Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andreas Messing - Stal Rzeszów 2007!


Rozmowy o sporcie żużlowym


Jak oceniasz zakup Messinga?
Bardzo dobrze 36%  36%  [ 56 ]
Dobrze 32%  32%  [ 50 ]
Źle 13%  13%  [ 20 ]
Tragedia! 19%  19%  [ 29 ]
Liczba głosów : 155
Opcje      Szukaj
Post 9 kwi 2007, o 20:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
hmm jak ktoś nowy wejdzie do tego topicu i zobaczy ANKIETE a potem to co piszecie to może sie zdziwić o co tutaj chodzi ;p

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 9 kwi 2007, o 20:56
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
JI napisał(a):
Jak by mial!!! ale nie ma i jest cieki jak sik pajaka!! Gdybac to sobie mozemy...


Ta ale gdyby Szostek mial maszyne Powera to by i tak 0 zrobil. Ale za duzo tutaj "gdyby"...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 9 kwi 2007, o 22:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Misiekspeed napisał(a):
Dokładnie :!: Po co inwestować w sprzęt Messinga. Trzeba inwestować w naszych, Szostek to ambitny chłopak i ma jeszcze dużo czasu przed sobą :wink:

tez jestem za inwestowaniem w Mateusza,ale inwestując w niego w tym roku nie będziemy mieć żadnego w miarę juniora na ekstralige. Najlepiej bylo by wyłorzyć kase na cały zespół :wink: No tej pory ten transfer uważam za niewypał ale mam nadzieje że Adnreas nam jeszcze udowodni na co go stać :D oby

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 9 kwi 2007, o 22:22
 
Junior
Junior

Dołączył: 5 kwi 2006, o 12:50
Skąd: wszędzie gdzie dobry SPORT
Posty: 147

Zobacz profil 
Jak gadałem z Andreasem to gościowi bardzo zależy na dobrym wyniku w Rzeszowie. Chociaz wychodzi brak objeżdżenia w sezonie, ale będzie dobrze :)

_________________
http://www.sportowefakty.pl


           
Post 9 kwi 2007, o 22:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Misiekspeed napisał(a):
Po co inwestować w sprzęt Messinga.

Hmmm z tego co on mówi to dzisiaj miał tylko 1 motocykl więc znowu jakiś wielkich inwestycji nie poczyniliście w niego :roll:
Idealnie ktoś wyżej porównał Messinga z Hefenbrockiem...dajcie mu troche czasu na oswojenie się z polskimi torami.

Aha tutaj wywiad z nim po zawodach jeżeli ktoś nie czytał może
Cytuj:
Andreas Messing: Nie jestem zadowolony ze swego występu. Pierwszy raz jechałem na torze w Częstochowie. Był to również mój pierwszy występ w zawodach ekstraligowych w Polsce. W swoim pierwszym starcie spóźniłem się pod taśmę i sędzia wykluczył mnie z zawodów. Już wtedy czułem, że coś jest nie tak z moim motorem, ale nie umiałem określić co. Podczas kolejnych biegów nie mogłem zgrać sprzętu z torem. Do Częstochowy przyjechałem z jednym motorem i nie miałem dużego pola manewru. Po pierwszej jeździe na torze nie byłem pewny, czy to ze mną coś jest nie tak, czy to wina sprzętu. Razem z moim mechanikiem wprowadzaliśmy zmiany w ustawieniach, ale na niewiele się to zdało. Wstyd mi za to.

http://www.ckmwlokniarz.pl

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 9 kwi 2007, o 23:19
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 mar 2007, o 20:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 142

Zobacz profil 
Cytuj:
Ta ale gdyby Szostek mial maszyne Powera to by i tak 0 zrobil. Ale za duzo tutaj "gdyby"...

Dokładnie nie ma co gdybac!! Licza sie fakty!!!


           
Post 9 kwi 2007, o 23:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lip 2005, o 22:13
Posty: 21

Zobacz profil 
Gdyby Szostek mial maszyne Powera, to by do drugiego wirazu nie dojechal, bo by nie zdazyl wejsc w pierwszy ;)
Maszyna Powera jest za szybka dla takiego zawodnika i nie ma co gdybyac.

Wracajac do tematu, uwazam ze jezeli menadzer w ekstralidze daje zawodnika do skladu to taki zawodnik powinien miec juz gotowy sprzet w chwili wpisania go na liste startowa, a nie jakies kombinacje z pozyczaniem od innych tuz przed zawodami. Pozatmy spoznienie na pierwszy bieg jest dla mnie jakims nieporozumieniem, chyba na brak czas na przygotowanie sie do biegu nie mogl narzekac :!:


           
Post 10 kwi 2007, o 07:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 16:38
Skąd: Rzeszów
Posty: 19

Zobacz profil 
Mówiąc krótko występ strasznie słaby. Andreas był tłem nawet dla M Lesia nie mówiąc juz o juniorach z Czewy ( E.Kennett - rewelacja )
Mam nadzieje ze jednak sie odnajdzie i w nastepnym meczu coś pokaże - trzeba chłopakowi dać szanse


           
Post 10 kwi 2007, o 09:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lis 2006, o 12:10
Posty: 30

Zobacz profil 
Obawiam sie, ze Andreasowi nie pomoze ani lepszy sprzet, ani "wjezdzanie sie" w polskie tory. Chłopak nie poradzil sobie w Anglii i najprawdopodobniej to samo bedzie u nas. Przynajmniej ja, patrzac na jego sylwetke na motocyklu i sposob pokonywania lukow, nie widze wielkich perspektyw przed nim. On jest po prostu slaby i o punkty bedzie mu ciezko nawet na naszym torze. Coz, niech probuje, ale moim zdaniem, jesli nic sie nie zmieni, to po kilku meczach trzeba mu powiedziec 'do widzenia'... "Zera" Mateusza i Dawida sa cenniejsze niz "zera" Messinga.


           
Post 10 kwi 2007, o 09:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 2 sty 2007, o 14:58
Skąd: RZ
Posty: 86

Zobacz profil 
Nie chcę definitywnie skreślać Szweda, ale już w spotkaniu z Rybnikiem widać było, że Messing ekstraligi nie zwojuje. Póki co lepiej chyba stawiać na Szostka bo rezultat będzie pewnie taki sam, a przynajmniej nasz wychowanek zdobędzie jakże cenne ekstraligowe doświadczenie

_________________
Hominis est errare, insipientis in errore perseverare


           
Post 10 kwi 2007, o 10:30
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
z takim sprzetem jak ma Messing nic nie zawoujuje, jezeli nasz klub daje mu sprzet zeszłoroczny Kuciapy z tego co słychac to czemu tu sie dzwici? :roll: :roll: dac mu sprzet i wtedy zobaczymy, zawodnik który w Szwecji sobie nieźle radzi jestem pewie ze i u nas jest w stanie objeżdzac Wolberta czy Zengote...wszystko zalezy od klubu jaki mu sprzet zapewni :|


           
Post 10 kwi 2007, o 10:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
6. Anderas Messing (1,1,3,2,2) 9

Bieg po biegu:
1. Stachyra, Miesiąc, Messing, Michaluk 5-1
2. Pedersen, Świst, Kuciapa, Jeleniewski 4-2 (9-3)
3. Chrzanowski, Śledź, Knapp, Tomicek 5-1 (14-4)
4. Holta, Miesiąc, J.Rempała, Michaluk 5-1 (19-5)
5. Chrzanowski, Śledź, Świst, Jeleniewski 5-1 (24-6)
6. Holta, Tomicek, Knapp, Stachyra (w/u) 3-3 (27-9)
7. Pedersen, Kuciapa, Messing, J.Rempała 5-1 (32-10)
8. T.Rempała, Holta, Świst, Karpow (u2/w) 2-4 (34-14)
9. Pedersen, Tomicek, Knapp, Kuciapa (d3) 3-3 (37-17)
10. Messing, Śledź, J.Rempała, Karpow 2-4 (39-21)
11. Pedersen, Stachyra, Tomicek, Knapp 5-1 (44-22)
12. Chrzanowski, Messing, Miesiąc, Świst 4-2 (48-24)
13. Holta, Kuciapa, T.Rempała, J.Rempała 5-1 (53-25)
14. Śledź, Kuciapa, Knapp, J.Rempała 5-1 (58-26)
15. Holta, Messing, Tomicek, Chrzanowski 3-3 (61-29)

Chyba Andreas nie zapomnial jak sie jezdzi od tamtego roku Wiec miejmy nadzieje ze sprzet dostanie lub sam sobie zrobi tak jak trzeba i bedzie jezdzil . Bo w kim mamy pokladac nadzieje jak nie w nim.


           
Post 10 kwi 2007, o 14:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 cze 2005, o 08:13
Posty: 36

Zobacz profil 
ma potencjał ale sprzet potrzebny


           
Post 10 kwi 2007, o 21:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2006, o 20:19
Posty: 57

Zobacz profil 
Nie byłem w czestochowie, nie moge powiedziec jak wygladała jego jazda na torze. O 19.10 ogladałem retransmisje meczu i zwróciłem szczególna uwage na starty 3 zawodników: Pawła, Marcina i własnie Andreasa. Moment startowy chłopak ma kapitalny, problem zaczyna sie juz na dojeździe do łuku. O samym rozegraniu nie moge nic powiedziec bo dziwnym trafem kamerzysta pokazywał innych zaodników. Jaki sie wniosek nasuwa, chłopak robił to co mógł co z tego ze osiołek na którym jeździł był tak wolny... Napewno nie skreślał bym tego zawdnika. Prawda jest taka, iz zero przywiezione przez naszych młodych zawodników ( Szostek, Lampard) jest cenniejsze ze wzgledu na doswiadczenie. Ale jak narazie to potencjał Szwed ma wiekszy. Lepsze przygotowanie sprzetowe + obecne zaangazowaie = zdecydowanie lepszy wynik... Jestem jak najbardziej za jego startami i wierze, ze z czasem bedize lepiej....

_________________
Obrazek


           
Post 11 kwi 2007, o 14:45
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Jeszcze raz powtórze klub miał mu zapewni odpowiedni sprzet, dlatego Messing zdecydował sie podpisac kontrakt amatorski...a tu klops, dostaje osiołka po Kuciapie i jak ma na tym jechac? czy klub nie widzi, ze jest potrzebny dobry junior bysmy sie utrzymali? zamiast sprawic mu choc jedna pozadna maszyne, tak jak Lesiu ma dwie, to nie wiem czego oni oczekuja, zeby on na tym złomie po Macku robił jakies punkty?:|


           
Post 11 kwi 2007, o 14:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Plotka (a może i prawda - kto to wie?!) mówi, że Andreas ma chyba w piątek przyjechać ze swoim sprzętem i trenować.


           
Post 11 kwi 2007, o 15:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
blackmann achh te twoje nieoficjalne informacje hehe


           
Post 11 kwi 2007, o 15:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
Jeszcze raz powtórze klub miał mu zapewni odpowiedni sprzet, dlatego Messing zdecydował sie podpisac kontrakt amatorski...a tu klops, dostaje osiołka po Kuciapie i jak ma na tym jechac? czy klub nie widzi, ze jest potrzebny dobry junior bysmy sie utrzymali? zamiast sprawic mu choc jedna pozadna maszyne, tak jak Lesiu ma dwie, to nie wiem czego oni oczekuja, zeby on na tym złomie po Macku robił jakies punkty?:|


no Les z tego co widzialem na treningu sprzet ma od Karlsoona.Inna sprawa ze jak narazie cos z tym sprzetm jest nie tak .Nawet Kuciapa krecil kolka na jego motocyklu zeby doradzic ale chyba nie za wiele z tego wyszlo


           
Post 11 kwi 2007, o 15:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Słuchaj... Jak by to powiedziała Pani Prezes lub ktoś z kierownictwa sekcji, to można to traktować - no... prawie oficjalnie - natomiast jeśli mówi mi to człowiek bardzo bliski sekcji, lecz nie ze ścisłego kierownictwa, to taka wiadomość może być tylko nieoficjalną... Ale jeśli też nie zastrzega sobie, możliwości podania tego - np. tutaj, to chyba nic się nie dzieje że o tym napiszę - prawda?


           
Post 11 kwi 2007, o 15:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lis 2006, o 19:24
Skąd: *rZesZóW*>>b4
Posty: 39

Zobacz profil 
W dzisiejszych Nowinach pisze że Andreas przyjedzie w piątek na trening ze swoim silnikiem, który mu pasuje :wink:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi