Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Anglia-tory żużlowe


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 9 mar 2007, o 13:17
 Anglia-tory żużlowe
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2005, o 16:24
Posty: 43

Zobacz profil 
Hej. Nie wiem czy zalozenie tego tematu ma jakis wiekszy sens,ale chcialem sie podzielic z Wami tym co widzialem kilka dni temu w Poole.Przebywalem tam 2 tyg i dosc czesto chodzilem na stadion zuzlowy.W niedziele,gdy pierwszy raz sie tam udalem,troszke sie zdziwilem,bo akurat po torze jezdzily ciagniki z nowa nawierzchnia.Spodobalo mi sie to,bo w Polsce rzadko kiedy w niedziele robi sie tory poza sezonem!Anglicy kochaja ten sport.Najlepsze bylo to,ze jak tylko wszedlem na tor to zaczalem kopac nawierzchnie nóżka jak zuzlowcy przed startem i wszyscy ludzie,ktorzy przebywali wlasnie na torze wzieli mnie za nowy nabytek Poole;) Pogadalem chwilke z jednym z tych milych panow, chwalil bardzo K.Kasprzaka,ktory tam jezdzi.O Rickardssonie to juz nie wspomne,bo jego to wszyscy chwala za to co potrafil zrobic na torze i poza nim.Ogolnie tor jak caly stadion-parodia.Na prostej zadaszenie na trybunach i wlasciwie tyle trybun!Na przeciwleglej prostej budynek klubowy; na calej prostej.4 jupitery i czerwona nawierzchnia.Nie ma porownania do zuzla i stadionow w Polsce!Ale my niestety musimy miec wieksze wymogi.Na mnie osobiscie zrobil stadion wrazenie,bo kocham ten zuzel i teskno mi za nim,tym bardziej,ze jestem poza Polska teraz!Nawet w pracy rozmawialem z facetem-wielkim fanem T. Golloba!Oni naprawde chwala naszych za wyniki.Zaluja,ze nie maja takiego mlodziezowca jak Hampel!Az cieplo mi sie robilo na serduchu jak widzialem na miescie ludzi w kurtkach,koszulkach,czapeczkach,nawet paskach do spodni w firmowe/klubowe czaszki POOLE:) Szkoda,ze nie siedze teraz w Poole,bo 15 marca maja odbyc sie tam pierwsze zawody.Ale wiem,ze na pewno tam wroce.
Nie mam niestety zadnych fotek,bo mialem ze soba tylko zwykly aparat:( Moze wy cos macie z innych angielskich torow to wysylajcie.Pozdrawiam


           
Post 9 mar 2007, o 15:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale my niestety musimy miec wieksze wymogi


a gdzie to napisane, ze musimy?

sami przebijamy, aby moc na tym zarobic.

a potem z Wrocka rózni róznisci narzekaja, ze jak nie przyjdzie 20 tys, to sa w plecy.


stadion - zuzlowe stadiony wlasnie takie sa. nie lepsze i nie inne.

nasze polskie przez wiele lat byly takie same. w ostatnich latach sytuacja sie poprawia, ale prosze zerknac bardziej kytycznym okiem. czy stadiony w Rzeszowie, Toruniu, Opolu, Gorzowie, Krakowie, Łodzi, czy Grudziadzu sa takie super?


po prostu tam sa inne, inna kaltura, wiec inne stadiony: bar, ludzie przynosza krzeselka badz przemieszczaja sie na stadionie. nie potrzebuja trybun na 15 tysiecy.

Smith na wzor Kowalskiego nie przychodzi 2 godz przed meczem; znerwicowany dziubie slonecznik, zajmuje 100 tys miejsc, sciska sie i w zasadzie caly czas jest wku... na wszystko dookola.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 11 mar 2007, o 20:50
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2005, o 16:24
Posty: 43

Zobacz profil 
wklejajcie jakies foty z angielskich stadionow,dzieki


           
Post 13 mar 2007, o 02:05
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ogladalem wczoraj mecz z Ipswich (z tamtego sezonu) i jako ciekawostke podam, ze wokol toru, za banda jest tam... tor betonowy. Co ciekawe zawodnicy po wygranym biegu robili runde honorowa wlasnie tam, a nie po torze zuzlowym :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi