Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Dream Team tylko na papierze???


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 27 kwi 2003, o 19:50
 Dream Team tylko na papierze???
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
:arrow: Przed sezonem zespół Apatora Toruń został okrzykniety zespołem marzeń, który będzie nie do pokonania i tytuł DMP ma już w kieszeni. Prezes tego klubu Pan Karwan zapowiedział, że w takim składzie jego zespół jest w stanie wygrać najbliższych sto meczów, a może nawet i więcej. :(
Na początku tego sezonu Apator wygrał z Lotosem, Unią Leszno i Polonią. Były to łatwe wygrane, więc wydawało się, że Apator jest rzeczywiście nie do pokonania. Jednakże w końcu coś w Toruniu zaczeło się psuć. Kontuzja Bajerskiego i przegrana praktycznie bez walki we Wrocławiu. Prezes Karwan uspokajał kobiców Apatora mówiąc, że w 5 kolejce Apator odniesie zwycięstwo nad jednym z faworytów ligi, zespołem Top Secret Częstochowa. Nic z tych rzeczy. Apator uległ minimalnie z Top Secret i była to już druga porażka tego zespołu. W zespole zaczynają się konflikty, o to kto ma być liderem. Gwiazd jest wiele w Toruniu i chyba za dużo. A może zaczyna im brakować kasy na swoje "gwiazdeczki"? Teraz Apator ma czas do 11 maja. Wtedy czeka ich wyjazd do Zielonej Góry. ZKŻ na pewno będzie walczył i Apatorowi będzie ciężko. :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 kwi 2003, o 19:56
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:51
Skąd: Jasło
Posty: 58

Zobacz profil 
Myślę, że w tej sytuacji największe szanse na mistrza ma Atlas Wrocław i Włókniarz Częstochowa.


           
Post 27 kwi 2003, o 20:00
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Też tak myśle, ale na pewno Apator będzie walczył, zresztą to dopiero początek sezonu.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 kwi 2003, o 20:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 20:03
Posty: 17

Zobacz profil 
ale nie każdy moze wygrywać wszystko.....mysle ze wokół Apatora zrobino za duzo szumu...jasne ze ś atam gwiazdy i gwaizdeczki...no ale.....


           
Post 27 kwi 2003, o 20:06
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Takie gwiazdeczki sporo kosztują, a Apator w meczu np. z Gdańskiem u siebie korzystał z dwóch zagranicznych, co wydaje mi się bez sensu. Marek Cieślak mówił niedawno w Tygodnkiu Żużlowym, że zastanawia się komu starczy kasy do końca roku. Czyżby brakowało kasy na Tonego, Jasona, Pepe i innych???

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 kwi 2003, o 21:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
ale jaja w toruniu
a swoją drogą to szlag mnie trafia jak czytam te wyniki na przeglądzie zuzlowym. po pierwsze nie mozna się od razu doszukać kto wygrał, po drugie sumy punktów zawodników się nie zgadzają w bilansie zespołu (chyba że ja nie umiem liczyć hihi - ale sprawdżcie sami z tych relacji online), a po trzecie dziwne komentarze typu - sensacja w toruniu! kibice rzucają butelkami! - jakby sensacją były właśnie te rzuty uahaha)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 28 kwi 2003, o 00:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja mysle ze jak przyjda play offs to jednak Apator bedzie nie do przejscia tak jak kiedys Bydgoszcz. Te nazywane przez Was gwiazdeczki pokaza ze nie za darmo biora duze pieniadze. Bo co do profesjonalizmu Tonego i Crumpa nie trzeba nikogo przekonywac. Protas tez w lidze zawsze byl mocnym punktem. Mysle ze latwo im nie bedzie ale jednak zdobeda Majstra.

ps Osobiscie nie lubie szyderczego slowa "gwazdeczki" a szczegolnie w odniesieniu do zuzlowcow ktorzy ciezka praca i talentem sami doszli do najwyzszych laurow. Szanuje tych ludzi bo sa wielkimi sportowcami a ze czasem przegrywaja to rzecz normalna w sporcie.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 28 kwi 2003, o 17:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
I to jest właśnie sport :mrgreen: Nie zawsze nawet murowani faworyci wygrywają i chyba dobrze ( dla sportu ), że tak się dzieje. Oczywiście mimo tych dwóch porażek Apator nadal pozostaje jednym z głównych kandydatów do DMP, ale mecze te pokazały że nawet z "dream team-em" można wygrać. Zresztą nie tylko Apator miał wpadki :mrgreen: myślę, że za pewnego rodzaju wpadkę można uznać remis Atlasu z Lotosem, troszeczkę więcej szczęścia miała drużyna Top Secret która po ciężkim meczu jednak wywiozła 2 pkt. z Piły choć pilanom w tym meczu nie dawano praktycznie żadnych szans. Tak więc jak narazie przedsezonowe obawy o jakość spotkań ( Piła, Lotos ZKŻ miały być dostarczycielami punktów ) nie potwierdzają się i myślę, że to całe piękno tego sportu. Mam tylko nadzieję, że zarówno Pile jak i Gdańskowi wystarczy zarówno determinacji jak i pieniążków i że jeszcze nie jednemu klubowi napsują krwi :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2003, o 10:13
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Przed sezonem dzialacze torunskiego klubu obiecywali ze Apator nie przegra mecz a tu juz 2 w plecy a tu mamy dopiero poczatek sezonu.

Karolcia jaja to bybyBy jakby Apator spadl.... :D :D :D

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi