Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andreas Messing - Stal Rzeszów 2007!


Rozmowy o sporcie żużlowym


Jak oceniasz zakup Messinga?
Bardzo dobrze 36%  36%  [ 56 ]
Dobrze 32%  32%  [ 50 ]
Źle 13%  13%  [ 20 ]
Tragedia! 19%  19%  [ 29 ]
Liczba głosów : 155
Opcje      Szukaj
Post 30 lis 2006, o 20:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 03:14
Skąd: Lublin
Posty: 150

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
fen89 napisał(a):
Warto podkreślić że w Polsce wystąpił w jednym spotkaniu

A nieprawda, bo w czterech. :wink:

28 maja 2006 TŻ Lublin- ZKŻ Kronopol Zielona Góra 37:53
1+1 (1')

18 czerwca 2006 TŻ Lublin- KM Ostrów 44:46
5+1 (1',d,1,3,0)

25 czerwca 2006 TŻ Lublin- Stal Gorzów 56:34
4 (1,3,0)

2 lipca 2006 Start Gniezno - TŻ Lublin 55:35
7+1 (1,2',0,3,1,0)
Warto tez zauwazyc ze wystapiłby w wiekszej ilosci spotkan ale na przeszkodzie stanely kontuzje, juz przed pierwszym meczem w sezonie na treningu Andreas zlamał rękę i dlatego zadebiutował w lubelskich barwach (nie licząc sparingu w Rzeszowie) pod koniec maja, a nie na początku kwietnia.

_________________
Robert Dados-Mistrz Świata Juniorów 1998.
Motor Lublin, klub którego barw w latach 1990-1993 bronił Hans Nielsen.
www.zuzel.lublin.pl


           
Post 30 lis 2006, o 21:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Moim skromnym zdaniem decyzja o zakupie Andreasa była bardzo dobra bo potrzeba nam takich zawodników jeżeli chcemy myśleć o dobrych wynikach w sezonie 2007 :D :D :D


           
Post 30 lis 2006, o 21:14
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
no cos mi sie zdajze ze ten mlody zawodnik jeszcze pokaze nam pare dobrych akcji, obym sie niemylil, chociaz ja osobiscie wolabym Vaculika (ktory podpisal kontrakt z Krosnem :| ) niewiem czemu.

PS Andreasowi zycze samych dobrych i ladnych wystepow nie tylko przed >swoja< publicznoscia w Rzeszowie ale takze na wyjazdach, i witam w Rzeszowie

_________________
Obrazek
Pij Tanie Wino Pij Tani Los
Wszystko Zrobili Jak By Tobie Na Złoś
Idź Na Ulicę Zakrzyknij Na Głos
Niech Słyszą Wuje Jak Gromy Lecą
_____________________KSU- Wuje, Wuje
>Staram się być obiektywny, ale swoje poglądy posiadam<


           
Post 30 lis 2006, o 21:58
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
z młodymi to zawsze jest roznie moze czasami w tym roku wyskoczyc i mistrzostwo juniorow zdobyc. albo tak sie stoczyc ze w sezonie srednia bedzie mial okolo 1.000.
Sprowadzajac tak9iego zawodnika nie jestem pewien jego mozliwosci ale mysle ze sobie poradzi i jak bedzie na mecz przywozil 5 pkt to bedzie dobrza
Oczywiscie od czasu do czasu jakis wyskok 7 8 pkt bylo by fajnie. W parze z Wojtkiem Druchniakiem mielibysmy znowu dobrych Młodzianów tylko szkoda ze nie naszych z naszej szkolki :( I to mnie martwi ze jesli jeszcze sprowadzimy Druchniaka to w tym sezonie zaden zawodnik zwiazany dłuzej z Marma nie bedzie startowac. Trochce tym sie martwie.


           
Post 30 lis 2006, o 22:21
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2006, o 16:45
Skąd: Rzeszów/Lublin
Posty: 219

Zobacz profil 
Genialny transfer! :D

Miałem okazje zobaczyć Andreasa w barwach Tż Lublin. Moim zdaniem zaprezentował się o wiele lepiej niż Hanseny na memoriale Dadosa i Zwierzchowskiego ale w końcu to był tylko memoriał. Inni zagraniczni juniorzy nie startowali w Polsce więc różnie mogłoby być z Hansenami Bridgerami itp. Nie żebym był ich wczesniej nie chciał (wręcz przeciwnie) ale Messingowi po "kontakcie" z trudnym torem w Lublinie będzie napewno łatwiej o punkty w Polsce.:wink:


No to zdrowie naszego nowego ridera... :piwo:


           
Post 2 gru 2006, o 17:05
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2005, o 09:50
Posty: 182

Zobacz profil 
Według mnie mimo wszytsko dobry zakup 8-) Jeśli zacznie jeździć tak jak przed kontuzją możemy mieć z niego duży pożytek. Ale nie spodziewam się po nim wyników podobnych do tych które osiągali Paweł i Dawid w tym sezonie. Pozwoli nam załatać tylko część ubytku w składzie po nich.
Gdyby do pary dodać mu np. Wojtka Druchniaka, Adama Kajocha :) czy Morten Risager(podpisał gdzieś?) myślę, że stworzyliby całkiem niezły duet. Jeśli nie to zapewne w parze z nim pojedzie Leś. Z całym szacunkiem dla niego, ale w jego zasięgu jest chyba tylko walka o 1 punkt w biegu juniorskim na naszym torze.

Fakt omyłka :)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 gru 2006, o 17:51 przez Blackadder, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 2 gru 2006, o 17:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Risager jest nam nie potrzebny, bo wśród juniorów i tak musi występować chociaż jeden Polak - co zresztą pochwalam

_________________
Obrazek


           
Post 2 gru 2006, o 17:58
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sty 2006, o 20:09
Skąd: ZKS STAL RZESZOW
Posty: 194

Zobacz profil 
decyzja o zakupie andreasa byla strzalem
w dziesiatke.andreas udowodni w tym sezonie ,ze
gdyby nie kontuzja z poczatku ubieglego roku
to bylby niezle punktujacym zawodnikiem tz lublin
jesli sie odbuduje moze byc czolowym
juniorem extraligi . good luck andreas

_________________
TYLKO STAL ZKS


           
Post 7 sty 2007, o 18:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Andreas w akcji
Obrazek
Obrazek

W walce z Freddim Ericssonem
Obrazek

I'm the master
Obrazek
Obrazek

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 9 sty 2007, o 16:54
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 gru 2005, o 14:09
Posty: 137

Zobacz profil 
Era Messerschmita-na motorkach od Martusi.I to musza byc dobre motorki aby Messi nie mial wymowek gdy mu nie bedzie szlo na torze.
Mysle ze w tej kwestii Prezeska nie zastosuje wariantu oszczednosciowego.


           
Post 30 sty 2007, o 15:24
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Mamy niespodzianke dla kibicow, a najwieksza chyba dla Griszy :)

Cytuj:
Czat off-line z Messingiem!

Szwed Andreas Messing to nowy zawodnik w rzeszowskich barwach. Z pewnością każdy kibic ma do niego sporo pytań, w związku z czym organizujemy czat off-line z tym żużlowcem! Każdy chętny do zadania pytania nowemu młodzieżowcowi Marmy – Stal, może wysłać je pod adres mailowy k2@stal.rzeszow.pl. Serdecznie zapraszamy!


http://www.stal.rzeszow.pl :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lut 2007, o 09:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
I gdzie ten wywiad ?????


           
Post 7 mar 2007, o 15:17
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Cytuj:
Rozmowa z Andreasem Messingiem

Kilka dni temu poprosiliśmy naszych czytelników o przesyłanie pytań do czatu off-line z Andreasem Messingiem. Szwedzki junior będzie w tegorocznym sezonie startował w ekstraligowej Marmię – Stal Rzeszów. Poniżej odpowiedzi tego żużlowca na pytania od kibiców.

- Co skłoniło Cię do podpisania kontraktu w Rzeszowie – pieniądze, Ekstraliga, chęć odejścia z Lublina, brak innych ofert?


- Były dwa powody: po pierwsze zdecydowałem się, że albo będę jeździł w Polsce w Ekstralidze, albo nie będę jeździł wcale. Dla mnie współzawodnictwo na najwyższym poziomie jest najważniejsze, na pieniądze przyjdzie czas jak pokażę się z dobrej strony. Poza tym jeździłem już na torze w Rzeszowie i bardzo go polubiłem.

- Dlaczego speedway?

Żużel uprawiało wielu członków mojej rodziny – ojciec i jego dwóch braci, a także mój brat – Tobias. Nie mogło być innego wyboru!

- Jak oceniasz rzeszowski tor i czy miałeś kiedyś okazję jeździć na dłuższym?

Jeździłem już na jeszcze dłuższych torach, ale ten w Rzeszowie bardzo mi odpowiada, w sensie długości i geometrii.

- Żużlowy autorytet?

Nie będę oryginalny… Tony Rickardsson – najlepszy jeździec wszechczasów

- Czy wzrost nie przeszkadza w jeździe?

Nie zastanawiam się nad tym, po prostu zawsze staram się jechać najlepiej jak umiem. Poza tym są inni wysocy żużlowcy, popatrzcie na przykład na A. Jonssona.

- Czy wolisz wygrać start i zostawić wszystkich w tyle, czy też trochę się pościgach?

Lubię walczyć i „łapać” innych żużlowców. I myślę, że kibice też to lubią. A żużel jest przede wszystkim dla kibiców.

- Co wiesz o rzeszowskiej drużynie?

Na razie niewiele – wiem jedynie, że będą tam jeździć Nicki i Scott.

- Czy nie boisz się, że polska Ekstraliga to za wysokie progi na Ciebie?

Być może… ale to moja sprawa udowodnić że jest inaczej. Poza tym jeżdżę w Elitserien w Szwecji, tutaj nie jeżdżą gorsi niż w Polsce.

- Przyszły mistrz świat?

No jasne!

- Szwedzkie nadzieje na przyszłość?

Złoto dla Szwecji w kategorii U-21, awans z drużyną do Play-Off Elitserien i udział w Finale Mistrzostw Szwecji Seniorów.

- Jednodniowe finały czy GP?

Według mnie lepszy byłby jeden wielki finał, ale myślę, że Grand Prix zadomowiło się już na zawsze, i w sensie promocji żużla pewnie jest lepsze.

- Jakim będziesz dysponował sprzętem na polską ligę?

Sprzęt dla mnie przygotowuje rzeszowski klub, będę dysponował motocyklem z ramą Jawy i silnikiem GM.

- Twoje cele na 2007 rok?

Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów. Poza tym tam gdzie będę jeździł chcę być silnym członkiem drużyny i zdobywać dużo punktów.

- Których żużlowców z Rzeszowa znasz?

Jedynie Nickiego i Scotta.

- Czy masz dziewczynę?

Tak, moja dziewczyna ma na imię Mia. Gdy ma czas ogląda zawody z moim udziałem, ale jej największą pasją jest jazda konna.

- Jak myślisz, dlaczego Polacy mimo, że mieli tylu MŚJ, nie potrafią prócz Tomka Golloba zaistnieć w światowym speedwayu?

Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Mimo wszystko nie możecie narzekać, macie wielu doskonałych zawodników, nie tylko Tomka Golloba.


http://www.stal.rzeszow.pl :)


           
Post 7 mar 2007, o 17:39
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Przyjedzie Andreas na sparingi? Jako jedyny z naszych obco nie jeździ w Anglii wiec starty w Polsce będą jego pierwszymi w sezonie. W Szwecji zaczynaja miesiąc po nas. Byloby wysoce wskazane zeby przyjechał i dobrze zapoznal się z torem, sprzetem itd.


           
Post 21 mar 2007, o 18:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Czy ktoś bardziej zorientowany mógłby podać info czy Andreas przyjedzie na jakieś sparingi czy wejdzie w polski sezon z marszu ... :?


           
Post 21 mar 2007, o 19:09
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Andreas w tej chwili jest na obozie reprezentacji Szwecji U 21. Do Rzeszowa przyjedzie 28 marca i bedzie trenowal, oraz wezmie udzial w nastepnych sparingach :)

A przy okazjie - bo malo pewnie kto wie - Messing nosi kwyske "Ante" ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 mar 2007, o 23:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2006, o 20:19
Posty: 57

Zobacz profil 
A czy 28.03 nie mamy sparingu w Ostrowie ? czy ten termin jest nadal aktualny? Czy moze bedzie juz jeździł w tym sparingu ?

_________________
Obrazek


           
Post 4 kwi 2007, o 12:17
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Na SF jest wywiad z Andreasem. Mowi ze ma do dyspozycji tylko jednego moplika :/ To juz nawet Iwanow w rzekomo coraz biedniejszym Tarnowie ma 2 wypasione klubowe fury. O Sajfutdinowie nie wspomnę bo ten to ma całe tuziny sprzetów.


           
Post 4 kwi 2007, o 13:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Na SF jest wywiad z Andreasem. Mowi ze ma do dyspozycji tylko jednego moplika :/ To juz nawet Iwanow w rzekomo coraz biedniejszym Tarnowie ma 2 wypasione klubowe fury. O Sajfutdinowie nie wspomnę bo ten to ma całe tuziny sprzetów.


A jaki ma kontrakt?? amatorski czy zawodowy?? bo jak ten drugi to nas mało powinno obchodzić ile ma motocykli, ma jechać i tyle

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 4 kwi 2007, o 16:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
A nie amatorski? Skoro fure mu podstawia klub... Nie wiem, nie znam sie ;-)

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi