Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Davey Watt - Stal Rzeszów 2017


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 2 gru 2006, o 13:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Watt będzie dla nas tym, czym w tym sezonie byli:

Patrick Hougaard - 3 mecze, średnia 0.4 - Leszno
Peter Ljung - 4 mecze, średnia 1.0 - Czewa
Simon Stead - 5 meczy, średnia 1.05 - Toruń
Dawid Howe - 0 meczy, średnia 0.0 - Leszno

Watt = piąte koło u wozu. mam nadzieje że nie dostanie więcej niż jedną szansę


           
Post 2 gru 2006, o 23:58
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 paź 2006, o 16:24
Posty: 9

Zobacz profil 
Cytuj:
Dając mu szansę - prawdopodobnie regularnych - występów w polskiej ekstralidze.


dokładnie to miałem na myśli, inwestycja w starty i rozwój Watta kosztem naszych zawodników.
Kwestie i inwestycje finansowe to sprawa drugorzędna mogą przepłacać zawodników lub pozyskiwać za darmo, to mnie nie boli.
Powtórzę jeszcze raz to co już wcześniej napisałem w kontekscie tego transferu. Mianowice nie podoba mi się ta inwestycja pod względem sportowym, gdyż zamiast inwestować w Polaków ściągamy zapchajdziury zza granicy. Efekty widać już dziś, jeszcze nie dawno żużlowa Polska juniorami stała, taki Hampel błyszczał już jako nastolatek, a dziś jest Ząbik, Buczkowski, Hlib i tyle. W Danii,Angli,czy Szwecji znajdziemy nawet utalentowanych 18latków regularnie występujących w kilku ligach, a u nas junior jeździ przez jeden sezon w wieku lat 21 i tyle.
Średniej klasy obcokrajowcy jeżdzą w kilku ligach, a nasi przeciętni jak się załapią do składu to jeżdzą na osiołkach, lub jeżdzą po kartofliskach w jakiś mieścinach w drugiej lidze przeciwko Ukraińcom. Zamiast tego z chęcią zaczynamy promować przeciętnych obcokrajowców. Zarówno dla 5 juniora na świecie (Watt do tej pory w karierze takiego sukcesu nie osiągnął) jaki i 4 juniora w Polsce zabraknie miejsca w składzie Stali na przyszły sezon, a ściąga się mało perspektywicznego Kangura. Takie transfery zrozumiałbym gdybyśmy średniaków na miejscu nie mieli. Skoro Watt mógłby być objawieniem przyszłego sezonu, to dlaczego nie mógłby być nim T.Rempała, Miesiąc, Stachyra czy K.Baran (oni przynajmniej polskie tory znają). To jest transfer który może przynieś Marmie (nawet nie chcę pisać Stali) 1-2 punkty więcej w meczu, ale kozyści dla polskiego żużla w tym nie widzę żadnych.
Poza tym szkoda że na treningi w przyszłym sezonie nawet nie bedzie po co chodzić.
To wszystko oczywiście tylko moje zdanie i nie musi się nikomu podobać.


           
Post 3 gru 2006, o 00:34
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 gru 2006, o 00:25
Skąd: ten smród
Posty: 19

Zobacz profil 
Szacunek dla tych, którzy popierają zakontraktowanie Watt'a, zaś do wszystkich pseudoznafffców głośno krzyczących jaki skład Stali jest słaby powiem krótko.... SEZON SEZONOWI NIERÓWNY I NIE OCENIA SIĘ DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA! Powinniście Panią Marte całować po rękach pajace i dziękować, że możemy mieć w Rzeszowie ekstraligę, bo to ona wykłada pieniądze po to aby fani Stali mieli większe emocje. A tak na marginesie ilu z was już zakupiło karnet na sezon? Większość buraków widząc takie nazwiska jak Watt odwraca się od klubu....... takich kibiców przy Hetmańskiej lepiej nie widzieć.


           
Post 3 gru 2006, o 00:54
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 gru 2005, o 14:09
Posty: 137

Zobacz profil 
Dajcie spokoj Waciakowi .Jak sie przelozy do naszego lotniska to moze byc z niego nawet cos ala Bierre. Dobrze ze chlopak nie zna polskiego bo po przeczytaniu tych wielu "fachowych" komentarzy moglby sie zalamac i odposcic starty w naszej druzynie.


           
Post 3 gru 2006, o 02:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
No i proszę. Odezwali się kibice Stali, którzy na żużlu zjedli zęby :lol: No więc powiem wam tak: szanuję Martę za to co dla nas zrobiła, szanuję ją za to, że wprowdziła nas do ekstraligi, szanuję ją za to, że nadal przy nas jest, ale co do Watta to on conajwyżej możepuścić bąka a nie jeździć na przyzwoitym poziomie w ekstralidze... Ten koleś nienadaje się na najelepszą ligę (wg mnie) na świecie. Co on pokazał w zeszłym roku w barwach Grudziądza?! Co?! Ja wam powiem co. NIC! DNO! NĘDZE! Co jak co ale jak się dowiedziałem, że Watt będzie naszym zawodnikiem tro nie pozostało mi nic innego jak siąść i zapłakać. Co on ma do nas wnieść? Doświadczenie?:> Technikę?:> A może umiejętność dobierania silników?:>


Kategoryczne NIE! dla Watta w barwach Stali!!


Ps. Mój post może sięwydawać dziwny ale wkońcu dziś ostatki czy jak to tam...:D:P

_________________
Obrazek


           
Post 3 gru 2006, o 02:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2006, o 16:45
Skąd: Rzeszów/Lublin
Posty: 219

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Kategoryczne NIE! dla Watta w barwach Stali!!


Ciekawe jak będziesz śpiewał jak na jakimś wyjeździe zrobi koło 10 punktów...

No dobra... sam w to nie wierzę ale jeśli nawet to co?? Peany mu stworzysz kolego... :wink:


           
Post 3 gru 2006, o 12:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Możesz popytać niektórych z tego forum jak się zachowuje jak nielubiany przeze mnie zawodnik Stali robi dużo punktów;] Tak było z Brhelem, T. Rempałą, D. Śledziem, M. Kępą czy P. Świstem...;] Napewno (jeśli będzie zdobywał po 10 pkt. choć jak sam mówisz sam w to nie wierzysz;]) nie będe później piał z zachwytu jaki to Watt nie jest świetny i inne takie tam bzdety, choć z drugiej strony wydaje mi się, że nie będe miał do tego powodów...:P

_________________
Obrazek


           
Post 3 gru 2006, o 12:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Biało-Niebieski napisał(a):
Powinniście Panią Marte całować po rękach pajace i dziękować, że możemy mieć w Rzeszowie ekstraligę, bo to ona wykłada pieniądze po to aby fani Stali mieli większe emocje.

I dlatego mamy siedziec cicho? I nie interweniowac jak nam sie cos nie podoba? Chociaz interweniowanie to roche za duze slowo ;-) Wielu kibicom nie podoba sie to, ze zakontraktowalismy Watta, a odstawiona od skladu Miesiaca, Stachyre czy nawet Rempale. I jak ich popieram. Postarajmy sie zachowac chcoiaz czastke Stali w Stali. Mysle, ze taki Pawel, Dawid czy Tomek wcale gorsi od Davey'a by nie byli.
Ba wielu ludzi krytykuje teraz pania Marte bo przed sezoonem zakladano walke o medale a przede wszystkim sklad umowzliwiajacy taka walke. Chyba nie powiesz mi, ze z zawodnikami ktorzy znajduje sie w kadrze Stali na sezon 2007 mamy zdobys chocby braz? Jesli tak uwazasz, to najlepiej szybko sie obudz. Owszem jest to sport w ktorym trudno przewidziec wynik spotkania, ale bez przesady. Sam im zycze, co oczywiste, jak najlepiej ale badzmy realistami.
Wkoncu ja wcale nie jestem przeciwnikiem Watta w Stali. Jestem nawet jego zwolennikiem. Nie mozna komentowac jazdy zaowodnika ktorego wielu z Was na oczy nei widzialo. Ale nie moze on zabierac miejsca zawodnikom porywnywalnym z nim a zwiazanymi ze Stala przez wiele lat...

_________________
Obrazek


           
Post 3 gru 2006, o 12:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Heh Misi jeśli dobrze zrozumiałem to to z Wattem było do mnie:P A więc ja widziałęm go na torze. Fakt w telewizji bo w telewizji ale widziałem;]

Z drugiej strony sam piszesz, że Miesiąc, Stachyra czy RemPała i Watt są dla Ciebie porównywalni. Ale w tym miejscu sam skomentowałeś zawodnika, którego widziałes/nie widziałes (niepotrzebne skreślic;]) na torze....:P

_________________
Obrazek


           
Post 3 gru 2006, o 12:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Transfer Watta sam w sobie transferem złym nie jest i nie może być. Jeśli będzie słabszy on reszty, to po prostu nie będzie jeździł. I nie będzie zabijał się o miejsce w składzie na treningach - on ma starty w innych ligach i właśnie tam może zarabiać. Właśnie dlatego ogólnie popieram ten transfer. :roll:
Jestem pewien, że Watt jest ogółem lepszy od Stachyry, Miesiąca, Rempały czy Kuciapy. Jednak wiele wody musi upłynąć w Wisłoku, zanim Kangur w Polsce, a tym bardziej na torze w Rzeszowie będzie sobie lepiej radził niż nasi. I dlatego nie jestem pewny celowości oddania miejsca w składzie Wattowi kosztem swoich. :roll:


           
Post 3 gru 2006, o 13:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Nie należy go skreślać już na samym początku, na dzień dzisiejszy nie jest na pewno transferem marzeń, ale jeżeli podejdzie do sprawy poważnie to przy odrobinie szczęścia możemy mieć z niego pociechę.
Parząc jednak z punktu widzenia kibica z miasta Rzeszów, to ten transfer jest niepotrzebny, nie szkoda Miesiąca, Stachyry, którzy coś sobą reprezentują i w dodatku są nasi :?:

Jednak jak już jest w naszej kadrze to nie skreślajmy go, dajmy mu szanse.

Ja w sprawie tego zawodnika podtrzymuje zdanie Maka:
MaK napisał(a):
Mysle, ze niepredko uda sie komukolwiek trafic to nazwisko... Ale gdy juz zostanie podane do publicznej wiadomosci, to zanim rzucicie siarczyste "*****" zastanowcie sie dobrze, czy to faktycznie nie moze byc przypadkiem bardzo duze wzmocnienie.

_________________
Obrazek


           
Post 3 gru 2006, o 16:50
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
Ale czy wy nie rozumiecie ze Miesiac + Stachyra maja teraz pierwszy rok seniora , i przedtem jedzili na motorach Marmy a teraz zaczynaja od zera? Oni teraz nie maja ani jednego motoru , tunera nic! Wiec dobrze jest ze Watt jest w Rzeszowie , bo jak sie postara to 6-7pkt jest w jego zasiegu.

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 3 gru 2006, o 17:09
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
PeteTheMaster z tego co piszesz to zawodnicy konczacy wiek juniora powinni konczyc kariere... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 3 gru 2006, o 17:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Oni teraz nie maja ani jednego motoru


Skad takie info?


           
Post 3 gru 2006, o 18:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Heh Misi jeśli dobrze zrozumiałem to to z Wattem było do mnie:P A więc ja widziałęm go na torze. Fakt w telewizji bo w telewizji ale widziałem;]

Z drugiej strony sam piszesz, że Miesiąc, Stachyra czy RemPała i Watt są dla Ciebie porównywalni. Ale w tym miejscu sam skomentowałeś zawodnika, którego widziałes/nie widziałes (niepotrzebne skreślic;]) na torze....:P

Skadze :D Nie do Ciebie ;-)
O Davey'u pisalem bo to wkoncu temat wlasnie o nim.
Coz.
Ja tylko czekam na pierwsze sparingi na ktorych mam nadzieje Australijczyk sie pojawi. ;-)

_________________
Obrazek


           
Post 3 gru 2006, o 20:04
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
mam nadzieje że nie dostanie więcej niż jedną szansę


No zrobi 10 pkt i po co nam taki zawodnik :/

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 3 gru 2006, o 20:23
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Transfer Watta sam w sobie transferem złym nie jest i nie może być. Jeśli będzie słabszy on reszty, to po prostu nie będzie jeździł.


O ile sam jestem zwolennikiem tego transferu, to w obecnej sytuacji, gdy Davey Watt nie ma zadnego zmiennika, problem moze polegac na tym, ze bedzie jezdzil nawet, gdy sobie nie poradzi. Modlmy sie wiec, by wskoczyl z forma i sprzetem od poczatku sezonu. Albo modlmy sie o jeszcze jeden kontrakt.


           
Post 3 gru 2006, o 20:27
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Spokojnie, będzie jeszcze 1 kontrakt... nie zostanie tak ze jest 7 zawodnik i zero rezerw :o
Moze to będzie Georgi Petranow, może Bogdan Ciupak, moze Janusz Stachyra odnowi licencję?
Tak więc spokojnie, bo Marta wie co robi (uwieeeelbiam ten tekst, widzialem go na tym forum tysiące razy, zawsze chcialem to napisac 8-))

Czy Watt wystrzeli z formą? Moze... ale jesli mielibysmy naprawde liczyc na to ze jakis słabszy zagraniczny zawodnik nagle zacznie jechac to trzeba bylo sie zainteresowac kim znacznie mlodszym, np. Schlein.


           
Post 3 gru 2006, o 20:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
micson napisał(a):

Czy Watt wystrzeli z formą? Moze... ale jesli mielibysmy naprawde liczyc na to ze jakis słabszy zagraniczny zawodnik nagle zacznie jechac to trzeba bylo sie zainteresowac kim znacznie mlodszym, np. Schlein.


A ja już pisałem kilkakrotnie, kto może wystrzelić z formą i powtarzam teraz: Sebastian Alden. Tylko ktoś mi mówił, że on nie jest tani i się o każdy grosz rzuca


           
Post 3 gru 2006, o 20:43
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
O tak Alden moglby byc. Wylecialo mi z glowy to nazwisko. 22 lata i chyba czas zacząć jechac na poziomie.

PS. No ale jak Watt to nie Alden.

Ostatnie miejsce w skladzie powinno byc zarezerwowane dla swojaka.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 856 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi