Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marcin Leś - Speedway Równe 2008


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 5 gru 2006, o 10:56
 Marcin Leś - Speedway Równe 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
najwyższy czas, by nasz podstawowy junior i wychowanek miał własny temat.

Marcin Leś, rocznik 1986, sylwetką przypomina Hansa Andersena, największy sukces - złoto w MDMP. Marcin w finale w Rzeszowie zdobył 10 punktów!

Martwi mnie jedna sprawa odnoście Lesia. Jeśli (odpukać) złapie jakąś kontuzję, to kto go zastąpi?
Messing ma przynajmniej alternatywę, bo jest Karpow, a za Marcina kto może wskoczyć, Szostek? Lampart :lol: :lol: i będą się ścigać z Buczkowskim Klindtem czy Ząbikiem? :lol:

Niemniej zapraszam do dyskusji


           
Post 5 gru 2006, o 12:16
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
M Leś: postaram się udowodnić ze ten n przebłysk naMDMP to nie przypadek

Trzymamy za słowo. Dobre podejście do sportu. :)


           
Post 5 gru 2006, o 13:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lis 2006, o 19:24
Skąd: *rZesZóW*>>b4
Posty: 39

Zobacz profil 
Ja wierze w Marcina że słowa dotrzyma :wink: i jeszcze wiele razy sprawi nam radość swoją jazdą na torze ale oprócz umiejętności (które jak najbardziej posiada) Marcin potrzebuje także dobrego sprzętu bo jeśli pani Marta troszke nie zainwestuje w motorki dla Marcina to dobrych wyników nie będzie :!: Nie daj Bóg żeby miał jezdzić na "osiołkach" a raczej "osiołku" jak w tamtym roku przecież to Ekstraliga a nie MLP :? W każdym bądź razie życzę mu dużo sukcesów :wink: :wink: :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2006, o 14:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 cze 2006, o 11:49
Skąd: z wiśniowego sadu
Posty: 68

Zobacz profil 
Znając życie, to wspaniałomyślna pani prezes zakupi młodzieżowcom 2 kompletne motocykle. 2 dla wszystkich.

_________________
dejavu


           
Post 5 gru 2006, o 14:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
nie przesadzaj. z tego co wiem dawid i pawel mieli po 2 motocykle ktore byly na czas remontowane.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 6 gru 2006, o 10:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 cze 2006, o 11:49
Skąd: z wiśniowego sadu
Posty: 68

Zobacz profil 
Nie ma Pawła i nie ma Dawida - mistrzów Polski i jednych z najlepszych juniorów Polski. Są za to młodzieżowcy amatorzy. W klubie Stal Rzeszów całkowicie bez perspektyw.

_________________
dejavu


           
Post 6 gru 2006, o 11:36
 Re: Marcin Leś - Stal Rzeszów 2007
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
Messing ma przynajmniej alternatywę, bo jest Karpow,


Jesli Karpow wyjedzie w choć jednym meczu Gdańska, to za Messinga nie wskoczy. Jest Leś, Messing i dwóch nieopierzonych - różowo nie jest, ale liczę, że Marcin pokaże się z dobrej strony i nie będzie zbierał batów w biegach juniorskich (jemu potrzeba dobrego sprzętu - jeśli taki dostanie, to myślę, że jest w stanie cokolwiek zwojować, przynajmniej u nas na torze :)).

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 6 gru 2006, o 11:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
Lesiu to dość dobry zawodnik i IMO bardzo perspektywistyczny...
Do tej pory pamiętam jak walczył z Kołodziejem jak równy z równym czy też wygrał z Puszakowskim (słabym bo słabym) na jego torze...
W tym sezonie musi zrobić ogromny postęp, na początku można się spodziewać że będzie jeździć słabo, ale jeśli będzie dostawać po 3-4 biegi to pod koniec sezonu może zostać bardzo dobrym juniorkiem :)
I tego właśnie ci życze Lesiu abyś nie zmarnował talentu jaki masz i abyś startował po kilka biegów a nie tak jak Zengnota, Zieliński czy też Jędrzejewski.
A póki co to przepracuj solidnie zime i nie załamuj się początkowymi porażkami, bo takie napewno przyjdą, tylko dąż do swojego celu.

_________________
.


           
Post 6 gru 2006, o 12:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2006, o 16:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 167

Zobacz profil 
lesiu da rade, sprzet bedzie mial no i kase zeby kupil jakiegos busa bo przyczepka a na niej przywiazany motor to srednio!! Chyba ze Marcin w tak owy sie juz wyposazyl zdroofka


           
Post 6 gru 2006, o 15:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Darek21 napisał(a):
Lesiu to dość dobry zawodnik i IMO bardzo perspektywistyczny...

Że jaki? W przyszłym sezonie będzie miał 21 lat a jak do tej pory w ekstralidze objechał 1 bieg (słownie: jeden) ! Nie chce mi się sprawdzać ile biegów objechał w sezonie 2005 ale też nie za wiele. Po prostu źle trafił. Mieliśmy dwóch bardzo dobrych juniorów więc siłą rzeczy nie było miejsca dla trzeciego a starty w jakiś Południowych Ligach Młodzieżowych czy innych juniorski turniejach to nie to samo.
Podobnie sprawa będzie zapewne wyglądała i w tym sezonie. Nie po to nakłaniano Messinga aby zmienił zdanie co do starów w lidze polskiej, żeby zapraszać go na jeden bieg.
Perspektywiczni to są ewentualnie Szostek i Lampart bo oni są młodzi.

_________________
Obrazek


           
Post 6 gru 2006, o 17:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Z całym szacunkiem, ale jakoś nie wydaje mi się żeby Marcin stał się choćby ligowym średniakiem. Prawda, poczynił w ubiegłym sezonie bardzo duże postępy, ale to jego ostatni rok w gronie juniorów, a moim zdaniem takie umiejętności jakie ma teraz powinien posiadać w wieku co najwyżej 19 lat.
Moim zdaniem trzeba postawić na Szostka i Lamparta. Zainwestować w nich, a na pewno w przyszłości się odwdzięczą ;)
WilmeN-a popieram w 100%

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 6 gru 2006, o 19:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Darek21 napisał(a):
Lesiu to dość dobry zawodnik i IMO bardzo perspektywistyczny...

Że jaki? W przyszłym sezonie będzie miał 21 lat a jak do tej pory w ekstralidze objechał 1 bieg (słownie: jeden) ! Nie chce mi się sprawdzać ile biegów objechał w sezonie 2005 ale też nie za wiele. Po prostu źle trafił. Mieliśmy dwóch bardzo dobrych juniorów więc siłą rzeczy nie było miejsca dla trzeciego a starty w jakiś Południowych Ligach Młodzieżowych czy innych juniorski turniejach to nie to samo.
Podobnie sprawa będzie zapewne wyglądała i w tym sezonie. Nie po to nakłaniano Messinga aby zmienił zdanie co do starów w lidze polskiej, żeby zapraszać go na jeden bieg.
Perspektywiczni to są ewentualnie Szostek i Lampart bo oni są młodzi.

A Baran przed sezonem ile mial biegów w Elidze??
Ani jednego a mimo to prezentował się pod koniec sezonu bardzo przyzwoicie...
Jędrzejewski ile miał biegów??? też malutko a jakoś prezentował się dobrze...
Jak dla mnie Leś może spokojnie uzyskać średnią pow 1.0 i zważając na poziom jaki prezentuje, a jakie miał szanse ku rozwojowi to stwierdzam że jest bardzo perspektywistyczny, gdyby od 19 roku życia jeździł w lidze to byłby w czołówce juniorów.
Piszesz o Messingu że nie po to go u nas sprowadzano aby objechał 1 bieg... a ja nigdzie nie napisałem że on ma 1 bieg jechać tylko 2, czasem 3 czyli jak na juniora starty w polskiej elidze co tydzień po 2-3 biegi - nie widze przeciwskazan aby nie zostal na kolejny rok w którym miałby już zagwarantowane 5 biegów... Pozatym nie po to szkolilismy Lesia aby teraz jechal jeden bieg i reszte spotkania ogladal z parkingu...[/b]

_________________
.


           
Post 6 gru 2006, o 20:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Źle mnie zrozumiałeś, być może dlatego, że ja źle sie wyraziłem. Nie chodziło mi o to, że Leś nie ma doświadczenia w E-lidze. Chodziło mi o to, że on w ogóle nie ma doświadczenia jeśli chodzi o starty ligowe (niezależnie od ligi). Zarówno w I lidze jak i E-lidze w przeciągu dwóch sezonów objechał tyle biegów ile Miesiąc zaliczał podczas jednego meczu :wink: a nie ma 18 czy 19 lat tylko już 21.
Czy Baran dopiero w wieku 21 lat wskoczył do podstawowego składu? Nie!
No właśnie gdyby, gdyby... Niestety nie ma 19 lat tylko 21.
Jeśli chodzi o Messinga to jak myślisz kto będzie się lepiej prezentował w pierwszych spotkaniach. Młody szwed dla, którego pierwszy ligowy mecz raczej nie będzie pierwszym kontaktem z motocyklem czy chłopak z Rzeszowa, który jeśli pogoda nie będzie łaskawa będzie miał za sobą ze 2-3 treningi ?
Ja mam nadzieje, że Marcin się rozjeździ i nie będzie jedynie typowym dostarczycielem punktów ale na jakieś rewelacyjne wyniki się nie nastawiam.

_________________
Obrazek


           
Post 6 gru 2006, o 20:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
Heh i w tej chwili nawet nie wiem jak się do tego ustosunkować bo... masz rację Messing napewno będzie się lepiej prezentować, a ja mimo to będę ostawać przy tym aby Leś dostał te 3 biegi w meczu bo uważam że należy mu dać tą szanse niech się rozwija, niech idzie do pierwszej, drugiej ligi i tam jeździ, jeśli będzie mieć ambicje to za kilka lat może jeździć w elidze... Dlatego wlasnie uwazam ze chlopaka wlasciwie zmarnowalismy na wlasne zyczenie i nalezy mu zrobić prezent w postaci tych 3 biegów w meczu, aby miał podstawy szukać sobie potem 1ligowego klubu... I nie obchodzi mnie to że Messing będzie sie prezentować dużo lepiej, jeśli tylko wynik danego meczu nie będzie zagrożony to Leś ma jechać. Pozatym mało było zawodników co jako juniorzy nie błyszczeli, a w wieku seniora zrobili ogromny postęp???

_________________
.


           
Post 7 gru 2006, o 15:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Że jaki? W przyszłym sezonie będzie miał 21 lat a jak do tej pory w ekstralidze objechał 1 bieg (słownie: jeden) ! Nie chce mi się sprawdzać ile biegów objechał w sezonie 2005 ale też nie za wiele. Po prostu źle trafił. Mieliśmy dwóch bardzo dobrych juniorów więc siłą rzeczy nie było miejsca dla trzeciego a starty w jakiś Południowych Ligach Młodzieżowych czy innych juniorski turniejach to nie to samo.
Podobnie sprawa będzie zapewne wyglądała i w tym sezonie. Nie po to nakłaniano Messinga aby zmienił zdanie co do starów w lidze polskiej, żeby zapraszać go na jeden bieg.
Perspektywiczni to są ewentualnie Szostek i Lampart bo oni są młodzi.


To teraz ma szansę udowodnić, że nie jest gorszy od Dawida i Pawła czy Szostka i Lamparta. Jeśli nie to nie ma czego szukać w tym sporcie a niezły z niego startowiec więc może może ...

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 3 kwi 2007, o 15:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Kibice :shock:

Cytuj:
Jutro o 16:00 w Grudziądzu odbędzie się półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ Cool

Lista startowa:
1. Karol Ząbik
2. Maciej Piaszczyński
3. Patryk Pawlaszczyk
4. Michał Mitko
5. Krzysztof Buczkowski
6. Robert Kasprzak
7. Sławomir Musielak
8. Rafał Klimek
9. Andrzej Głuchy
10. Kamil Brzozowski
11. Sławomir Dąbrowski
12. Michał Łopaczewski
13. Grzegorz Dzik
14. Adrian Gomólski
15. Mateusz Jurga
16. Marcin Leś
R1. Adrian Szewczykowski
R2. Krystian Barański
R3. Damian Stachowiak


To bedzie dla Marcina chyba pierwszy start na torze grudziadzkim (moge sie mylic, a nie chce mi sie sprawdzac) i na nic nie licze poza walka. Bede natomiast kibicowal Michalowi Mitce.


           
Post 3 kwi 2007, o 17:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
hehe Leś sie wypowiadał i mówił ze jego motocykl sie spisuje bardzo dobrze.Ząbik ich tak rozwali że nawed nie będą wiedzili jak sie nazywają.A Leśiu nawed nie bedzie w 10.


           
Post 3 kwi 2007, o 17:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Cytuj:
Niestety w zawodach nie wystąpi Karol Ząbik, który w dalszym ciągu odczuwa skutki odniesionej kontuzji.


Ząbika przecież nie będzie, więc ich raczej nie rozniesie.

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 3 kwi 2007, o 18:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
No to nawet bez Ząbika Leśia nie widze w 10


Ostatnio edytowano 3 kwi 2007, o 18:13 przez rozek20, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 3 kwi 2007, o 18:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Oby wrócił cały i zdrowy, bo po ostatnich wyczynach o to się najbardziej boję. A najważniejszy cel dla niego i Andreasa, to nie dostać na przywitanie 5:1 w Częstochowie. :roll:

rozek20 napisał(a):
nawed
Jaja sobie robisz?? :D

_________________
TYPER CHAMPION 2007 :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi