Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andreas Messing - Stal Rzeszów 2007!


Rozmowy o sporcie żużlowym


Jak oceniasz zakup Messinga?
Bardzo dobrze 36%  36%  [ 56 ]
Dobrze 32%  32%  [ 50 ]
Źle 13%  13%  [ 20 ]
Tragedia! 19%  19%  [ 29 ]
Liczba głosów : 155
Opcje      Szukaj
Post 31 lip 2007, o 12:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
No ja wiem, że Maciek powinien nawiązać z nimi walkę... Nie nawiązał i tylko potwierdził to, że na wyjazdach od dwóch lat jest słaby... Co chyba wszyscy wiedzieliśmy...

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2007, o 13:13
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
proponuje wrócić do tematu o "Andreas Messing - Stal Rzeszów 2007!"
8-)
Ciekaw jestem jak sie zaprezentuje Andre w meczu z Czewą :), która też swoją juniorką nie powala na kolana

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 31 lip 2007, o 13:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Moj post stanowil jedna calosc, jak chcesz moge zaczac analizowac Twoje posty slowo po slowie tyle, ze nie widze w tym zbyt duzego sensu.
Skoro Ciebie nie obchodzi, ze Maciek zaciera silniki tylko i wylacznie ze swojej winy i nie ma na czym jechac prezentujac przy tym jako taki poziom sportowy i nie obchodzi Cie ze moze zatrzec dobry silnik w trakcie meczu kladac przy tym wynik druzyny to przepraszam Cie bardzo. Dobrze wiem jakie pytanie zadales i ten argument to po czesci odpowiedz na nie, ludzie na niego pluja bo denerwuje ich, ze w skladzie jest zawodnik gorszy a lepszy siedzi na lawie. Moj kolejny argument rozdzieliles na dwie czesci jak jakis swiadek jehowy wycina z biblii to co mu pasuje, jesli uwazasz, ze 15 sezonow nie zobowiazuja Macka do czegos to rowniez bardzo przepraszam. Messi byl chwalony tylko za ostatni mecz a ja pisalem o nim i o Macku, wiec nie bede pisal o turnieju w Bukareszcie. Chyba nie powiesz mi, ze nikt sie nie podniecal 14 biegiem z Lesznem w wykonaniu Macka i 14 biegiem na derbach i wystepem z ZG na wiosne - a jesli tak to - bardzo przepraszam.

Z politowaniem,
px

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2007, o 14:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Odpowiem krótko. Odpowiedziałem Ci na caluśki Twój post. To co z tego, że go podzieliłem? Świadkowie Jehowy? :lol: Czy oni cytują całą biblię czy tylko ich fragmenty? Ja zacytowałem cały post tylko, że odpowiedziałem Ci w nim na prawie każde zdanie.

Również z politowaniem,
Brzycho aka młody ziooom

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2007, o 14:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Niedobrzycho z Ciebie nie zrozumiales mojego jakze prostego przekazu - jedno ze zdan rozdzieliles na dwa i to porownalem do swiadkow jehowy inna sprawa, ze sam sobie zaprzeczasz:

"Odpowiedziałem Ci na caluśki Twój post." VS "odpowiedziałem Ci w nim na prawie każde zdanie."

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2007, o 14:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Będziesz mnie teraz za słówka łapał? :roll: Brawo! Możesz być z siebie dumny! :|

Zakręciłeś się z tymi świadkami Jehowy...

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2007, o 15:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Jakich moich błędów? Mam nadzieję, że zlitujesz się nade mną i mi odpowiesz... Pff...

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2007, o 16:19
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie miałem problemów z motocyklami i dzięki temu udało się dobrze zaprezentować

nie wiem czy dobrze rozumuje, ale tu jakas wzkazówk jest, ze teraz nie miałem problemów, wiec wczesniej one musiały byc, ale uzytkownik Malak bedzie dalej pisal, ze Messing ma sprzet jak Pedersen... :?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 31 lip 2007, o 20:57
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2007, o 09:09
Skąd: Kraków
Posty: 101

Zobacz profil 
Swoją drogą to ciekawe na jakim sprzęcie Messing pojechał w Zielonce bo był super spasowany. No napewno nie na swoim , , , Ktoś ma wiedzę w tym temacie i się nią podzieli ?


           
Post 31 lip 2007, o 20:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Bylo juz mowione. Jechal na swoim sprzecie przywiezionym ze Szwecji.
W parkingu pomagal mu brat.

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 1 sie 2007, o 10:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Andreas zaliczył ciekawoturystyczny występ w Norwegii. 3,t,3,3 . Ale co tam. Najważniejsze były i tak widoki...:D

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 4 sie 2007, o 10:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Cytuj:
Mecz w Zielonej Górz był dla mnie ostatnią szansą, by pokazać rzeszowskim działaczom, że potrafię jeździć na żużlu. Dlatego przyjechałem z własnym sprzętem i z bratem jako mechanikiem - mówi szwedzki junior Marmy.
Tomasz Welc: Po dłuższej przerwie bardzo udanie powróciłeś do drużyny Marmy. W Zielonej Górze zdobyłeś pięć punktów...

Andreas Messing: W meczu z ZKŻ jeździło mi się naprawdę fajnie. Może nie zdobyłem zbyt wielu punktów, ale jestem zadowolony. Szkoda tylko, że nie wygraliśmy, chociaż było blisko. Myślę, że gdyby nie słabszy początek zawodów, mogliśmy pokusić się o zwycięstwo.

Na torze należałeś do najbardziej walecznych zawodników.

- Po prostu, jak jeżdżę na swoich motocyklach, to wiem, na co mogę sobie pozwolić. Do tej pory w polskiej lidze startowałem na silnikach, które otrzymałem z rzeszowskiego klubu. Różnica jest chyba widoczna. Do tego tor był bardzo dobry i można było się pościgać

Czy pojedziesz na swoim sprzęcie także w kolejnych meczach Marmy?

- Jeszcze nie wiem. Mam dużo imprez w Szwecji, w których muszę wziąć udział i może być problem z przetransportowaniem motocykli do Rzeszowa. Ale mam nadzieję, że razem z działaczami rzeszowskiego klubu uda nam się to wszystko jakoś rozwiązać. Tym bardziej że już niedługo zaczynają się play-offy, najważniejsza część sezonu, i mam nadzieję, że w nich wystartuję i to na swoich motocyklach.

Tym występem pokazałeś, że to Tobie należy się miejsce w składzie Marmy na końcówkę sezonu.

- To była dla mnie ostatnia szansa, by pokazać rzeszowskim działaczom, że potrafię jeździć na żużlu. Dlatego przyjechałem z własnym sprzętem i z bratem jako mechanikiem. Myślę, że pokazałem, że można na mnie liczyć w kolejnych meczach i że wystąpię w drużynie Marmy w rundzie play-off.

Wygląda na to, że Andreas Messing na swoich motocyklach oraz na sprzęcie klubowym to na torze dwie różne osoby.

- Dokładnie tak jest. Ale powiem ci dlaczego. Po prostu musisz być pewny swojego motocykla, wiedzieć, że on cię nie zawiedzie. W Zielonej Górze na motocyklu czułem się naprawdę komfortowo.

Po jednym z wyścigów miałeś spięcie z juniorem gospodarzy Grzegorzem Zengotą.

- Przyznaję, że ostro go zaatakowałem na wejściu w ostatni łuk, ale wcześniej to on mnie cały czas blokował w niezbyt sportowy sposób. Wiedziałem, że zespół potrzebuje punktów, więc na ostatnim łuku postawiłem wszystko na jedną kartę. Cały czas próbowałem go zaatakować po zewnętrznej, ale na ostatnim łuku udało mi się go wyprzedzić przy krawężniku. Po zakończeniu biegu Grzesiek był bardzo zdenerwowany, ale rozumiem go. W tym biegu obaj pojechaliśmy bardzo ostro, ale to jest żużel.

W sobotę wygrałeś półfinał indywidualnych mistrzostw Szwecji juniorów. Z jakimi nadziejami pojedziesz na finał?

- Chciałbym zostać mistrzem, ale wszystko może się zdarzyć. Będę walczył o jak najlepszy wynik, ale finał odbędzie się w Kumli, gdzie jest bardzo długi tor, na którym nie miałem okazji zbyt często startować. Jednak jestem dobrej myśli, ostatnio moja forma idzie w górę i jeśli będę szybki na starcie, to jestem w stanie wygrać.



* Andreas Messing - szwedzki junior, żużlowiec Marmy Polskie Folie Rzeszów




Źródło: Gazeta Wyborcza Rzeszów

_________________
1960-1961-0000


           
Post 4 sie 2007, o 10:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Fajny wywiad, powiem szczerze, że zwątpiłem w Andreassa po jego początkowych wystepach, ale jak widać przedwcześnie. Dobrze, że Messing pokazał się w Zielonej Górze bo daje to nadzieję na jakieś punkty w Play-off. Mam nadzieję, że w niedziele znowu przywiezie własny sprzęt bo na klubowych osiołkach nie za bardzo sobie radził, a widząc jak jeździł w finale MIMP Szczepaniak na juniorzez Częstochowy spokojnie będzie można robić punkty.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 4 sie 2007, o 12:25
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Do tej pory w polskiej lidze startowałem na silnikach, które otrzymałem z rzeszowskiego klubu. Różnica jest chyba widoczna


Gdzie jest pan panie Malak? potrafi pan obrazac poziom tego forum, sam nie prezentujac lepszego, to jeszcze rzekłbym ze wprowadza pan wszystkich w bład. Andreas ma silniki jak reszta druzyny... :shock: :lol: własnie teraz widac jakie to były wspaniale silniki....a raczej chciałem powiedziec silnik, bo Szwed dostał jedna fure i niech jedzie, to co ze Les ma 3 :lol: ale Szwed to Szwed. Po raz kolejny moglismy sie przekonac o prawdomówności działaczy Marmy polskie folie... :?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 4 sie 2007, o 15:43
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
hehehe
No to wyszła stara prawda, Messi na osiołku przygotownym przez klub nic nie pojedzie bo .. nie tak jak co nie którzy twierdzili, że nie ma umiejętności:) tylko w zuzlu glównie liczy się sprzęt

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 sie 2007, o 15:50
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Cytuj:
Po raz kolejny moglismy sie przekonac o prawdomówności działaczy Marmy polskie folie...


Skoro jest tak źle, to czemu jest tak dobrze ?

Czy Malak obraził kogoś z forum ? Nie - stwierdził fakt, bo wycieczki co niektórych po ludziach z rzeszowskiego klubu w tym Twoje są całkowicie nie na miejscu, nieuzasadnione oraz żenujące. Ot cała istota wpisu Malaka w jednym z tematów. A to że poziom jest niski jest zasługą takich osobników jak Ty, którzy nie dążą do wymiany argumentów, tudzież dyskusji, tylko zrobienia jak najwięcej zamieszania wokół siebie.


           
Post 4 sie 2007, o 16:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Może wina nie leży w tym, że sprzęt był zły czy źle przygotowany, a po prostu nie był przygotowany "pod zawodnika". To tak jak z butami pójdziesz do sklepu sam przymierzysz leżą kupisz i będziesz zadowolony. Wyślesz do sklepu kogoś dasz mu numer, kupi przyniesie założysz i będą niewygodne niby wszystko ok i chodzić możesz, ale komfortu nie ma :D.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 5 sie 2007, o 08:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1358

Zobacz profil 
Messing, startując w Zielonej Górze miał obicia Marmy czy te swoje??


           
Post 5 sie 2007, o 08:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
swoje.

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 5 sie 2007, o 09:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Chyba raczej obicia to miał Marmy..

Obrazek

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi