Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Davey Watt - Stal Rzeszów 2017


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 21 mar 2007, o 15:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 823

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Tak. I Scott moze nawet bedzie jezdzil w Rzeszowie.

Niestety, ale Nichollsa w sparingu z Tarnowem nie ujrzymy :(


           
Post 21 mar 2007, o 22:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 wrz 2005, o 20:25
Posty: 47

Zobacz profil 
dzis davy i nicki maja mecz w anglii
http://speedwayupdates.proboards60.com/ ... 909&page=1
narazie niezle


           
Post 21 mar 2007, o 23:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1363

Zobacz profil 
Łott co nie wyczynia :shock:

http://www.zuzelend.com/indexlv.php


edit: druga "9" Watta :)


           
Post 22 mar 2007, o 02:13
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Bardzo prosze aby o wynikach w meczach poza Polska naszych zawodnikow pisac w temacie do tego przeznaczonym: http://www.stalrzeszow.com/viewtopic.ph ... &start=120.

W tej chwili jedni pisza o danym meczu w temacie o tym zawodniku, inni o innym. Lepiej, aby bylo to w jednym miejscu ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 mar 2007, o 10:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
Watt coraz bardziej mnie zaskakuje.Narazie tylko w Anglii,oby zaczął również w Polsce.


           
Post 26 mar 2007, o 23:13
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
mam mieszane uczucia co do tego pana :) z jednej strony powinienem sie cieszyc ze jedzie tak jak jedzie z drugiej mnie to martwi bo jesli tak bedzie to dalej wygladac to miesiaca duzo w akcji nie zobaczymy....

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 27 mar 2007, o 06:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Maszyny świetnie przygotowane, bardzo dobre starty, nie boi się walki, myśli na torze. Oby tak do końca sezonu. Para Pedersen-Watt wygląda ciekawie :wink: .

_________________
TYPER CHAMPION 2007 :)


           
Post 27 mar 2007, o 10:37
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
No i gdzie sa CI ktorzy oddali glos na zle lub tragedia? Tragedii nie bedzie z tego zawodnika, jesli bedzie robil te 6 pkt a czasami wypali z 11-12 bedzie bardzo dobrze i na razie na to wskazuje pierwsze biegi w Polsce i zrobil 7+2 i pokonal Holte na dystansie.

Cytuj:
z jednej strony powinienem sie cieszyc ze jedzie tak jak jedzie z drugiej mnie to martwi bo jesli tak bedzie to dalej wygladac to miesiaca duzo w akcji nie zobaczymy....


Czy wy checie jak najlepiej dla drużyny czy najlepiej dla ulubionego zawodnika?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 mar 2007, o 14:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Czy wy checie jak najlepiej dla drużyny czy najlepiej dla ulubionego zawodnika?


pawel nie jest moim ulubionym zawodnikiem ale jest naszym wychowankiem :) stad taka troska :D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 27 mar 2007, o 19:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
gazeta.pl napisał(a):
Davey Watt: W Rzeszowie przyjęli mnie wspaniale

Tomasz Welc: W swoim debiucie w drużynie z Rzeszowa zdobyłeś osiem punktów.

Davey Watt: Jestem w miarę zadowolony z pierwszego występu w barwach rzeszowskiej drużyny. Nie mogę też złego słowa powiedzieć na kolegów z zespołu i atmosferę w drużynie. Wszyscy są dla mnie bardzo mili i wydaje mi się, że lepiej nie mogłem trafić. Pojedynek z Unią nie do końca przebiegał według moich planów, ale po raz pierwszy ścigałem się na tym torze, a nie jest on łatwy. Dodatkowym utrudnieniem było to, że w Tarnowie testowałem nowy silnik i próbowałem różnych ustawień. Na pewno ten sparing dał mi wiele dobrego.

Myślę, że gdybyś w każdym meczu zdobywał osiem punktów, to i ty, i działacze, i kibice byliby bardzo zadowoleni.

- Ja na pewno byłbym zadowolony, chociaż oczywiście chcę zdobywać jak najwięcej punktów i za każdym razem daję z siebie wszystko.

Poprzedni sezon w polskiej lidze spędziłeś w Grudziądzu, ale w tamtejszej drużynie nie błyszczałeś.

- Nie wspominam mile sezonu spędzonego w Grudziądzu. Miałem dużo problemów z tamtejszymi działaczami, nic nie mogłem na to poradzić. Nie chodziło o sprawy czysto sportowe, ale problemy poza torem. To był dla mnie naprawdę duży kłopot. Teraz jest zupełnie inaczej. Działacze z Rzeszowa zapewnili mi znakomitego mechanika [Janusza Ślączkę - red.] i wspaniale się czuję w tej drużynie. A to dla mnie bardzo ważne, by za każdym razem, gdy przyjadę do Polski, wiedzieć, że działacze przywitają mnie z otwartymi ramionami.

Obecny sezon w lidze angielskiej zacząłeś całkiem nieźle. Twoje zdobycze dla zespołu Eastbourne Eagles punktowe wahają się w przedziale 7-9 punktów. Tylko w sobotę pojechałeś słabiej i zdobyłeś tylko cztery oczka.

- Faktycznie, sobotni mecz mi nie wyszedł, ale po prostu złapałem jakiegoś wirusa i nie czułem się najlepiej. Tak naprawdę to cieszę się, że po dwóch sparingach z Unią Tarnów będę miał kilka dni wolnego, bo będę mógł odpocząć i dojść do siebie. W tej chwili przede wszystkim potrzebuję trochę więcej snu, bo czuję się bardzo zmęczony i nie mam siły.

Twoje wyniki w lidze angielskiej zasługują na uznanie, tym bardziej że startujesz tam z numerem 5, który jest przeznaczony dla liderów drużyny. W związku z tym masz najtrudniejsze biegi.

- To naprawdę bardzo trudne występować jako lider, ale staram się jeździć jak najlepiej. Niedawno mieliśmy sparing z drużyną Poole Pirates i w 13. biegu zmierzyłem się z moim rodakiem Jasonem Crumpem i Duńczykiem Bjarne Pedersenem, czyli zawodnikami z absolutnej czołówki światowej. Pokonałem ich, co dało mi wiele satysfakcji.

Dużym plusem dla ciebie jest chyba to, że twoim kolegą z drużyny jest Duńczyk Nicki Pedersen, z którym wspólnie bronicie barw tego samego zespołu w Anglii.

- Oczywiście. Z Nickim dogadujemy się naprawdę dobrze. Razem będziemy jeździć na mecze, a wtedy zawsze mogę liczyć na jego pomoc co do ustawienia motocykla i dobrania odpowiednich przełożeń. On wie, jak bardzo chcę wygrywać i jeździć coraz lepiej, więc jego obecność przy mnie na pewno będzie wpływała bardzo pozytywnie.

Jaki jest Davey Watt prywatnie?

- Jestem bardzo spokojną osobą. Jeśli tylko mam wolną chwilę, staram się ją spędzać z narzeczoną i dwuletnią córeczką. Niestety, w trakcie sezonu nie ma na to zbyt wiele czasu, ale staram się nadrabiać zimą. Spędzamy wtedy razem wakacje w Australii i cieszymy się sobą. Jednak w trakcie sezonu jestem skoncentrowany tylko na żużlu i mojej jeździe.

Mieszkasz w Anglii czy Australii?

- Mam dom w Poole w Anglii i tam mieszkam przez cały sezon. Jednak zimą jeździmy do Australii, bo wtedy pogoda jest tam wspaniała. Zdecydowanie lepsza niż deszcz i śnieg oraz zimno w Anglii. W Australii dużo czasu spędzam na plaży, a moim hobby jest też kolarstwo, więc dużo czasu spędzam na rowerze. Więcej nie powiem. Za kilka tygodni ruszy moja strona internetowa. Pod adresem http://www.daveywatt.com kibice będą mogli znaleźć wszystkie informacje o mnie.

_________________
Obrazek


           
Post 28 mar 2007, o 15:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 cze 2006, o 11:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
Za gcnowiny.pl
Cytuj:

- Bardzo mi się u was podoba. Jestem zadowolony, że trafiłem do Rzeszowa - uśmiechał się w poniedziałek australijski żużlowiec Davey Watt przed odlotem do Anglii.

Sympatyczny zawodnik chciał jak najlepiej wypaść przed rzeszowską publicznością. Gdyby jechał na jednym motocyklu na pewno jego wynik w sparingu z Unia Tarnów byłby lepszy. Postanowił jednak przetestować drugi silnik, a ten nie był już tak szybki.

Ślączka w boksie

W boksie Watta uwijał się Janusz Ślączka doradzając "Kangurowi”, jakie ma wybrać przełożenie. Rady pana Janusza były zwłaszcza cenne podczas meczu w Tarnowie. Davey, który w ogóle nie zna naszych torów i zna kilka słów po polsku, bo w Anglii ma polskiego pomocnika, był usatysfakcjonowany współpracą ze Ślączką. Chce, aby wychowanej Stali był jego mechanikiem w polskiej lidze.

Jak się dowiedzieliśmy, Ślączka zamierza jednak kontynuować karierę sportową i trudno dziś wyrokować, jak się potoczą losy jego współpracy z Wattem.

Razem do Częstochowy

- Australijczyk to porządny facet. Także na torze jest dżentelmenem. Po polsku potrafi powiedzieć "koło”, zębatka” oraz "góra”, "dół”. Potwierdzam, że pozostawił pod moją opieką swoje dwa "GM-y”. Mogę tylko potwierdzić, że na pewno będę mu towarzyszył podczas inauguracyjnego meczu z Częstochowie - zdradził Ślączka.

Watt wyjechał z pierwszej wizyty w Rzeszowie naładowany optymizmem. Natomiast dopiero dziś odlatuje na Wyspy Nicki Pedersen. "Power” wczoraj razem ze swoimi mechanikami pracował przy sprzęcie i trenował razem z kolegami z Marmy-Stali.


           
Post 28 mar 2007, o 22:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
gazeta wyborcza napisał(a):
Mam dwa silniki przygotowane specjalnie na polską ligę. Jeden przygotowany przez Briana Kargera, drugi przez Craiga Boyce'a. Oni znają polskie tory i doskonale wiedzą, jak przygotować silniki


Przed sezonem kilka osób wyrażało obawy za Davey przyjedzie z silnikami na których to ściga się w Anglii. Na szczęście obawy ta nie sprawdziły się. Bardzo cieszy to, że nasz "Kangur" wie, że z silnikami przeznaczonymi na tory angielskie nic w Polsce nie osiągnie. Przygotowanie dwóch silników na naszą ligę dobrze o nim świadczy tym bardziej, że wcale przez rozgrywkami nie mógł być pewny miejsca w składzie i w sumie nadal musi się dobrze prezentować, aby je utrzymać.

Całego tekst z, którego pochodzi cytat: http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,4018097.html

_________________
Obrazek


           
Post 31 mar 2007, o 20:51
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Niestety musze odswiezyc temat o Davidzie. W czwartym wyscigu meczu z Reading Davey uczestniczyl w powaznie ponoc wygladajacym wypadku. Mial nieszczescie przefrunac przed bande. Miejmy nadzieje, ze nie stalo mu sie nic powaznego!

EDIT: Na szczescie wstepna diagnoza mowi tylko o wstrzasie mozgu. Niemniej jednak Watt pojechal do szpitala i powoli mozemy chyba zapominac o jego wystepie w Czestochowie :(.


           
Post 31 mar 2007, o 21:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Z tego co przeczytałem to Davey juz w tym meczu jezdzic nie bedzie.
Złamań podobno nie ma, ale co dokładnie Żarówie jest tego nie wiem.


           
Post 31 mar 2007, o 21:16
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5739

Zobacz profil 
Davey uskarżał sie na ból głowy ,zawroty.
Przeleciał przez bandę ,czyli coś ala Hlib z finału par we Wrocławiu(podobne dolegliwości).
Oby tylko na tym sie skończyło.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 31 mar 2007, o 21:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Cytuj:
Latest news on Davey Watt is that he is having x-rays on a suspected broken wrist.


z forum speedwayupdates.com

Niestety oprócz podejrzenia wstrzasu mózgu jest podejrzenie iz złamał nadgarstek :? :|


           
Post 31 mar 2007, o 21:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 823

Zobacz profil 
Ahh, to rzeszowskie szczescie... Kontuzje nigdy nie omijały naszych zawodnikow :( Miejmy nadzieje ze to nic powaznego


           
Post 31 mar 2007, o 21:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5739

Zobacz profil 
Jesli z tym naggarstkiem sie potwierdzi to z traojanem pod Jasną Górę, A tak na poważnie ,ewentualnie kogoś wypożyczyć .Niektóre kadry aż uginają sie od zawodników z tzw. nieokreśloną w kontrakcie liczbą meczy.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 31 mar 2007, o 22:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Póki co należy życzyć Daveyowi szybkiego powrotu do zdrowia i na tor. Mecz w Czewie tak czy siak w plecy oby tylko na Zielonke był zdrów. Gdyby odpukać kontuzja okazała sie poważniejsza to rzeczywiście mocno trzeba się zastanowić nad opcją jaką przedstawił frater czyli wypożyczenie. Z klubów ekstraligowych to raczej nikt nam nie "pomoże" no chyba, że Wrocław :wink: (Crump, Andersen) ale w klubach 1 ligowych można już powybierać :wink:
Oby skończyło się tylko na potłuczeniach.

_________________
Obrazek


           
Post 31 mar 2007, o 22:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jeszcze nie tak dawno wiekszosc wysmiewala fakt podpisania umowy z Watt'em, a teraz ubolewanie, a Ci los :P ponoc "takie zycie".

Bardzo szkoda. Miejmy nadzieje, ze szybko wroci do zdrowia. Co do tych wypozyczen, to jesli to ma byc jakis przypadkowy zawodnik, ktory gwarantuje tyle co nic, to szkoda czasu. Lepiej niech Szostek albo Lampart sie objezdzaja.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 856 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi