Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Davey Watt - Stal Rzeszów 2017


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 30 lis 2006, o 16:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lis 2006, o 16:06
Posty: 20

Zobacz profil 
jezdził w grudziadzu i nie mial rewelacyjnych wynikow :D

teraz bedzie jezdzil w rzeszowie i o wynikach sie przekonamy.

a co do kontraktu na 2 lata to na jakiej to jest zasadzie? damy mu szanse, niestety nie wykorzysta jej (calkiem realne rozwiązanie) i odstawimy go, bedziemy jezdzic lokalnymi matadorami, a z nim co? rozwiazanie kontraktu czy trzymamy go w klubie z nadzieja na lepsze jutro?


           
Post 30 lis 2006, o 16:19
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 sie 2006, o 12:26
Skąd: Bzianka\Rzeszów
Posty: 300

Zobacz profil 
Ja powien tylko tyle - pożyjemy zobaczymy

_________________
"O TRADYCJI WCIĄŻ MÓWICIE, STALI W NAZWIE SIĘ WSTYDZICIE!!!!"


           
Post 30 lis 2006, o 17:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Jak dla mnie to jest to kompletnie nietrafiony transfer! Co nam z Watta w Rzeszowie?! Po co nam on?! Kompletnie niezrozumiały ten transfer... Kto Półtorakowej go polecił?! Źle się dzieje... Zawodnik... max 3 pkt.

_________________
Obrazek


           
Post 30 lis 2006, o 17:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 paź 2006, o 16:24
Posty: 9

Zobacz profil 
Cytuj:
Watt podpisal na 2 lata.


teraz to już nawet gorzej niż tragedia,


           
Post 30 lis 2006, o 17:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
Co nam z niego... trzeba było odrazu podpisać kontrakt z Kuciapą :roll: a nie liczyć na zagranicznych fighterów ( o ile można go nazwać fighterem )... ale mam nadzieję, że p.Marta wie co robi i w kogo inwestuje. Ale moim zdaniem głupotą było podpisanie kontraktu na 2 lata... a jeśli będzie się źle sprawował? I tak nic nam nie pozostaje jak czekać na sezon 2007 - i wtedy zaprezenuje co potrafi... .

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 30 lis 2006, o 17:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 maja 2005, o 19:01
Skąd: Rzeszów(Pobitno)oraz Wroclaw
Posty: 120

Zobacz profil 
No i co z tego ,że podpisał na 2 lata?? Był tani, wziął mało za podpis, bądź wogóle ,więc nie ponieśliśmy na nim kosztów. Pieniądze chce zarobić na torze więc minusów jego pozyskania nie widzę.



Cytuj:
Jak dla mnie to jest to kompletnie nietrafiony transfer! Co nam z Watta w Rzeszowie?! Po co nam on?! Kompletnie niezrozumiały ten transfer... Kto Półtorakowej go polecił?! Źle się dzieje... Zawodnik... max 3 pkt.


Jeżeli na 3 punkty to dostanie pieniądze jakie zarobił na torze. NIe ma gwarantowanej liczby startów , więc jak będzie słaby to nie będzie jezdził w następnych meczach.

Ale narzekać trzeba zawsze :roll:

_________________
RAFAL BEDZIE DOBRZE!!! JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!


Ostatnio edytowano 30 lis 2006, o 17:24 przez mlody82, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 30 lis 2006, o 17:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Jak dla mnie to jest to kompletnie nietrafiony transfer! Co nam z Watta w Rzeszowie?! Po co nam on?! Kompletnie niezrozumiały ten transfer... Kto Półtorakowej go polecił?! Źle się dzieje... Zawodnik... max 3 pkt.


Byli tacy, co nawet 3 nie przywozili...

Cytuj:
teraz to już nawet gorzej niż tragedia,


Wyjasnij dlaczego, bo nie rozumiem.


           
Post 30 lis 2006, o 18:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Cytuj:
teraz to już nawet gorzej niż tragedia,


Może nie będzie aż tak tragicznie :wink: Zobaczymy co Davey pokaże w tym roku, ale wg. mnie to na polską ekstralige jest zbyt słaby(nigdy o nim nie słyszałem ani go nie widziałem :oops: i na takiej podstawie knuje wnioski)Myślę że jeśli będzie zdobywał 7-8 pkt. to będzie dobrze.No tylko żeby je zdobywał bo Maciek już sie czai na jego pozycje :D

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 30 lis 2006, o 18:41
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
a nie wiadomo jeszcze na ile meczów został zakontraktowan. Bo jak na kilka to dobrze moze jeszcze przyjdzie Martk Loram i bedzie Git


           
Post 30 lis 2006, o 18:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Watt nie ma zadnej gwarancji startowej. Wszystko zalezy od tego jak sie bedzie spisywal.


           
Post 30 lis 2006, o 18:49
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
niestety ale boje sie ze jednak tych startow nie bedzie za wiel ale poczekajmy zobaczymy po pierwszych meczach sezonu :D


           
Post 30 lis 2006, o 19:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Bądźmy dobrej myśli (tylko to nam zostaje :) ) w chwilach zwątpienia popatrzmy na jego statystyki w BEL, a nie w lidze polskiej. :lol:
Facet jest na poziomie Lee Richardsona i Mikaela Maxa. 8-)

_________________
TYPER CHAMPION 2007 :)


           
Post 30 lis 2006, o 20:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Bla bla bla... Zeby nie bylo, to pozwole sobie zacytowac jego wyniki ze Szwecji z ubieglego sezonu (o ile mnie pamiec nie myli byl to jego debiutancki sezon na torach w Szwecji):

Vargarna:
1. VMS Elit - Vargarna 58:38 - 11+2 (6)
2. Vargarna - VMS Elit 56:40 - 10 (5)
3. Vargarna - Masarna 49:47 - 9(5)
4. Masarna - Vargarna 36:10 - 1+1 (2)
5. Vargarna - Vastervik 34:53 - 6+1 (6)
6. Vastervik - Vargarna 57:39 - 4+1 (5)
7. Luxo - Vargarna 62:34 - 7+2 (6)
8. NS
9. Piraterna - Vargarna 51:45 - 3(3)
10. Vargarna - Piraterna 46:50 - 8 (5)
11. Smederna - Vargarna 64:32 - 2 (4)

W okienku transferowym zmienil klub przechodzac do Masarny.
14. VMS - Masarna 56:40 - 6 (5)
15. Masarna - Indianerna 58:38- 10(5)
16. Indianerna - Masarna 51:45 - 4+1 (4)
17. Bajen Speedway - Masarna 56:40 - 8+2 (5)
18. Masarna - Bajen 62:34 - 7+2 (4)

Krótko mówiąc cienias... Poza dziwnym meczem w Aweście, gdzie deszcz uniemozliwil jazde i slabiutkim meczem w Eskilstunie radzil sobie co najmniej przyzwoicie, w kilku meczach bedac czolowym zawodnikiem swojego zespolu. Wiec przestanmy zrzedzic... Cala zabawa teraz sie musi skupic na tym, zeby Watt znalazl przed sezonem pare dni, zeby polatac na naszym lotnisku. A wtedy...


           
Post 30 lis 2006, o 20:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
... i żeby zainwestował w sprzęt, który byłby odpowiedni na nasze tory! I może wtedy będzie to MW!


           
Post 30 lis 2006, o 20:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
mlody82 napisał(a):
Cytuj:
Jak dla mnie to jest to kompletnie nietrafiony transfer! Co nam z Watta w Rzeszowie?! Po co nam on?! Kompletnie niezrozumiały ten transfer... Kto Półtorakowej go polecił?! Źle się dzieje... Zawodnik... max 3 pkt.


Jeżeli na 3 punkty to dostanie pieniądze jakie zarobił na torze. NIe ma gwarantowanej liczby startów , więc jak będzie słaby to nie będzie jezdził w następnych meczach.

Ale narzekać trzeba zawsze :roll:


Ale minimum jeden mecz pojedzie, żeby zarząd mógł zobaczyć jak się spisuje. A jeśli akuratnie porażka w tym spotkaniu będzie się za nami ciągnęła tak jak ta w mijającym sezonie z Bydgoszczą? Watta nie stać w lidze polskiej na więcej niż te 3-4 punkty więc nie ma sensu kontraktować go nawet na jeden mecz. Lepszy od Kuciapy nie jest...


kezman napisał(a):
brzycho napisał(a):
Jak dla mnie to jest to kompletnie nietrafiony transfer! Co nam z Watta w Rzeszowie?! Po co nam on?! Kompletnie niezrozumiały ten transfer... Kto Półtorakowej go polecił?! Źle się dzieje... Zawodnik... max 3 pkt.

Byli tacy, co nawet 3 nie przywozili...


Jeśli dobrze zrozumiałem Twoją aluzję to odpowiedzieć mogę tylko tak: Ano byli, ale przynajmniej zawsze miało się nadzieję, że to akurat nadchodzący mecz może będzie dla nich tym przełomowym. W przypadku Watta tak niestety nie jest...


MaK ja patrzę na jego zdobycze punktowe z zeszłego sezonu z ligi polskiej i jak sam zapewne wiesz są nędzne. W Szwecji jego średnia meczowa wyniosła 6,4 - nie ma szans, żeby taką uzyskał w barwach Stali w nadchodzącym sezonie.
Jest kilku takich zawodników, którzy w Szwecji radzili sobie dosyć dobrze a w Polsce jeździli nędznie. Przykładem tego jest napewno Davey Watt...

_________________
Obrazek


           
Post 30 lis 2006, o 21:19
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
jeśli chce się pokazać z dobrej strony w polskiej lidze to ja nie mam nic przeciwko temu. nawet kosztem naszych młodych seniorów.


           
Post 30 lis 2006, o 21:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Transfer Watta brzmi dość dziwnie - szerzej nieznany zawodnik wzmocniem ekipy z ekstraligi. Jedynym na chwilę obecną pocieszeniem są statystyki z Anglii i Szwecji. Zważywszy na to, że nasz tor raczej odbiega od tamtejszych standartow warto aby Australijczyk przejechał parę kółek przy Hetmańskiej juz przed sezonem.
Myslę, że przy sprzyjających wiatrach Davey moze sprawdzic sie w roli zawodnika oczekujacego - nie bedzie narzekan, ze nie ma jazdy ( bo regularnie startuje w innych ligach ). Gdyby tylko tak srednia 1,5 wykrecil w Polsce, to chyba wszyscy byliby zadowoleni ;-), oby tylko nie powtórzyl sie koszmar ( tragedia, komedia ) w stylu Niklas Aspgren ver. 2.0


           
Post 30 lis 2006, o 23:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Jeśli dobrze zrozumiałem Twoją aluzję to odpowiedzieć mogę tylko tak: Ano byli, ale przynajmniej zawsze miało się nadzieję, że to akurat nadchodzący mecz może będzie dla nich tym przełomowym. W przypadku Watta tak niestety nie jest...


Bo?


           
Post 30 lis 2006, o 23:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
A ja myślę, że w Grudziądzu były za małe pieniążki i go jazda jakoś tam nie motywowała... Zobaczymy jak sobie poradzi w sezonie 2k7 =] Witaj Watt :p

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 1 gru 2006, o 00:25
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
Jeśli dobrze zrozumiałem Twoją aluzję to odpowiedzieć mogę tylko tak: Ano byli, ale przynajmniej zawsze miało się nadzieję, że to akurat nadchodzący mecz może będzie dla nich tym przełomowym. W przypadku Watta tak niestety nie jest...


Bo?


Bo jest słaby! Kolejny raz powtórze, że ten zawodnik nie będzie naszym wzmocnieniem... 3 pkt w meczu to i Baran zrobi. Australijczyk nie był, nie jest i nigdy nie będzie dobrze punktującym zawodnikiem...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 856 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi