda! Może inaczej będziesz mówił, kiedy po tylu godzinach w busie dojedziesz do Leszna, objedziesz zawody, potem znowu do Rzeszowa, potem do Szwecji itd...

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 22 lis 2007, o 15:22
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Biedny Rafałek, charytatywnie dojezdzał do Rzeszowa ?, za karę startuje w Szwecji ?
Żużlowcy pokroju Dobruckiego w porównaniu do przecietnego "Kowalskiego" zarabiają bardzo godziwe pieniądze :!: wiec te smutki i żale niech schowają sobie w buty, sam wybrał taki zawód, przecież nikt mu nie każe startować na żużlu, może zająć sie stolarką okienną, tylko czy w tym zawodzie zarobił by takie kokosy jak na speedwayu, odpowiedzi jest chyba prosta. Gdybym Ja zarabiał takie pieniadze jak Rafał, nie narzekał bym na uciażliwość dojazdów. Proste i logiczne coś za coś, dalekie dojazdy ale za to kasa godziwa.
A tu chłopina płacze że za daleko mu było do Rzeszowa - mazgaj :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lis 2007, o 15:29 przez Metanol, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 22 lis 2007, o 15:27
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Gdybym zarabiał bardzo zbliżone pieniądze w Rzeszowie czy ZG, to na JEGO MIEJSCU wybrałbym ZG. (pisze na jego miejscu, bo nie jest on z Rzeszowa w związku z czym przywiązany on może być do Stali tak jak Andreas Messing).
To jest tylko człowiek i jak każdy człowiek może byc zmęczony i wykończony...a jak ma do wyboru czy jechać sobie bliziutko do ZG czy wstawać o świcie, w nocy (a przecież bywał też na treningach w piątki) i jechać do Rzeszowa to wybacz...wsiądź w samochód i dawaj ostro na drugi koniec Polski(w dwie strony)...może będziesz wiedział o co chodzi. Szkoda, że odszedł, ale w 100% go rozumiem. Kasa pewnie porównywalna(choć Rafał mówił, że w Rzeszowie oferta była najwyższa), ale ile czasu zaoszczędzi, który może spędzić z rodziną albo po prostu się wyspać, zregenerować, wypocząć. Prawdziwe zycie niewiele ma wspólnego z siedzeniem przy kompie i pisaniem jaki to on głupi i że sie tłumaczy logistyką. Załóż rodzinę, zatrudnij się na etacie w Lesznie(z tym, że z Leszna z powrotem do Rzeszowa wracaj) i Goeteborgu i wtedy pisz.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 22 lis 2007, o 15:36
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
garet napisał(a):
to wybacz...wsiądź w samochód i dawaj ostro na drugi koniec Polski...może będziesz wiedział o co chodzi. .

Oj tu byś się zdziwił, ile człowiek nabił już kilometrów po polskich drogach, a w stawanie w środku nocy i jazda kilkaset km nie jest Mi obca.
Tylko że Ja nie płacze, a co gorsza nie płaca Mi za to nawet 1/10 pewnie tego co dostaje Rafałek za przejechane km

PS. A rodzine założyłem już dawno temu :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 lis 2007, o 15:44
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Postaw się na jego miejscu, weź w rękę mapę itd. Ja wiem, ze mógłbym nawet troszkę mniej zarabiać, ale chciałbym być blisko domu, rodziny, miec czas, żeby wypocząć. Dla mnie jego decyzja jest całkowicie naturalna i logiczna. Nawet takie zwykłe sprawy...ile on będzie jechał na mecz do ZG? Wstanie sobie spokojnie o 9 rano, zje obiad, wsiądzie w auto i jest grubo przed meczem na stadionie. Teraz spójrz jak wygląda jego podróż na mecz do Rzeszowa...W ZG po meczu wsiada w auto i jest w niedzielę koło 22 w domu...dalej tego nie widzisz o co chodzi z tymi dojazdami? Skoro takie coś nie jest Ci obce jak piszesz to tym bardziej mnie dziwisz.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 24 lis 2007, o 22:01
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2006, o 16:45
Skąd: Łódź
Posty: 439

Zobacz profil 
Metanol :arrow:

Mam wrażenie, że ty myślisz, że jedynym klubem w Polsce jest Stal Rzeszów i tam zarabia się tylko pieniądze... Rafał ma podobną kasę w Zielonej Górze co w Rzeszowie i do tego masę zaoszczędzonego czasu... Wybór według mnie bardzo prosty...
Po co do Rzeszowa ma jeździć po godziwą kasę jak tą godziwą kasę będzie miał pod nosem...

K2: I po co ten cytat? Ech...

_________________
Obrazek


           
Post 25 lis 2007, o 19:58
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Co do logistyki to radzę co niektórym mocniej sie zastanowić i postawić na jego miejscu.


Ja sie zastanowilem i oto co przychodzi mi na mysl:

Jan Krzystyniak (podroze z Leszna)
Zoltan Adorjan (podroze z Wegier)
Brian Andersen (podroze z Danii)
Antonin Kasper (podroze z Czech)
Piotr Swist vel parasol (podroze z Gorzowa)

I dodatkowe:

Tomasz Gollob (podroze do Tarnowa z Bydgoszczy)
Dariusz Stenka (podroze z Gdanska do Lublina)
Janusz Slaczka (podroze z Rzeszowa do Gdanska)

I takich mozna wymienic cale mnostwo.

Do Rosji czy Szwecji jakos im tam za daleko nie jest...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 31 mar 2008, o 10:24
 Re: Rafał Dobrucki - Stal Rzeszów 2007
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Dobrucki najlepszy w jubileuszowym turnieju Walaska :!:

Rafi powraca do znakomitej dyspozycji
Wyniki:
1. Rafał Dobrucki (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Jarosław Hampel (Unia Leszno) - 13 (3,3,3,3,1)
3. Niels Kristian Iversen (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 11+3 (1,2,2,3,3)
4. Grzegorz Walasek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 11+2 (3,2,2,2,2)
5. Maciej Kuciapa (RKM Rybnik) - 11+1 (3,2,3,3,0)
6. Rune Holta (Caelum Stal Gorzów) - 10 (2,3,2,1,2),
7. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - 9 (2,0,3,2,2)
8. Piotr Protasiewicz (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 8 (2,1,1,1,3)
9. Tomasz Gapiński (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - 7 (1,3,2,0,1)
10. Piotr Świst (Lokomotiv Daugavpils) - 6 (1,1,0,2,2)
11. Fredrik Lindgren (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 5 (3,0,1,1,0)
12. Lee Richardson (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - 5 (d4,1,1,0,3)
13. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 4 (0,1,0,2,1)
14. Denis Gizatullin (RKM Rybnik) - 3 (1,0,0,1,1)
15. Krzysztof Słaboń (Atlas Wrocław) - 3 (0,2,1,0,0)
16. Andriej Karpov (Lotos Gdańsk) - 0 (0,0,0,0,0)
17. Janusz Baniak (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - NS

Obsada jakby nie było nie można powiedzieć że była słaba, Rafi zapowiada się na lidera myszorów :wink: szkoda, że logika mu przeszkodziła na starty w Rzeszowie.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi